كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یک بازی کم جون در حد تیمهای محلات و برد شاهین در ضربات پنالتی نمیتونه افتخار آمیز باشه. بضاعت استقلال رو تو همین بازی بخوبی دیدیم. درود بر شانس

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یک بازی کم جون در حد تیمهای محلات و برد شاهین در ضربات پنالتی نمیتونه افتخار آمیز باشه. بضاعت استقلال رو تو همین بازی بخوبی دیدیم. درود بر شانس

نمیخواستم باهاتون کل کل کنم
ولی به نظر میاد ...
اصن ولش کن
اس اس و عشق است..

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
تبریک بهمه استقلالیای گل.

داش رضا تبریک.
عشق است استقلال.
پیش بسوی جامهای بعدی.بامیدخدا.

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
البته واقعا شاهین از استقلال بهتربازی کرد تو نود دقیقه خوب بازی رو کنترل کردن به هرحال بازیکنای استقلال به هیچ وجه قابل مقایسه با بازیکنای شاهین نیستن
ما بازم به این که مظلومی مربی نیست و این بازیکنا هستن که تاثیر گذارن پی بردیم کاملا مشخق بود مظلومی هیچ برنامه برا این بازی نداشت.
فقط اوت دستی اوت دستی اوت دستی اوت دستی......و باز هم اوت دستی

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
البته واقعا شاهین از استقلال بهتربازی کرد تو نود دقیقه خوب بازی رو کنترل کردن به هرحال بازیکنای استقلال به هیچ وجه قابل مقایسه با بازیکنای شاهین نیستن
ما بازم به این که مظلومی مربی نیست و این بازیکنا هستن که تاثیر گذارن پی بردیم کاملا مشخق بود مظلومی هیچ برنامه برا این بازی نداشت.
فقط اوت دستی اوت دستی اوت دستی اوت دستی......و باز هم اوت دستی

دمت گرم که تبریک گفتی.
ولی اگه این حرفا رو نزنی چی میخوای بگی سیامک.
ریز ابینومت.:biggrin:

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من که حالا تبریک گفتم
ولی ناموسا فقط اوت دستی
قبول داری یا نه؟
ای حنیف بدبخت برید ازبس اوت پرت کی

شرافتا وقت اضافه شاهین کجا بود؟
اصن کل بازی از همون اول وحید وقت کشی میکرد.
دمت گرم گوو

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
شرافتا وقت اضافه شاهین کجا بود؟
اصن کل بازی از همون اول وحید وقت کشی میکرد.
دمت گرم گوو
من گفتم تو نود دقیقه برابر بود بازی ولی تو وقت اضافه استقلال بهتربازی کرد چندتاموقعیت هم داشت ولی مظلومی خودش میگفت قلعه نویی تاکتیکش اوت دستیه حالا خودش 120دقیقه فقط اوت انداخت
بازم تبریک میگم به هرحال استقلال تو جام باشگاها آسیا باشه بهتره تاشاهین

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به هرحال استقلال تو جام باشگاها آسیا باشه بهتره تاشاهین
اگه بخواد اینجوری بازی کنه میخوام صد سال سیاه نره آسیایی. چون اونجام آبرومونو میبره. تیم های محلات خیلی بهتر از این استقلال فوتبال بلدند. این بردشم شانسی بود و ارزش تبریک گفتن نداره.

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
اگه بخواد اینجوری بازی کنه میخوام صد سال سیاه نره آسیایی. چون اونجام آبرومونو میبره. تیم های محلات خیلی بهتر از این استقلال فوتبال بلدند. این بردشم شانسی بود و ارزش تبریک گفتن نداره.
حالا شما هم سخت نگیرقرارنیست که همه ی تیم ها عینه پرسپولیس اروپایی بازی کنن

ddrraaggoonn

عضو جدید
اخی الهی بمیرم دارین ...............
اینارا نگی چی بگی!!!!!!!!!!!!!!

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با اين همه بازيکن و ستاره اگه اين شاهين نگون بخت را هم نمي برديد که ديگه بايد...بله! امروز استقلال اگه سرمربي نداشت شاهين را در نود دقيقه ميبرد اما به لطف مظلومی در ضربات پنالتي و روي خلاقيت بازيکن ها به خصوص خارجي ها بازي را برد. من موندم اگه اين مظلومي جاي قلعه نويي بود و 4 بار استقلال را قهرمان ميکرد انتظار داشت مجسمه اش را هم بسازند!
چه ذوقی میکنه این کلاه گیس .

بالا