كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام هاله چطوری؟
قشنگیش به همین کل کله :D
یه دو سه تا از این قرمزا همسایه مونن بنده خداهارو کارد بزنی خونشون در نمیاد :D (ما خوب بازیی کردیمو ، داور مشکل داشتو)...فعلا یه هفته سوژه خندمون جور شده دیگه چی از این بهتر:D دلخوشی که نداریم تو این مملکت
هه هه هه :biggrin:
فعلا لقب جدید مبارک

بحرینیا :biggrin:

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو خیلی از بازیهای گذشته 2 تیم هم .. این استقلال بود که بهتر بازی کرد .. موقعیت های بیشتری داشت ... از فینال جام حذفی که پرسپولیس 2-1 برد .. تا اون بازی 2-2 که هاشمی نسب واسه استقلال گل زد .... تا همین 2-3 سال پیش که تیمتون با گل دقیقه 96 و پنالتی بچه گانه علیزاده بازی رو مساوی کرد .... خیلی وقتا هم بود که داوری به ضرر استقلال بوده تو همین بازی استقلال و پرسپولیس .. یکم فکر کنید یادتون میاد...
استقلال دیروز بد بازی کرد ..... اما چند سال دیگه کسی اینو یادش نمیاد .. مثل شما که الان بازیهای گذشته رو یادتون نمیاد و یک طرفه به قاضی میرید .... خوب یا بد .... فقط این میمونه ... 10 فروردین 90 ... استقلال 1 - پرسپولیس 0

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
اه کدوم ناداوری .................. تا جایی که مامیدونیم داوری همیشه به نفع استقلال و بعضا سپاهان بوده
ما هم اگه شخص پرنفوذی مثل عمو فتح الله داشتیم معلومه داوری انقدر به نفعمون میشد

چقدر سپهر خوب گفته

خیلی حال کردم ............ دسش درست

كاپيتان پرسپوليس گفت: استقلال مثل همان بحرين است كه فقط لباس آبي تنش كرده بود.

سپهر حيدري پس از باخت يك بر صفر مقابل استقلال گفت: من به استقلال تبريك مي‌گويم اما استقلالي‌ها مدعي بودند كه تيم هجومي هستند:biggrin:، اين چه مدل هجومي بود كه محمدي از همان نيمه اول مدام خودش را به زمين مي‌انداخت.

وي افزود: استقلال درست مثل بحرين بود. فقط بحرين پيراهن قرمز به تن مي‌كند اما استقلال لباس آبي مي‌پوشد. ما بازي را باختيم. من به آنها تبريك مي‌گويم اما شاهد يك مسابقه يكطرفه بوديم. موقعيت‌هاي ما 7 به يك بود.

بابا اینقد بولدش نکن چشو چالمون در اومد
بله دیگه حافظه تاریخیه قرمزا یکم ضعیفه همین داوری بود که 6 دقیقه وقت اضافه گرفتو تونستین قهرمان شین چه زود یادتون رفت... جالبه همین داور تو اولین بازی فصل بعدش یه بازیی که 5 دقیقه وقت اضافه داشتو فقط 2 دقیقه گرفت...اینارو مطمئنا یادتون نمیاد چون صرف نمیکنه واستون
الان بحرینم ایرانو میزنه فک کردی بحرین کم تیمیه
تیمه هجومی:D بابا اصن فوتبال میدونین چیه؟ با دست بازی میکنن یا با پا... استقلال 43 گل زده تفاضل +13 پرسپولیس 35 گل زده تفاضل +2:biggrin: ... دایی باید برقصه... 10 تا باخت تو یه فصل رده 5 جدول ما الان حریفمون سپاهانه، شماها زیاد به چشم نمیاین :D
زیاد حرص نخور ممد جون، خرما بخور

Majid Abdollahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به تمام پرسپولیسیهای گل باشگاه .......................... چرا ناراحتین :warn:
خوشحال باشین ............. حق به حقدار رسید و آبرو ریزیش برای استقلالیها
دیشب نود رو دیدین .................... مسعود مرادی رو اورده بود ......... دیگه هم میدونن ما پرسپولیسیا چقدر ارادت به ایشون داریم :warn:
ایشون گفت یه پنالتی برای پرسپولیس نگرفتن ......... دیگه ایشون بگه معلومه بقیه چی میگن
عادل فرودسی پورم دیشب آرش اونا رو اورده بود .......... خیلی دلم به حالش سوخت ......... توهم زده بود در حد تیم ملی ............. میگفت نیمه اول کلا دست ما بود :biggrin:
گویا کلا اونا ضد فوتبال بازی کردن رو در دست گرفتن فوتبال میدونن :biggrin:
مردم از خنده .............. خود آرشم تازه خندش گرفته بود :biggrin:
عادل گفت : محمدیم که همش رو زمین بود
بعد آرش خان گفتن : مصدوم شده بود بازیکنای پرسپولیس فکر میکردن مصدوم نشده
که در همون لحظه تصاویر مصدومیت شدید :D دروازه بان استقلال رو به تصویر کشیدن :biggrin:
واقعا در حد تیم ملی مصدوم شده بود ........... مخصوصا وقتی کاراته زد تو پای غلامرضا :mad:
خلاصه که دیشب خیلی باحال بود
عادل میگفت : اقای برهانی کدوم تیم بهتر بازی کرد ........ میگفت استقلال
اون وقت عادل گفت بازی امروز رو میگی دیگه :D
واقعا حال کردم ........ آرش که کم اورده بود گفت ما هم اگه یه گل خورده بودیم بیش از اینا موقعیت بدس میوردیم
که عادل هوشمندانه گفت : قبل گل شما چی :D
که آرش خان گفت بازم ما پرسپولیس که موقعیت نداشت ......... با حالت عصبانیت گفت حتما ضربه سر غلامرضا که محمدی استوپ سینه کرد رو موقعیت حساب کردین :biggrin:
گویا ایشون ضربه بادامکی ، محمد نوری و ........ رو ندیدن
جای جالبش اینجا بود .............. عادل گفت : بازیکنای پرسپولیس خیلی در مورد بازی تیمتون بد گفتن مخصوصا سپهر
که آرش خان گفت ...... بعید میدونم چنین چیزایی به سپهر نمیچسبه :cool:
بعد وقتی سپهر صحبتش پخش شد
آرش برهانی معلوم بود داشت آتیش میگرفت :biggrin:

نکته جالب دیگه این بود که رییس به اصطلاح کمیته داوران هم باهاش ارتباط تلفنی گرفتن و میگفت قبول محمدی پاش خورده ولی اول رضایی زده :biggrin:
بعد عادل گفت با چند نفر از کارشناسان تماس میگیریم
که هم نصیرزاده و هم غیاثی گفتن یه پنالتی برای پرسپولیس گرفته نشده و این چنین حقانیت پرسپولیس به اثبات رسید ;)

FOOTBALL KHEILI KASIFEEEE...!!!!!!

sezgi

عضو جدید
بله دیگه حافظه تاریخیه قرمزا یکم ضعیفه همین داوری بود که 6 دقیقه وقت اضافه گرفتو تونستین قهرمان شین چه زود یادتون رفت... جالبه همین داور تو اولین بازی فصل بعدش یه بازیی که 5 دقیقه وقت اضافه داشتو فقط 2 دقیقه گرفت...اینارو مطمئنا یادتون نمیاد چون صرف نمیکنه واستون
تیمه هجومی:D بابا اصن فوتبال میدونین چیه؟ با دست بازی میکنن یا با پا... استقلال 43 گل زده تفاضل +13 پرسپولیس 35 گل زده تفاضل +2:biggrin: ... دایی باید برقصه... 10 تا باخت تو یه فصل رده 5 جدول ما الان حریفمون سپاهانه، شماها زیاد به چشم نمیاین :D

دیروز استادیوم بودی؟؟؟؟؟؟؟

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو خیلی از بازیهای گذشته 2 تیم هم .. این استقلال بود که بهتر بازی کرد .. موقعیت های بیشتری داشت ... از فینال جام حذفی که پرسپولیس 2-1 برد .. تا اون بازی 2-2 که هاشمی نسب واسه استقلال گل زد .... تا همین 2-3 سال پیش که تیمتون با گل دقیقه 96 و پنالتی بچه گانه علیزاده بازی رو مساوی کرد .... خیلی وقتا هم بود که داوری به ضرر استقلال بوده تو همین بازی استقلال و پرسپولیس .. یکم فکر کنید یادتون میاد...
استقلال دیروز بد بازی کرد ..... اما چند سال دیگه کسی اینو یادش نمیاد .. مثل شما که الان بازیهای گذشته رو یادتون نمیاد و یک طرفه به قاضی میرید .... خوب یا بد .... فقط این میمونه ... 10 فروردین 90 ... استقلال 1 - پرسپولیس 0
چه عجب یه استقلای تقریبا با منطقم پیدا شد

همین که شما قبول کردی تیمت بد بازی کرده ما رو کافیست
فقط خداییش کدوم دربی رو به یاد داری که دروازه بان نیم ساعت تو زمین خوابیده باشه :D

بلد میکنم قشنگ ببینی

وای چه حال میده شعار بسازن در قبال بحرینیا :biggrin:

بحرینی آبی پوش .................. فوتبال هجومیت کوش :biggrin:
باید روش کار کنم
البته ما پرسپولیسیا شعر میسازیم شما استقلالیا با تعویض دو کلمه اون شعر رو مصادره میکنید :mad:

این تصویرم که مال آبیا بود تو دربی قبلی .......... ای خدا از این عکسم نمیگذرن :(

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز

فقط خداییش کدوم دربی رو به یاد داری که دروازه بان نیم ساعت تو زمین خوابیده باشه :D

بلد میکنم قشنگ ببینی

وای چه حال میده شعار بسازن در قبال بحرینیا :biggrin:

بحرینی آبی پوش .................. فوتبال هجومیت کوش :biggrin:
باید روش کار کنم
البته ما پرسپولیسیا شعر میسازیم شما استقلالیا با تعویض دو کلمه اون شعر رو مصادره میکنید :mad:

این تصویرم که مال آبیا بود تو دربی قبلی .......... ای خدا از این عکسم نمیگذرن :(

ولش کن...خرما بزن
دربیه قبلیم ما بردیم..هول نشو:D

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
هواداران تیم فوتبال استقلال با سر دادن شعارهایی خواهان وداع علی دایی با پرسپولیس شدند. این در حالی است که هواداران پرسپولیس سکوت اختیار کرده بودند.
در شرایطی که هواداران تیم استقلال شعارهایی علیه بازیکنان تیم پرسپولیس سر می دادند، لیدرهای این تیم تلاش می کردند تا آنها را به آرامش دعوت کنند.

کاملا استقلالیا فقط تیم خودشون رو تشویق میکردن

از استقلالی جماعت جز این انتظار نمیره :biggrin:

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما همچنان منتظر جواب طرفداران بحرین آبی پوش هستیم
کدوم دربی دروازه بان نیم ساعت رو زمین دراز کش خوابیده بود

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
هواداران تیم فوتبال استقلال با سر دادن شعارهایی خواهان وداع علی دایی با پرسپولیس شدند. این در حالی است که هواداران پرسپولیس سکوت اختیار کرده بودند.
در شرایطی که هواداران تیم استقلال شعارهایی علیه بازیکنان تیم پرسپولیس سر می دادند، لیدرهای این تیم تلاش می کردند تا آنها را به آرامش دعوت کنند.

کاملا استقلالیا فقط تیم خودشون رو تشویق میکردن

از استقلالی جماعت جز این انتظار نمیره :biggrin:

:biggrin::biggrin::biggrin:
پسر تو خیلی باحالی... جریانه سبزم میاوردی وسط:biggrin:
هواداران پرسپولیس سکوت اختیار کرده بودند.:biggrin::biggrin::biggrin:
عجب داغی گذاشتی رو دل اینا ارش اقایه گل... حرص نخور اینقد، بابا قرمزا که از الان رفتن سیزده بدر اینجا چیکار میکنی تو؟ اومدی بخندونی مارو
اس اسیا دیرو یه چی دیگه هم میگفتن... للللنگی میاد ااااستادیوم غمزده بر میگرده

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز

بله من قبول دارم ... که تیمم نه فقط توو این بازی که تو خیلی از بازیهای دیگه این فصل هم بد بازی کرده ....
خیلی هم بد بازی کرده ..... اما شما تو این فصل فقط و فقط بند کردید به داوری ..
کدوم بازی؟؟ خوب .. همون بازی که تیمتون 9 نفره شد ... شما یادت نمیاد؟؟؟
فنایی دروازه بانتون بود .....
اما دیروز خداییش محمدی اینقدر ها هم که شما میگید خودش رو زمین ننداخت .. شلوغ نکنید ...
اون صحنه هم رضایی واقعا قبل از اینکه به محمدی برسه .... کاملا افتاده بود .....محمدی پاشو واسه توپ برد .. اما رضایی در مسیر افتادنش رو زمین به اون برخورد کرد ....

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا ما خرما میزنیم ............ فقط یه سوال موقعی که شیشتایی شدین شما چنتا خرما زدین :biggrin:
ما هرجور این بازیارو بالا میبریم پایین میاریم از ما عقبترین... تعداد برد، تعداد گل زده، گل ثانیه 37، گل دقیقه 95 و...
ممد جون خرما بزن :D زیاد حرص خوردی سروصورتتم قرمز شده

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله من قبول دارم ... که تیمم نه فقط توو این بازی که تو خیلی از بازیهای دیگه این فصل هم بد بازی کرده ....
خیلی هم بد بازی کرده .....
اما دیروز خداییش محمدی اینقدر ها هم که شما میگید خودش رو زمین ننداخت .. شلوغ نکنید ...
اون صحنه هم رضایی واقعا قبل از اینکه به محمدی برسه .... کاملا افتاده بود .....محمدی پاشو واسه توپ برد .. اما رضایی در مسیر افتادنش رو زمین به اون برخورد کرد ....

ااااااه غریبه نمیگفتی دیگه... تازه داشتم باهاش بازی میکردم اینو گذاشته بودم واسه اخرش...

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما همچنان منتظر جواب طرفداران بحرین آبی پوش هستیم
کدوم دربی دروازه بان نیم ساعت رو زمین دراز کش خوابیده بود
غریبه که گفت کدوم بازی اگه معیارت برنامه نوده که خوده عادلم گفت 6 دقیقه وقت اضافه داشت که داور 5 دقیقه گرفت... نیم ساعت میدونی چن دقیقه ست

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin::biggrin::biggrin:
پسر تو خیلی باحالی... جریانه سبزم میاوردی وسط:biggrin:
هواداران پرسپولیس سکوت اختیار کرده بودند.:biggrin::biggrin::biggrin:
عجب داغی گذاشتی رو دل اینا ارش اقایه گل... حرص نخور اینقد، بابا قرمزا که از الان رفتن سیزده بدر اینجا چیکار میکنی تو؟ اومدی بخندونی مارو
اس اسیا دیرو یه چی دیگه هم میگفتن... للللنگی میاد ااااستادیوم غمزده بر میگرده
هه هه
همین دیگه از باشگاه فرهنگی استقلال جز این انتظار نمیره :cool:

خیلی هم بد بازی کرده ..... اما شما تو این فصل فقط و فقط بند کردید به داوری ..
دستت درد نکنه ........ شاید کم رو زمین بود ولی بالغ بر 20 الی 30 بار افتاد ........ به این میگن ضد فوتبال
مجیدیم که دم ساعت کم میورد ......... می افتاد زمین
هوارم که دیگه آخر افتادن بود
شما کارشناس داوری هستی ؟!!!!!

نظر کارشناسای داوری رو گذاشتم ............ حرف منو قبول نداری یه سرچ تو نت بکن
در ضمن ببین کدوم خبرگزاری گفته استقلال خوب بازی کرده و حقش برد بوده
به جز کانون هواداران استقلال ;)

ما هرجور این بازیارو بالا میبریم پایین میاریم از ما عقبترین... تعداد برد، تعداد گل زده، گل ثانیه 37، گل دقیقه 95 و...
ممد جون خرما بزن :D زیاد حرص خوردی سروصورتتم قرمز شده
اه صورت شما ها که از فرط خجالت و شرمندگی سیاه شده

لقب بحرین کم داشتین اونم نصیبتون شد :D:biggrin:

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
غریبه که گفت کدوم بازی اگه معیارت برنامه نوده که خوده عادلم گفت 6 دقیقه وقت اضافه داشت که داور 5 دقیقه گرفت... نیم ساعت میدونی چن دقیقه ست
شیش دقیقه خوش بینانه

اگه تو وقت اضافه هم 3 دقیقه خوابیدن دروازه بانتون رو حساب کنی میشه 9 دقیقه

پسر هنوز فلسفه اغراق رو نمیدونی

از شما استقلالیا بعیده . دی

mec1386

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا چرا بحث بی فایده می کنید؟
این دوتا بازی حق با پرسپولیس بود وسلام دیگه حرفی برای گفتن نیست که هست؟
کل کل هم که فایده نداره هر دوتاشون داغونن از شاهکارشون تو جام باشگاهها پیداس
فقط دلم برا دایی می سوزه آخه نه بازیکن درست حسابی داره نه شانس
ولی خدایی با امار برنامه نود و فوتبال برتر حال کردم شما چی؟

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
دستت درد نکنه ........ شاید کم رو زمین بود ولی بالغ بر 20 الی 30 بار افتاد ........ به این میگن ضد فوتبال
مجیدیم که دم ساعت کم میورد ......... می افتاد زمین
هوارم که دیگه آخر افتادن بود
شما کارشناس داوری هستی ؟!!!!!

نظر کارشناسای داوری رو گذاشتم ............ حرف منو قبول نداری یه سرچ تو نت بکن
در ضمن ببین کدوم خبرگزاری گفته استقلال خوب بازی کرده و حقش برد بوده
به جز کانون هواداران استقلال ;)
منم که گفتم استقلال بد بازی کرد .. توو فوتبال از این بازیها کم نبوده .. از همین داربی خودمون هم مثال زدم واست ....
کارشناس داوری؟؟؟ نه .... اما به چشمهام میتونم اطمینان کنم ..... رضایی کاملا افتاده بود ....
مثل اینکه من به سمت شما بیام.. اونم با سرعت .. خودم بخورم زمین بیام تو دست و پای شما .... بعد بگم تو خطا کردی ....
انصاف داشته باش ... رضایی کاملا روو زمین ولو شده بود ....
راستی یه بازی دیگه ام یادم اومد ... بازی رفت لیگ 77 .... حجازی مربی استقلال بود .. پرسپولیس 1-0 با گل هاشمی نسب برد .. عابدزاده دروازه بانتون بود ... خیلی رو زمین افتاد .. حتی با زیرکی باعث اخراج علی موسوی شد و خودش رو زد به مصدومیت .. البته عابدزاده اون زمانها واقعا مصدوم هم بودا ... ولی تو اون بازی ... خیلی مصدوم تر ... خودش رو نشون داد

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
شیش دقیقه خوش بینانه

اگه تو وقت اضافه هم 3 دقیقه خوابیدن دروازه بانتون رو حساب کنی میشه 9 دقیقه

پسر هنوز فلسفه اغراق رو نمیدونی

از شما استقلالیا بعیده . دی

یه چی تو هوا میگی واسه خودت دیگه...باختم که دیگه یکم فشار اورده کلهم هنگ کردین
تو خوده نودم گفت تو 5 دقیقه وقته اضافه هم یه دقیقه وقت تلف شده داشت که داورم رو دقیقه 6 سوت زده
از شما پرسپولیسیا این حرفا بعید نیست
ممد جون تو خرما بزن...چاییم تو راهه...
اس اس رفت و برگشتو عشخه

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم که گفتم استقلال بد بازی کرد .. توو فوتبال از این بازیها کم نبوده .. از همین داربی خودمون هم مثال زدم واست ....
کارشناس داوری؟؟؟ نه .... اما به چشمهام میتونم اطمینان کنم ..... رضایی کاملا افتاده بود ....
مثل اینکه من به سمت شما بیام.. اونم با سرعت .. خودم بخورم زمین بیام تو دست و پای شما .... بعد بگو تو خطا کردی ....
راستی یه بازی دیگه ام یادم اومد ... بازی رفت لیگ 77 .... حجازی مربی استقلال بود .. پرسپولیس 1-0 با گل هاشمی نسب برد .. عابدزاده دروازه بانتون بود ... خیلی رو زمین افتاد .. حتی با زیرکی باعث اخراج علی موسوی شد و خودش رو زد به مصدومیت .. البته عابدزاده اون زمانها واقعا مصدوم هم بودا ... ولی تو اون بازی ... خیلی مصدوم تر ... خودش رو نشون داد
بابا این همه اطلاعاتو چرا یه دفه میریزی وسط اخه غریبه...اینجا خرجش نکن :d
این بنده خدا اون بازیه 9 نفره هم یادش نمیاد...شرط میبندم نمیدونه کدوم بازیکنا اخراج شدن...حالا بازیه ساله 77 کشدید وسط:D

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایول مهندس حال کردم ............... جواب دندان شکن ;)

تازه 90 ساعت 12 شب به بعد شروع شد

اگه زودتر شده بود آمار خیلی دیدنی بود ;)

sami1990

عضو جدید
اه کدوم ناداوری .................. تا جایی که مامیدونیم داوری همیشه به نفع استقلال و بعضا سپاهان بوده
ما هم اگه شخص پرنفوذی مثل عمو فتح الله داشتیم معلومه داوری انقدر به نفعمون میشد
حاجی نگو همیشه
یادمه چند سال پیش که استقلال با گل دقایق آخر پیروز قربانی 3-2 برد دو تا گل پرسپولیس رو اشتباه داوری بود
استقلال پارسال باید قهرمان میشد ولی با اشتباهات داوری نشد،تیتر روی همشهری جوان این بود(استقلال قهرمان میشه اگه جدول برعکس بشه)بازم بگم؟
خدا رو شکر که دیروز عادلم گفت دقایقی داور به نفع پرسپولیس گرفت
در هر صورت شاید بازی تهاجمی استقلال نداشت ولی دفاع فوق العاده ای داشت
و البته پرسپولیسم یه مهاجم نوک نداشت
این اولین پستمه و افتخار میکنم که توی اولین پستم برد استقلال رو تبریک بگم;)

آخرین ویرایش:

sami1990

عضو جدید
مثل اینکه من به سمت شما بیام.. اونم با سرعت .. خودم بخورم زمین بیام تو دست و پای شما .... بعد بگم تو خطا کردی ....
حاجی جواب دادی دندان شکن;)

mec1386

عضو جدید
کاربر ممتاز
حق را بگید حتی اگر به ضررتان باشد
راستی چجوری باید بزنن خطا بشه و داور پنالتی بگیره
کلا رضایی توپ مدافع خودی چمن خاک زیر چمن ...... همه چیو زد هیچی
کارشناسان داوری هم کشک!!!!!!

sami1990

عضو جدید
من برای اینکه طرفدارای استقلال کم هستن عاشقشم.....این از آمار فوتبال برتر
آمار نود هم بعد بازی بود،و حرف آرشو تو برنامه نود کاملا نشون می ده
آرش گفت اگه ما به جای پرسپولیس عقب بودیم شاید موقعیتامون بیشتر از پرسپولیسیا میشد
ولی خوب این یه واقعیته و هر دو تا تیم داغونن

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
عجب !!!!!!! اون فوتبال نه نفرهه یادتون رفته برومند رو ........ نوازیو .......... یه طرفه قضاوت میکنیا
هیچ کی نمیتونه انگ وقت تلف کردن به عابدزاده بزنه .......... همه میدونن که هیچ دروازه بانی تو تاریخ ایران مثل عابدزاده پیدا نشده
........ اگه به چشم خود باشه که به نظر من امیرآبادیم باید اخراج میشد چون فقط کاراته کار کرد دیروز !!!!!
بعدشم اول مثالی که عمران زاده رضایی رو حول داد تعادلش از دس رفت محمدی هم شاهکارشو نشون داد . دی

یه چی تو هوا میگی واسه خودت دیگه...باختم که دیگه یکم فشار اورده کلهم هنگ کردین
تو خوده نودم گفت تو 5 دقیقه وقته اضافه هم یه دقیقه وقت تلف شده داشت که داورم رو دقیقه 6 سوت زده
از شما پرسپولیسیا این حرفا بعید نیست
ممد جون تو خرما بزن...چاییم تو راهه...
اس اس رفت و برگشتو عشخه
ظاهرا شما هم یادت رفته که عادل جواب برهانی رو چی داد ...... آر یو آندر استند ؟

بابا این همه اطلاعاتو چرا یه دفه میریزی وسط اخه غریبه...اینجا خرجش نکن :d
این بنده خدا اون بازیه 9 نفره هم یادش نمیاد...شرط میبندم نمیدونه کدوم بازیکنا اخراج شدن...حالا بازیه ساله 77 کشدید وسط:D
بازی شیشتایی رو یادته . دی

حاجی نگو همیشه....
یادمه چند سال پیش که استقلال با گل دقایق آخر پیروز قربانی 3-2 برد دو تا گل پرسپولیس رو اشتباه داوری بود....
استقلال پارسال باید قهرمان میشد ولی با اشتباهات داوری نشد....تیتر روی همشهری جوان این بود(استقلال قهرمان میشه اگه جدول برعکس بشه)بازم بگم؟
خدا رو شکر که دیروز عادلم گفت دقایقی داور به نفع پرسپولیس گرفت....
در هر صورت شاید بازی تهاجمی استقلال نداشت ولی دفاع فوق العاده ای داشت....
و البته پرسپولیسم یه مهاجم نوک نداشت...
این اولین پستمه و افتخار میکنم که توی اولین پستم برد استقلال رو تبریک بگم;)....
ببخشیدا اون موقع فقط کارشناس نود اینو گفت بقیه همه طرف ما بودن ....... گل سوم استقلالم احیانا یادتون نرفته در چه دقیقه ای زده شد ........
من هم این برد رو بهتون تبریک میگیم و البته لقب جدیدتونو . دی

بحرینیا

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
حق را بگید حتی اگر به ضررتان باشد
راستی چجوری باید بزنن خطا بشه و داور پنالتی بگیره
کلا رضایی توپ مدافع خودی چمن خاک زیر چمن ...... همه چیو زد هیچی
کارشناسان داوری هم کشک!!!!!!
بازی رفت اونطور یه گل سالم قشنگ رو نگرفتن حالا پنالتی :(
حق کشی و ناداوری تا چه اندازه:mad:

داوری رفت و برگشت