كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جالب بود، نیمه اول که اون یارو بازیکن پرسپولیس آندو رو هل داد، احتمالا نیمه دوم بهش نرسه، مویِ آندو رو از پشت بکشه! :surprised:

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
واقعا حیف از وقتی که صرف دیدن بازی کردم!!!
بی نهایت کسل و چرت!به حدی که داشتم میخوابیدم پای تی وی...
هر دو تیم بی برنامه و بی انگیزه....
خنده دار تر از همه اینه که گزارشگر میگه استرس بازی زیاده و فشار رو بازیکنا زیاده!!:surprised:
بسته خود بزرگ بینی... بسته این حرفای الکی... خنده داره...
بازی بارسا و رئال که میلیون ها هوادار تو جهان دارن و بازیشون از همه ی کشورها زنده پخش میشه شاید تعداد بیننده هاش به میلیارد برسه حساس نیس... بعد این بازی که حداکثر 20-30 میلیون بیننده داره حساسه؟؟!!!!
یا بقیه ی دربی های دیگه دنیا.... واقعا مسخرس...!
بازیکنا هم که انقد پاشون کار نمیکرد که فکشون کار میکرد!! 2 ثانیه بازی میکردن یک ساعت اعتراض به داور و همدیگه!!
از لوس بازیهای دیروز فتح الله زاده و رویانیان مشخص بود که این بازی هم مساوی میشه.... حیف از این همه هوادار.. این همه بیننده .. این همه شور و اشتیاق...

آخرین ویرایش:

sanijoon

کاربر فعال تالار مقالات ,
کاربر ممتاز
در اين بازي تنها چيزي كه به چشم خورد تعصب بينظير بازيكن ارمني استقلال آندرانيك تيموريان بود.

darab64

عضو جدید
يه ديوار كيسه ای كشيدن جلو دروازشون و بعدش هم ميگن آخ آخ چه بد شد مساوی شد. تو دلشون دارن از خوشحالی ميتركن
رو كه رو نيست... "ضد فوتبال محض گروهبان قندلی"

sanijoon

کاربر ممتاز
يه ديوار كيسه ای كشيدن جلو دروازشون و بعدش هم ميگن آخ آخ چه بد شد مساوی شد. تو دلشون دارن از خوشحالی ميتركن
رو كه رو نيست... "ضد فوتبال محض گروهبان قندلی"
مربي شما اگه ميخاس ببره چرا تعويض نكرد؟!!!!!!!!!!!!

darab64

عضو جدید
مربي شما اگه ميخاس ببره چرا تعويض نكرد؟!!!!!!!!!!!!

:biggrin: اينم از اون حرفا بودا !!!!!!
45 دقيقه دوم رو كلا دفاع كرديد؟ بازی دست پرسپوليس بود، تعويض واسه چی؟ اگه اون توپ نوری دقايق آخر با خرشانسيتون بيرون نميومد اون وقت هم ميگفتی چرا تعويض نكرد؟ مگه تو از مربی تيم بيشتر شرايط تيمو خبر داری؟ شايد بازيكنای نيمكت آماده تر از بازيكنای داخل نبودن. بعدشم پرسپوليس سوار بازی بود. شما جراتشو داشتين از لاك دفاعی ميومديد بيرون تا ميديدی تيم تعويض ميخواست يا نه
اينكه چرا تعويض نكرد رو مربی بايد بگه نه اينكه يه تيم تعويض نكرد پس اومده بوده مساوی كنه يا ببازه
:biggrin:

darab64

عضو جدید
در اين بازي تنها چيزي كه به چشم خورد تعصب بينظير بازيكن ارمني استقلال آندرانيك تيموريان بود.

فنی چی داشت؟ داد و هوارو كه همه بلدن. فوتبالی چی داشت؟ از پاساش بگو ، از فقط يه دونه شوت، يه سانتر... يه حمله تيمتو نام ببر قبوله شما بازی رو برديد جايزت هم يه كيسه خوش دست :D
هر دو بازی امسال بهترين بازيكن از پرسپوليس بود. مگه آندو تو زمين نبوده اين دو تا انتخاب شدن؟
فقط رووووووووووو فقط روووووووووو

midas.h

عضو جدید
خدایی چطور روتون میشه الان بحث کنین؟
بگین دنبال تساوی بودیم کسی هم چیزی بهتون نمیگه.اصن آنالیز بازی هیچ یسر مصاحبه بازیکنانو
ببینین متوجه همه چی میشین...

mehrdad50

عضو جدید
كدامشان بدتر بودند؛ استقلال يا پرسپوليس؟

بیایید کمی صریح باشیم و درباره این دو تیم و مربیانشان بی‌رحمانه قضاوت کنیم. نویسنده ما باشید

سایت گل نمایش نیمه دوم استقلال برای هواداران فوتبال غافلگیرکننده بود.
آبی‌ها که ابتدای مسابقه نمایش خوبی داشتند در نیمه دوم چنان به دروازه خودی چسبیدند که تصورش برای طرفداران این مسابقه سخت بود. پرسپولیس برخلاف استقلال نیمه دوم را بهتر آغاز کرد و تقریبا تا پایان مسابقه کنترل بازی را در دست داشت اما حملات کور بازیکنان این تیم در نهایت به نتیجه نرسید.
حالا باید از شما یک سوال ویژه کرد، اینکه از بین استقلال و پرسپولیس کدامشان در خراب شدن این مسابقه نقش بیشتری داشتند. امیر قلعه‌نویی که با استراتژی نباختن وارد زمین شده بود یا علی دایی که با وجود در اختیار داشتن تنی چند از بهترین‌های فوتبال ایران نتوانست تیمش را برنده این بازی کند.
به این موضوع حتما توجه کنید که دربی ما در چهار مسابقه متوالی بدون گل به پایان رسیده است، مسابقه‌ای که باید پرهیجان‌ترین و جذاب‌ترین رقابت سال باشد اما بعد از یک هفته سرکاری تنها چیزی که از آن برجای می‌‌ماند حس تنفر جمعی از فوتبال است،
بیایید کمی صریح باشیم و درباره این دو تیم و مربیانشان بی‌رحمانه قضاوت کنیم. نویسنده ما باشید و برای ما بنویسید ...

علیرضا ل

عضو جدید
چه عجب اين كله مرغی بالاخره يه جا انصاف به خرج داد و از ضعف تيمش گفت؛

قلعه نويي: از همه نيروهايي که براي اين ديدار تلاش کردند، تشکر مي‌کنم اما درباره بازي، نيمه اول فوتبال خوبي بازي کرديم اما در نيمه دوم الحق و الانصاف پرسپوليس بهتر بود. البته آن‌ها در گردش توپ بهتر بودند.

به همه استقلاليا هم تبريك ميگم بالاخره كابوسشون تموم شد و تونستن از سرورشون يه مساوی بگيرن
حالا از اينجا به بعد ليگو داشته باش

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
نمیدونم این قلعه نوعی چرا خجالت نمیکشه ..
چند بازی آخه .. خیلی زشته اینطوری اتوبوس میچینه جلو دروازش واسه یه مساوی ..
کل نیمه دوم استقلالیا 11 نفری تو زمین خودشون بودن .
نمیدونم این تیموریان چه پارتیی داره که اینقد راحت هرکاری دلش میخواد میکنه و یه کارت هم نمیگیره .. 90 دقیقه هر خطایی شد تیموریان با داور بحث میکرد اونم با داد و بیداد .. اونم از شکل بازیش و خطاهاش .. دیگه بازیکنی که بزنه سر و صورت بازیکن حریف رو خونی کنه و هیچ برخوردی باهاش نشه بایدم اینقد پررو بشه هرکاری دلش بخواد بکنه ..
متاسفم واقعا برای این دربیهای مسخره و کاش هوادارا اصلا نمیرفتن استادیوم ..

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدونم این قلعه نوعی چرا خجالت نمیکشه ..
چند بازی آخه .. خیلی زشته اینطوری اتوبوس میچینه جلو دروازش واسه یه مساوی ..
کل نیمه دوم استقلالیا 11 نفری تو زمین خودشون بودن .
نمیدونم این تیموریان چه پارتیی داره که اینقد راحت هرکاری دلش میخواد میکنه و یه کارت هم نمیگیره .. 90 دقیقه هر خطایی شد تیموریان با داور بحث میکرد اونم با داد و بیداد .. اونم از شکل بازیش و خطاهاش .. دیگه بازیکنی که بزنه سر و صورت بازیکن حریف رو خونی کنه و هیچ برخوردی باهاش نشه بایدم اینقد پررو بشه هرکاری دلش بخواد بکنه ..
متاسفم واقعا برای این دربیهای مسخره و کاش هوادارا اصلا نمیرفتن استادیوم ..
وجدانی فوتبال بازی کردن ؟؟؟؟
بنده خدا گزارشگر رو صحنه های الکی داد میزد که یکم هیجان بده ....
تعداد موقعیت های دو تا تیم که به انگشت های یک دست نرسید .... بازی هم اونقده سرد بود که بیچاره تماشاچی ها .....
البته جنبه آموزشی داشت ...می تونن تصاویر در بیارن بفرستن برا کشتی کج .....فکر کنم اونجا امتیاز بدن یه تیم برنده در بیاد .....
اگه تماشاچی ها نرن برای تشویق مطمین باشید که دربی ها بهتر میشن ....

aliiagh

عضو جدید
آقای قلعه نوعی شما داری به رکوردت افتخار میکنی ؟ بابا شما تو دو دربی های قبلیت داور از باختن کم نجات نداده. از نظر ما شما دربی رو خیلی وقت پیش باختید. شما باید تو دو دربی گذشتتون می باخنید که داور 2 تا پنالتی ما رو نمی گرفت. تو این بازی هم که اتوبوبسی دفاع کردی و ضد فوتبال کم بازی نکردید. مبارکتون باشه. اصلا شما خدای رکورد؟ مبارکتون باشه. فقط یه درخواست از شما دارم. لطفا ادبیات و لحن حرف زدتون رو هم طبق شخصیت واقعیه خودتون بکار ببرید و لطفا ادبیاتتون رو از آقای قطبی کپی نکنید. چون آقای قطبی به معنای واقعی حرفه ای بود. شما بهتره خودتون باشید و ادای آدمهای حرفه ای را در نیارید. چون مردم خودشون بهتر میدونن چه کسی حرفه ایه و چه کسی ادای حرفه ایها را در میاره.

در ضمن دوستان قوانین داوری از این بازی به بعد دیگه تغییر پیدا کرده و اینجوری شده که اگر اولادی خواست لگد به صورت بازیکن بزنه یا آندو تیموریان خواست تو دهن کسی بزنه یا اکبرپور خواست پا رو کسی بزاره به هیچ عنوان نه کارت زردی باید بگیرن نه تذکری باید بهشون داده بشه ( چه برسه به کارت قرمز ). ولی اگر چنانچه بازیکنی از پرسپولیس توی یکی از صحنه ها (فقط یکی نه بیشتر ) خواست در جواب بازیکنان نامبرده یا غیره مقابله به مثل کنه بلافاصله باید اخراج بشن. بی چون و چرا.

st-eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
قابل توجه همه سرخ ابی ها

عجب جنگجوها و تکنیکی هایی:w15::w15:

آخرین ویرایش:

sanijoon

کاربر ممتاز
قابل توجه همه سرخ ابی ها

عجب جنگجوها و تکنیکی هایی:w15::w15:

بنظر من تیم ما واقعا جنگید و در بازی که 6 امتیاز داشت به ستاره های فانتزی حریف اجازه هیچ کاری نداد و جنگجوها با 4 امتیاز اختلاف با فانتزی ها الان در صدر جدولن.

st-eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
بنظر من تیم ما واقعا جنگید و در بازی که 6 امتیاز داشت به ستاره های فانتزی حریف اجازه هیچ کاری نداد و جنگجوها با 4 امتیاز اختلاف با فانتزی ها الان در صدر جدولن.

:whistle::question::w15:

همین جوری رفتار میکنید که اینجوری بازی میکنن:biggrin:

sanijoon

کاربر ممتاز
وقتی شما داری فوتبال خوب رو با موقعیتش هاش میسنجی من
ترجیح میدم بحثی نکنم...
درسته شما بهتره بحث نکنید چون نمیدونید در فوتبال امروز موقعیت و نتیجه از هر چیزی مهمتره. در این بازی هم من یه حرکت از عالیشاه و صادقیان و خلعتبری ندیدم! شما فقط یه حرکت از بازیکنایی که بهشون مینازین بگو!!!

m roz

عضو جدید
عاقا من که طرف هیشششششکدوم نیستم
دربی فوتبال نبود کههههههههههههههههه
دربی مشت و لگدددددددددددددد
بود .:confused:

midas.h

عضو جدید
درسته شما بهتره بحث نکنید چون نمیدونید در فوتبال امروز موقعیت و نتیجه از هر چیزی مهمتره. در این بازی هم من یه حرکت از عالیشاه و صادقیان و خلعتبری ندیدم! شما فقط یه حرکت از بازیکنایی که بهشون مینازین بگو!!!
ولی تو همین فوتبال امروز شما که فقط پارامترای مهمشو میگی
ی چیزی هم به اسم دفاعی وبسته بازی کردن هست که اصلا مطلوبیت عامی نداره
فک کردم منظورمو میگیری.چطور تو همچین فوتبال بسته ای انتظار موقعیت داری که
میگی شما موقعیت نداشتین.اینجور مواقع تیم خوبو با تسلط داشتن به بازی و..انتخاب میکنن نه موقعیت ایجاد خطر

sanijoon

کاربر ممتاز
ولی تو همین فوتبال امروز شما که فقط پارامترای مهمشو میگی
ی چیزی هم به اسم دفاعی وبسته بازی کردن هست که اصلا مطلوبیت عامی نداره
فک کردم منظورمو میگیری.چطور تو همچین فوتبال بسته ای انتظار موقعیت داری که
میگی شما موقعیت نداشتین.اینجور مواقع تیم خوبو با تسلط داشتن به بازی و..انتخاب میکنن نه موقعیت ایجاد خطر
درسته من نمیگم ما خوب بازی کردیم. ولی اینکه شما خیلی بهتر بودین رو قبول ندارم. در کجای دنیا مربی تیمی که میخواد پیروز بشه اصن تعویض نمیکنه؟!! در صورتی که تیم شما امروز اصن تعویض نکرد!!!!

بالا