كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

reynolds_nike1

عضو جدید
اه اه اه . اینجا چه خبره. چه کل کلیه اینجا.

دوستان اول از همه بگم که من یه پرسپولیسیم.

اما با وجود اینکه طرفدار یک تیم هستم سعی می کنم همیشه منصفانه قضاوت کنم و از هر کسی که اهل اخلاق باشه و خوب فوتبال بازی کنه خوشم میاد و طرفدارش هستم مثلا از استقلال از فرهاد مجیدی خوشم میاد بخاطر اخلاق و حرفه ای گریش ( که البته 2 سالی هست به این اخلاق خوب مزین شده ) و همینطور محرم نویدکیا که همیشه اخلاقش خوب بوده و البته از علی کریمی در خارج از زمین فوتبال که همه میدونن چجوری به آدم های فقیر کمک می کنه و ... ( خودتون یه سرچی کنید می فهمید )

بریم سراغ اصل مطلب : ببینید همونجوری که گفتم سعی می کنم منصفانه قضاوت کنم و یه طرفه نباشه قضاوتم اما تو فوتبال این مملکت یه سری اتفاقایی میفته که خیلی ناراحتم کرد و سعی میکنم اینجا مطرحشون کنم. از طرفدارهای آبی هم میخوام که بیان و نظرشون رو بگن.

چیزی که من خیلی ازش ناراحتم این ناعدالتی هایی هست که داره علیه پرسپولیس اتفاق میفته . مثلا سر قضیه آوردن خلعتبری چقدر سر وصدا شد و تو تلویزیون های و هوی کردن و گفتن میلیارد میلیارد آقایون دارن میدن به عرب ها . بعضی ها هم اومدن تو تلویزیون و واسه ما کارشناس بازی در میارن و میگن نباید این پول به عرب ها داده می شد. حالا ناراحتی من از اینه اولا مگه واسه جواد نکونام همین پول ها خرج نشد. چرا یک نفر جیک نزد ؟ چرا یک نفر نیومد کارشناسی کنه این پولی که به عرب ها داده شد. به پرسپولیس که رسید همه کارشناس شدن و موضوع شد سوژه اول روزنامه ها . دوما پولی که واسه خلعتبری داده شد پول شخصی بوده. پول مال دولت نبوده که این همه جار و جنجال تو تلویزیون به پا می کنند. چرا واسه آوردن جواد نکونام پول از بیت المال داده شد و یک نفر حرفی نزد. جالبیش اینجاست بعد میان تو تلویزیون میگن تیم ملی پول نداشت بره اما پرسپولیس میلیارد پول میده به خلعتبری اما یکی نیست بگه این دو مقوله چه ربطی به هم دارند. تازه اگه قراره یقه کسی گرفته بشه باید یقه نکونام و استقلال رو بگیرن که پول از دولت داده شده واسشون. واقعا ناراحتی داره این جوی که دارن واسه پرسپولیس میسازن.

یا مثلا سر قضیه قراداد بازیکنها : خودتون ببنید و قضاوت کنید :
پرسپولیس : عالیشاه ، صادقیان، سیدصالحی و دهنوی ، کفشگری ، خلعتبری

استقلال : جواد نکونام ، آندارنیک تیموریان ، پژمان نوری ، محمد قاضی ، احمد جمشیدیان ، محمد مهدی نظری

من قضاوتی نمی کنم ولی خودتون دو گروه بالا رو ببینید بگید کدومشون پول بیشتری براشون خرج شده . ( فقط خداییش انصاف هم خوب چیزیه ) البته قبول دارم پرسپولیس همه پول خرج میکنه ولی حرف من اینه که پولی که پرسپولیس واسه بازیکنانش خرج کرده واضح و مشخصه که از استقلال و سپاهان کمتره ( سپاهان که از همه بیشتر پول خرج میکنه. این رو همه میدونن. فقط خودشو پشت دعوای استقلال و پرسپولیس قایم کرده) .

حتی سال گذشته هم که پرسپولیس خیلی به ریز و به پاش داشت باز هم من میگم بیشتر از استقالا نبوده. اگه پرسپولیس سال گذشته حسینی و بنگر و انصاری فرد و ماهینی و رضا حقیقی و کریمی رو خرید یا قراردادهاشون رو تمدید کرد خوب استقلال هم نکونام و فرهاد مجیدی و جانواریو و ... رو خرید و قرارداد جباری و رحمتی و خسرو حیدری رو تمدید کرد. خودتون منصفانه ببینید از اسم بازیکنا مشخصه قراردادهای پرسپولیسیها هر چقدر زیاد هم باشه حداقل دیگه از قرارداد بازیکنان استقلال دیگه تجاوز نمی کنه.

حالا جالبیش اینجاست هر وقت اسم پول زیاد واسه بازیکن ها میاد همه انگشتشون سمت پرسپولیسه اما نمیدونم چرا یکم انگشت ها سمت استقلال یا سپاهان نمیره. راستی یه سوال : فک میکنید استقلال واسه جواد نکونام که سال پیش بهش پیشنهاد 3 و نیم میلیون دلاری دادن چقد هزینه کرده ؟ ( تو رو خدا منطقی باشید. نگید نکونام واسه عشق به میهن و عشق به خود استقلال اون پیشنها رو نپذیرفت که همه میدونیم این حرف ها دیگه کهنه که چه عرض کنم یه چیزی اونورتر از کهنه است.)

حرف بعدی من اینه اگه پرسپولیس خرج میکنه خداییش یه مدیرعامل هم داره که بلده پول به دست بیاره . بر خلاف بعضی آقایون که فقط بلدن واسه پرسپولیس حاشیه درست کنن و هر روز با سرمربیشون دعوا کنن. نه تیم خودشون از دستش آسایش داره نه میذاره بقیه تیم ها آسایش داشته باشن. ( بله منظورم با آقای فتح الله زاده است) . در ضمن خورده نگیرید که سردار فوتبالی نیست که خداییش من که نه همه میخندن به این حرف . چون اصلا نیاز نیست مدیرعامل ورزشی باشه. اصلی ترین کار مدیرعامل پول در آوردن. مگه فورنتینو پرس ، خاون لاپورتا و ساندرو راسل ، رومن آبراموویچ که موفقترین باشگاه های دنیا رو دارن ورزشی هستن؟ راستی چرا آقای فتح الله زاده که واسه همه حرف ها و کری ها جواب داره واسه این حرف سردار که گفته بود استقلال حداقل قرادادی که بسته یک میلیارد و هفتصد میلیون تومن بوده جوابی نداشت.؟ قضاوت با شما.

و اما آخرین چیزی که فعلا به ذهنم میرسه اینه که از آقای فردوسی پور و کلا رسانه می خوام انتقاد کنم که چرا این همه پرسپولیس رو زیر نظر دارید اما بعضی اتفاقات رو خیلی ساده از کنارش رد میشید ؟ ( یا شاید هم عمدا ساده از کنارش رد میشید ) منظورم اینه :

چرا تیم هایی که در مواقع حساس به تیم آقای قلعه نوعی برخورد میکنن ، مهره های کلیدیشون یه اتفاقی واسشون میفته که توی اون بازی نیستن و سال آینده دقیقا در تیمی حضور دارند که آقای قلعه نوعی هم توی اون تیمه هست. این دیگه گندش در اومده اما نمی دونم چرا کسی پیگیر این قضایا نیست. یا اینکه چرا با وجود اینکه میدونید سپاهان در سال اول حضور قلعه نوعی با 13 امتیاز کمک داور قهرمان شد ، پیگیری نمی کنید که قضیه از چه قراره و خیلی از اتفاقات دیگه که چه من بگم یا نگم ( یا گنده تر از من بگن ) هیچ کس پیگیری نمی کنه. چرا تو هفته اول لیگ باید با بازیکن تیم حریف استقلال تماس گرفته بشه که خودتون جریانش رو دیگه میدونید چی بود اما اتفاق به این مهمی رو هیچ کس پیگیری نمی کنه؟

خدا رو شکر پرسپولیس یا قهرمان نمیشه یا وقتی هم قهرمان میشه بدون حرف و حدیث قهرمان میشه .

سال گذشته تو دو تا دربی دور رفت 2 پنالتی دور برگشت هم یک پنالتی 100 درصد رو داور نمی گیره که نمی دونم از کجا آب میخوره این قضایا.

در پایان فقط اینو میگم : یادتونه آخرین باری که امیر حاج رضایی اومد تو برنامه نود چی گفت ؟ یه چیزی میدونست که گفت این فوتبال اینقدر کثیف هست که من دیگه از این فوتبال میرم.

اگه به دست آوردن قهرمانی اینجوری باشه قهرمانی مبارک آقایون. ما دسته سه بازی کنیم بهتر از بازی تو لیگیه که چنین اتفاقاتی توش میفته.

اولا بگم منم پرسپولیسیم ولی با مقایسه مجیدی و کریمی کاملا مخالفم.اتفاقا مجیدی اگرچه از لحاظ فنی بازیکن خوبیه ولی از لحاظ اخلاقی خوب نیست.اینو ما تو بازی الغرافه و پرسپولیس دیدیم که چیکارا که نکرد.اونم در حالی که عضو یه تیم عربی بود!!! در ضمن من نمیگم که کریمی حاشیه نداشته ولی انصافا مجیدی کاری کرد که کسی فکرشو نمیکرد!!

قضیه نکونام و خلعتبری خیلی با هم متفاوته.الان نکونام همه کاره تیم ملی هستش و هر کاری دلش بخواد میکنه و فدراسیون همه کار میکنه براش.حتی کاری میکنه که هم باشگاهیش رحمتی از تیم ملی خط بخوره.اونم بخاطر این که تو استقلال بازوبند رو نداد به نکونام.به همین سادگی وگرنه رحمتی مشکل فنی نداشت و اتفاقا تو اون مقطع تیم خیلی بهش احتیاج داشت
ولی خلعتبری قضیهش فرق میکنه و قدرتی تو فدراسیون نداره .

امسال که استقلال بیشترین خرج رو داشت برای گرفتن بازیکن که اتفاقا سایت فیفا هم رقم های قرارداد های بازیکنارو افشا کرد که مشخص شد که کی چقدر گرفته و دستشون رو شد!!

من کلا مخالف مدیریت رویانیان بودم و هستم /دلیلم به خاطر این نیست که ورزشی نیست .بلکه دلایل دیگه ای دارم که دوستان پرسپولیسیم میدونند و به احترام دوستان پرسپولیسیم اینجا نمیارم
ولی با این وجود بنظرم رویانیان بهتر از پارسال کار کرد حتی با وجود اینکه سازمان ورزش تو اون مدتی که نقل و انتقالات انجام میشد کاری کرد که پرسپولیس نتونه تو این زمینه فعالیت بکنه و یه جورایی تو این زمان مهم بحث تعویض مدیر عامب رو پیش کشید!!! و نشون دادند که دنبال نابودی پرسپولیس هستند.امیدوارم امسال پرسپولیس امسال قهرمان بشه و خاری بشه به چشم دولت و سازمان ورزش دوره قبلی!!!

aliiagh

عضو جدید
اولا بگم منم پرسپولیسیم ولی با مقایسه مجیدی و کریمی کاملا مخالفم.اتفاقا مجیدی اگرچه از لحاظ فنی بازیکن خوبیه ولی از لحاظ اخلاقی خوب نیست.اینو ما تو بازی الغرافه و پرسپولیس دیدیم که چیکارا که نکرد.اونم در حالی که عضو یه تیم عربی بود!!! در ضمن من نمیگم که کریمی حاشیه نداشته ولی انصافا مجیدی کاری کرد که کسی فکرشو نمیکرد!!

قضیه نکونام و خلعتبری خیلی با هم متفاوته.الان نکونام همه کاره تیم ملی هستش و هر کاری دلش بخواد میکنه و فدراسیون همه کار میکنه براش.حتی کاری میکنه که هم باشگاهیش رحمتی از تیم ملی خط بخوره.اونم بخاطر این که تو استقلال بازوبند رو نداد به نکونام.به همین سادگی وگرنه رحمتی مشکل فنی نداشت و اتفاقا تو اون مقطع تیم خیلی بهش احتیاج داشت
ولی خلعتبری قضیهش فرق میکنه و قدرتی تو فدراسیون نداره .

امسال که استقلال بیشترین خرج رو داشت برای گرفتن بازیکن که اتفاقا سایت فیفا هم رقم های قرارداد های بازیکنارو افشا کرد که مشخص شد که کی چقدر گرفته و دستشون رو شد!!

من کلا مخالف مدیریت رویانیان بودم و هستم /دلیلم به خاطر این نیست که ورزشی نیست .بلکه دلایل دیگه ای دارم که دوستان پرسپولیسیم میدونند و به احترام دوستان پرسپولیسیم اینجا نمیارم
ولی با این وجود بنظرم رویانیان بهتر از پارسال کار کرد حتی با وجود اینکه سازمان ورزش تو اون مدتی که نقل و انتقالات انجام میشد کاری کرد که پرسپولیس نتونه تو این زمینه فعالیت بکنه و یه جورایی تو این زمان مهم بحث تعویض مدیر عامب رو پیش کشید!!! و نشون دادند که دنبال نابودی پرسپولیس هستند.امیدوارم امسال پرسپولیس امسال قهرمان بشه و خاری بشه به چشم دولت و سازمان ورزش دوره قبلی!!!

اول از همه خیلی ممنون از شما دوست عزیز که نظر بنده رو مورد نقد و بررسی قرار دادید.

راجع به موضوع مجیدی که من منظورم رو بد رسوندم. در واقع منظورم این بود که این اواخر دوران فوتبالش علاوه بر فوتبال خوبش داره خودشو حالا با ظاهرسازی (دقیقا کار امثال آقای قلعه نوعی ) یا هر شیوه دیگری خودشو تو دل همه داره جا میکنه. دقیقا بر عکس علی کریمی. روز به روز بیشتر با این و اون دعوا میشه. ولی مقایسه این دو که کاملا حق با شماست. از لحاظ فنی که مجیدی که چه عرض کنم گنده تر از مجیدی هاش به پای علی کریمی نمیرسن. کلا هر کسی به گذشته علی کریمی نگاه کنه مقایسه در این زمینه حالا چه با مجیدی چه با غیره رو بیهوده میدونه. من فقط میگم تو این فوتبالی که خیلی ها دارن با ظاهرسازی چهره خودشون رو خوب نشون میدن حیف علی کریمی با اون شخصیت فوق العاده و دوست داشتنی بیرون از زمینش نیست که هر روز با این و اون حرفش بشه. یه جورایی باید مثل مهدوی کیا رفتار کنه.

ولی راجع به رویانیان که به هر حال من از ایشون واقعا خوشم میاد. در واقع مدیریه که اگه پرسپولیس رو بدن دست بخش خصوصی میتونه حداقل تو بخش مالی این تیم رو بسیار توانمند کنه و این قدر مرد هست که اگه اجازه بهش بدن بتونه پرسپولیس رو بدون مشکل مالی اداره کنه و مثل بعضی ها نیست که همیشه کاسه گدایی دستشونه و خودشون هم هیچ عرضه ای نداشته باشند و .... اما اصل موضوع همون بی انصافی هایی است که علیه پرسپولیس میشه که من کاملا با شما موافقم. چند تا پست اخیر من هم همین مظلب رو تایید میکنه. کلا بحث فقط تعویض مدیر عامل نبود واسه خراب کردن پرسپولیس. جو رسانه ای ضربه زننده به پرسپولیس و ناعدالتی ها و .... واقعا واسه من که طرفدار پرسپولیسم ناراحت کننده است. واقعا من هم امیدوارم پرسپولیس قهرمان بشه تا خاری بشه تو چشم دولت و سازمان ورزش قبلی دوره قبلی!!!!!

amir_14

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اول از همه خیلی ممنون از شما دوست عزیز که نظر بنده رو مورد نقد و بررسی قرار دادید.

راجع به موضوع مجیدی که من منظورم رو بد رسوندم. در واقع منظورم این بود که این اواخر دوران فوتبالش علاوه بر فوتبال خوبش داره خودشو حالا با ظاهرسازی (دقیقا کار امثال آقای قلعه نوعی ) یا هر شیوه دیگری خودشو تو دل همه داره جا میکنه. دقیقا بر عکس علی کریمی. روز به روز بیشتر با این و اون دعوا میشه. ولی مقایسه این دو که کاملا حق با شماست. از لحاظ فنی که مجیدی که چه عرض کنم گنده تر از مجیدی هاش به پای علی کریمی نمیرسن. کلا هر کسی به گذشته علی کریمی نگاه کنه مقایسه در این زمینه حالا چه با مجیدی چه با غیره رو بیهوده میدونه. من فقط میگم تو این فوتبالی که خیلی ها دارن با ظاهرسازی چهره خودشون رو خوب نشون میدن حیف علی کریمی با اون شخصیت فوق العاده و دوست داشتنی بیرون از زمینش نیست که هر روز با این و اون حرفش بشه. یه جورایی باید مثل مهدوی کیا رفتار کنه.

ولی راجع به رویانیان که به هر حال من از ایشون واقعا خوشم میاد. در واقع مدیریه که اگه پرسپولیس رو بدن دست بخش خصوصی میتونه حداقل تو بخش مالی این تیم رو بسیار توانمند کنه و این قدر مرد هست که اگه اجازه بهش بدن بتونه پرسپولیس رو بدون مشکل مالی اداره کنه و مثل بعضی ها نیست که همیشه کاسه گدایی دستشونه و خودشون هم هیچ عرضه ای نداشته باشند و .... اما اصل موضوع همون بی انصافی هایی است که علیه پرسپولیس میشه که من کاملا با شما موافقم. چند تا پست اخیر من هم همین مظلب رو تایید میکنه. کلا بحث فقط تعویض مدیر عامل نبود واسه خراب کردن پرسپولیس. جو رسانه ای ضربه زننده به پرسپولیس و ناعدالتی ها و .... واقعا واسه من که طرفدار پرسپولیسم ناراحت کننده است. واقعا من هم امیدوارم پرسپولیس قهرمان بشه تا خاری بشه تو چشم دولت و سازمان ورزش قبلی دوره قبلی!!!!!

نظر شخصی ، قابل احترام و اشتباه

lopht

عضو جدید
یه تبریک و یه تسلیت به همه استقلالیا
اول تسلیت به خاطر باختشون به ذوب اهن
.
دوم تبریک به خاطر افتتاح تونل رحمتی.........
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

amir_14

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

aliiagh

عضو جدید
نظر شخصی ، قابل احترام و اشتباه

دوست عزیز استقلالی. لطف بفرمایید نظرات اعضای این انجمن رو مورد نقد و بررسی قرار دهید نه اینکه بر چسب ظلط یا صحیح بودن به آن بچسپانید . در واقع بفرمایید کجای نظر اشتباه است با دلیل.

reynolds_nike1

عضو جدید

خواهش میکنم از ابراز لطفتون

بنظر من دلیل محبوب بودن مجیدی یک چیز هست و اون هم اینه که استقلالیا بعد از منصوریان کسی رو نداشتند که به عنوان اسطوره تیمشون بهش افتخار کنند.دقیقا بر عکس پرسپولیس. البته این کمبود خیلی حاد شده.خصوصا این قضیه رو ما تو بازیهای استقلال پرسپولیس میبینیم وقتی مجیدی میخواد بیاد تو زمین جوری خوشحال میشند که انگار مجیدی گل زده!!! فکر کنم در حال حاضر مجیدی رو از استقلال بیشتر دوست دارند!!
ولی در مورد کریمی باهاتون موافق نیستم.نباید توقع داشته باشیم کریمی هم مثل مهدوی کیا باشه.کریمی اخلاقش جوری هست که هر چیزی رو نمیتونه درون خودش بریزه و عادت داره نظر خودشو بده.تو این جریاناتم من حق رو به کریمی میدادم.چون بعد رفتنش خیلی براش حرف در اوردند.اونم خوب همیشه عادت داره جواب بده و ساکت نمیمونه.شما نگاه کن سال پیش دایی چطور درباره پرسپولیس صحبت میکرد و کسی چیزی نمیگفت.تازه ایشون بابت طلبش شکایت هم کرد ولی کریمی تا یه حرفی میزنه و از خودش دفاع میکنه همه میگن که دنبال حاشیه سازی هست.که بنظر من اینطور نیست.
در کل بگم که نظر هر کسی مهم هست و نباید همه نظرات شبیه هم باشه حتی اگه هر دو پرسپولیسی باشیم. در مورد رویانیان و ... اینجا نظری نمیدم ولی در کل اعتقاد دارم امسال بهتر از سال پیش بوده

aliiagh

عضو جدید
خواهش میکنم از ابراز لطفتون

بنظر من دلیل محبوب بودن مجیدی یک چیز هست و اون هم اینه که استقلالیا بعد از منصوریان کسی رو نداشتند که به عنوان اسطوره تیمشون بهش افتخار کنند.دقیقا بر عکس پرسپولیس. البته این کمبود خیلی حاد شده.خصوصا این قضیه رو ما تو بازیهای استقلال پرسپولیس میبینیم وقتی مجیدی میخواد بیاد تو زمین جوری خوشحال میشند که انگار مجیدی گل زده!!! فکر کنم در حال حاضر مجیدی رو از استقلال بیشتر دوست دارند!!
ولی در مورد کریمی باهاتون موافق نیستم.نباید توقع داشته باشیم کریمی هم مثل مهدوی کیا باشه.کریمی اخلاقش جوری هست که هر چیزی رو نمیتونه درون خودش بریزه و عادت داره نظر خودشو بده.تو این جریاناتم من حق رو به کریمی میدادم.چون بعد رفتنش خیلی براش حرف در اوردند.اونم خوب همیشه عادت داره جواب بده و ساکت نمیمونه.شما نگاه کن سال پیش دایی چطور درباره پرسپولیس صحبت میکرد و کسی چیزی نمیگفت.تازه ایشون بابت طلبش شکایت هم کرد ولی کریمی تا یه حرفی میزنه و از خودش دفاع میکنه همه میگن که دنبال حاشیه سازی هست.که بنظر من اینطور نیست.
در کل بگم که نظر هر کسی مهم هست و نباید همه نظرات شبیه هم باشه حتی اگه هر دو پرسپولیسی باشیم. در مورد رویانیان و ... اینجا نظری نمیدم ولی در کل اعتقاد دارم امسال بهتر از سال پیش بوده

در مورد مجیدی و استقلال من هم سخنان شما رو تایید میکنم. ( خوبه حالا فقط لیگ امارات نهایت پیشرفتشون بوده ، وای به روزی که یه بازیکن از استقلال کارش به جایی برسه که فرانس بکن بائر بهشون بگه موشک آسیا یا جادوگر آسیا. دیگه اون موقع چیکار میکنن )

در مورد علی کریمی هم خدا کنه هر چه زودتر مسئلش حل بشه. چون عمرا دیگه تو تاریخ ایران نه بازیکنی بوده و نخواهد بود که روی ماکای هلندی ( مهاجم سابق بایرن مونیخ وتیم ملی هلند ) دربارش بگه تکنیک علی کریمی با رونالدینهو قابل مقایسه است. واقعا حیفه. امیدوارم هر چه زودتر اون وجهه خودش رو به دست بیاره.

reynolds_nike1

عضو جدید
در مورد مجیدی و استقلال من هم سخنان شما رو تایید میکنم. ( خوبه حالا فقط لیگ امارات نهایت پیشرفتشون بوده ، وای به روزی که یه بازیکن از استقلال کارش به جایی برسه که فرانس بکن بائر بهشون بگه موشک آسیا یا جادوگر آسیا. دیگه اون موقع چیکار میکنن )

در مورد علی کریمی هم خدا کنه هر چه زودتر مسئلش حل بشه. چون عمرا دیگه تو تاریخ ایران نه بازیکنی بوده و نخواهد بود که روی ماکای هلندی ( مهاجم سابق بایرن مونیخ وتیم ملی هلند ) دربارش بگه تکنیک علی کریمی با رونالدینهو قابل مقایسه است. واقعا حیفه. امیدوارم هر چه زودتر اون وجهه خودش رو به دست بیاره.

من هیچوقت نمیگم که کریمی از هر لحاظی نمونه هستش.ایشون بعضی مواقع اشتباهاتی داشتند و اینطور نیست بگم که همیشه کاراش درست بوده.ولی خوب از دید من و خیلیای دیگه اون هنوز محبوب هستش.و بنظرم وجهش از دست نرفته که دوباره بخواد بدست بیاره.این حرف از شما بعیده!! مجیدی 2 سال پیش تو اون شایط حساس تیمشو ول کرد رفت ولی الان مثلا نماد تعصب تیمش هست.اونوقت درسته ما از کریمی انتقاد کنیم؟!!!!
من به شما پیشنهاد میکنم این بحث رو اگه میخواین ادامه بدید به تاپیک طرفدارای پرسپولیس مراجعه کنید.

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز
کی ها بازی ذوب آهن و استقلال رو دیدند؟؟؟ من میخواستم برم جلو مربی ذوب آهن تعظیم کنم ....
بازی کن های ذوب آهن هرکاری خواستند توی زمین کردند. .....واقعا مربی بزرگیه این مربی ذوب آهن .....خیلی از تاکتیک شون و فضا سازی بازیشون خوشم اومد .....
تمام نقاط ضعف استقلال رو داشتند ....دقیقا همون نقاط ضعفی که توی دربی هم وجود داشت و فقط پیروزی یک بار استفاده کرد ....
...
واقعا کارش حرف نداشت ...بازیکن هاشم از جون مایه می گذاشتن

آخرین ویرایش:

aliiagh

عضو جدید
من هیچوقت نمیگم که کریمی از هر لحاظی نمونه هستش.ایشون بعضی مواقع اشتباهاتی داشتند و اینطور نیست بگم که همیشه کاراش درست بوده.ولی خوب از دید من و خیلیای دیگه اون هنوز محبوب هستش.و بنظرم وجهش از دست نرفته که دوباره بخواد بدست بیاره.این حرف از شما بعیده!! مجیدی 2 سال پیش تو اون شایط حساس تیمشو ول کرد رفت ولی الان مثلا نماد تعصب تیمش هست.اونوقت درسته ما از کریمی انتقاد کنیم؟!!!!
من به شما پیشنهاد میکنم این بحث رو اگه میخواین ادامه بدید به تاپیک طرفدارای پرسپولیس مراجعه کنید.

محبوب که هست ولی بحث همون بحث ظاهرسازی فوتبالیست ها و ظاهربینی مردم است. در ضمن من نگفتم علی کریمی محبوب نیست. اتفاقا گفتم اگه خارج از زمین فوتبالش رو نگاه کنیم که چه کمک ها وخوبی هایی داره می کنه به مردم اون موقع هست که انسان های واقعا خوب و دوست داشتنی مشخص میشن نه ظاهرسازهای عوام فریب.

dejbanan

اخراجی موقت
من دوستان استقلالی نیستم ولی همیشه برام سوال بوده چرا آفتابه قرمزه !!!

بالا