كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
همین که واسه اثبات خودتون مجبورید 2 ساعت از "فتح" بنویسید نشون دهنده اینه که هیچی ندارید ;)
چه جالب میبینم که طرفدارای فتح هنوز وجود دارن و میان کل کل هم میکنن !!
ما از خودمون مینویسیم شما از فتح بنویس

دلم برا کل کل تنگ شده بودش...;)

شوما خوندی داستانو؟چرا پس بیدارین هنوز؟:D

نوشته های منو خوندین؟مضامین رو گرفتین؟براتون میذارم بازم......

میگم از یه همچین تیمی باختن،خعلی 3 بودش:D

شـــــــــــــیــــــــــــشــــتا!!!

Oops!!!

6 تا!
از کی 6 تا؟؟؟
فـــــــــــــــــتح تهران
نزدیک 16 سال از اون برد تاریخی گذشت! و تیمی که پیش از اون بازی مجهول الهویه بود! برگی از تاریخ زرین پرسپولیس شد!

پرسپولیسی که بزرگترین افتخار تاریخش شکست 6-0 استقلال بود و از اون فیلم ها و داستان ها سراییدن! خود 6 تایی شد!

اونم نه به دست یک تیم بزرگ که به دست یک تیم بی نام و نشان!
باخت سنگین در مقابل تیم بزرگ قابل گذشته و در تاریخ باشگاه پرسپولیس پره از باختهای سنگین در مقابل تیمهایی چون فجر،ابومسلم و شاهین سپاهان پیکان ...
اما شکست جلوی فتح بی نشان نوبری بود که تا سالیان سال در یادها موند!

این بازی 73/6/19 برگزار شد و در تاریخ ماندگار شد.

این بازی در چارچوب جام حذفی ایران در سال 73 برگزار شد.پخداداد میگفت باید 10 گل میزدیم داور 2 روز بعد اعتراف کرد 2 پنالتی برای فتح نگرفته!!!.

واقعیت این است: فتح 6_ پرسپولیس0

darab64

عضو جدید
خوشم مياد مثل هميشه از خودشون هيچي ندارن، دوباره آويزون يكي ديگه شدن
خداييش هم بين چهار تا تيم مدعي، پنجم شدن هنر ميخواد و اين همه هم ذوق داره... رو كه رو نيست!

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز

aliiagh

عضو جدید
خداوکیلی شما بعد از جام جهانی حوصله دیدن این لیگ مسخره و کل کل های مسخره تر از اون رو هم دارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

میلیشیا

عضو جدید
کاربر ممتاز
خداوکیلی شما بعد از جام جهانی حوصله دیدن این لیگ مسخره و کل کل های مسخره تر از اون رو هم دارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آره مهندس داریم...
اسپانیا که زندگی نمیکنیم راجع به لالیگا حرف بزنیم...
بعدشم این کل کلا باعث میشه غم و غصه هامون یادمون بره پس جنبه روان شناختی هم داره : )

پس ما...
کل کل میکنیم:w11:

میلیشیا

عضو جدید
کاربر ممتاز
از اون جایی که پستم حذف شد من بار دیگر سوالمو مطرح میکنم
این دفعه مودبانه!!!
دوستان عزیز استقلالی ( چقدر برام سخته این جوری بنویسمش...چاره ای نیست!!!)
آیا تیم تولی پرس را میشناسید؟
منتظر جوابتون هستم
دوستِ پرسپولیسی شما

یعنی بعدِ 3 روز خودم باید جواب خودمو بدم؟؟؟
بابا یه کم اون سابقه درخشان باشگاهتونو مطالعه کنید...
تولی پرس... دسته 3.... بازم چیزی یادتون نیومد؟؟؟؟؟
مجبورم خودم بگم دیگه....
تولی پرس قزوین ...استقلالو تو دسته 3 لوله کرده... همین
یه کم به تاریخچه باشگاهتون بها بدید....

میلیشیا

عضو جدید
کاربر ممتاز
استقلالی های عزیز تک تک سوالات رو با دقت بخونید و تو ذهنتون مرور کنید:

* چه احساسی داره یه عمر 6 تا رو بزنن توو سرت ؟ * میتونید طعم برد توو 10 دقیقه 10 نفررو بگید اونم وقتی 2-0 جلویی؟
* تا حالا چند تا بازیکناتون توو دربی هتریک کردن ؟

* راستی چندتا کاپیتان های تیم ملی در طول تاریخ استقلالی بودن ؟؟
* آقای گل جهان پرسپولیسیه میدونی که؟؟
* جادوگر یا مارادونای آسیا چی ؟
* موشک هامبورگ چطور ؟
* یا عقاب آسیا ؟
* میدونی چه حالی داره بازیکن با غیرت داشتن؟

* نظرت درباره ی زاید چیه راستی ؟
* توو 5 نفر اول بهترین گلزنان تیم ملی چندتا استقلالی هستند ؟
* واسه چی به 4تا برد پی در پی مینازید در حالیکه پرسپولیس تو 7 بازی پشت هم 5 برد و 2 مساوی (یکیش 60 دقیقه 9 نفره) داشته ؟

* الگوی جباری . آندو . حنیف . عنایتی و... کیه ؟الگوی امیر قلعه نوعی چی؟
* طعم سقوط به دسته 2.3 چطوره ؟
* احساستون درباری شوت 40 متری کریم باقری چی بود ؟

* چرا همیشه توو بحث ها کم میارید از آسیا مایه میزارید ؟
* راستی چرا پاس ستاره نزده رو پیرهنش ؟
* تا حالا دعوت شدید برای قرعه کشی جام جهانی یا مراسم معتبری ؟
* تا حالا برای تولد بازیکناتون فیفا تبریک فرستاده ؟
* تکنیکی ترین بازیکن تاریخ ایران کیه ؟ بهترینش چی؟
* با 9ثانیه مالکیت توپ خوردن 3 گل چه مزه ای میده ؟
* دربی بردن با دوپینگ چی ؟
* فرهاد مجیدی چندتا بازی ملی داره ؟
* احساس گل زدن بازیکناتون توو جام باشگاهای اروپا رو میتونید با رسم شکل توضیح بدید ؟
* یا قهرمان شدن با بایرن ؟
* راستی میتونید بگید احساستون زمانی که با بایرن بازی میکردیم چی بود؟
* بیشترین اسطوره رو شما دارید یا ما؟
* طبق توضیحات بالا با چه رویی میگید استقلال سرور پرسپولیسه توو استادیوم ؟
* کِی یه لژیونر درست حسابی به اروپامیدید پس....؟
* چه حسی داره صدر جدول باشی و 4تادربی رو (حالا هرطور) برده باشی جام حذفی هم فینال باشی اما به زور 4712 نفر بیان ورزشگاه ؟
* از اینکه در طول تاریخ توو نظر سنجی ها دوم بودید خوشحالید ؟

* تیم دوم پایتخت بودن چه حسی داره؟

aliiagh

عضو جدید
آره مهندس داریم...
اسپانیا که زندگی نمیکنیم راجع به لالیگا حرف بزنیم...
بعدشم این کل کلا باعث میشه غم و غصه هامون یادمون بره پس جنبه روان شناختی هم داره : )

پس ما...
کل کل میکنیم:w11:

حالا که اینطور شد به بعضیها بگو که قهرمانیشون تو آسیا ، قهرمانی جام باشگاه های آسیا بوده نه قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا!!!!!!!!!!!!! زمین تا آسمون فرق میکنه قهرمانی جام باشگاه های آسیا با قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا. اونی که فوق العاده با ارزشه قهرمانی لیگ قهرمانان آسیاست که تا به حال هیچ تیم آسیایی توش قهرمان نشده!!!!

میدونم الان همون بعضی ها میان میگن چرا شما همون قهرمانی جام باشگاه های آسیا رو نیاوردید. من هم در جواب میگم ما هم قهرمانی آوردیم منتها قهرمانی جام حذفی باشگاه های آسیا.

نکته: در جام باشگاه های آسیا قهرمانان لیگ هر کشور با هم بازی میکردند. در جام حذفی باشگاه های آسیا قهرمانان جام حذفی هر کشور با هم بازی میکردند.

یه سوال: آیا باز هم درسته که بگیم پرسپولیس تو آسیا قهرمان نشده؟؟؟؟

خیلی دوست داشتم یه مقاله مفصل راجع به این موضوع بنویسم ولی همونجور که تو پست قبلی گفتم دیگه حال و حوصله ندارم. گفتم خلاصشو بگم و برم.

*M A R Y A M*

عضو جدید
حالا که اینطور شد به بعضیها بگو که قهرمانیشون تو آسیا ، قهرمانی جام باشگاه های آسیا بوده نه قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا!!!!!!!!!!!!! زمین تا آسمون فرق میکنه قهرمانی جام باشگاه های آسیا با قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا. اونی که فوق العاده با ارزشه قهرمانی لیگ قهرمانان آسیاست که تا به حال هیچ تیم آسیایی توش قهرمان نشده!!!!

میدونم الان همون بعضی ها میان میگن چرا شما همون قهرمانی جام باشگاه های آسیا رو نیاوردید. من هم در جواب میگم ما هم قهرمانی آوردیم منتها قهرمانی جام حذفی باشگاه های آسیا.

نکته: در جام باشگاه های آسیا قهرمانان لیگ هر کشور با هم بازی میکردند. در جام حذفی باشگاه های آسیا قهرمانان جام حذفی هر کشور با هم بازی میکردند.

یه سوال: آیا باز هم درسته که بگیم پرسپولیس تو آسیا قهرمان نشده؟؟؟؟

خیلی دوست داشتم یه مقاله مفصل راجع به این موضوع بنویسم ولی همونجور که تو پست قبلی گفتم دیگه حال و حوصله ندارم. گفتم خلاصشو بگم و برم.
بخشيد ببخشيد, پس تو ليگ قهرمانان اسيا تيماى اروپايى قهرمان ميشن؟؟؟=))))))))

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
نایب قهرمانی جام شهدا رو به دوستان دسته 3یی تبریک و تهنیت عرض میکنم ..

چیه خب ؟ هرچی باشه از سومی جام ولایت که بهتره که ... همین که این بار بین 4 تیم 5م نشدین و دوم شدین خودش کلیه :D

hesam72

عضو جدید
نایب قهرمانی جام شهدا رو به دوستان دسته 3یی تبریک و تهنیت عرض میکنم ..

چیه خب ؟ هرچی باشه از سومی جام ولایت که بهتره که ... همین که این بار بین 4 تیم 5م نشدین و دوم شدین خودش کلیه :D

پرسپولیس تو دور مقدماتی حذف شد نتونس تو جام شهدا شرکت کنه..!
بعدم جام ولایت ی جام بین المللیه ن داخلی جیگر....!سومیش ارزش داره!!!خوش بحالتون ک تنها افتخارتون قهرمانی تو ی جام بین المللیه!!!..

mirza_seraj

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بازی پرسپولیس رو دیدید ؟ با نفت تهران
گزارش عادل رو شنیدید ؟
کاملا معلومه امسال مأموریت داره از طُرُقِ مختلف ، پرسپولیس رو ساپورت کنه
به نظر عادل عزیز کلاً اشکال از بازیکنای نفت بود و اصلاً کفشگری قیچی نکرد
.
.
.
راستی علی کریمی از کجا رفت بایرن؟.... نگو پرسپولیس که ...

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
پرسپولیس تو دور مقدماتی حذف شد نتونس تو جام شهدا شرکت کنه..!
بعدم جام ولایت ی جام بین المللیه ن داخلی جیگر....!سومیش ارزش داره!!!خوش بحالتون ک تنها افتخارتون قهرمانی تو ی جام بین المللیه!!!..
دقیقا از کدوم مقدماتی حرف میزنید ؟ :eek:
خوبه به زور 3 تا تیم دیگه پیدا شدن که تو این جام شرکت کنن روز اخر نفت کنار رفت و ملوان رو جاش گذاشتن مقدماتیش کجا بود اخه ؟؟؟
خب پس علاوه بر نایب قهرمانی شهدا، سومی ولایت رو هم تبریک میگم بهتون ظاهرا خیلی ارزش داشته براتون :biggrin:

hesam72

عضو جدید
دقیقا از کدوم مقدماتی حرف میزنید ؟ :eek:
خوبه به زور 3 تا تیم دیگه پیدا شدن که تو این جام شرکت کنن روز اخر نفت کنار رفت و ملوان رو جاش گذاشتن مقدماتیش کجا بود اخه ؟؟؟
خب پس علاوه بر نایب قهرمانی شهدا، سومی ولایت رو هم تبریک میگم بهتون ظاهرا خیلی ارزش داشته براتون :biggrin:

متلک بود جیگر....یخوده فک کن!
ما 2تا قهرمانی و چنتا نایب قهرمانی تو اسیا داریم کاری ب جام ولایت شما نداریم...!

mirza_seraj

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ﺑﻌﻀﯽ وقت ها باید جلوی ... ها ﺍﺯ ﺍﻫﻤﯿﺖ ﺟﺎﻡ ﻭﻻﯾﺖ ﺑﮕﯿم، ﺍﺯ ﺷﯿﺚ ﻭ ﻧﺼﺮﺗﯽ ﺗﻌﺮﯾﻒ ﮐﻨﯿم ﻭ ﺑﮕﯿم ﮐﻪ ﺗﺎ ﺑﻪ ﺣﺎﻝ ﺍﻧﺴﺎﻧﯽ ﺑﻪ ﺑﺰﺭﮔﯽ ﻭ ﺷﺮﯾﻔﯽ ﻋﻠﯽ ﭘﺮﻭﯾﻦ ﻧﺪﯾﺪﯾم.!
ﺍﯾﻨﺎ ﻗﺮﺑﺎﻧﯽ ﻫﺴﺘﻦ،ﻗﺮﺑﺎﻧﯽ یک ﻓﻀﺎﯼﻣﺴﻤﻮﻡ ﺍﺟﺘﻤﺎﻋﯽ.!
ﺍﻣﮑﺎﻧﺎﺕ ﻧﺒﻮﺩﻩ،ﮐﺴﯽ ﻧﺒﻮﺩﻩ ﺑﺮﺍﺷﻮﻥ ﺗﻮﺿﯿﺢ ﺑﺪﻩ ﮐﻪ ﻓﻮﺗﺒﺎﻝ ﯾﻌﻨﯽ چی ،ﺣﻖ ﺩﺍﺭﻥ ﮐﻪ ... ﺑﺎﺷﻦ .!
ﻓﺸﺎﺭ ﺯﯾﺎﺩﯼ ﺭﻭﯼ ﺍﻭﻧﺎ ﻫﺴﺖ. ﺑﻬﺸﻮﻥ ﻣﺤﺒﺖ ﮐﻨﯿﺪ ﻭ ﺍﻭﻧﺎﺭﻭ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﯿﺪ. ﺍﻻﻥ ﮐﻪ ﻫﺴﺘﻦ ﻗﺪﺭﺷﻮﻥ ﺭﻭ ﺑﺪﻭﻧﯿﺪ،ﺷﺎﯾﺪ ﻓﺮﺩﺍ ﺧﯿﻠﯽ ﺩﯾﺮ ﺑﺎﺷﻪ!!!!

mirza_seraj

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

- تعداد ﺑﺎﺯﯼ ﻫﺎﯼ ﻋﻠﯽ ﺩﺍﯾﯽ + ﻣﻬﺪﯼ ﻣﻬﺪﻭﯼ ﮐﯿﺎ + ﻋﻠﯽ ﮐﺮﯾﻤﯽ ﺑﺮﺍﯼ ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﯿﺲ = 243

- ﺗﻌﺪﺍﺩ ﺑﺎﺯﯼ ﻫﺎﯼ ﻓﺮﻫﺎﺩ ﻣﺠﯿﺪﯼ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﺳﺘﻘﻼﻝ = 261

- ﺗﻌﺪﺍﺩ ﮔﻠﻬﺎﯼ ﻋﻠﯽ ﺩﺍﯾﯽ + ﻣﻬﺪﯼ ﻣﻬﺪﻭﯼ ﮐﯿﺎ + ﻋﻠﯽ ﮐﺮﯾﻤﯽ (لژیونر شدن ... ولی از کجا؟) ﺑﺮﺍﯼ ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﯿﺲ = 89

- ﺗﻌﺪﺍﺩ ﮔﻞ ﻫﺎﯼ ﻓﺮﻫﺎﺩ ﻣﺠﯿﺪﯼ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﺳﺘﻘﻼل = 98

mirza_seraj

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

aliiagh

عضو جدید

- تعداد ﺑﺎﺯﯼ ﻫﺎﯼ ﻋﻠﯽ ﺩﺍﯾﯽ + ﻣﻬﺪﯼ ﻣﻬﺪﻭﯼ ﮐﯿﺎ + ﻋﻠﯽ ﮐﺮﯾﻤﯽ ﺑﺮﺍﯼ ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﯿﺲ = 243

- ﺗﻌﺪﺍﺩ ﺑﺎﺯﯼ ﻫﺎﯼ ﻓﺮﻫﺎﺩ ﻣﺠﯿﺪﯼ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﺳﺘﻘﻼﻝ = 261

- ﺗﻌﺪﺍﺩ ﮔﻠﻬﺎﯼ ﻋﻠﯽ ﺩﺍﯾﯽ + ﻣﻬﺪﯼ ﻣﻬﺪﻭﯼ ﮐﯿﺎ + ﻋﻠﯽ ﮐﺮﯾﻤﯽ (لژیونر شدن ... ولی از کجا؟) ﺑﺮﺍﯼ ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﯿﺲ = 89

- ﺗﻌﺪﺍﺩ ﮔﻞ ﻫﺎﯼ ﻓﺮﻫﺎﺩ ﻣﺠﯿﺪﯼ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﺳﺘﻘﻼل = 98

عجب!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! چقد منطقی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! یعنی منطقت تو حلقم!!!!!!!!!!!!!

mirza_seraj

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عجب!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! چقد منطقی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! یعنی منطقت تو حلقم!!!!!!!!!!!!!

ولی درستش اینِ که حلقت تو منطقم
من فقط قصدم یادآوری بود و از دوستان برای اینکه پست بی ربط گذاشتم عذر خواهی میکنم و حس میکنم این پست هیچ ربطی به ... ها ندارِ و از یاران تراکتور و صبا باتری تشکر میکنم.
...راستی برا 200 میلیون یاشاسین تراکتور؟

آخرین ویرایش:
بالا