كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

kajal4

عضو جدید
کاربر ممتاز
پرسپولیس های عزیز!شما که از همین اول زورتون به شاهین نرسید در برابر استقلال چیکار می کنین؟بپرسین ببینین استاد موپالمو می تونه 11 تا زره براتون بسازه؟

fifa09

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه دیگه اینام تمومش کردن مام تموم کردیم
شما هم به خوبی خودت اونارو ببخش همون طور که اونام به خوبی خودشون شما رو بخشیدن
پس دیگه تموم
ما که چیزی ندیدیم ، اگه شما چیزی دیدی به مام بگو. هرچند میدونم فقط میخوایید بحث بخوابه اما این منوط به همکاریه اونا هم هست. من دیگه دوست نداشتم جواب بعضیا رو بدم ولی یه سری حرفا مورد داشت و نمیشد سکوت کرد. چون اگه سکوت میکردم یعنی اینکه خودم کوچیک فرض کردم. من بیدی نیستم که با این بادا بلرزم:cool:

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه اتفاقا اول يقه شما رو گرفته بعد يقه ما رو جام حذفي كه يادتون نميره هميشه بازنده در مقابل شاهين كيه خوب معلومه شما اتفاقا من خوشحال شدم تيم استانم خوب نتيجه گرفت
اره ما از بحران خارج كنيم و يادت باشه تيمي هستيم كه تيمي مثل شما و امثال شما رو به بحران ميبريم پارسال مثلا چند تا بازي بعد از بازي با ما نتيجه درست گرفتين يادت كه نرفته ما نه نميگيم چون همه تيماي ضعيف ميان در مقابل بزرگترين و پر طرفدار ترين تيم ايران بازي ميكنن و اين دليل اينه كه با انگيزه چند برابر تو زمين حاضر ميشن همشون ولي با شما انگيزه ندارن اخه براشون فرقي نداره شما كه در حد و اندازه پرسپوليس نيستين
پرسپوليس سرور استقلاله

بابا علي روي صحبت من و تو از اول فصل در مورد ليگ برتر بود قرار نبود كه يهو بپري تو جام حذفي چند سال پيش
ميشه بگي شما بعد از اون داربي چند تا بازي نتيجه گرفتيد يادت باشه بعد از داربي وضعيت هر دو تيم خراب شد
حرف آخرتم كه منو ياد حرفاي پيرواني تو برنامه نود انداخت كه فردوسي پور خنده اش گرفته بود بعد اومد بهش گير بده ديد افشين پيرواني داره گريه ميوفته ديگه كوتاه اومد
مي گفت پرسپوليس چون بازيكناي اسمي داره تيما جلوش خوب بازي مي كنن ولي استقلال نه عادل گفت بابا استقلال بهترين تيمه بهترين خط حمله قهرمانه چطور اين حرف رو ميزني...(ديگه بقيه رو نگم خودتون ديدين ديگه)
چرا نشنيدي بشنو شاهين سرور استقلاله

فعلا كه تا اينجا ديديم شاهين سرور پرسپوليس بوده تازه اگه داور نبود و اون صحنه ي خنده دار رو پنالتي نمي گرفت سرورتر هم ميشد

خوب میخواستیم دل مردم بوشهر رو شاد کنیم نصف شبی بیان تو خیابونا
:D:D:D
حالا اول راه شمام ازین گافا میدین ;)

ما مخلص آبجي خودمونم هستيم شما هر چي بگي روي چشم ما

ابجي سحر ما مخلصيم و كوچيك همه برو بچ هم پرسپوليسي هم استقلالي
من جواب ميدم اما باز افشينه و اون استدلالاش ميدونم الانم باز ناراحت ميشه ولي ابجي فكر كنم خودت بهتر بتوني جواب بدي
بزار جواب افشين رو هم همينجا بدم كه هنوز در مورد طرز فكر و حرف زدن من هستش بگم كارت درسته بابا من خرابم همينم و به همني هم كه هستم راضيم برام فرقي نميكنه ديگران چي در موردم فكر ميكنن
و ازت تشكر هم ميكنم كه برگشتي و در مورد اينكه همه چيزا رو همين جا دفن ميكنم نظر لطف شماست

علي من قبلا هم گفتم از حرف هيچ كسي ناراحت نميشم ببين تو اين مدت خيليا از سر دوستي اومدن گفتن برگرد خيليا هم واسه خاطر همين استدلال ها اومدن گفتن برگرد در كل من از حرفاي ديگران در مورد خودم ناراحت نميشم حتي اگه فحش باشه ولي همون قدر بايد جواب بشنوه ديگه

:victory:مدعیان باور کنند!:victory:

اینو که سانسور کردی و نگفتی که منم خواستم تا برگردی و ازتم عذرخواهی کردم با اینکه تو منو تهدید کرده بودی. اما به جای اینکه با ما را بیای و اومدی و عقده ای بودنتو به نمایش گذاشتی!

کسی شمارو بیرون نکرد خودت بودی که پشت کردی به اینجا. نه من کم نیاوردمو فقط عذرخواهی کردم منتها آدمایی مثل تو که بخشش سرشون نمیشه فکر میکنن که من کم آوردم.:w01:

مهندس باحاله فعلاً تا با اون عقدت نشون دادی که کم آوردی;):cool:

اینا رو فقط به این خاطر گفتم چون حرفات خیلی گنده تر از دهنت بود وگرنه اهمیتی برای اون عقده هات قائل نیستم و فکر کرده که من مظلوم نمایی میکنم!

:victory:دو قرون بده آش ، به همین خیال باش!:victory:

شرمنده ی دوستان قرمز ، اما بهم حق بدید چون حرفاش مسخرس!

خودشو مسخره کرده!:w19:

1.فقط تو نخواستي كه برگردم خيليا بودن اينو خواسته بودن البته تو قبلا هم يه بار ازم خواسته بودي برگردم ولي وقتي اومدم اينجا وضع اسف باري رو بوجود اوردي

2.من كجا تورو تهديد كردم؟؟؟

3.پستت رو بخون خودت گفتي كم آوردم

4.من مهندس نيستم پسر جون من شيمي مي خونم اول برو مطالعه بعد حرف بزن

در پايان يه دوستي مي گفتي تو اول هر چي از دهنت در مياد ميگي بعد ميگي ببخشيد عين همين پستت اول توهين مي كني بعد ميگي كه من از همه عذر مي خوام
قبلا به آواتار و شخصيت آرتيميس گير داده بودي عذر خواهي كردي

يه توصيه بهت ميكنم هميشه سعي كن طوري رفتار كني كه مجبور به عذرخواهي نشي

البته لحن حرف زدنت كل كل كردنت همه چيز از همون اول نشون از تربيت و شعور تو مي داد ولي خب بچه ها مراعاتت رو كردن
ضمنا من آدم بي ادبي نيستم رك هستم ولي فحش نميدم ولي وقتي كه بي ادبي به خودم رو ببينم جواب ميدم
يعني سعي مي كنم كه با هر كسي مطابق فهم و شعور خودش و شان شخصيتي خودش برخورد كنم يعني احترام بذار تا احترام ببيني

من الان با رفتاري كه از علي مي بينم از خيلي از حرفايي كه بهش زدم پشيمانم يه زماني گفتم موقع كل كل فكر مي كردم 15،16 سال داري ولي 26 سالته و ... ولي حالا با يه سري رفتاراي عاقلانه و مدبرانه مي بينم كه تو اين زمينه واقعا نشون ميده كه از من بزرگتره

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
افشاگری افشین و فرشید مدعی!
البته با عذرخواهی از قرمزها ولی باید با حقایق روبرو شد!

آقای افشین اول ببین دوستت چه ادبیات گلی داره بعد بیا و از روی عقده به ما تهمت کم بیاری بزن!

پست شماره ی 2690 رو نگاه کن!

و حالا افشاگری از پشت پرده ، اینا رو که ببینید میفهمید این دو تا جز کینه و دشمنی چیزی یادشون نمیمونه!. حتی قرار گذاشتن که منو از اینجا بیرون کنن و حالمو بگیرن!
اول فرشید آقا:

و اکنون افشین مدعی:

البته میدونم که شخصیت عصبی ای داری ولی یادت باشه من مثل تو اینقدر بد نگفتم که تو گفتی!
هر جوابی هم که بدی نمیتونی بدبینیت رو تغییر بدی!

اول اينكه مدارك خوبي جمع كردي ولي بدون مجوز به حريم خصوصي تجاوز كردي
دوم اينكه عزيز من ببين من با ادبيات خودم كار دارم نه با ادبيات كس ديگه مخلص فرشيدم هستم ولي خب فرشيد از تو بي ادبي ديده اونطوري جوابتو داده تو كم توهين نكردي از اون گيري كه به آرتيميس و آواتارش داده بودي بعدشم كه اونطوري استقلاليا رو خطاب كردي فرشيدم مجبور شد اينطوري حرف بزنه

آره گفتم بيرونت مي كنيم اگه بخواي اين وضع رو ادامه بدي اگه قرار باشه تو بخش كل كل آبي و قرمز به جاي حرفاي فوتبالي حرفاي شخصي بزني بايد بري بيرون من هيچ حرفي رو تو خفا نمي زنم كه از زدنش جلو جمع ترس داشته باشم گفتم بيرونت مي كنم در صورتي كه از فوتبالي بحث نكني
حالتو مي گيرم اگه بخواي توهين كني كه الانم دارم همينكارو مي كنم تا يه سال ديگه توهين كني بي جواب نمي مونه ديگه كدوم بخش از حرفاي من تو پروفايل فرشيد نا مفهمومه توضيح بدم همه اون حرفا رو اينجا هم مي زنم ولي كامل و درست شما بيا درست و حسابي از فوتبال بگو ما هم باهات درست و حسابي از فوتبال حرف مي زنيم
شما تو اين مدت چيزي از فوتبال نگفتي پس جات اينجا نيست

ضمنا از بين حرفاي من خيلي جاها رو بي معني دورش خط كشيدي
1.شيمي خوندن من چه ربطي به اينجا داره
2.اونجا كه خط كشيدي حالشو ببره اولشم مي كشيدي ديگه عزيزم من گفتم اگه بخواد از بحث ورزش خارج بشه يه كاري مي كنم كه حالشو ببره
3.من از فرشيد خواستم حرفاي فوتبالي منو تاييد كنه چون مي دونم از فوتبال خوب مي دونه
شما فكر كنم اون بخش رو بد متوجه شدي كه خط كشيدي دورش
4.آخري رو هم نمي دونم چرا خط كشيدي دليل نيومدن من به خودم ربط داشت ديگه از اول هم به همين آبجي سحر گفتم حوصله بي جنبه بازي ندارم و بايد همه بدونن بحثاي اينجا مختص همينجاست

آبجی مگه اینا بس میکنن؟!
آره قبول دارم که بعضی حرفام چیز بود ولی نه به اندازه ی اینا!
اگه اونا این مدارکو داشتن مگه بس میکردن؟!
اینم سند عذرخواهی بنده ، منتها با سنگدلی ایشون این سند به باد رفت!
اینم سند:

ببين عزيز من ايني كه برداشتي از حرف من و سحر مربوط به اين تاپيك نيست واسه همين ميگم بحث بلد نيستي و دقت نداري ديگه سحر ازم خواسته بود تاپيك محفل آبي و قرمز برم آخه اونجا رو هم با اينكه خودم تاسيس كردم ولي به دليل وجود يه فردي ديگه نميرم

در مورد حرف تو هم من بدم مياد يه آدم هر روز صبحش بياد فحش بده و شب بياد عذرخواهي كنه من معتقدم يه آدم بايد به كاري كه مي خواد بكنه يا ايمان داشته باشه يا اصلا انجامش نده

نه دیگه اینام تمومش کردن مام تموم کردیم
شما هم به خوبی خودت اونارو ببخش همون طور که اونام به خوبی خودشون شما رو بخشیدن
پس دیگه تموم

سحرجون قربونت برم يه بار اومدي وساطت بكني بعدش به حرفم رسيدي مي دوني چيه خواهر من تو همه رو به چشم خودت مي بيني و همه رو خوب فرض مي كني

ما که چیزی ندیدیم ، اگه شما چیزی دیدی به مام بگو. هرچند میدونم فقط میخوایید بحث بخوابه اما این منوط به همکاریه اونا هم هست. من دیگه دوست نداشتم جواب بعضیا رو بدم ولی یه سری حرفا مورد داشت و نمیشد سکوت کرد. چون اگه سکوت میکردم یعنی اینکه خودم کوچیک فرض کردم. من بیدی نیستم که با این بادا بلرزم:cool:

بعضيا نه افشين

ضمنا من يه عزيزي دارم اينجا كه بچه ها خوب ميشناسنش آبجي سايه ميگه گاهي سكوت در برابر يه فرد بي ادب خودش بزرگترين جوابه ولي من مشكلم اينه كه وقتي بي ادبي مي بينم نمي تونم ساكت بمونم

در مورد شخصيت عصبي كسايي كه منو از نزديك ديدن و ميشناسن مي دونن وقتي دارم اينطوري حرف مي زنم با يه نفر بيشتر در حال خنده هستم مي دوني كلا عصبي نميشم يعني شرايط خيلي بايد خاص باشه تا عصبي بشم فقط لحن صحبتم با افراد عين خودشونه نگاه بكني مي بيني تو همين پستا جواب تورو چطوري ميدم جواب سحر رو چطوري ميدم

roma88

عضو جدید
خب هر وقت عابديني اونجا سر زد ايشالا حرفاشم ميشنويم

ورزشگاه سردار جنگل 20 هزار نفر ظرفيت داره سرچ كني نوشتن سايتا ضمنا اين طرح جديد ورزشگاه ها رو ديدي كه چقدر خوشگلن خيليا كه ظرفيت پر ميشه از پايين سكوها و از پشت ميله ها بازي رو مي بينن

عكس غير از اين دو تا عكس فكر كنم روز بازي منتخب تيم 98 و داماش تو دل هاي مردم ثبت شده باشه نيازي به گذاشتن عكس نيست همه اون روز رو يادشونه تو اون بارون شديد

من كاري ندارم هوادارا فوتبالي هستن يا نه ولي خب هر كسي بياد ورزشگاه مياد كه سر و صدا كنه اونا هم سر و صدا كردن و تيم رو تشويق كردن تشويق يه تيم نيازي به فوتبالي بودن نداره ولي نكته ي اساسي اينه كه فكر كنم تراكتور خيلي داره بد بازي مي كنه شايد بشه گفت فقط رو حساب همين سر و صداي تماشاگرا داره امتياز جمع مي كنه

چرا سعي دارين همه قوم آذري زبان رو به تبريز و تراكتور سازي نسبت بدين؟؟؟مطمئنا اگه اون بازيكنايي كه ميگي بشنون ناراحت ميشن همه ناراحت ميشن از اينكه مثلا زنجاني باشن واسه شهر خودشون افتخار بدست آوردن بعد به اسم تبريز و تراكتور تموم بشه
اگه مي بيني از اين قوميت در تيم ملي بازيكن زياده واسه اينه كه هر شهري تو ايران بري حتما از اين قوميت وجود داره و اين تكثر بازيكن در تيم ملي در اصل بخاطر تفاوت جمعيت دو اين قوميت نسبت به بقيه هستش پس فكر نكنم درست باشه مثلا يه قوميت كم جمعيت رو وقتي داري با يه پر جمعيت مقايسه مي كني تعداد رو نبايد در نظر بگيري نسبت رو بايد در نظر بگيري اينم نياز به رياضيات نداره يه كم تعصب رو كنار گذاشتن مي خواد

شما که ادعا داری خیلی فوتبال سرت می شه می گی تراختور بد بازی می کنه
همه ی تیم هایی که با تراختور بازی می کنن می گن تراختور خوب بازی می کنه
آخریش هم سرمربی اس تق لال بود که گفت خوبی تراختور اینه که این تیم خوب بازی می کنه و مثل خیلی از تیم ها ضد فوتبال بازی نمی کنه.:razz:

کربلایی

مدیر بازنشسته
سلام
اولا بگم که به خاطر ندارم کاربری رو با عباراتی مثل کسی یا اونی ... صدا کرده باشم ... اگه هست لطف کن نشون بده تا ادیتش کنم...
در ضمن معمولا افراد از چیزی حرف میزنن که در موردش اطلاعات دارند پس اگه در مورد اسم و ظرفیت استادیوم اطلاع نداری لطف کنین تا کامل شدن اطلاعتتون در موردش صحبت نکنین...
و اینم بگم که من به همون اندازه که تیم شهر خودم رو دوست دارم عاشق بارسلون هستم ...
این که میگید تماشاگرهاش غیر فوتبالین به طور مستقیم غیر فوتبالی بودن خودتون رو نشون دادین جناب کربلایی عزیز ... چون علاقم به بارسلونا به حدی هست که دنبال حاشیه هاش باشم و تماشاچیهاش رو بشناسم...
راستی از تعداد عکسها صحبت کردین...
بفرمایید ...

سلام
شما در پست های بالایی بلافاصله بعد از پست من، به افشین میگید چند بار بگم بااین غیر فوتبالی ها کل نزار!
همون طور که گفتم بهتره اسم بیاری... نه اینکه کلی بگی

ضمنا عزیزم؛ اگه جمله منو درست بخونید متوجه میشید که من نگفتم بارسلونی ها غیر فوتبالی هستند! بلکه به یه چیزی که عیان هست(فوتبالی بودن بارسلونی ها) اشاره کردم و گفتم استدلال شما درباره غیر فوتبالی بودن تیراختوری ها به صرف اینکه انگیزه سیاسی دارند اشتباهه! چون بارسلونی ها هم انگیزه های سیاسی دارند، اما فوتبالی هستند...

افشین جون جدی جدی فکر میکنی تیراختور بد فوتبال بازی میکنه؟
چند تا بازی این تیمو نود دقیقه دیدی؟
خوشم میاد که رو دست همه جراید چاظی غیر چاظی و ... حرف میزنی
مربی ذوب آهن بعد بازی با تیراختور گفت شانس آوردیم شش گل نخوردیم! برو تحقیق کن
مربی راه آهن گفت تیراختور خوب بازی کرد
حرفای مرفاوی هنوزم روی خبرگذاری ها موجوده
حتی درخشان هم گفت که تیراختور تیم برتر میدان بود
حرفای پروین رو درباره بازی تیراختور دیدی؟
خوش باش...

من درباره ورزشگاه سردار جنگل اینا رو پیدا کردم(نوشته 15 هزار نه 20 هزار!)
http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%88%D8%B1%D8%B2%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87_%D8%B3%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B1_%D8%AC%D9%86%DA%AF%D9%84

http://www.amlashnews.com/news/005715.php

بارسلون

اخراجی موقت
ضمنا عزیزم؛ اگه جمله منو درست بخونید متوجه میشید که من نگفتم بارسلونی ها غیر فوتبالی هستند! بلکه به یه چیزی که عیان هست(فوتبالی بودن بارسلونی ها) اشاره کردم و گفتم استدلال شما درباره غیر فوتبالی بودن تیراختوری ها به صرف اینکه انگیزه سیاسی دارند اشتباهه! چون بارسلونی ها هم انگیزه های سیاسی دارند، اما فوتبالی هستند...
مقایست از هر نظر اشتباست اینو چطور بگم...
تقسیمات اسپانیا ایالتی هست...
ایالتی هم که شهر بارسلون توش هست ایالت کاتالانیاست...
این ایالت جدایی طلب هست از کشورش و ادعای استقلال داره مثل کردستان خودمون نه آذربایجان...
کی آذربایجان ادعای استقلال کرد؟؟؟
بعدشم نماد بارز کاتالانیا پرچمش هست ...
نمیدونم اطلاع داری یا نه که رسمه تو کشور اسپانیا تو استادیوماشون پرچم اسپانیا باشه اما تو نیوکمپ پرچم کاتالانیا هست به جای پرچم اسپانیا...
اما شما چی آخه یه دلیل واسه سیاسی بازیتون بیارین که ثابت شه تراکتور مثل بارسا هست...
آقااااااااااااااااا این غیاث غلطه ...
تنها دلیل این که تماشاچی میاد استادیومتون اینه که 8 ساله فوتبال سطح اول ندیده بود ...
اصلا اگه یادت باشه حدودا 4 سال پیش فکر کنم پگاه با تراکتور تو لیگ یک با هم. هم گروه بودن همون سال جام جهانی...یادمه اصلا واسه بازیای تراکتور تماشاگری نمیومد من لیگ یک رو دنبال میکردم...انصافا قبول داری؟؟؟ اما واسه پگاه چی؟؟؟
من بی صبرانه انتظار اواسط فصل رو می کشم میخوام ببینم اون موقع هم تماشاچی دارین اصلا که بیاین اونو با پادشاه اروپا بارسای کبیر مقایسش کنین؟؟؟

fifa09

عضو جدید
کاربر ممتاز
بحث با تو هیچ فایده ای نداره!

بحث با تو هیچ فایده ای نداره!

اول اينكه مدارك خوبي جمع كردي ولي بدون مجوز به حريم خصوصي تجاوز كردي
دوم اينكه عزيز من ببين من با ادبيات خودم كار دارم نه با ادبيات كس ديگه مخلص فرشيدم هستم ولي خب فرشيد از تو بي ادبي ديده اونطوري جوابتو داده تو كم توهين نكردي از اون گيري كه به آرتيميس و آواتارش داده بودي بعدشم كه اونطوري استقلاليا رو خطاب كردي فرشيدم مجبور شد اينطوري حرف بزنه
آره گفتم بيرونت مي كنيم اگه بخواي اين وضع رو ادامه بدي اگه قرار باشه تو بخش كل كل آبي و قرمز به جاي حرفاي فوتبالي حرفاي شخصي بزني بايد بري بيرون من هيچ حرفي رو تو خفا نمي زنم كه از زدنش جلو جمع ترس داشته باشم گفتم بيرونت مي كنم در صورتي كه از فوتبالي بحث نكني
حالتو مي گيرم اگه بخواي توهين كني كه الانم دارم همينكارو مي كنم تا يه سال ديگه توهين كني بي جواب نمي مونه ديگه كدوم بخش از حرفاي من تو پروفايل فرشيد نا مفهمومه توضيح بدم همه اون حرفا رو اينجا هم مي زنم ولي كامل و درست شما بيا درست و حسابي از فوتبال بگو ما هم باهات درست و حسابي از فوتبال حرف مي زنيم
شما تو اين مدت چيزي از فوتبال نگفتي پس جات اينجا نيست

ضمنا از بين حرفاي من خيلي جاها رو بي معني دورش خط كشيدي
1.شيمي خوندن من چه ربطي به اينجا داره
2.اونجا كه خط كشيدي حالشو ببره اولشم مي كشيدي ديگه عزيزم من گفتم اگه بخواد از بحث ورزش خارج بشه يه كاري مي كنم كه حالشو ببره
3.من از فرشيد خواستم حرفاي فوتبالي منو تاييد كنه چون مي دونم از فوتبال خوب مي دونه
شما فكر كنم اون بخش رو بد متوجه شدي كه خط كشيدي دورش
4.آخري رو هم نمي دونم چرا خط كشيدي دليل نيومدن من به خودم ربط داشت ديگه از اول هم به همين آبجي سحر گفتم حوصله بي جنبه بازي ندارم و بايد همه بدونن بحثاي اينجا مختص همينجاست
ببين عزيز من ايني كه برداشتي از حرف من و سحر مربوط به اين تاپيك نيست واسه همين ميگم بحث بلد نيستي و دقت نداري ديگه سحر ازم خواسته بود تاپيك محفل آبي و قرمز برم آخه اونجا رو هم با اينكه خودم تاسيس كردم ولي به دليل وجود يه فردي ديگه نميرم
در مورد حرف تو هم من بدم مياد يه آدم هر روز صبحش بياد فحش بده و شب بياد عذرخواهي كنه من معتقدم يه آدم بايد به كاري كه مي خواد بكنه يا ايمان داشته باشه يا اصلا انجامش نده
بعضيا نه افشين

ضمنا من يه عزيزي دارم اينجا كه بچه ها خوب ميشناسنش آبجي سايه ميگه گاهي سكوت در برابر يه فرد بي ادب خودش بزرگترين جوابه ولي من مشكلم اينه كه وقتي بي ادبي مي بينم نمي تونم ساكت بمونم

در مورد شخصيت عصبي كسايي كه منو از نزديك ديدن و ميشناسن مي دونن وقتي دارم اينطوري حرف مي زنم با يه نفر بيشتر در حال خنده هستم مي دوني كلا عصبي نميشم يعني شرايط خيلي بايد خاص باشه تا عصبي بشم فقط لحن صحبتم با افراد عين خودشونه نگاه بكني مي بيني تو همين پستا جواب تورو چطوري ميدم جواب سحر رو چطوري ميدم

پس با اون کینه هات بساز!
چون فقط حرف خودتو راس میدونی ، مهندس فرشیدتم که پشت پرده حمایتت میکنه;)
هر که به مرکب صبر نشیند ، به میدان پیروزی راه یابد:victory:
تو اگه صبور بودی وایمیستادی تا مجبور نشی با ابراز تاسف برگردی
مطمئن باش با کینه ای بودن چیزی بهت نمیرسه!:cool:

بارسلون

اخراجی موقت
ایسنا:تيم فوتبال پگاه گيلان در بازي رفت فينال جام حذفي استقلال تهران را شكست داد.

تيم فوتبال پگاه گيلان در بازي رفت فينال جام حذفي امروز در ورزشگاه سردار جنگل به مصاف استقلال تهران رفت و با تك گل "آگوستين گيلائوري" حريف خود را شكست داد.

پگاه گيلان 1

آگوستين گيلائوري (دقيقه 40)

استقلال تهران: صفر

تركيب تيم پگاه گيلان: علي‌نظرمحمدي (زماني)، آگوستين گيلائوري، ابراهيم‌تقي‌پور، ويليام بيجونگو، محمد مختاري، محمدرضا مهدوي، مارتين آشيل، مهدي نوري، سيدرضا چاوشي، (حسين ملكي)، حسين ابراهيمي و هادي سهرابي.

تركيب تيم استقلال تهران:

وحيد طالب‌لو، بيژن كوشكي، اميرحسين صادقي، پيروز قرباني، پژمان منتظري، فرهاد مجيدي (محسن يوسفي)، محمد نوازي (مهدي اميرآبادي)، اميدرضا روانخواه، ميثم منيعي، محسن بياتي‌نيا (آرش برهاني) و علي عليزاده.

كارت زرد:

پيروز قرباني، محسن يوسفي (استقلال تهران).

در نيمه نخست اين بازي تيم استقلال بازي را بهتر از حريف آغاز كرد و چندين فرصت گلزني را به دست آورد. در دقيقه 23 پرتاب اوت عليزاده با دفع ناقص بازيكنان پگاه همراه شد كه توپ برگشتي را پژمان منتظري به بيرون زد.

در دقيقه 26 شوت ميثم منيعي به تير دروازه‌ي پگاه برخورد كرد و در دقيقه 35 محسن بياتي‌نيا با پاس درعمق عليزاده را در موقعيت گلزني قرار داد كه ضربه‌ اين بازيكن به بيرون رفت. اما در دقيقه 40 آگوستين گيلائوري با استفاده از يك ضربه ايستگاهي گل تيم پگاه را به ثمر رساند.

در نيمه دوم با وجود تغييراتي كه در تيم استقلال به وجود آمد اما پگاه توانست مديريت خوبي در ميدان داشته باشد. در شرايطي كه بازيكنان استقلال با استفاده از شوت‌هاي راه دور برهاني و يوسفي به دنبال باز كردن دروازه پگاه بودند بازيكنان پگاه نيز با استفاده از ضدحملات و نفوذهاي ملكي و ابراهيمي كار را بر استقلال سخت كردند.

در لحظات پاياني بازي، وحيد طالب‌لو با واكنش‌هاي خود بازيكنان پگاه را در رسيدن به گل دوم ناكام گذاشت و در نهايت اين ديدار با برتري يك بر صفر تيم پگاه پايان يافت.

ديدار برگشت فينال جام حذفي بيست و هفتم خردادماه در ورزشگاه آزادي تهران برگزار مي‌شود تا تيم قهرمان دراين بازي مشخص شود.

فارس: به محض باز شدن درهاي ورزشگاه، صندلي‌ها از مشتاقان پر شد؛ به طوري كه به سرعت جمعيتي بيش از 20 هزار نفر در ورزشگاه جاي گرفت.

* حدود 5 هزار نفر هوادار به دليل جا نبودن، پشت درهتي بسته قرار گرفتند. اين تعداد از سوي مامورين نيروي انتظامي از ورزشگاه به خارج هدايت شدند.

* به دليل ازدحام جمعيت مقابل در‌هاي ورودي ورزشگاه، عكاسان و خبرنگاران نزديك به يك ساعت براي ورود معطل شدند.
پس از اين معطلي، هنگامي كه داخل ورزشگاه شدند، مكاني براي استقرار نيافتند چرا كه جايگاهي مخصوص آنها وجود نداشت.

* رئيس كميته انضباطي همراه همراهنش و ناظران داوري به سختي فراوان موفق به حضور در ورزشگاه شد.

* فريدن معصومي، عضو تيم ملي كشتي از جمله تماشاگران ويژه اين مسابقه است.

* اسكوبورد ورزشگاه سردار جنگل دقايقي قبل از بازي اقدام به پخش بازي شب گذشته تيم آلمان مقابل لهستان و سپس مسابقه پگاه مقابل برق شيراز كرد.

نتیجه اینه که استادیوم ما اگه بزرگتر بود بدون شک استقبال بیشتری میشد...
اینم لینکش:http://www.fardanews.com/fa/pages/?cid=53586

فرشید_civil

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
افشاگری افشین و فرشید مدعی!
البته با عذرخواهی از قرمزها ولی باید با حقایق روبرو شد!
آقای افشین اول ببین دوستت چه ادبیات گلی داره بعد بیا و از روی عقده به ما تهمت کم بیاری بزن!
پست شماره ی 2690 رو نگاه کن!

و حالا افشاگری از پشت پرده ، اینا رو که ببینید میفهمید این دو تا جز کینه و دشمنی چیزی یادشون نمیمونه!. حتی قرار گذاشتن که منو از اینجا بیرون کنن و حالمو بگیرن!
اول فرشید آقا:

و اکنون افشین مدعی:

البته میدونم که شخصیت عصبی ای داری ولی یادت باشه من مثل تو اینقدر بد نگفتم که تو گفتی!
هر جوابی هم که بدی نمیتونی بدبینیت رو تغییر بدی!

خداییش دیگه نمیخواستم بیام ولی مگه میشه با بودن افرادی مثه ali hamraeeian و اقا ارمان وخصوصا حاج افشین اینجا نیومد. کم کم محیط اینجام با حضور اینا از اون حالت مهد کودک داره خارج میشه...
فک میکردم باید ادامه حرفامو از اخرین پستی که زدم دنبال میکردم ولی ظاهرا این اقا از عناصر وزارت اطلاعات هستن و در تمومه گوشه وکنار زندگی ملت سرک میکشن، البته منم چون میدونستم انتن این اقا قویه پست خصوصی نزدم تا بیادو بخونه (حداقل جوابشو تو اینجا که نمیشد جاهای دیگه بگیره) و الحق و والانصاف با دقت وصف ناپذیری به مطالعه مکالمات ردو بدل شده پرداختن و نکاتی رو که خوششون میومد رو علامتگذاری کردن که نشون میده بغیر از اتاری بازی کردن کارای دیگه هم بلده.(زیادی دسته کمش گرفتیم) زحمته مارو هم کم کردی ولی من تو کفه اون دایره ایم که دوره شیمی کشیده بود.:que:
از این به بعدم حرفایی که شایسته این اقا هستشو تو پستام بزرگتر مینویسم تا زحمتشم کمتر شه (بنده خدا وقت زیاد میزاره این ترم مشروط میشه خونش میفته گردن ما)... تو این پستای اخرشم احساس میکنم یکم دپ شده. تقصیریم نداره این اواخر زوره زیادی زده خورده به اعصاب...
در مورد پست 2690 که دیگه خداییش خیلی مودبانه باهات صحبت کردم تازه نصفه دیگه شم مونده که سره فرصت تقدیمت میکنم تازه اون موقع مساوی میشیم. ازاین به بعد هر توهینی بکنی جایه یکی 4 تا تحویل میگیری.
ولی حاج افشین ضربه کاری اولو که زدی ولی بسته شه دیگه تنها سوژه خندمونو ازمون نگیر، بعد یه روز پر کار پا میشیم میایم تو نت پستای این بنده خدارو بخونیم خستگیمون رفع شه. چیکاریش داری آخه...
ببین فیفا جون یه جای دیگه هم یادت رفت بری تو مشخصات عمومیه arosak و ایرانیکا هم یه سری بزن مثه همین کاری که اینجا کردی یه عکس بگیر دوره جملاته مهمم خط بکش امشب اخر وقت ازت سوال میکنم. یادت نره ها...اینقدم بغض نکن حالا

فرشید_civil

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
پس با اون کینه هات بساز!

تو که از اسرار پشت پرده باخبری دیگه قرار نشد واسه همه رو کنیا... همه که مثه شما باهوش نیستن تو پروفایل اینو اون سرک بکشن
ببین این حلواتم درست شد مارو خبر کن میخوام ببینم حلوایی که از غوره درست میشه چه مزه ای داره... بابا صبور

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میدونم داداشم
در مورد سن وسال و طرز حرف زدنت من با کاملا افشین مخالفم
من از خودم بدی دیدم ولی از تو نه هر کی هر چی میخواد بذار بگه
اون میتونه هر جوری که میخواد فکر کنه
من نمیدونم تو خودت باید جوابشو بدی:D/البته میدونم که اونم چیزی توی دلش نیست
خیلی مهربون ولی نمیدونم چرا میخواد وا نمود کنه که............
منم تشکر میکنم که همین جا همه چیز و دفن میکنی
در ضمن دیگه خواهشن تمومش کنیم
مرسی
سلام آبجي سحر ممنون كه هميشه از من حمايت ميكني و قبولم داري اگه نبودي واقعا اينجا صفايي نداشت
ميدونم افشين چيزي تو دلش نيست منم چيزي تو دلم نيست فقط با بعضي حرفا و رفتارا مخالفم مثل همه ادما واز اينكه در مورد اون قضيه با افشين جان مخالفي ممنونم كه چنين نظري در مورد من نداري

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بابا ديگه خسته شدم بچه ها تو رو خدا تمومش كنيم اول خودم بعد بقيه بچه ها از همه خواهش ميكنم بحث تموم بشه و فقط كل فوتبالي باقي بمونه خواهش ميكنم تقصير خودم بود از همه هم معذرت ميخوام ولي شما رو بخدا تمومش كنيم ممنون

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بابا علي روي صحبت من و تو از اول فصل در مورد ليگ برتر بود قرار نبود كه يهو بپري تو جام حذفي چند سال پيش
ميشه بگي شما بعد از اون داربي چند تا بازي نتيجه گرفتيد يادت باشه بعد از داربي وضعيت هر دو تيم خراب شد
حرف آخرتم كه منو ياد حرفاي پيرواني تو برنامه نود انداخت كه فردوسي پور خنده اش گرفته بود بعد اومد بهش گير بده ديد افشين پيرواني داره گريه ميوفته ديگه كوتاه اومد
مي گفت پرسپوليس چون بازيكناي اسمي داره تيما جلوش خوب بازي مي كنن ولي استقلال نه عادل گفت بابا استقلال بهترين تيمه بهترين خط حمله قهرمانه چطور اين حرف رو ميزني...(ديگه بقيه رو نگم خودتون ديدين ديگه)

فعلا كه تا اينجا ديديم شاهين سرور پرسپوليس بوده تازه اگه داور نبود و اون صحنه ي خنده دار رو پنالتي نمي گرفت سرورتر هم ميشد

حالا چرا ليگ برتر فقط افشين جان چطور شما ميرين جام باشگاها رو پيش مي كشين من جام حذفي رو پيش نكشم نه داداش جام حذفي رو پيش ميكشم خوب هم پيش مي كشم تو هم پيش بكش
ما خودمون تو دربي بد بوديم كه با شما مساوي كرديم افشين جون ولي شما رفتين تو بحران نتيجه حالا خدا كنه شاهين برگرده به ليگ تا شما هم بي نصيب نمونين كه نميمونين امروز رفته بودم بوشهر داشتن مقدمات يه جشن بزرگ رو واسه امشب راه مينداختن ميدونم خنده داره ولي آخه خودشون ميدونن كه مساوي با پرسپوليس يعني اوج فوتبال شاهين بوشهر سرور استقلاله من امنيدوارم كه تيم استانم خيلي بهتر از اينا نتيجه بگيره چون اگه يه كم خودشون رو پيدا كنن ميتونن ما بازيكناي بزرگي تو ليگ داشتيم تو سالاي قبل اسماشون رو دقيقا يادم نيست الان هم كه ايمان حيدري رو بايد خوب بشناسي زهرش هم به شما رسيده هم به ما
من در مورد پنالتي نظر خاصي ندارم ولي حق ميدم كه حق شاهين باختن نبود چون خوب بازي كرد و ما بد بوديم با اون اشتباه بچه گانه ميثاق ولي اشكال نداره تجربه ميشه واسش
در ضمن شاهين خيلي وقته سرور استقلاله راستي افشين ما خودمون هم از نسل شاهين هستيم

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس با اون کینه هات بساز!

من گفتم از حرفي كه راجع به سن علي زدم پشيمانم فقط همين وگرنه من يا كاري نمي كنم يا وقتي مي كنم تا اخرش پاش هستم عين جنابعالي سست اراده نيستم كه الان عصبي بشم يه فحشي بدم فردا راه بيوفتم عذرخواهي كنم چرا بايد كاري كني كه عذرخواهي كني؟؟؟
من كينه اي نيستم ولي از آدمايي كه همش اشتباه مي كنن و فكر مي كنن با يه عذر خواهي ميشه جمعش كرد و جبران كرد بدم مياد ببين يه بار مشكلي نيست ولي شما عادت كردي هر روز كه كم مياري شروع مي كني به فحش دادن و بعدشم فرداش ميري عذرخواهي بعدشم طلبكاري كه من عذر خواهي كردم

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا چرا ليگ برتر فقط افشين جان چطور شما ميرين جام باشگاها رو پيش مي كشين من جام حذفي رو پيش نكشم نه داداش جام حذفي رو پيش ميكشم خوب هم پيش مي كشم تو هم پيش بكش
ما خودمون تو دربي بد بوديم كه با شما مساوي كرديم افشين جون ولي شما رفتين تو بحران نتيجه حالا خدا كنه شاهين برگرده به ليگ تا شما هم بي نصيب نمونين كه نميمونين امروز رفته بودم بوشهر داشتن مقدمات يه جشن بزرگ رو واسه امشب راه مينداختن ميدونم خنده داره ولي آخه خودشون ميدونن كه مساوي با پرسپوليس يعني اوج فوتبال شاهين بوشهر سرور استقلاله من امنيدوارم كه تيم استانم خيلي بهتر از اينا نتيجه بگيره چون اگه يه كم خودشون رو پيدا كنن ميتونن ما بازيكناي بزرگي تو ليگ داشتيم تو سالاي قبل اسماشون رو دقيقا يادم نيست الان هم كه ايمان حيدري رو بايد خوب بشناسي زهرش هم به شما رسيده هم به ما
من در مورد پنالتي نظر خاصي ندارم ولي حق ميدم كه حق شاهين باختن نبود چون خوب بازي كرد و ما بد بوديم با اون اشتباه بچه گانه ميثاق ولي اشكال نداره تجربه ميشه واسش
در ضمن شاهين خيلي وقته سرور استقلاله راستي افشين ما خودمون هم از نسل شاهين هستيم

علي جون من نگفتم كه جام حذفي رو كلا بذار كنار گفتم اول فصل بحث من و شما درمورد ليگ بود و بازي شاهين تو اين ليگ و مقابل اين دو تيم

mtazar

عضو جدید
ایسنا:تيم فوتبال پگاه گيلان در بازي رفت فينال جام حذفي استقلال تهران را شكست داد.

تيم فوتبال پگاه گيلان در بازي رفت فينال جام حذفي امروز در ورزشگاه سردار جنگل به مصاف استقلال تهران رفت و با تك گل "آگوستين گيلائوري" حريف خود را شكست داد.

پگاه گيلان 1

آگوستين گيلائوري (دقيقه 40)

استقلال تهران: صفر

تركيب تيم پگاه گيلان: علي‌نظرمحمدي (زماني)، آگوستين گيلائوري، ابراهيم‌تقي‌پور، ويليام بيجونگو، محمد مختاري، محمدرضا مهدوي، مارتين آشيل، مهدي نوري، سيدرضا چاوشي، (حسين ملكي)، حسين ابراهيمي و هادي سهرابي.

تركيب تيم استقلال تهران:

وحيد طالب‌لو، بيژن كوشكي، اميرحسين صادقي، پيروز قرباني، پژمان منتظري، فرهاد مجيدي (محسن يوسفي)، محمد نوازي (مهدي اميرآبادي)، اميدرضا روانخواه، ميثم منيعي، محسن بياتي‌نيا (آرش برهاني) و علي عليزاده.

كارت زرد:

پيروز قرباني، محسن يوسفي (استقلال تهران).

در نيمه نخست اين بازي تيم استقلال بازي را بهتر از حريف آغاز كرد و چندين فرصت گلزني را به دست آورد. در دقيقه 23 پرتاب اوت عليزاده با دفع ناقص بازيكنان پگاه همراه شد كه توپ برگشتي را پژمان منتظري به بيرون زد.

در دقيقه 26 شوت ميثم منيعي به تير دروازه‌ي پگاه برخورد كرد و در دقيقه 35 محسن بياتي‌نيا با پاس درعمق عليزاده را در موقعيت گلزني قرار داد كه ضربه‌ اين بازيكن به بيرون رفت. اما در دقيقه 40 آگوستين گيلائوري با استفاده از يك ضربه ايستگاهي گل تيم پگاه را به ثمر رساند.

در نيمه دوم با وجود تغييراتي كه در تيم استقلال به وجود آمد اما پگاه توانست مديريت خوبي در ميدان داشته باشد. در شرايطي كه بازيكنان استقلال با استفاده از شوت‌هاي راه دور برهاني و يوسفي به دنبال باز كردن دروازه پگاه بودند بازيكنان پگاه نيز با استفاده از ضدحملات و نفوذهاي ملكي و ابراهيمي كار را بر استقلال سخت كردند.

در لحظات پاياني بازي، وحيد طالب‌لو با واكنش‌هاي خود بازيكنان پگاه را در رسيدن به گل دوم ناكام گذاشت و در نهايت اين ديدار با برتري يك بر صفر تيم پگاه پايان يافت.

ديدار برگشت فينال جام حذفي بيست و هفتم خردادماه در ورزشگاه آزادي تهران برگزار مي‌شود تا تيم قهرمان دراين بازي مشخص شود.

فارس: به محض باز شدن درهاي ورزشگاه، صندلي‌ها از مشتاقان پر شد؛ به طوري كه به سرعت جمعيتي بيش از 20 هزار نفر در ورزشگاه جاي گرفت.

* حدود 5 هزار نفر هوادار به دليل جا نبودن، پشت درهتي بسته قرار گرفتند. اين تعداد از سوي مامورين نيروي انتظامي از ورزشگاه به خارج هدايت شدند.

* به دليل ازدحام جمعيت مقابل در‌هاي ورودي ورزشگاه، عكاسان و خبرنگاران نزديك به يك ساعت براي ورود معطل شدند.
پس از اين معطلي، هنگامي كه داخل ورزشگاه شدند، مكاني براي استقرار نيافتند چرا كه جايگاهي مخصوص آنها وجود نداشت.

* رئيس كميته انضباطي همراه همراهنش و ناظران داوري به سختي فراوان موفق به حضور در ورزشگاه شد.

* فريدن معصومي، عضو تيم ملي كشتي از جمله تماشاگران ويژه اين مسابقه است.

* اسكوبورد ورزشگاه سردار جنگل دقايقي قبل از بازي اقدام به پخش بازي شب گذشته تيم آلمان مقابل لهستان و سپس مسابقه پگاه مقابل برق شيراز كرد.

نتیجه اینه که استادیوم ما اگه بزرگتر بود بدون شک استقبال بیشتری میشد...
اینم لینکش:http://www.fardanews.com/fa/pages/?cid=53586

ما تراختور چیها نمیگیم که تو رشت کم میان شما میگین 20 هزار اومده بود 5 هزار هم بیرون ورزشگاه جمعا 25 هزار ما میزاریم 30 هزار ولی بازیهای تراختور این فصل هر بازی متوسط 55 هزار که بازی آخر نزدیک 90 هزار تماشاگر اومده بود

h.a.az

عضو جدید
تراکتور سازی پر تماشاگر ترین تیم ایران

براساس آمار منتشر شده در پايگاه اطلاع رساني كاپس (پايگاه اينترنتي تخصصي ثبت و تحليل آماري فوتبال جهان و ايران)، پس از گذشت شش هفته از برگزاري رقابت‌هاي ليگ برتر باشگاه‌هاي كشور، متوسط حضور تماشاگر در بازي‌هاي خانگي تيم تراكتورسازي تبريز بيش از ‪ ۵۶‬هزار نفر بوده اين رقم بالاتر از تيم‌هاي پرسپوليس و استقلال به ميزان ‪ ۵۵‬و ‪ ۳۵‬هزار نفر است.

بر پايه گزارش اين پايگاه اينترنتي تخصصي فوتبال ، تاكنون بيش از ‪۶۰۰‬ هزار نفر از مجموع ‪ ۱۰۲‬بازي انجام شده تا پايان هفته ششم ليگ برتر فوتبال باشگاه‌هاي كشور ديدن كرده‌اند كه از اين رقم ‪ ۱۸۰‬هزار نفر سهم تراكتورسازي بوده است.
به عبارت ساده تر 30% کل تماشاگران لیگ برتر فوتبال ایران را تماشاگران تراکتور سازی تشکیل داده اند که در لیگ 18 تیمی رقمی در خور و شگفت انگیز است که باید مورد تقدیر و احترام همگان و بخصوص فدراسیون فوتبال باشد.

fifa09

عضو جدید
کاربر ممتاز
عجب!!!!

عجب!!!!

خداییش دیگه نمیخواستم بیام ولی مگه میشه با بودن افرادی مثه ali hamraeeian و اقا ارمان وخصوصا حاج افشین اینجا نیومد. کم کم محیط اینجام با حضور اینا از اون حالت مهد کودک داره خارج میشه...
فک میکردم باید ادامه حرفامو از اخرین پستی که زدم دنبال میکردم ولی ظاهرا این اقا از عناصر وزارت اطلاعات هستن و در تمومه گوشه وکنار زندگی ملت سرک میکشن، البته منم چون میدونستم انتن این اقا قویه پست خصوصی نزدم تا بیادو بخونه (حداقل جوابشو تو اینجا که نمیشد جاهای دیگه بگیره) و الحق و والانصاف با دقت وصف ناپذیری به مطالعه مکالمات ردو بدل شده پرداختن و نکاتی رو که خوششون میومد رو علامتگذاری کردن که نشون میده بغیر از اتاری بازی کردن کارای دیگه هم بلده.(زیادی دسته کمش گرفتیم) زحمته مارو هم کم کردی ولی من تو کفه اون دایره ایم که دوره شیمی کشیده بود.:que:
از این به بعدم حرفایی که شایسته این اقا هستشو تو پستام بزرگتر مینویسم تا زحمتشم کمتر شه (بنده خدا وقت زیاد میزاره این ترم مشروط میشه خونش میفته گردن ما)... تو این پستای اخرشم احساس میکنم یکم دپ شده. تقصیریم نداره این اواخر زوره زیادی زده خورده به اعصاب...
در مورد پست 2690 که دیگه خداییش خیلی مودبانه باهات صحبت کردم تازه نصفه دیگه شم مونده که سره فرصت تقدیمت میکنم تازه اون موقع مساوی میشیم. ازاین به بعد هر توهینی بکنی جایه یکی 4 تا تحویل میگیری.
ولی حاج افشین ضربه کاری اولو که زدی ولی بسته شه دیگه تنها سوژه خندمونو ازمون نگیر، بعد یه روز پر کار پا میشیم میایم تو نت پستای این بنده خدارو بخونیم خستگیمون رفع شه. چیکاریش داری آخه...
ببین فیفا جون یه جای دیگه هم یادت رفت بری تو مشخصات عمومیه arosak و ایرانیکا هم یه سری بزن مثه همین کاری که اینجا کردی یه عکس بگیر دوره جملاته مهمم خط بکش امشب اخر وقت ازت سوال میکنم. یادت نره ها...اینقدم بغض نکن حالا
اولاً بالاخره به این خاطر که از اون حالت پشت پرده ای در اومدی خوش آمد میگم(منظورم وقتی که فقط تشکر مینداختی پای پستای رفقا!)
نکاتی که خوشم میومد نه! نکاتی که داشتین برام نقشه میکشیدین!. چه فوری یادت رفت؟!
اینو دیگه بد اومدی! من آتاری بازی می کنم؟! یا اینکه شما تو کارگاهت یه آتاری انداختی؟! کارگاهتو با ما اشتباه نگیر!;)
در مورد دایره ی شیمی خواستم برای همه مشخص کنم تا همه بفهمن افشین چی میخونه!
یکیم خواستم نشون بدم کسی که شیمی خونده با چه رویکردی اینجا اومده!:cool:
هر جور دوست داری بنویس ، الآن هنوز ترم شروع نشده پس نمیخواد جیگر بسوزونی!;)
فعلاً که پستای شما با فرهنگ و بی نظیره! ، زور زیادیم نزدیم خیلیم راحت جوابتو دادیم:victory:
اگه یادت باشه به چند تا بنده خدا الکی گیر دادی:1- تو جواب تراکتور استقلالو میبره گفتی برو با بزرگترت بیا! 2- تو جواب اون یارو که گذاشتینو به اشتباه تایپی نوشته بود گزاشتین! گفتی بابا افتخار آسیا ، با سواد گذاشتین نه گزاشتین!:w01::eek:. بازم توضیح بدم یا یاد اون خاطره هات افتادی؟!
آره دیگه وقتی ذهنیت با این قبیل کلمات ساخته انتظار دیگه ای هم نمیشه داشت ، باشه بازم از این کلمات مودبانت بزن!:D
بجای یکی چهار تا پیشکش!. این از فرمانرواییه شیطان روی تو خبر میده. باشه از شیطان تبعیت کن!:w19:
اینم یه خودبینیه دیگه! حالا بهمون لقب سوژه ی خنده هم داد!:eek:. راستش منم به حرفای تو خیلی میخندم چون با اون ادبیات بی نظیرت همه بعد از شوکه و ناراحت شدن پشت پرده بهت میخندن!:w02:
اولاً arosak که یه احمدی نژادیه و نیازی نداره که درموردش توضیح بدم ، اگه پستای فرزان-شیراز رو دیده باشی این arosak یکی از اولین کساییه که ازش حمایت میکنه! یادمه فرزان-شیراز یه تاپیکی به اسم شکست سنگین سبزها در ورزشگاه ها ایجاد کرده بود! و این arosak ایشونو تشویق کردن اونم با این شکل::w17::w17::w17:. که همه رو عصبانی کرد:w00:
ایرانیکا هم که مثل ما با جنبش سبزه ، دیگه برای چی عکس بگیرم؟!:w19:
مگه من مثل تو که تو کارگاهت آتاری بازی میکنی بیکارم که دلال بازی دربیارم؟!
منتظر ادبیات باحال و مفرحت هستم:cool:

تو که از اسرار پشت پرده باخبری دیگه قرار نشد واسه همه رو کنیا... همه که مثه شما باهوش نیستن تو پروفایل اینو اون سرک بکشن
ببین این حلواتم درست شد مارو خبر کن میخوام ببینم حلوایی که از غوره درست میشه چه مزه ای داره... بابا صبور
مگه تو دنیای مجازی حریمی هم هست ، من اتفاقی یه سر رفتم به صفحه ی افشین بعدشم نقشتونو که دیدم کنجکاو شدم که یه سری هم به مال تو بزنم. بعدش قشنگ تو جریان قرار گرفتم. بابا با مزه ، پیشرفت ، انده کلاس مگه تویی که تو تجملاتی به حلوا افتخار میدی؟!
فکر کنم تو به پیتزام افتخار ندی!. فعلاً که صبر باحالتو میبینیم:cool:
من گفتم از حرفي كه راجع به سن علي زدم پشيمانم فقط همين وگرنه من يا كاري نمي كنم يا وقتي مي كنم تا اخرش پاش هستم عين جنابعالي سست اراده نيستم كه الان عصبي بشم يه فحشي بدم فردا راه بيوفتم عذرخواهي كنم چرا بايد كاري كني كه عذرخواهي كني؟؟؟
من كينه اي نيستم ولي از آدمايي كه همش اشتباه مي كنن و فكر مي كنن با يه عذر خواهي ميشه جمعش كرد و جبران كرد بدم مياد ببين يه بار مشكلي نيست ولي شما عادت كردي هر روز كه كم مياري شروع مي كني به فحش دادن و بعدشم فرداش ميري عذرخواهي بعدشم طلبكاري كه من عذر خواهي كردم
اگه سست اراده نبودی نمیذاشتی و از اینجا بری ، الکی به ما نگو سست عنصر!:cool:
فعلاً که کسی به شما حضرت والا فحشی نداه جناب حساس!. اگه کم آوردیم خبرمون کن باشه فیلسوف؟!
اما اگه من بجات بودم میبخشیدم نه این که فکر کنی به خاطر خودم میگم نه ، من هر کی که آروم هم ازم معذرت بخوام با جون و دل میبخشمش اما سنگدلی + تبعیت از شیطان تفرقه انداز نمیذاره تو این کارو بکنی!
منم از آدمای سنگدل بدم میاد منتها اگه با همون سنگدلی هم عذر بخواد بازم میبخشمش
چه یه بار چه صد بار چه هزار بار.:thumbsup2:

فرشید_civil

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
اولاً بالاخره به این خاطر که از اون حالت پشت پرده ای در اومدی خوش آمد میگم(منظورم وقتی که فقط تشکر مینداختی پای پستای رفقا!)
اینو دیگه بد اومدی! من آتاری بازی می کنم؟! یا اینکه شما تو کارگاهت یه آتاری انداختی؟! کارگاهتو با ما اشتباه نگیر!;)
هر جور دوست داری بنویس ، الآن هنوز ترم شروع نشده پس نمیخواد جیگر بسوزونی!;)
فعلاً که پستای شما با فرهنگ و بی نظیره! ، زور زیادیم نزدیم خیلیم راحت جوابتو دادیم:victory:
اگه یادت باشه به چند تا بنده خدا الکی گیر دادی:1- تو جواب تراکتور استقلالو میبره گفتی برو با بزرگترت بیا! 2- تو جواب اون یارو که گذاشتینو به اشتباه تایپی نوشته بود گزاشتین! گفتی بابا افتخار آسیا ، با سواد گذاشتین نه گزاشتین!:w01::eek:. بازم توضیح بدم یا یاد اون خاطره هات افتادی؟!
آره دیگه وقتی ذهنیت با این قبیل کلمات ساخته انتظار دیگه ای هم نمیشه داشت ، باشه بازم از این کلمات مودبانت بزن!:D
بجای یکی چهار تا پیشکش!. این از فرمانرواییه شیطان روی تو خبر میده. باشه از شیطان تبعیت کن!:w19:
اینم یه خودبینیه دیگه! حالا بهمون لقب سوژه ی خنده هم داد!:eek:. راستش منم به حرفای تو خیلی میخندم چون با اون ادبیات بی نظیرت همه بعد از شوکه و ناراحت شدن پشت پرده بهت میخندن!:w02:
اولاً arosak که یه احمدی نژادیه و نیازی نداره که درموردش توضیح بدم ، اگه پستای فرزان-شیراز رو دیده باشی این arosak یکی از اولین کساییه که ازش حمایت میکنه! یادمه فرزان-شیراز یه تاپیکی به اسم شکست سنگین سبزها در ورزشگاه ها ایجاد کرده بود! و این arosak ایشونو تشویق کردن اونم با این شکل::w17::w17::w17:. که همه رو عصبانی کرد:w00:

مگه تو دنیای مجازی حریمی هم هست ، من اتفاقی یه سر رفتم به صفحه ی افشین بعدشم نقشتونو که دیدم کنجکاو شدم که یه سری هم به مال تو بزنم. بعدش قشنگ تو جریان قرار گرفتم. بابا با مزه ، پیشرفت ، انده کلاس مگه تویی که تو تجملاتی به حلوا افتخار میدی؟!

فعلاً که کسی به شما حضرت والا فحشی نداه جناب حساس!. اگه کم آوردیم خبرمون کن باشه فیلسوف؟!
اما اگه من بجات بودم میبخشیدم نه این که فکر کنی به خاطر خودم میگم نه ، من هر کی که آروم هم ازم معذرت بخوام با جون و دل میبخشمش اما سنگدلی + تبعیت از شیطان تفرقه انداز نمیذاره تو این کارو بکنی!

وقتی میگم کر کر خنده ای بگو نه...
اقا افشین این جمله شونو واسم معنی کنین ما هم روشن شیم :

حیف اسلامم که دست و پای مارو بسته نمیتونیم زیاد اینجا بحثه غیر فوتبالی بکنیم ولی به قولی بعده عمری و دوری از زندگی خوابگاهی یه سوژه گیر اوردیم نشستیم دور هم داریم میخندیم :
او بنده خداهایی که بهشون گیر دادم خودشون زبون دارن میتون از خودشون دفاع کنن، باهاشون تریپ شوخی داشتیم تو این وسط چی میگی؟
گفتی خاطره اقا قضیه این ندید پدید چی شد بالاخره حل شد دیگه ؟
در مورد سحر خانومم (arosak) هر طرز تفکری داره واسه خودش محترمه به منو تو هم هیچ ربطی نداره... اینجا تاپیک ورزشیه ربطی به تاپیک سیاسی نداره . انتظار داشتم تفاوت تاپیک ها رو لااقل متوجه بشی که اونم وا اسفا...
اقا اتاری بازی کردن چه ربطی به دلالی داره اخه... ای بابا. میگم اصلا اتاری رو بیخیال برو همون تیله بازیتو بکن.
یعنی الان تو پروفایل همه رفتی قشنگ تو جریانه نقشه ها و لابیهایی که شده قرار گرفتی دیگه؟ تازه اصلش تو پستای خصوصیه
شما اق فیفایی ما که پولداریم به بچه رعیتا کاری نداریم ولی خوب بدمونم نمیاد حلواشونو بخوریم. راستی پیتزا دیگه چیه؟
یه چیزه دیگه فک کنم فیفا 2010 هم اومد لااقل تو این زمینه رشد کن اون 09 رو بکن 10

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینو دیگه بد اومدی! من آتاری بازی می کنم؟! یا اینکه شما تو کارگاهت یه آتاری انداختی؟! کارگاهتو با ما اشتباه نگیر!
یکیم خواستم نشون بدم کسی که شیمی خونده با چه رویکردی اینجا اومده!
هر جور دوست داری بنویس ، الآن هنوز ترم شروع نشده پس نمیخواد جیگر بسوزونی!
فعلاً که پستای شما با فرهنگ و بی نظیره! ، زور زیادیم نزدیم خیلیم راحت جوابتو دادیم
اگه یادت باشه به چند تا بنده خدا الکی گیر دادی:1- تو جواب تراکتور استقلالو میبره گفتی برو با بزرگترت بیا! 2- تو جواب اون یارو که گذاشتینو به اشتباه تایپی نوشته بود گزاشتین! گفتی بابا افتخار آسیا ، با سواد گذاشتین نه گزاشتین!. بازم توضیح بدم یا یاد اون خاطره هات افتادی؟!
اولاً arosak که یه احمدی نژادیه و نیازی نداره که درموردش توضیح بدم ، اگه پستای فرزان-شیراز رو دیده باشی این arosak یکی از اولین کساییه که ازش حمایت میکنه! یادمه فرزان-شیراز یه تاپیکی به اسم شکست سنگین سبزها در ورزشگاه ها ایجاد کرده بود! و این arosak ایشونو تشویق کردن اونم با این شکل::w17:. که همه رو عصبانی کرد:w00:

دقيقا نكاتي كه خوشت ميومد رو خط كشيدي دور اينكه ميخوام بندازمت بيرون رو خط كشيدي ولي اولش رو جا انداختي كه اگه بحث غير فوتبالي كني ميندازمت بيرون
دور اينكه حالتو مي گيرم خط كشيدي ولي اولش رو نكشيدي كه گفتم اگه بحث غير فوتبالي بكني حالتو مي گيرم
ببين من اينقدر جسارت دارم كه هر حرفي بزنم تا آخرش پاش وايستم دم به دقيقه هم فحش نمي دم و عذرخواهي نمي كنم

همه قبل از اينكه شما بياي اينجا مي دونستن افشين چي مي خونه لزومي نداشت دور شيمي رو خط بكشي تا همه بفهمن من چي مي خونم

من عين تو حوصله ندارم بگردم پست جمع كنم ولي يه سري كامل از توهين ها و عذرخواهيات هست اگه دوست داشتي بگو واست بذارم

وقتي پستات رو مي خونم حس مي كنم به حدي عسبي تايپ مي كني كه مي خواي بزني صفحه مانيتور رو خورد كني پيروي از شيطان؟؟؟:biggrin::biggrin::biggrin:

كي به كي ميگه ادبيات بي نظير خوبه هر كي مياد اينجا اول يه سري از دستت ناراحت ميشه بعد ميري عذر خواهي مي كني

بذار جاي فرشيد بگم يه زماني اينجا زكريا و سروش و كوروش و همين علي و ... ميومدن فرشيد بعد از هر بازي يه نقد كامل واسه بازي ميذاشت و بعد قشنگ مي نشستيم راجع به بازي تيمامون حرف مي زديم اصلا هم فرشيد از اين ادبيات استفاده نمي كرد پس حالا كه اون آدم با اون نقداي جالبش مجبور شده از اين ادبيات استفاده كنه فكر مي كنم طرف مقابلش باعث شده يعني شان شما در حد همين ادبياته وگرنه مطمئن باش باهات راجع به بازيا بحث مي كرد

شما بيكار نبودي اينهمه مدرك جمع كردي بيكار بودي ديگه چيكار مي كردي مي رفتي اولين پست منم مي خوندي نه؟؟؟

تو هر جايي چه مجازي چه حقيقي حريم وجود داره اين آدما هستن كه بسته به دركشون حفظش مي كنن يا از بين مي برنش

در ضمن رفتن من به خاطر بي جنبه بودن بچه ها و ناراحت شدنشون بود واسه همين گذاشتم رفتم وقتي گفتم ميرم يعني ميرم و رفتم حالا هم به خاطر يه سري مسائل كه گفتم و يه سري مسائل كه نگفتم برگشتم تو چي كه تا حالا سر هر چيزي ميگي من ميرم و خداحافظ ولي يه ساعت نشده برميگردي بازم:biggrin::biggrin::biggrin:به اين ميگن سست اراده عزيز من به اينكه صبح بگي ديگه نميام ظهر بياي

نه عزيز من،من ادا در آوردن بلد نيستم يعني وقتي به نظرم كارت اشتباهه يعني اشتباهه نمي تونم تظاهر كنم كه نيست به نظر من خيلي مسخرس هر روز فحش بدي بعد عذرخواهي كني اگه اين به نظرت مسخره نيست كه ديگه به خودت مربوطه مي دوني يه چيز تا وقتي كه شكل اوليه خودشو داره قشنگه ولي وقتي يه بار مي زني خرابش مي كني حتي اگه با بهترين ابزار بهتر از قبل درستش كني ديگه عين اولش نميشه
حالا قضيه تو شده يه رابطه ي دوستي كه خيلي قشنگه اگه يه بار بزني خرابش كني ديگه سخته عين اولش برگردوني حالا اگه هر روز بزني خرابش كني ديگه نميشه
توهين پيش مياد هر كسي ممكنه توهين كنه و از دهنش در بياد و بعدش كلي پشيمان بشه و عذرخواهي كنه ولي كسي كه به اين مسئله عادت داره ...

به نظر من تورو نبايد بخشيد تا بفهمي كه اينطوري نميشه پيش رفت نميشه هر روز فحش بدي و فردا عذرخواهي كني اين راهش نيست تو الان اين مسئله واست خيلي كوچيك شده و ساده كه هر وقت عصبي شدم هر وقت دلم خواست هر چي دلم خواست ميگم بعد فردا ميرم عذرخواهي مي كنم همه فكر مي كنن من نادمم و همه چي حل ميشه ولي ...

ضمنا من اسمم افشين لطفا با القاب مسخره خطاب نكن نه مهندس هستم نه فيلسوف

ضمنا نه تنها تو بحثاي فوتبالي حرف طرف مقابلت رو جواب نميدي بلكه تو بحثاي غير فوتبالي هم فقط اون قسمتايي كه دلت مي خواد رو جواب ميدي برو چندتا پست قبلي منو در جوابت بخون ببين چند تا از قسمتاش رو جواب دادي؟؟؟با بقيه موافقي يا جوابي نداري بدي؟؟؟

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما که ادعا داری خیلی فوتبال سرت می شه می گی تراختور بد بازی می کنه
همه ی تیم هایی که با تراختور بازی می کنن می گن تراختور خوب بازی می کنه
آخریش هم سرمربی اس تق لال بود که گفت خوبی تراختور اینه که این تیم خوب بازی می کنه و مثل خیلی از تیم ها ضد فوتبال بازی نمی کنه.:razz:

حالا چرا ناراحت ميشين و قهر مي كنين
من ادعا ندارم از فوتبال چيزي سرم ميشه ولي در مورد بازي تراكتور از نظر من بازيكني كه از يه بازيكن مثل خسرو حيدري دو سه بار پشت سر هم دريبل بخوره هنوز تجربه بازي نداره بازيكني كه با يه تو سر توپ به كل از بازي محو بشه اونم نه يه بار چند بار مشكل داره

سرمربي استقلال يعني تيم ما خواست بازي ضعيف تيم خودش رو توجيه كنه من خودم استقلالي دو آتيشه هستم ولي با سرمربي استقلال شديدا مشكل دارم به نظرم با اين بازيكنا استقلال بايد همه بازيا رو تا الان مي برد

البته در اينكه ضد فوتبال بازي نمي كنه درسته ولي خوب بازي كردن با ضد فوتبال بازي نكردن فرق مي كنه

بارسلون

اخراجی موقت
با تمام بی میلیم اما تو این تاپیک پست میزنم اون به خاطر اینکه بگم کل کل با ... فرق میکنه...
شاید یه عده از کل کل برداشت نادرست دارن...

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما تراختور چیها نمیگیم که تو رشت کم میان شما میگین 20 هزار اومده بود 5 هزار هم بیرون ورزشگاه جمعا 25 هزار ما میزاریم 30 هزار ولی بازیهای تراختور این فصل هر بازی متوسط 55 هزار که بازی آخر نزدیک 90 هزار تماشاگر اومده بود

دوست عزيز ما هم ميگيم كه اگه ما ورزشگاه به اون بزرگي داشته باشيم همينقدر تماشاگر مياد كلي هم پشت در ميمونن البته با توجه به اينكه ما فقط يه استانيم و استان هاي مجاور هم زبان و هم قوم نيستن

سلام
شما در پست های بالایی بلافاصله بعد از پست من، به افشین میگید چند بار بگم بااین غیر فوتبالی ها کل نزار!
همون طور که گفتم بهتره اسم بیاری... نه اینکه کلی بگی

افشین جون جدی جدی فکر میکنی تیراختور بد فوتبال بازی میکنه؟
چند تا بازی این تیمو نود دقیقه دیدی؟
خوشم میاد که رو دست همه جراید چاظی غیر چاظی و ... حرف میزنی
مربی ذوب آهن بعد بازی با تیراختور گفت شانس آوردیم شش گل نخوردیم! برو تحقیق کن
مربی راه آهن گفت تیراختور خوب بازی کرد
حرفای مرفاوی هنوزم روی خبرگذاری ها موجوده
حتی درخشان هم گفت که تیراختور تیم برتر میدان بود
حرفای پروین رو درباره بازی تیراختور دیدی؟
خوش باش...

من درباره ورزشگاه سردار جنگل اینا رو پیدا کردم(نوشته 15 هزار نه 20 هزار!)
http://fa.wikipedia.org/wiki/ورزشگاه_سردار_جنگل

http://www.amlashnews.com/news/005715.php

شما به عنوان يه فوتبال دوست فكر مي كني تراكتور سازي خوب بازي مي كنه؟؟؟ببين اين ديگه پرسپوليس نيست كه بخوام تعصبي حرف بزنم از نظر من تراكتور بد بازي مي كنه خيلي هم انتظار غير متعارفي هست كه بخواي مربيا درباره ي بازي تراكتور بد بگن اين عادت تو فوتبال ما كه از هم تعريف كنن
تراكتور بي برنامه بازي مي كنه

يه سوال اساسي هم واسم پيش اومد پولادي چپ پا چرا سمت راست بازي مي كنه تا واسه سانتر كردن مجبور بشه تو سر توپ بزنه؟؟؟پولادي همينطوري چپ بازي ميكنه كارايي نداره چه برسه به اينكه جاي غير تخصصي هم بازي كنه

راستي اين نكته رو هم بگم كه صمد راست ميگه تو اين بازي تراكتور سازي خيلي خيلي خيلي بهتر از استقلال بازي كرد ولي چيزي كه قابل مشاهده بود اين بود كه بازيكناي استقلال هر وقت خواستن به راحتي چند بازيكن رو و هر كدوم رو چند بار دريبل زدن

در مورد ورزشگاه هم بارسلون يه چيزايي نوشت واست

يه نكته اي هم كه بايد بگم اينه كه مي خوان 5 هزار نفر ظرفيت ورزشگاه رو بيشتر كنن

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
تراکتور سازی پر تماشاگر ترین تیم ایران

براساس آمار منتشر شده در پايگاه اطلاع رساني كاپس (پايگاه اينترنتي تخصصي ثبت و تحليل آماري فوتبال جهان و ايران)، پس از گذشت شش هفته از برگزاري رقابت‌هاي ليگ برتر باشگاه‌هاي كشور، متوسط حضور تماشاگر در بازي‌هاي خانگي تيم تراكتورسازي تبريز بيش از ‪ ۵۶‬هزار نفر بوده اين رقم بالاتر از تيم‌هاي پرسپوليس و استقلال به ميزان ‪ ۵۵‬و ‪ ۳۵‬هزار نفر است.

بر پايه گزارش اين پايگاه اينترنتي تخصصي فوتبال ، تاكنون بيش از ‪۶۰۰‬ هزار نفر از مجموع ‪ ۱۰۲‬بازي انجام شده تا پايان هفته ششم ليگ برتر فوتبال باشگاه‌هاي كشور ديدن كرده‌اند كه از اين رقم ‪ ۱۸۰‬هزار نفر سهم تراكتورسازي بوده است.
به عبارت ساده تر 30% کل تماشاگران لیگ برتر فوتبال ایران را تماشاگران تراکتور سازی تشکیل داده اند که در لیگ 18 تیمی رقمی در خور و شگفت انگیز است که باید مورد تقدیر و احترام همگان و بخصوص فدراسیون فوتبال باشد.

اين تيتر فقط مربوط به حضور تماشاگران هست ديگه؟؟؟دوست عزيز بذار ماه مبارك تموم بشه بعد مقايسه كن ضمنا اين تماشاگران رو فقط تو بازي هاي خانگي محاسبه مي كنن يا خارج از خانه هم محاسبه ميشه؟؟؟:smile::smile::smile:

fifa09

عضو جدید
کاربر ممتاز
IQ ها!

IQ ها!

دقيقا نكاتي كه خوشت ميومد رو خط كشيدي دور اينكه ميخوام بندازمت بيرون رو خط كشيدي ولي اولش رو جا انداختي كه اگه بحث غير فوتبالي كني ميندازمت بيرون
دور اينكه حالتو مي گيرم خط كشيدي ولي اولش رو نكشيدي كه گفتم اگه بحث غير فوتبالي بكني حالتو مي گيرم
ببين من اينقدر جسارت دارم كه هر حرفي بزنم تا آخرش پاش وايستم دم به دقيقه هم فحش نمي دم و عذرخواهي نمي كنم

همه قبل از اينكه شما بياي اينجا مي دونستن افشين چي مي خونه لزومي نداشت دور شيمي رو خط بكشي تا همه بفهمن من چي مي خونم

من عين تو حوصله ندارم بگردم پست جمع كنم ولي يه سري كامل از توهين ها و عذرخواهيات هست اگه دوست داشتي بگو واست بذارم

وقتي پستات رو مي خونم حس مي كنم به حدي عسبي تايپ مي كني كه مي خواي بزني صفحه مانيتور رو خورد كني پيروي از شيطان؟؟؟:biggrin::biggrin::biggrin:

كي به كي ميگه ادبيات بي نظير خوبه هر كي مياد اينجا اول يه سري از دستت ناراحت ميشه بعد ميري عذر خواهي مي كني

بذار جاي فرشيد بگم يه زماني اينجا زكريا و سروش و كوروش و همين علي و ... ميومدن فرشيد بعد از هر بازي يه نقد كامل واسه بازي ميذاشت و بعد قشنگ مي نشستيم راجع به بازي تيمامون حرف مي زديم اصلا هم فرشيد از اين ادبيات استفاده نمي كرد پس حالا كه اون آدم با اون نقداي جالبش مجبور شده از اين ادبيات استفاده كنه فكر مي كنم طرف مقابلش باعث شده يعني شان شما در حد همين ادبياته وگرنه مطمئن باش باهات راجع به بازيا بحث مي كرد

شما بيكار نبودي اينهمه مدرك جمع كردي بيكار بودي ديگه چيكار مي كردي مي رفتي اولين پست منم مي خوندي نه؟؟؟

تو هر جايي چه مجازي چه حقيقي حريم وجود داره اين آدما هستن كه بسته به دركشون حفظش مي كنن يا از بين مي برنش

در ضمن رفتن من به خاطر بي جنبه بودن بچه ها و ناراحت شدنشون بود واسه همين گذاشتم رفتم وقتي گفتم ميرم يعني ميرم و رفتم حالا هم به خاطر يه سري مسائل كه گفتم و يه سري مسائل كه نگفتم برگشتم تو چي كه تا حالا سر هر چيزي ميگي من ميرم و خداحافظ ولي يه ساعت نشده برميگردي بازم:biggrin::biggrin::biggrin:به اين ميگن سست اراده عزيز من به اينكه صبح بگي ديگه نميام ظهر بياي

نه عزيز من،من ادا در آوردن بلد نيستم يعني وقتي به نظرم كارت اشتباهه يعني اشتباهه نمي تونم تظاهر كنم كه نيست به نظر من خيلي مسخرس هر روز فحش بدي بعد عذرخواهي كني اگه اين به نظرت مسخره نيست كه ديگه به خودت مربوطه مي دوني يه چيز تا وقتي كه شكل اوليه خودشو داره قشنگه ولي وقتي يه بار مي زني خرابش مي كني حتي اگه با بهترين ابزار بهتر از قبل درستش كني ديگه عين اولش نميشه
حالا قضيه تو شده يه رابطه ي دوستي كه خيلي قشنگه اگه يه بار بزني خرابش كني ديگه سخته عين اولش برگردوني حالا اگه هر روز بزني خرابش كني ديگه نميشه
توهين پيش مياد هر كسي ممكنه توهين كنه و از دهنش در بياد و بعدش كلي پشيمان بشه و عذرخواهي كنه ولي كسي كه به اين مسئله عادت داره ...

به نظر من تورو نبايد بخشيد تا بفهمي كه اينطوري نميشه پيش رفت نميشه هر روز فحش بدي و فردا عذرخواهي كني اين راهش نيست تو الان اين مسئله واست خيلي كوچيك شده و ساده كه هر وقت عصبي شدم هر وقت دلم خواست هر چي دلم خواست ميگم بعد فردا ميرم عذرخواهي مي كنم همه فكر مي كنن من نادمم و همه چي حل ميشه ولي ...

ضمنا من اسمم افشين لطفا با القاب مسخره خطاب نكن نه مهندس هستم نه فيلسوف

ضمنا نه تنها تو بحثاي فوتبالي حرف طرف مقابلت رو جواب نميدي بلكه تو بحثاي غير فوتبالي هم فقط اون قسمتايي كه دلت مي خواد رو جواب ميدي برو چندتا پست قبلي منو در جوابت بخون ببين چند تا از قسمتاش رو جواب دادي؟؟؟با بقيه موافقي يا جوابي نداري بدي؟؟؟
IQ وقتی میگم سنگدلی قبول کن که سنگدلی ، دیگه لازم نیست نامه ی سرگشاده بنویسی!
اما یادت باشه ادبیات دوستت خیلی بدتر بود. برای صحبتای دیگت نه اینکه جواب ندارم منتها ارزشی قائل نیستم. صحبتای آدم سنگدل ارزشی نداره.:w19:

وقتی میگم کر کر خنده ای بگو نه...
اقا افشین این جمله شونو واسم معنی کنین ما هم روشن شیم :

حیف اسلامم که دست و پای مارو بسته نمیتونیم زیاد اینجا بحثه غیر فوتبالی بکنیم ولی به قولی بعده عمری و دوری از زندگی خوابگاهی یه سوژه گیر اوردیم نشستیم دور هم داریم میخندیم :
او بنده خداهایی که بهشون گیر دادم خودشون زبون دارن میتون از خودشون دفاع کنن، باهاشون تریپ شوخی داشتیم تو این وسط چی میگی؟
گفتی خاطره اقا قضیه این ندید پدید چی شد بالاخره حل شد دیگه ؟
در مورد سحر خانومم (arosak) هر طرز تفکری داره واسه خودش محترمه به منو تو هم هیچ ربطی نداره... اینجا تاپیک ورزشیه ربطی به تاپیک سیاسی نداره . انتظار داشتم تفاوت تاپیک ها رو لااقل متوجه بشی که اونم وا اسفا...
اقا اتاری بازی کردن چه ربطی به دلالی داره اخه... ای بابا. میگم اصلا اتاری رو بیخیال برو همون تیله بازیتو بکن.
یعنی الان تو پروفایل همه رفتی قشنگ تو جریانه نقشه ها و لابیهایی که شده قرار گرفتی دیگه؟ تازه اصلش تو پستای خصوصیه
شما اق فیفایی ما که پولداریم به بچه رعیتا کاری نداریم ولی خوب بدمونم نمیاد حلواشونو بخوریم. راستی پیتزا دیگه چیه؟
یه چیزه دیگه فک کنم فیفا 2010 هم اومد لااقل تو این زمینه رشد کن اون 09 رو بکن 10
تو اگه اسلام سرت میشد که مارو تو آب نمک نمیخوابوندی!
برو نمازتو بخون بعد بیا حرفای قشنگتو بزن ، هر چند فکر نمیکنم تا حالا خونده باشی!
اون قضیه رو تو پیام خصوصی بهت توضیح دادم ، اما درکت نمیرسه!(منظورم اون IQ ته!)
اگه به این کاراتون ادامه بدین منم مثل آرمان میرم تا دور هم خوش باشین و اسم تاپیک بشه:"فقط استقلالیا بیان تو!"
اینم برای شماها:;)

rezashiraz

عضو جدید
baba bikhiaaaaaaaaaal

baba bikhiaaaaaaaaaal

سلام من که اصلا حوصلم نمیشه این همه رو بخونم اما بحث در این موردو بی فایده میددونم چون 2تاشون تیم نیسن ;)

بالا