كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

Alireza00

عضو جدید
بابا روتونو برم !!

برید گریه کنید ، نه اصلا همین طوری بهتره ، سرتونو بکنید زیر برف ،

تیمتون دو زار نمی ارزه ،

قرمزته !!!

آبیا کوشن ؟؟؟ تو سوراخ موشن !!!

vahid_pakrou

عضو جدید
کاربر ممتاز
با عرض سلام
نمیدمنم این استقلالی ها چرا اینقدر رو دارن با این تیمشون هر سال 2 تا مربی عوض می کنه با 11 تا بازیکن
بابا شما یه نیکبخت داشثید اون هم پرید انتظار داشتم بعد از نظر سنجی دیروز دیگه حرفی واسه گفتن نداشته باشید
الان تو ایت تایپک هک که دارید بحث می کنید ببینید تعداد آبی و قرمزو
بازی پیروزی و استقلالو از نزدیک دیدی رفتی ورزشگاه بیبینی چقدر از صندلیهارو رنگ قرمز تشکیل میده؟
دیگه خیلی خیلی پرو هستید یه کریم جون زنگ زدم گفتم یه گل 40 متری واستون کنار بزاره
61% یعنی واسه هر 10% یه گل می زنن 6 تایی ها :biggrin:

کربلایی

مدیر بازنشسته
حالا میگیم مطلب بالایی یه بار اتفاق افتاده شانسی بوده(درست مثه برنامه90 امشب)ولی نظر سنجی که یک هفته طول بکشه هیچ بهونه ای توش نیست،درسته؟؟نظرسنجی پرتیراژترین روزنامه ورزشی ایران(خبر ورزشی)بازم دو گزینه داشت>1-استقلال 2-پرسپولیس
نتیجه >>>
استقلال 54%
پرسپولیس 64%

خب بامرام، همین جام که شما میگی هم پرسپولیس سره!:biggrin:
شما اگه نظر سنجی همین سایت رو هم نگا کنی بازم پرسپولیس سره!:biggrin:
هر جای دیگه هم تو ایران نظر سنجی بزارند و بپرسند که طرفدار کدام تیم هستید، بازم پرسپولیس سره!:biggrin:
از واقعیت نمیشه فرار کرد!

.MosTaFa.

کارشناس تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
با عرض سلام
نمیدمنم این استقلالی ها چرا اینقدر رو دارن با این تیمشون هر سال 2 تا مربی عوض می کنه با 11 تا بازیکن
بابا شما یه نیکبخت داشثید اون هم پرید انتظار داشتم بعد از نظر سنجی دیروز دیگه حرفی واسه گفتن نداشته باشید
بازی پیروزی و استقلالو از نزدیک دیدی رفتی ورزشگاه بیبینی چقدر از صندلیهارو رنگ قرمز تشکیل میده؟
دیگه خیلی خیلی پرو هستید یه کریم جون زنگ زدم گفتم یه گل 40 متری واستون کنار بزاره

چرا حرفي ميزني كه توش گير كني؟؟؟؟؟؟؟؟:mad:
يه كم فكر كن مربياي دو تيمو تو اين چند سال يه بار ديگه بشمار :mad::mad:

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
افشین جان واقعا مطمئنی که سفسطه نمی کنی؟!!!;)

نه این یعنی که تو هیچ شناختی از امار و امارگیری و ... نداری!!

البته ناراحت نشیا
ولی خب لااقل یه بار هم یه موضوعی رو که درسته بپذیرین و خودتون و اطلاعاتتونو فدای جبهه گیریتون نکنین;)

راستی ولکانو جان
یه سر هم به نظرسنجی سایت خودمون بزنی متوجه میشی که قضیه تحصیلاته یا نه!:smile:

امار گيري يعني چي ميشه ؟؟؟خب پسر خوب يه پيشنهاد بده ديگه اينقدر ملت جون نكنه واسه سرشماري يه شماره بده همه اس ام اس بدن اعلام وجود كنن!!!:biggrin:چطوره؟؟؟

افشین جون شما مثل اینکه هنوز توجیه نشدی که نظر سنجی یعنی چی ؟ نظرسنجی این نیست که برن درب تک تک خونه ها رو بزنن که آقا ، خانم شما کدوم طرفی هستی ؟ نظرسنجی یعنی همین که تو 90 دیدی . مثل اینکه پیروز قربانی حق داشتکه گفت همه استقلالی ها خوابن !!!!

شما بگو يعني چي صابر جون اگه يادت باشه چند سال پيش يه نظر سنجي گذاشتن واسه انتخاب بهترين وزنه بردار تاريخ دنيا كه رضازاده توش هيچ مقامي نياورد و بعدش باني اين نظر سنجي اعلام كرد چون همه به اينترنت دسترسي ندارن واسه همين اين نظر سنجي اعتبار چنداني نداره!!!بايد بفهمي كه پسر نظر سنجي اعتبار چنداني نداره

میخوای با فیفا راجع به گل دوم شما هم یه مکاتبه ای بکنیم؟

نه عزيز زحمت نكش ما اينقدر مرد هستيم كه نه سر اون دو تا پنالتي بازياي قبل كه واسمون نگرفتن شلوغ بازي در بياريم و نه اينقدر بي وجدان ه بگيم اين آفسايد نبود

راست میگین
پرسپولیسیا همش 2 میلیون نفرن
امشبم همه بیدار و قبراق نشسته بودن
شما 20 میلیون نفر هم چون از خودتون زیادی مطمئن بودین شرکت نکردین
:biggrin: حق با توه!
(اون کی بود تمام گوشیای فامیل رو جمع کرده بود تند تند اس ام اس میزد نیم ساعت پیش؟!!!)

شما پست منو بخون مثل اينكه درست و حسابي متوجه حرف من نشدي

راستی بچه ها یه نتیجه ی خوب هم میگیریم
ما که کمیم و به همین امارها دلمونو خوش میکنیم
ولی ردهت و افشین حق ندارن از حالا به بعد تو هیچ کدوم از صحبتاشون به اماری که جامعه ی اماریش زیر 70 میلیون اشاره کنن
بخصوص از نوع نودش
(خب حتما مجبور بودن انقدر بامزه بخوان یه نظرسنجی ای رو انکار کنن و خودشونو زیر سؤال ببرن دیگه:biggrin:)

شما واقعا اصلا حرف مارو متوجه نشدي من گفتم اين امار دقيق نيست بنا به همون دو تا پست اولي كه دادم يعني تو واقعا فكر مي كني كه همه مردم كه دوست داشتن شركت كنن كردن؟؟؟

نه داداش دست فیفا و ای اف سی اینا حسابی شلوغه
یه نگاه بکن ببین اون لا ما ها لیست اسامی بازیکنای استقلال رو که فرستاده بودین پیدا میکنی!!!!

بابا شما چرا حرص مي خورين ما ليستمون رو بديم؟؟؟البته دركت مي كنم فقط ما مي تونيم تو آسيا نتيجه بگيريم بايد دعا كنين ما بريم آسيا و يه كاري بكنيم واستون

به استقلالی هایی که خواب بودن (به گفته پیروز قربانی) و برنامه 90 رو ندیدن ، توصیه میکنم تکرار برنامه 90 رو چهارشنبه از جام جم ببینن .:)

خب مي خواستي بگي ماهواره داري رسما يه تاپيك مي زدي و اعلام مي كردي شما لنگيا كه دست به تاپيكتون خوبه ولي ما ماهواره نداريم كجا ببينيم؟؟؟

وقتی دو برابر شما طرفدار داریم باید مشکلاتمونم در حد یه تیم بین المللی باشه دیگه
شما مگه اینکه همون مشکلات مسخره ای مثل خراب شدن فکس داشته باشین:biggrin:

61 منهای 35 = 10؟!!!!
اهان پس بگو مشکل از کجاست
تو کلا ریاضیات پایت ضعیفه:biggrin:
حقم داری خب
الان ارزو میکنی که ای کاش همش 10 درصد بود!!!
راستی تو که این امار رو قبول نداشتی چی شد؟ رسمیت پیدا کرد واست؟!!

تيم بين المللي:biggrin::biggrin::biggrin:با همون مقاماي بين المللي كه دارين ديگه؟؟؟آخه شما تا بازي بين المللي رسمي داشتين تا حالا؟؟؟

عزیزم بهت توصیه می کنم اولین فرصت بری یه دربی رو نگاه کنی ، آخه از صحبتهات معلومه اهل استادیوم رفتن نیستی !!!!

صابر مگه تو داربي رو از نزديك ديدي؟؟؟بابا عجب تواضعي داري دو سال هم كلاسيم بروز نميدي؟؟؟
راستي مي خواستم بگم صابر جون تو از منطق حرف نزن كه موقع بازي راه آهن با استقلال به من اس ام اس دادي كه راه آهن سه تا گل زده!!!

با عرض سلام

40 متري نگو ميگم فكري بيادا راجع به رنگ صندلي ها هم اگه فكر مي كني قرمزا بيشتره خودتو ضايع كردي

Alireza00

عضو جدید
امار گيري يعني چي ميشه ؟؟؟خب پسر خوب يه پيشنهاد بده ديگه اينقدر ملت جون نكنه واسه سرشماري يه شماره بده همه اس ام اس بدن اعلام وجود كنن!!!:biggrin:چطوره؟؟؟

شما بگو يعني چي صابر جون اگه يادت باشه چند سال پيش يه نظر سنجي گذاشتن واسه انتخاب بهترين وزنه بردار تاريخ دنيا كه رضازاده توش هيچ مقامي نياورد و بعدش باني اين نظر سنجي اعلام كرد چون همه به اينترنت دسترسي ندارن واسه همين اين نظر سنجي اعتبار چنداني نداره!!!بايد بفهمي كه پسر نظر سنجي اعتبار چنداني نداره

نه عزيز زحمت نكش ما اينقدر مرد هستيم كه نه سر اون دو تا پنالتي بازياي قبل كه واسمون نگرفتن شلوغ بازي در بياريم و نه اينقدر بي وجدان ه بگيم اين آفسايد نبود

شما پست منو بخون مثل اينكه درست و حسابي متوجه حرف من نشدي

شما واقعا اصلا حرف مارو متوجه نشدي من گفتم اين امار دقيق نيست بنا به همون دو تا پست اولي كه دادم يعني تو واقعا فكر مي كني كه همه مردم كه دوست داشتن شركت كنن كردن؟؟؟

بابا شما چرا حرص مي خورين ما ليستمون رو بديم؟؟؟البته دركت مي كنم فقط ما مي تونيم تو آسيا نتيجه بگيريم بايد دعا كنين ما بريم آسيا و يه كاري بكنيم واستون

خب مي خواستي بگي ماهواره داري رسما يه تاپيك مي زدي و اعلام مي كردي شما لنگيا كه دست به تاپيكتون خوبه ولي ما ماهواره نداريم كجا ببينيم؟؟؟

تيم بين المللي:biggrin::biggrin::biggrin:با همون مقاماي بين المللي كه دارين ديگه؟؟؟آخه شما تا بازي بين المللي رسمي داشتين تا حالا؟؟؟

صابر مگه تو داربي رو از نزديك ديدي؟؟؟بابا عجب تواضعي داري دو سال هم كلاسيم بروز نميدي؟؟؟
راستي مي خواستم بگم صابر جون تو از منطق حرف نزن كه موقع بازي راه آهن با استقلال به من اس ام اس دادي كه راه آهن سه تا گل زده!!!

40 متري نگو ميگم فكري بيادا راجع به رنگ صندلي ها هم اگه فكر مي كني قرمزا بيشتره خودتو ضايع كردي

به احترام این دوستان ِ تازه آتش گرفته ، من سکوت می کنم .
امیدوارم جاش زود خوب شه ( شوخی کردم این جاش حالا حالا ها می مونه .)

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
به احترام این دوستان ِ تازه آتش گرفته ، من سکوت می کنم .
امیدوارم جاش زود خوب شه ( شوخی کردم این جاش حالا حالا ها می مونه .)

شما كه جوابي نداري مجبوري پست بدي بذار كسي كه مي تونه جواب بده سكوت نيازي به گفتن نداره كه عزيز دلم اين گفتن يه معني بيشتر نميده

hossein1320

عضو جدید
ممنون از دوستان که ما رو به درک جدیدی از علم آمار رسوندن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

راست می گن دیگه درسته که تو نظر سنجی اینترنتی و اس ام اسی و...........

تماشاگرهای پرسپولیس بیشترن اما ....

تو این مملکت فقط پرسپولیسیا موبایل دارن
فقط پرسپولیسا به اینترنت دسترسی دارن
وجالبتر اینه که همون پرسپولیسیا هم جز بیسوادا و مردم عامی و فقرا هستند :eek::eek::eek:

شما كه جوابي نداري مجبوري پست بدي بذار كسي كه مي تونه جواب بده سكوت نيازي به گفتن نداره كه عزيز دلم اين گفتن يه معني بيشتر نميده
خدا رو شکر که معنی جواب دادن رو فهمیدیم!!!
همون پیچوندن شد دیگه؟ آهان
مرسی افشین جان
بابا ما که قبلا هم به این نتیجه ها رسیدیم
تو فقط خوب از فوتبال سر در میاری و بقیه هم قبول داری فقط تا وقتی باب میلت حرف بزنن(تاپیک قطبی،که یه هو غیبت هم زد)
از نظر تو آمار یعنی توزیع عادلانه ی حق رأی دادن بین تمام استقلالیا!!! یعنی چی ؟ میگم از نظرسنجی سر در نمیاری بعد میگی نه
البته تو جمله ی بعدش هم گفتم که قطعا میدونی ولی بخاطر استقلال حاضر شدی خودتو اطلاعاتتو زیر سؤال ببری;)
وقتی یکی نظرسنجی میکنه، مشت نمونه ی خرواره
حدودا همون تعدادی استقلالیا نمیتونن رأی بدن که پرسپولیسیا نمیتونن
بعد میگم سفسطه میکنی و میپیچونی میگی نه
نکنه انتظار داری سرشماری نفوس و مسکن کنن واسه ی این قضیه؟
اقا تقریبا به همون نسبت میره بالا همیشه امار

Saber-jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
افشین جون اون نظرسنجی وزنه برداری که گفتی اینترنتی بود و البته جهانی و هرکس میتونست 10 بار هم رای بده ولی این نظرسنجی داخلی بود و با موبایل و رای هرکس فقط یکبار محاسبه میشد ، نکنه فکر میکنی که فقط پرسپولیسی ها تو ایران موبایل دارن ؟!!!:eek:

XX_S_D_M_XX

اخراجی موقت

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا رو شکر که معنی جواب دادن رو فهمیدیم!!!
همون پیچوندن شد دیگه؟ آهان
مرسی افشین جان
بابا ما که قبلا هم به این نتیجه ها رسیدیم
تو فقط خوب از فوتبال سر در میاری و بقیه هم قبول داری فقط تا وقتی باب میلت حرف بزنن(تاپیک قطبی،که یه هو غیبت هم زد)
از نظر تو آمار یعنی توزیع عادلانه ی حق رأی دادن بین تمام استقلالیا!!! یعنی چی ؟ میگم از نظرسنجی سر در نمیاری بعد میگی نه
البته تو جمله ی بعدش هم گفتم که قطعا میدونی ولی بخاطر استقلال حاضر شدی خودتو اطلاعاتتو زیر سؤال ببری;)
وقتی یکی نظرسنجی میکنه، مشت نمونه ی خرواره
حدودا همون تعدادی استقلالیا نمیتونن رأی بدن که پرسپولیسیا نمیتونن
بعد میگم سفسطه میکنی و میپیچونی میگی نه
نکنه انتظار داری سرشماری نفوس و مسکن کنن واسه ی این قضیه؟
اقا تقریبا به همون نسبت میره بالا همیشه امار

خب منم همينو مي گم مي گم از اين به بعد بگن هر كي تو ايران هست يه اس ام اس بده بعد به همون اندازه آمار رو ببرن بالا
تا وقتي كه تو برداشتي كه دلت مي خواد رو از حرفاي من مي كني نميشه باهات بحث كرد من هر چي مي گم تو فقط همون قسمتايي كه دلت مي خواد رو مي شنوي با اين كه ميگ
ي مشت نمونه ي خرواره اصلا موافق نيستم اصلا
هرگز نگفتم فقط من از فوتبال سر در ميارم اينم از اون برداشتهايي هست كه خودت كردي و مثل اينكه شما انتظار داري من از كسي كه مخالف خودم حرف مي زنه حمايت كنم آها؟؟؟ببين چطور وقتي سروش حرف مي زنه خيلي از حرفاشو قبول مي كنم؟؟؟
حالا تو اسم اينو ميذاري پيچوندن يا جواب دادن بازم برداشت خودته

عزيز دلم بهت ميگم اول فكر كن بعد حرف بزن اول دقت كن بعد حرف بزن برو ببين آخرين پست من تو تاپيك قطبي با آخرين پست تو تو اون تاپيك چقدر فاصله داره من ديروز آخرين پست رو اونجا دادم آخرين نفر هم چيزي نگفته بود تا شايسته جواب دادن باشه من هميشه به پستايي كه خطاب به من باشه جواب ميدم يه خورده دقت خودت رو ببر بالا بعد بگو كه از تاپيك قطبي غيبت زد فكر كنم اين شرح حال خودت باشه

افشین جون اون نظرسنجی وزنه برداری که گفتی اینترنتی بود و البته جهانی و هرکس میتونست 10 بار هم رای بده ولی این نظرسنجی داخلی بود و با موبایل و رای هرکس فقط یکبار محاسبه میشد ، نکنه فکر میکنی که فقط پرسپولیسی ها تو ایران موبایل دارن ؟!!!:eek:

صابر من گفتم كه تو ايران فقط پرسپوليسيا موبايل دارن من گفتم بنا به دلايلي كه تو پست اولم تو اين تاپيك گفتم اين نظر سنجي درست نيست نه در مورد همه هواداراي پرسپوليس و نه در مورد همه هواداراي استقلال
آخه خيلي مسخرس فقط از بيننده هاي يه برنامه نظر سنجي بكني و اينو به كل كشور تعميمي بدي
دليل نميشه همه هواداراي استقلال و پرسپوليس برنامه نود رو ببينن خود تو همه برنامه هاي نود رو مي بيني؟؟؟يه خورده فكر كن عزيز جون

راستي چرا شما 10 بار راي ندادي به رضازاده تا بيچاره به يه جايي برسه يعني ماها نمي تونستيم 10بار راي بديم و خارجيا مي تونستن؟؟؟

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
زه 800x610 می باشد.

مثلا دروازه بان دوم قرن آسيا با اين كاريكاتور مزخرف زير سوال ميره؟؟؟

اگه يه نفر اينو ببينه تاسف مي خوره واسه شما كه يه همچين رفتاري رو با بزرگان تاريخ فوتبالتون داريد فقط همين

و محض اطلاع شما حجازي تو اون بازي دو گل خورد بقيه رو رشيدي خورد عزيز من اميدوارم از اين مطلب مطلع بوده باشي چون اگه نبودي .....

کربلایی

مدیر بازنشسته
مثلا دروازه بان دوم قرن آسيا با اين كاريكاتور مزخرف زير سوال ميره؟؟؟

اگه يه نفر اينو ببينه تاسف مي خوره واسه شما كه يه همچين رفتاري رو با بزرگان تاريخ فوتبالتون داريد فقط همين

و محض اطلاع شما حجازي تو اون بازي دو گل خورد بقيه رو رشيدي خورد عزيز من اميدوارم از اين مطلب مطلع بوده باشي چون اگه نبودي .....

البته که دروازه بان دوم قرن آسیا با این کاریکاتور زیر سوال نمیره! ناصر خان حجازی بدبخت اون روزی زیر سوال( و نیز زیر سرم) رفت که بعد بازی با سایپا، تو ورزشگاه اس تق لالی ها داد می زدند حجازی حیا کن اس تق الو رها کن!!!
از پارسال نمی گم، تا بعد...

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته که دروازه بان دوم قرن آسیا با این کاریکاتور زیر سوال نمیره! ناصر خان حجازی بدبخت اون روزی زیر سوال( و نیز زیر سرم) رفت که بعد بازی با سایپا، تو ورزشگاه اس تق لالی ها داد می زدند حجازی حیا کن اس تق الو رها کن!!!
از پارسال نمی گم، تا بعد...

تو داري با اونايي حرف مي زني كه اين شعار رو دادن يا با من؟؟؟

من نه اون سال و نه پارسال حتي يه حرف كوچيك هم پشت سر ناصرخان حجازي نگفتم چون به نظر من اگه ناصر خان نبود هيچوقت استقلالي وجود نداشت همونطور كه اگه پروين نبود پرسپوليسي وجود نداشت

ضمنا عزيز من اين كاريكاتور دروازه باني اونو به تمسخر گرفته كسي كه با كتف شكسته واسه تيم ملي بازي كرد كسي كه بعد از محمد الدعايه بهترين دروازه بان صد سال اخير آسيا شد

به نظر من اين كار زشته خيلي هم زشته

کربلایی

مدیر بازنشسته
اولا بنظر من حجازی بهترین دروازه بان آسیاست، حتی بهتر از محمدالدعایه!
دوما خودت داری میگی کاریکاتور، کاریکاتور چیزیه که منظورش توهین نیست بلکه اشاره به متلبی با چاشنی طنزه!
سوما فرقی نمی کنه که شما جزء اون دسته از اس تق لالی هایی بودی که علیه حجازی شعار دادن یا نه! بحرحال اس تق لالی ها این کارو کردن(اونم نه یه بار بلکه هر فصل که تیم نتیجه نگرفته!) پرسپولیسی ها بجز بعد بازی با فجر که یه خورده به سلطان توهین کردن همیشه پشت سر سلطان بوده اند، چه او در تیم باشه چه نباشه! اما اس تق لالی ها در این مورد کمی نمک ناشناسن(قبول کن)

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولا بنظر من حجازی بهترین دروازه بان آسیاست، حتی بهتر از محمدالدعایه!
دوما خودت داری میگی کاریکاتور، کاریکاتور چیزیه که منظورش توهین نیست بلکه اشاره به متلبی با چاشنی طنزه!
سوما فرقی نمی کنه که شما جزء اون دسته از اس تق لالی هایی بودی که علیه حجازی شعار دادن یا نه! بحرحال اس تق لالی ها این کارو کردن(اونم نه یه بار بلکه هر فصل که تیم نتیجه نگرفته!) پرسپولیسی ها بجز بعد بازی با فجر که یه خورده به سلطان توهین کردن همیشه پشت سر سلطان بوده اند، چه او در تیم باشه چه نباشه! اما اس تق لالی ها در این مورد کمی نمک ناشناسن(قبول کن)

كاريكتاتور بعله همونيه كه شما ميگي ولي آيا اين دوست ما هدفش طنز بود؟؟؟من بعيد مي دونم شما به عكس قبليش دقت كن
در ضمن من عادت به ديدن غلطهاي املايي ندارم خيالت راحت!!!

واسه همين ميگم من نبودم ديگه من دوستش دارم

در مورد نمك نشناسي هم كاملا موافقم

هميشه گفتم بازم ميگم تماشاگراي استقلال اگه از پرسپوليس بيشتر هم باشه تعصبشون نم كشيده واسه همينه كه هيچوقت با هم يه صدا نيستن اسما استقلالي هستن و رسما بي تعصب و بي تفاوت

aghaey2

عضو جدید
خب بامرام، همین جام که شما میگی هم پرسپولیس سره!:biggrin:
شما اگه نظر سنجی همین سایت رو هم نگا کنی بازم پرسپولیس سره!:biggrin:
هر جای دیگه هم تو ایران نظر سنجی بزارند و بپرسند که طرفدار کدام تیم هستید، بازم پرسپولیس سره!:biggrin:
از واقعیت نمیشه فرار کرد!

-----------------------------------------------------------------
عقل هم خوب چیزیه ها؟؟!!
آخه 54% و 64% میشه 100% ؟؟؟
نه؟ شما بگید!
یکم فکر کنی میفهمی اون 54% و 46%
OK???

Sharif_

مدیر بازنشسته
افشین یه چیز رو دقت کردی
به اواتاره saber- jojo دقت کن روسریش از لنگه:w15::w15::w15:
http://www.www.www.iran-eng.ir/customavatars/avatar75434_3.gif

خب منم همينو مي گم مي گم از اين به بعد بگن هر كي تو ايران هست يه اس ام اس بده بعد به همون اندازه آمار رو ببرن بالا
تا وقتي كه تو برداشتي كه دلت مي خواد رو از حرفاي من مي كني نميشه باهات بحث كرد من هر چي مي گم تو فقط همون قسمتايي كه دلت مي خواد رو مي شنوي با اين كه ميگ
ي مشت نمونه ي خرواره اصلا موافق نيستم اصلا
هرگز نگفتم فقط من از فوتبال سر در ميارم اينم از اون برداشتهايي هست كه خودت كردي و مثل اينكه شما انتظار داري من از كسي كه مخالف خودم حرف مي زنه حمايت كنم آها؟؟؟ببين چطور وقتي سروش حرف مي زنه خيلي از حرفاشو قبول مي كنم؟؟؟
حالا تو اسم اينو ميذاري پيچوندن يا جواب دادن بازم برداشت خودته

عزيز دلم بهت ميگم اول فكر كن بعد حرف بزن اول دقت كن بعد حرف بزن برو ببين آخرين پست من تو تاپيك قطبي با آخرين پست تو تو اون تاپيك چقدر فاصله داره من ديروز آخرين پست رو اونجا دادم آخرين نفر هم چيزي نگفته بود تا شايسته جواب دادن باشه من هميشه به پستايي كه خطاب به من باشه جواب ميدم يه خورده دقت خودت رو ببر بالا بعد بگو كه از تاپيك قطبي غيبت زد فكر كنم اين شرح حال خودت باشه

صابر من گفتم كه تو ايران فقط پرسپوليسيا موبايل دارن من گفتم بنا به دلايلي كه تو پست اولم تو اين تاپيك گفتم اين نظر سنجي درست نيست نه در مورد همه هواداراي پرسپوليس و نه در مورد همه هواداراي استقلال
آخه خيلي مسخرس فقط از بيننده هاي يه برنامه نظر سنجي بكني و اينو به كل كشور تعميمي بدي
دليل نميشه همه هواداراي استقلال و پرسپوليس برنامه نود رو ببينن خود تو همه برنامه هاي نود رو مي بيني؟؟؟يه خورده فكر كن عزيز جون

راستي چرا شما 10 بار راي ندادي به رضازاده تا بيچاره به يه جايي برسه يعني ماها نمي تونستيم 10بار راي بديم و خارجيا مي تونستن؟؟؟
خوبه خودت داری میگی که فاصلشونو نگاه کنم
من همون موقع به تو جواب دادم و تو فردا شبش اونم یه جواب بامزه!!!
وقتی تو حاضری امارو بخاطر اینکه استقلالی هستی زیر سؤال ببری و این امارگیری رو هم قبول نداری و اینجارو با تاپیک کل کل اشتباهی گرفتی و ... انتظار چی داری از من عزیزم؟ راحت بگو؟
فقط یه سؤال دارم
میخوام بر اساس اون ببینم که واقعا به قول خودت قبل حرفات فکر میکنی یا نه
لطفا هم راست بگو
اگر نتیجه عکس بود چی؟
اگر استقلال پرطرفدارتر میشد چی؟
اونوقت نظرسنجی درست بود یا غلط؟ فقط بگو درست یا غلط;)

Sharif_

مدیر بازنشسته
خوبه خودت داری میگی که فاصلشونو نگاه کنم
من همون موقع به تو جواب دادم و تو فردا شبش اونم یه جواب بامزه!!!
وقتی تو حاضری امارو بخاطر اینکه استقلالی هستی زیر سؤال ببری و این امارگیری رو هم قبول نداری و اینجارو با تاپیک کل کل اشتباهی گرفتی و ... انتظار چی داری از من عزیزم؟ راحت بگو؟
فقط یه سؤال دارم
میخوام بر اساس اون ببینم که واقعا به قول خودت قبل حرفات فکر میکنی یا نه
لطفا هم راست بگو
اگر نتیجه عکس بود چی؟
اگر استقلال پرطرفدارتر میشد چی؟
اونوقت نظرسنجی درست بود یا غلط؟ فقط بگو درست یا غلط;)

غلط
واسه رو کم کردن که نمیگیم
اگه پست های قبلو خونده باشی می فهمی که چند بار همین نظرسنجی به نفع استقلال بوده!!!!!

MY WORLD

عضو جدید
کاربر ممتاز
به قول مامان بزرگم این که این همه آدم میدون دنبال یه توپ چه کیفی ذاره که به خاطرش این طوری میفتین به جون هم؟!
ولی در کل پرسپولیسو عشق است!

SilliCONIC

عضو جدید
بحث برای چیه؟!!!!!
استقلالی های عزیز اگه مال نود رو قبول ندارن اشکال نداره می تونن تعداد پاسخ های تاپیک های 2 تا تیم رو تو همین انجمن ببینن! (تا این لحظه)
استقلال ~ 400
پرسپولیس ~ 1650
خوب بازم سوالی هست؟!!!!!!!!!!!!!!!!!;)

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
پرسپولیس فردا چه بلایی سر استق لال میاره...:w14::w14::w11:
من پیشنهاد میکنم که
استق لالی ها فردا بازیو نبینن...
یه وقت از شدت عصبانیت فشار خونشون میره بالا.. بعدش خدای نکرده:w47:...

بالا