كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کهکشان پرسپولیس داره کم کم خودشو نشون میده. میگن خیلی ها ترس تو دلشون افتاده.

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوست دارم با كسايي هم صحبت باشم كه قد شعورشون كمي بلندتر باشه. اینو یه استقلالی گفته .
حالا اگه راست میگی بیا بگو امروز پرسپولیسو چه جوری دیدی؟

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فتح الله زاده اعلام کرده که گزينه او براي هدايت استقلال يا قلعه نويي است يا مربي خارجي. به نظر شما چنين اظهارنظرهايي در روزهايي که تيم صدرنشين ليگ است و به فينال جام حذفي هم رسيده، چه معني و مفهومي دارد؟

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوست دارم با كسايي هم صحبت باشم كه قد شعورشون كمي بلندتر باشه. اینو یه استقلالی گفته .

من نیمه دوم رو دیدم.
حتما تو نیمه اول خوب بازی کردن ولی نیمه دوم با توجه به 10 نفره شدن فقط دفاع میکرد.
البته امروز یکی از بدترین روزای شاهین بود.
در هر صورت مبارکتون ...

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

من نیمه اول رو ندیدم حتما خوب بازی کردید.
ولی نیمه دوم با توجه به اینکه 1 نفره بودید فقط دفاع میکردید.
البته امروز بدترین رو شاهین بود.
در هر صورت مبارکتون...

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نیمه دوم رو دیدم.
حتما تو نیمه اول خوب بازی کردن ولی نیمه دوم با توجه به 10 نفره شدن فقط دفاع میکرد.
البته امروز یکی از بدترین روزای شاهین بود.
در هر صورت مبارکتون ...

بله نیمه اول بازی کلا تونیمه شاهین بود ... نیمه دومم اخراش یه خرده کشید عقب ولی بازم رو ضد حملات چنتا موقعیت ایجاد کرد...
هرچی باشه از برد دیروز شما دلچسبتر بود که تو موقعیت ها 2-2 مساوی بودین تو نتیجه 1-0 بردین
امروز تا دقیقه 80 تو موقعیت های گل 8 به 2 جلو بودیم که بعد از اون 1-2 تا موقعیت تک به تکم از دست دادن...

نمیگم به موقعیت گل امتیاز میدن ولی این نشون میده کی بردش به زوره و کی خوب بازی کرده ... شمام کم کم آماده شین که جلوی پرسپولیس واقعی بازی کنین که دیگه از تیم استیلی که بهتون میدون داد خودی نشون بدین و دور وردارین خبری نیست ;)

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بله نیمه اول بازی کلا تونیمه شاهین بود ... نیمه دومم اخراش یه خرده کشید عقب ولی بازم رو ضد حملات چنتا موقعیت ایجاد کرد...
هرچی باشه از برد دیروز شما دلچسبتر بود که تو موقعیت ها 2-2 مساوی بودین تو نتیجه 1-0 بردین
امروز تا دقیقه 80 تو موقعیت های گل 8 به 2 جلو بودیم که بعد از اون 1-2 تا موقعیت تک به تکم از دست دادن...

نمیگم به موقعیت گل امتیاز میدن ولی این نشون میده کی بردش به زوره و کی خوب بازی کرده ... شمام کم کم آماده شین که جلوی پرسپولیس واقعی بازی کنین که دیگه از تیم استیلی که بهتون میدون داد خودی نشون بدین و دور وردارین خبری نیست ;)

بهتون بگیم مبارک بی جنبه بازی در اوردین.
یه کاری نکنین خدا قهرش بگیره و با یه اشاره بندازتون اون پایین (نیست الان بالا قرار دارین:biggrin:)
ما منتظرتون هستیم...

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
بهتون بگیم مبارک بی جنبه بازی در اوردین.
یه کاری نکنین خدا قهرش بگیره و با یه اشاره بندازتون اون پایین (نیست الان بالا قرار دارین:biggrin:)
ما منتظرتون هستیم...

این جملتونو میشه به فارسی دوبله کنین؟! :surprised:
نگران نباشین بابا نمیخوایم رکورد 13همیتونو بشکنیم گذاشتیمش برا خودتون !!!:smile:

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نگران نباشین بابا نمیخوایم رکورد 13همیتونو بشکنیم گذاشتیمش برا خودتون !!!:smile:
سخت نگیر . اونا الان بد جوری اضطراب دارن. تا همنیجاشم که تونستن جمله بندی کنن قبوله.

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

راستش رو بخوای اومدم یه پست بدم دندون شکن دیدم ارزشش رو ندارین.
پاک کردم یادم رفت تصحیح کنم.
ولی اون دوستمون که به ayja اون حرف رو زده بود حرفش درست بود.
من دیگه با هیچ پرسپولیسی کل کل نمیکنم .

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

حالا دیدی کی درست میگفت؟
حتی وقتی بهتون تبریک هم میگن بی جنبه بازی در میارین
خدا هیچ کارش بی حکمت نیست.
خوبه چند سال زیرین و دربی رو هم میبازین ....

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا دیدی کی درست میگفت؟
حتی وقتی بهتون تبریک هم میگن بی جنبه بازی در میارین
خدا هیچ کارش بی حکمت نیست.
خوبه چند سال زیرین و دربی رو هم میبازین ....

ببخشیدا دوست عزیز ... مثلا وقتی ما میباختیم و شما میومدین هرچی دلتون میخواس میگفتین... ما میگفتیم چرا دلداریمون نمیدین؟!:surprised:
ممنون تبریک گفتین ولی دلیل نمیشه باهاتون کل کل نکنیم ناسلامتی تاپیک کل کله هااااا :razz:
خو مگه چی گفتم شما گفتین پایینای جدولین منم گفتم نترسین نمیخوایم رده 13می شمارو تصاحب کنیم !
حالا چی شده؟

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببخشیدا دوست عزیز ... مثلا وقتی ما میباختیم و شما میومدین هرچی دلتون میخواس میگفتین... ما میگفتیم چرا دلداریمون نمیدین؟!:surprised:
ممنون تبریک گفتین ولی دلیل نمیشه باهاتون کل کل نکنیم ناسلامتی تاپیک کل کله هااااا :razz:
خو مگه چی گفتم شما گفتین پایینای جدولین منم گفتم نترسین نمیخوایم رده 13می شمارو تصاحب کنیم !
حالا چی شده؟
استق لالی ها وقتی حرفی برا کل کل منطقی نداشته باشن تروز شخصیت میکنن. از اینا بعید نیست.

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
راستش رو بخوای اومدم یه پست بدم دندون شکن دیدم ارزشش رو ندارین.
پاک کردم یادم رفت تصحیح کنم.
ولی اون دوستمون که به ayja اون حرف رو زده بود حرفش درست بود.
من دیگه با هیچ پرسپولیسی کل کل نمیکنم .
ارزشش رو ندارین یعنی چی؟

yasna68

کاربر بیش فعال
بعضی افراد مردم رو مشغول می کنن خدا اجرشون بده یه پولی هم به جیب میزنن. مشکلات و جرو بحث و دعوا و توهینش مال اوناییه که سرگرم شدن...
از کل کلاس که فیزیک می گفتم پرسیدم بجه ها الگوتون کیه؟ خوش به حال ورزشکاران!
الگو های همه ورزشکاران بودند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
چیزی نگفتم!
دکتر شریعتی کو پروفسور حسابی کو دکتر میرمیران کو؟ و و و و و و و و............
آینده رو حدس بزنید!
منظوری نداشتم.......

یاشاااااااااااا مهندس

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
کهکشان پرسپولیس داره کم کم خودشو نشون میده. میگن خیلی ها ترس تو دلشون افتاده.

امضای من مورد خطاب شده واسه همین گفتم یه جوابی بدم
اول اینکه خوشحالیتون قابل درکه کاملا به چند دلیل بعد از 4 هفته تونستین یه بازی رو ببرید
دوم اینکه ششمین برد فصلتون بوده
سوم اینکه بالاخره تونستین بیاین نیمه اول جدول رده بندی
چهارم اینکه بالاخره تفاضل گلتون مثبت شد
پنجم اینکه تعداد برداتون با باختاتون مساوی شد
و ...
خلاصه این همه افتخار رو یه روزه بدست آوردن واقعا آدمو هیجان زده و خوشحال و جو زده می کنه

اما نظرم در مورد بازی: به نظرم پرسپولیس خیلی خوب بود و آماده بازی کرد من بر عکس بچه ها نیمه دوم رو ندیدم تو نیمه ی اول واقعا پرسپولیس برتر بود و البته من فکر می کنم منهای دنیزلی این بازیکنا بودن که تمام تلاششون رو می کردن که بازیو ببرن و نتیجه بگیرن واقعا از جون و دل مایه میذاشتن اما چند تا نکته هم نباید گذشت بسیار بسیار بسیار پنالتی دقیقه دو و اون شیرجه ی طالبلو سمت پنالتی تاثیر فوق العاده ای روی ادامه بازی داشت ... در کل پرسپولیس برتر بود و برنده شد

و اما یه نکته ی خیلی مهمه دیگه اینکه خنده داره که با یه برد با وجود همه اون افتخاراتی که گفتم اینطور جوگیر بشید و برای تیم های صدر نشین شاخ و شونه بکشید اگه خاطرتون باشه پرسپولیس نیم فصل اول هم فصل رو بد شروع کرد و چهار هفته رو با دو تساوی و دو شکست پشت سر گذاشت ولی به یکباره تونست نفت آبادان رو 3 بر 1 شکست بده و هفته بعدش هم با ذوب آهن مساوی کرد(به نظرم یکی از بهترین بازی های فصل پرسپولیس بود) اون موقع شاخ و شونه کشیدن برای استقلال در آستانه دربی شروع شد و همه می گفتن پرسپولیس واقعی رو ببینید و ... ولی درست یه هفته بعدش پرسپولیس 2 بر صفر دربی رو باخت و دوباره روز از نو روزی از نو.
تازه اون موقع فکر کنم دو سه بازی بعد از دربی که خیلی سخت بود رو هم با پیروزی پشت سر گذاشتین ولی بازم تیمتون داغون بود بهتر نیست صبر کنید تا تیم واقعا روی غلتک بیوفته و بعد اینقد ذوق کنید؟؟؟

و نظرم در مورد موقعیت گل خوبه خودتون گفتید که به موقعیت گل امتیاز نمیدن وگرنه کسی از خاطرش نرفته که از سه باخت استقلال در فصل امسال مهم ترینش باخت به نفت آبادان در تهران بود که استقلال 11 موقعیت گل داشت و نفت دو موقعیت گل اما استقلال بازی رو 2 بر یک واگذار کرد ...

مسلمه که پیروزی شما دلچسب تره چون اون همه افتخار باهاش بدست آوردین ولی ما چی فقط فاصلمون رو با تیم های تعقیب کننده بیشتر کردیم ...

می خواستم غیر از امضام یه چیز دیگه هم بگم ولی خب چون جامعه ما عادت داره همه چیزو به دل بگیره و از تعارف تیکه پاره کردن بیشتر لذت می بره نمیگم تا دوستان ناراحت نشن.

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه جوابم به این دوستمون mehmari
مشکل بزرگ ما اینه که خیلی خوشگل صحبت می کنیم الان هر کسی یه جمله از شریعتی حفظ کرده و اسم خودشو گذاشته روشن فکر و کلی حال می کنه ... در شرایطی که نه درکش می کنه و نه اصلا می تونه که وسعت تفکرش چقد بوده مشکل همینه ما خوب بلدیم جوگیر بشیم و ادا در بیاریم
نکته ی دیگه اینکه عادت کردیم ورزشکار،هنرمند و ... رو کوچیک کنیم تا کوچیکی خودمون به چشم نیاد فکر می کنیم این ورزشکار داره پول مفت میگیره در حالیکه حتی یه ساعت نمی تونیم عین اون زندگی کنیم و جای اون ورزش کنیم
بهتره هر کس در جایگاه خودش و به علاقه مندی های خودش برسه و خودش رشد کنه و اون چیزی که می تونه باشه نه تو باد القاب دکاتر و مهندسین بخوابه و جملات اونارو حفظ کنه و بگه و حس باحالی بهش دست بده خودمون چی داریم و چه جملات بلدیم و چی هستیم و چی میشیم ... عرضه همین ورزشکار شدن رو هم داریم؟؟؟

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
امضای من مورد خطاب شده واسه همین گفتم یه جوابی بدم
اول اینکه خوشحالیتون قابل درکه کاملا به چند دلیل بعد از 4 هفته تونستین یه بازی رو ببرید
دوم اینکه ششمین برد فصلتون بوده
سوم اینکه بالاخره تونستین بیاین نیمه اول جدول رده بندی
چهارم اینکه بالاخره تفاضل گلتون مثبت شد
پنجم اینکه تعداد برداتون با باختاتون مساوی شد
و ...
خلاصه این همه افتخار رو یه روزه بدست آوردن واقعا آدمو هیجان زده و خوشحال و جو زده می کنه

اما نظرم در مورد بازی: به نظرم پرسپولیس خیلی خوب بود و آماده بازی کرد من بر عکس بچه ها نیمه دوم رو ندیدم تو نیمه ی اول واقعا پرسپولیس برتر بود و البته من فکر می کنم منهای دنیزلی این بازیکنا بودن که تمام تلاششون رو می کردن که بازیو ببرن و نتیجه بگیرن واقعا از جون و دل مایه میذاشتن اما چند تا نکته هم نباید گذشت بسیار بسیار بسیار پنالتی دقیقه دو و اون شیرجه ی طالبلو سمت پنالتی تاثیر فوق العاده ای روی ادامه بازی داشت ... در کل پرسپولیس برتر بود و برنده شد

و اما یه نکته ی خیلی مهمه دیگه اینکه خنده داره که با یه برد با وجود همه اون افتخاراتی که گفتم اینطور جوگیر بشید و برای تیم های صدر نشین شاخ و شونه بکشید اگه خاطرتون باشه پرسپولیس نیم فصل اول هم فصل رو بد شروع کرد و چهار هفته رو با دو تساوی و دو شکست پشت سر گذاشت ولی به یکباره تونست نفت آبادان رو 3 بر 1 شکست بده و هفته بعدش هم با ذوب آهن مساوی کرد(به نظرم یکی از بهترین بازی های فصل پرسپولیس بود) اون موقع شاخ و شونه کشیدن برای استقلال در آستانه دربی شروع شد و همه می گفتن پرسپولیس واقعی رو ببینید و ... ولی درست یه هفته بعدش پرسپولیس 2 بر صفر دربی رو باخت و دوباره روز از نو روزی از نو.
تازه اون موقع فکر کنم دو سه بازی بعد از دربی که خیلی سخت بود رو هم با پیروزی پشت سر گذاشتین ولی بازم تیمتون داغون بود بهتر نیست صبر کنید تا تیم واقعا روی غلتک بیوفته و بعد اینقد ذوق کنید؟؟؟

و نظرم در مورد موقعیت گل خوبه خودتون گفتید که به موقعیت گل امتیاز نمیدن وگرنه کسی از خاطرش نرفته که از سه باخت استقلال در فصل امسال مهم ترینش باخت به نفت آبادان در تهران بود که استقلال 11 موقعیت گل داشت و نفت دو موقعیت گل اما استقلال بازی رو 2 بر یک واگذار کرد ...

مسلمه که پیروزی شما دلچسب تره چون اون همه افتخار باهاش بدست آوردین ولی ما چی فقط فاصلمون رو با تیم های تعقیب کننده بیشتر کردیم ...

می خواستم غیر از امضام یه چیز دیگه هم بگم ولی خب چون جامعه ما عادت داره همه چیزو به دل بگیره و از تعارف تیکه پاره کردن بیشتر لذت می بره نمیگم تا دوستان ناراحت نشن.

من نمیدونم موضوع امضاتون چیه و اینو کی کِی و سر چی به کی گفته ! برا همین درموردش حرفی نمیزنم....

اما راجب جواباتون به پست من ...
ببینید اگه تعصبو کنار بذاریم همه میدونیم که نیم فصل اول پرسپولیس نوسان خیلی زیادی داشت و هیشکی با یه یا حتی 2 برد متوالی به این تیم امیدوار نمیشد مثلا تو بازی ذوب پررنگترین نقش تیم ما رو حقیقی بازی کرد و باعث اون بازی زیبا شدن ...چون تازه از تیم ملی برگشته بود و اونجا یه مدت با مربی تخصصی تمرین داشت اماده بود ... برا همینم نمیشد به پیشرفت یه بازیکن تو یه هفته دل خوش کرد و امیدوار شد که با این برد تیم متحول میشه!
با این حال نمیشه کل کل نکرد ... نکنه انتظار داشتین مثلا قبل دربی بیایم بگیم وای تیم ما داغونه ... وای فردا شما میبرینمون ... :surprised:

ولی بازی دیروز کاملا ماجراش فرق داشت .... درسته همونطور که شما گفتین دیروز بازیکنا واقعا سنگ تموم گذاشتن و بعد از مدتها رضایی و اولادی و نوری بازی ای رو که همه ازشون انتظار داشتنو انجام دادن ولی دلیل این برد فقط اونا نبودن ...
بازی دیروز رو اگه با بازیای قبلی پرسپولیس مقایسه کنین میبینین که دنیزلی هجومیترین ترکیب فصل پرسپولیسو چیده بود ... هر بازیکن برخلاف نیم فصل قبل تو پست تخصصی خودش بود ... تیم تا دقیقه 90 با وجود اختلاف 3 امتیازی و بازی 10 نفره تو 50 دقیقه میل تهاجمی شو حفظ کرد... بازی گرفتن از بازیکنایی که همه میگفتن در سطح پرسپولیس نیستن ... پیشرفت هرچند نامحسوس دروازه بان با آورد مربی تخصصی براش و....
اینا هرکدوم به تنهایی نشون میدن که تو این مدت کوتاه چیکار کرده و همه رو مطمئن کرد که تیم رو غلتک افتاده و این بازی ها ادامه دارن و میشه از الان ذوق کرد!!!

پیروزی ما دلچسبتره چون برخلاف تیم شما تیممون روز به روز بهتر میشه و نگران این نیستیم که کیو جایگزین مجیدی کنیم تا بازم مث قبل بازی کنیم ...

آخرین ویرایش:

پسر آریایی

عضو جدید
من نمیدونم موضوع امضاتون چیه و اینو کی کِی و سر چی به کی گفته ! برا همین درموردش حرفی نمیزنم....

ببینید اگه تعصبو کنار بذاریم همه میدونیم که نیم فصل اول پرسپولیس نوسان خیلی زیادی داشت و هیشکی با یه یا حتی 2 برد متوالی به این تیم امیدوار نمیشد مثلا تو بازی ذوب پررنگترین نقشهای ما رو کریمی و حقیقی بازی کردن و باعث اون بازی زیبا شدن ... کریمی چون قبل از مصدومیتش بود و حقیقی هم چون تازه از تیم ملی برگشته بود و اونجا یه مدت با مربی تخصصی تمرین داشت اماده بود ... برا همینم نمیشد به پیشرفت یه بازیکن تو یه هفته دل خوش کرد و امیدوار شد که با این برد تیم متحول میشه!
با این حال نمیشه کل کل نکرد ... نکنه انتظار داشتین مثلا قبل دربی بیایم بگیم وای تیم ما داغونه ... وای فردا شما میبرینمون ... :surprised:

ولی بازی دیروز کاملا ماجراش فرق داشت .... درسته همونطور که شما گفتین دیروز بازیکنا واقعا سنگ تموم گذاشتن و بعد از مدتها رضایی و اولادی و نوری بازی ای رو که همه ازشون انتظار داشتنو انجام دادن ولی دلیل این برد فقط اونا نبودن ...
بازی دیروز رو اگه با بازیای قبلی پرسپولیس مقایسه کنین میبینین که دنیزلی هجومیترین ترکیب فصل پرسپولیسو چیده بود ... هر بازیکن برخلاف نیم فصل قبل تو پست تخصصی خودش بود ... تیم تا دقیقه 90 با وجود اختلاف 3 امتیازی و بازی 10 نفره تو 50 دقیقه میل تهاجمی شو حفظ کرد... بازی گرفتن از بازیکنایی که همه میگفتن در سطح پرسپولیس نیستن ... پیشرفت هرچند نامحسوس دروازه بان با آورد مربی تخصصی براش و....
اینا هرکدوم به تنهایی نشون میدن که تو این مدت کوتاه چیکار کرده و همه رو مطمئن کرد که تیم رو غلتک افتاده و این بازی ها ادامه دارن و میشه از الان ذوق کرد!!!

پیروزی ما دلچسبتره چون برخلاف تیم شما تیممون روز به روز بهتر میشه و نگران این نیستیم که کیو جایگزین مجیدی کنیم تا بازم مث قبل بازی کنیم ...

بعد از دربی آینده اگه من جای شما باشم دیگه تو کل کل که هیچ تو باشگاه هم پیدام نمیشه...
البته شما پرروترین آدم های کره زمین هستید....

ddrraaggoonn

عضو جدید

ببینید اگه تعصبو کنار بذاریم همه میدونیم که نیم فصل اول پرسپولیس نوسان خیلی زیادی داشت و هیشکی با یه یا حتی 2 برد متوالی به این تیم امیدوار نمیشد مثلا تو بازی ذوب پررنگترین نقش تیم ما رو حقیقی بازی کرد و باعث اون بازی زیبا شدن ...چون تازه از تیم ملی برگشته بود و اونجا یه مدت با مربی تخصصی تمرین داشت اماده بود ... برا همینم نمیشد به پیشرفت یه بازیکن تو یه هفته دل خوش کرد و امیدوار شد که با این برد تیم متحول میشه!

حالا بزار یه چهارتا بازی ببرین بعد بیا اینارو بگو......
ما امثال مجیدی تیممون زیاد داره اصلا نگران نیستیم.

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز

امضام حرف خودمه ماجراش ربطی به این محیط نداره و ...
باشه من نظرم در مورد پرسپولیس رو گفتم و شما هم نظرتون رو گفتید حالا باید دید واقعا این روند ادامه پیدا می کنه یا خیر گرچه در هر صورت بازم بحث ادامه خواهد داشت چون حتی اگه دوباره پرسپولیس افت کنه و به روال سابق برگرده شما میاید میگید اینجا کل کله نکنه انتظار دارید ما می گفتیم این برد اتفاقی بوده و تیم رو غلتک نیوفتاده ...

دوست عزیز خنده دار ترین حرف الان می تونه اظهار نظر یه پرسپولیسی در مورد استقلال و برداش باشه فکر می کنم هوادار یه تیم رده پایینی اگه از وضعیت جدول و نحوه بازی ها و ... لیگ کشورش خبر داشته باشه به خودش اجازه اظهار نظر در مورد تیم صدرنشین رو نمیده.
فکر کنید تو کدوم کشور هوادار یه تیم که تازه از پایین جدول رسیده به میانه ی جدول در مورد صدرنشین لیگ صحبت می کنه و میگه برد ما دلچسب تر و بهتر بوده!!!

فکر کنم این اتفاقات فقط تو ایران میوفته فکر می کنم فقط تو ایران که مهم ترین نقل و انتقالات نیم فصل مهدی مهدوی کیا معرفی میشه!!! اونوقت ساموئل ...

بعد از دربی آینده اگه من جای شما باشم دیگه تو کل کل که هیچ تو باشگاه هم پیدام نمیشه...
البته شما پرروترین آدم های کره زمین هستید....

بابا دوست جون مگه نمی بینی چهار تا دربی باختن تا هفته پیش جزو تیم های در آستانه سقوط بودن الان یه بازی بردن اینهمه دور ورداشتن چه انتظارایی از لنگیا داریا فک کن مثلا اونا نیان :biggrin::biggrin::biggrin:

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه نکته ی دیگه اینکه من دوست ندارم هیچوقت از داوری حرف بزنم و همیشه گفتم چیزی که می مونه نتیجس حالا با اشتباه داوری یا با چیز دیگه ... ولی الان داشتم نود رو می دیدم یه چیز جدید در مورد پرسپولیسیا فهمیدم اونم اینکه اینا فقط وقتی حرف دیگران باشه منصف،منطقی و ... میشن در مورد خودشون هیچ چیزی صدق نمی کنه و رعایت نمی کنن.

بالا