كسي ميتونه كمكم كنه؟؟

neda_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام نميدونم از كي اينجا تايپيك نزدم چون نمي دونم خونده ميشه يا نه من يه توصيف از عشق مي خوام تا به كسي هديه بدم كسي مي تونه كمكم كنه؟ خودم سه تا كلمه داشتم اما زياد چيزاي جالبي نيست يه جمله مي خوام كه خيلي خوب باشه خيلي كاش ميشد پيداش كرد ...... مچكرم

mohammad u3fi

عضو جدید
کاربر ممتاز
هوم؟

فکر کنم یه تعریف از سلیقه طرفت داشته باشی بهتره ها ;)

مردا که دنبال این مزخرفا نیستن :D
اما عشق همون دوست داشتنه از نظر من
اگه بتونی نشون بدی دوسش داری نشون دادی عاشقشی :smoke:

sahark

عضو جدید
من یک شعر دارم که میتونم اونو بهت پیشنهاد بدم
عشق ینی دو کبوتر پرواز عشق یعنی دو قناری آواز
عشق یعنی تو مرا می خوانی من به صد حوصله می آیم باز

نگين...NeGiN سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر من جاي طرفت بودم دوست داشتم بيش تر از اين كه حرف بزني و بگي دوسم داري توي عمل بهم ثابتش كني فكر كنم اين مهم تر باشه

موفق باشي :gol:

امیر Amir

عضو جدید
سلام نميدونم از كي اينجا تايپيك نزدم چون نمي دونم خونده ميشه يا نه من يه توصيف از عشق مي خوام تا به كسي هديه بدم كسي مي تونه كمكم كنه؟ خودم سه تا كلمه داشتم اما زياد چيزاي جالبي نيست يه جمله مي خوام كه خيلي خوب باشه خيلي كاش ميشد پيداش كرد ...... مچكرم

بیشتر از این خودت رو کوچیک نکن...

اون برنامه ای بود که شما از باشگاه خداحافظی بکنی و من هم از اعتبار:cool: خودم اینجا تو اون برنامه مایه گذاشتم...

لحظه به لحظه عاشق شدن اون اسمش عشق نیست...اسمش

هوسه

هوس

نگين...NeGiN سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز

اون برنامه ای بود که شما از باشگاه خداحافظی بکنی و من هم از اعتبار:cool: خودم اینجا تو اون برنامه مایه گذاشتم...

هوسه

هوس

واي خداي من
من كه ترسيدم
واي به حال مخاطبش :w45::w45:

اينم براي همدردي با خودمه :w24:

:child:

:gol:

okanava

عضو جدید
کاربر ممتاز

هوسه

هوس

از طرف ابلیس پیام داری :

ندا جان اگه مخاطبت جناب اعتبارات بودن که ایناهاش خودش اومد چه اومدنی .

بذار من جات حرف بزنم اگه روت نمی شه .
عزیز دل خشمگین و بد خلقم .من زیبا ترین خنجر را در پهلوی هوس فرو می برم تا عشق را ببینی
(اگرم عشقو ندیدی , بی مهابا در پهلوی جنابعالی فرو می برم و بعد شاید خودم .هر دو خلاص )
یا اگه اینو دوس نداریم بریم سراغ این یکی :
لحظه ای که دانستم به اعتبار عشق من مشکوکی ,
درنگ نکردم و تو را از زندگیم بیرون راندم
لیاقت می خواهد عشقم
که تو نداشتی
یعنی
نخواستی داشته باشی .
تهمت زدی که عشقم لحظه ای است
نمی دانستم تو از من بهتر از من بر احوالم واقفی .
البته اگه منو به عنوان شاهد طلاق می خواید حاظرم :) :) حالا عقید یا عروسی ؟ گمونم عروسی رو رد دادید ! آره .

SHRP

همکار مدیر تالار مهندسی کامپیوتر متخصص برنامه نوی
کاربر ممتاز
:)ساده ترين بهترين است:
بهتره راحت بهش بگي :
دوستت دارم

گرچه تجربيات نشون داده كه يه خانم بهتره اظهار علاقه آشكار به كسي نكنه چون نتيجه عكس خواهد داد!:que:

neda_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
يادمه در خواستم كمك بود نه كشمكش خواهشن اگر كسي مي خواد بحثزكنه اينجا نباشه من نمي دونم چرا هر جا هست باعث بحث ميشه نه موضوع اصلي:eek:

neda_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
خداحافظ
سوژه جدیده ؟ :)
نامزد این دوره کیه ؟

نامزد جديد اين دوره كسيه كه از دنيا بيشتر دوستش دارم دوستم بعيد ميدونم لازم باشه بيشتر از اين بگم پس هر چيزي را بعد دار نكنيد دوست عزيز

neda_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز

هوسه

هوس

اگه من فرق هوس و عشقا نفهمم كه بايد بميرم درسته تو اين دوره عشق كيلو 5 زاره هوس كيلو11111111111111111111111111111111100000000000000000000000 تومن حالا كي به كيه خدا داند

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
نامزد جديد اين دوره كسيه كه از دنيا بيشتر دوستش دارم دوستم بعيد ميدونم لازم باشه بيشتر از اين بگم پس هر چيزي را بعد دار نكنيد دوست عزيز
بعد از اون برنامه ی شما خیلیا حرف نزدن. که به شما و دیگران توهین نشه. لطفا شما هم طوری صحبت کنید که ما فکر نکنیم همیشه این ماییم که داریم مسخره میشیم.

اگه منو دوست خودتون بدونید در جواب تاپیکهای قدیم و جدیدتون عرض میکنم که دوست عزیزم اینکه عکس العمل ما در برابر دوست داشتن دیگران چی باید باشه و چی میتونه باشه فقط دست خودمونه. نمیشه از قبل برای عشق تصمیم گرفت. نمیشه همون کاریو کرد که به نظرت منطقی و قشنگه. و اینکه دیگران چه نظری دارن اصلا نباید مهم باشه. در عمل هم نیست چون اگه واقعا کسیو دوست داشته باشی و اگه واقعا تو این مشکلاتی که به صورت تاپیک مطرحشون میکنی قرار گرفته باشی نظر دیگرانو نمیخوای. همون کاریو میکنی که به نظرت درسته.(به نظر عقلت یا دلت فرقی نمیکنه.) البته اگه واقعا در این وضعیت ها بوده باشی. در غیر این صورت که کل قضیه تایکها یه بازیه که همیشه هم توشون بحث هست و موافق و هم مخالف.
موفق باشی.

neda_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعد از اون برنامه ی شما خیلیا حرف نزدن. که به شما و دیگران توهین نشه. لطفا شما هم طوری صحبت کنید که ما فکر نکنیم همیشه این ماییم که داریم مسخره میشیم.

اگه منو دوست خودتون بدونید در جواب تاپیکهای قدیم و جدیدتون عرض میکنم که دوست عزیزم اینکه عکس العمل ما در برابر دوست داشتن دیگران چی باید باشه و چی میتونه باشه فقط دست خودمونه. نمیشه از قبل برای عشق تصمیم گرفت. نمیشه همون کاریو کرد که به نظرت منطقی و قشنگه. و اینکه دیگران چه نظری دارن اصلا نباید مهم باشه. در عمل هم نیست چون اگه واقعا کسیو دوست داشته باشی و اگه واقعا تو این مشکلاتی که به صورت تاپیک مطرحشون میکنی قرار گرفته باشی نظر دیگرانو نمیخوای. همون کاریو میکنی که به نظرت درسته.(به نظر عقلت یا دلت فرقی نمیکنه.) البته اگه واقعا در این وضعیت ها بوده باشی. در غیر این صورت که کل قضیه تایکها یه بازیه که همیشه هم توشون بحث هست و موافق و هم مخالف.
موفق باشی.

اون بحث كه گذشت رفت؟ اما من منظور حرفتونا متو جه نشدم؟؟:surprised:

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اون بحث كه گذشت رفت؟ اما من منظور حرفتونا متو جه نشدم؟؟:surprised:

هر چی فکر میکنم نمیتونم واضح تر از این حرف بزنم. برای اینکه متوجه بشی چی میگم باید همه ی سوالهایی که توی تاپیکهای مختلف پرسیدیو بیاری تو ذهنت. من همه رو یک جا گفتم. :gol:

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
جالبه شما كه تو تاپيك بغلي ميگفتي كم سعادتي چون مرد به تورت نميخوره حالا حرف از عشقت ميزني ؟؟؟!!!!!!! :surprised:

:thumbsdown:

متاسفانه به تور ما كه مرد نخورد كاش به بقيه بخوره البته تو هين نشه همه را نميگم من كم سعادت بيدم ;)به اميد روزي كه مردا واقعا مرد باشن بعد ميشه گفت نظر ادما چه جور پسريه

fatem

عضو جدید
به فردي كه جز صداقت و و خوبي چيزي نداشته بايد اعتماد كرد زيرا كه اعتماد اعتماد را به همراه دارد و در يك رابطه متقابل قدرت واستحكام مي گيرد و در طوفان حوادث نيرومند تر مي شود.

حالا طرف شما لايق اعتماد كردن هست؟
اگه هست به سايت هاي زير مراجعه كن
http://hesi.takblog.ir/
http://my.opera.com/tehransarlove/blog/2008/10/25/sms
http://asheghedelshekaste.blogspot.com/2008/04/blog-post_1861.html

neda_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصلا كمك نخواستم من الله توفيق تو را خدا چند تا جمله خوب بگيد انقدم نيشو كنايه نزنيد

!...

عضو جدید
کاربر ممتاز
من به جات بودم, فقط سکوت می کردم!:gol:
و همه ی حرفا و جملات و عشق و علاقه و دوس داشتنم رو با سکوت می رسوندم!:gol:
که شیوا ترین کلامه...!:gol:

neda_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
من به جات بودم, فقط سکوت می کردم!:gol:
و همه ی حرفا و جملات و عشق و علاقه و دوس داشتنم رو با سکوت می رسوندم!:gol:
که شیوا ترین کلامه...!:gol:

من خيلي سكوت كردم اما خبري نشد متاسفانه مجبور شدم خودم دست به كار شم;)

***fatima***

عضو جدید
اما نه. مخالفم. اگه واقعا کسیو دوست دارید سکوت نکنید. ای کاش من سکوت نکرده بودم.
نباید دنبال جمله بود... دقیقا همون جملاتی احساسو میرسونن که از دل بیاد