قشنگ ترین اهنگی که تا حالا شنیدی چیه؟

yosoufe

متخصص خودرو
کاربر ممتاز
atb

atb

atb :
JUSTIFY
RENEGADE
DEPERATE RELIGION

AND ALL IN THE ALBUM TRILOGY - 2007

BY atb

Esi_jo0on

عضو جدید
توي ايرونيا كارهاي محسن يگانه دوست عزيزمو خيلي دوست ندارم:thumbsup:
كارهاي محسن ياحقي بد نيست يه چنتايي مثل گله و ديوونه بازي و...:thumbsup:
كارهاي پويا بياتي هم تك و توك بد در نمياد مثل آهنگ تنفس آزاد و...:thumbsup:
فرامرز اصلاني عشق منه مخصوصا" آهنگ هفت شهر غشق و گل اركيده كه اوج هنر گيتارشو توي اين آهنگ نشون ميده:thumbsup2:
مجيد نمتي صداي پخته اي داره جنس صداش از اونهاست كه آدم خسته نميشه مثل سياوش قميشي:thumbsup:اين خواننده ها صدا ندارن سبك منحصر به فرد خودشونو دارن:victory:
معين بهترين صدارو داره به نظر من توي خواننده هاي حال حاضر شايد كسايي مثل استاد شجريان يا ديگران از اون بهتر باشه صداشون كه 100 درصد هستش ولي خيلي آهنگهاشونو لوس ميكنن با تحريرهاي بيش از حد كه بهش ميدن كه واسه ما جوونها حداقل سبك سنتيشون مورد پسند واقع نميشه:victory:
مجيد خراتها و عبد الملكي و ساسي مانكنم گوش ميدم واسه خنده:w15:
----------------------------------------------------------------------------------------------------
اما خارجي من كلا" خارجي گوش ميدم بيشتر چون موسيقي رو درك كردن و علمي پيش ميبرن حتي رپرهاشون كاليج مخصوص به خودشونو دارن و در اين رشته تحصيل كردن مثل ايرانيها نيستن كه هركي از ننش قهر ميكنه يه كليپ رپ ميده بيرون يه نسخشم ميده به دوست دخترش:w15:
من كلا" با كارهاي متال زندگي ميكنم جزء نوابغ در موسيقي هستن واسه ي ما ايرانيها حتي سرعت گام بالاي 90 با گيتار بيس يا ايليكتريك قابل تصور نيست چه برسه سرعت بالاي 140 :w07:
به من كه متال گوش كردن يك آرامش خواصي ميده:thumbsup:
صداي بنويس رو خيلي دوست دارم تنها زني كه آهنگهاشو گوش ميدم:thumbsup:حقشه جايزه mtv رو بگيره خيلي صداش از بريتنيه ميمون بهتره اون فقط به ضرب *** كارهاشو به خورد مردم ميده:w00:
آهنگهاي كري ديويد رو هم گوش ميدم:thumbsup:
جاستين تيمبرليك هم محشره:thumbsup2:
آكون هم صداي منحصر به فردي داره:thumbsup:
انريكه قديما خيلي كارهاش بهتر بود :crying2::thumbsup:
كلا" خارجي آلبوم همرو گوش ميدم چون كلاس كاريشون از ايرونيا خيلي بالاتره و حتي بدترين خواننده هاشون ارزش يكبار شنيدن آلبومشونو دارن:thumbsup:
راستي تركي يادم رفت فقط و فقط گوكان اوزن:thumbsup2:

vahid2955

عضو جدید
آهنگthe forgotten از آلبوم Flying In A Blue Dream 1989 از joe satriani پیشنهاد میکنم حتما گوش کنید،عالیه.

aliqq

عضو جدید
آهنگthe forgotten از آلبوم Flying In A Blue Dream 1989 از joe satriani پیشنهاد میکنم حتما گوش کنید،عالیه.

خداوکیلی تنها آهنگیه که بعد 1000 بار گوش دادن بازم تشنشم

لامذهب انگار حرف میزنه !!

هنوزم وقتی گوشش میدم موهام سیخ میشه !!

فقط یادتون باشه با هدست گوش بدین و چشمتونو ببندین و فقط به اهنگ فکر کنین

زندگیتون جلو چشمتون مرور میشه

چه میکند این کچلی با عینک آفتابی !!

yalda.2008

عضو جدید
کاربر ممتاز
من آهنگ های زیادی شنیدم ولی هیچ کدوم رو مثل دوباره می سازمت وطن یاور همیشه مومن و...........داریوش و خاکستری ، عادت و......ابی و be with you انریکه رو دوست ندارم و رویای دریا ی رضا صادقی

pesare irani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان
آهنگ شهر عشق از جهان رو من به همه توصیه میکنم
یه در خواست
اگر ممکن هستش دوستانی که آهنگی رو نام میبرند اون آهنگ رو هم روی سایت بزارند تا دیگران حالشو ببرند

masihi.masoud

عضو جدید
سر از کار چشمات کسی در نیاورد/
که هرکی تورو خواست یه روزی بد آورد.
گناهی ندارم ولی قسمت اینه/
که چشمای کوورم به راهت بشینه.........

تقدیم به محضر حضرت ولی عصر
بقیه الله الاعظم
صاحب العصر والزمان
اباصالح المهدی (عج) :gol::gol::gol::gol::gol:

tired_poet

عضو جدید
کاربر ممتاز
آهنگ «زامبی» از «کرن بریس»
و
«تابستون کوتاهه» از «زدبازی»
تاثیر عمیقی روم گذاشتن.. دومی رو که هر بار گوش میدم دلم میخواد پا برهنه بدوم برم شمال، بدجوری یاد خاطرات شیرینی که با دوستاتون توی سفر داشتین می افتید.. حتما گوش کنید، مطمئنم لذت میبرید
اولی رو هم از حدود 7سال پیش (یا بیشتر) که شنیدم هرگز ازش سیر نشدم. یه ترانه ضد جنگ هستش که خیلی زیبا سروده شده. موسیقیش هم حرف نداره.. از صدای کرن بریس هم که دیگه چی بگم که اصلا نیاز به تعریف نداره.;)

tired_poet

عضو جدید
کاربر ممتاز
كارهاي محسن ياحقي بد نيست يه چنتايي مثل گله و ديوونه بازي و...
فرامرز اصلاني عشق منه مخصوصا" آهنگ هفت شهر غشق و گل اركيده كه اوج هنر گيتارشو توي اين آهنگ نشون ميده:thumbsup2:
مجيد نمتي صداي پخته اي داره جنس صداش از اونهاست كه آدم خسته نميشه مثل سياوش قميشي:thumbsup:اين خواننده ها صدا ندارن سبك منحصر به فرد خودشونو دارن:victory:
معين بهترين صدارو داره به نظر من توي خواننده هاي حال حاضر شايد كسايي مثل استاد شجريان يا ديگران از اون بهتر باشه صداشون كه 100 درصد هستش ولي خيلي آهنگهاشونو لوس ميكنن با تحريرهاي بيش از حد كه بهش ميدن كه واسه ما جوونها حداقل سبك سنتيشون مورد پسند واقع نميشه:victory:
----------------------------------------------------------------------------------------------------
اما خارجي من كلا" خارجي گوش ميدم بيشتر چون موسيقي رو درك كردن و علمي پيش ميبرن حتي رپرهاشون كاليج مخصوص به خودشونو دارن و در اين رشته تحصيل كردن مثل ايرانيها نيستن كه هركي از ننش قهر ميكنه يه كليپ رپ ميده بيرون يه نسخشم ميده به دوست دخترش:w15:
من كلا" با كارهاي متال زندگي ميكنم جزء نوابغ در موسيقي هستن واسه ي ما ايرانيها حتي سرعت گام بالاي 90 با گيتار بيس يا ايليكتريك قابل تصور نيست چه برسه سرعت بالاي 140 :w07:
صداي بنويس رو خيلي دوست دارم تنها زني كه آهنگهاشو گوش ميدم:thumbsup:حقشه جايزه mtv رو بگيره خيلي صداش از بريتنيه ميمون بهتره اون فقط به ضرب *** كارهاشو به خورد مردم ميده:w00:
كلا" خارجي آلبوم همرو گوش ميدم چون كلاس كاريشون از ايرونيا خيلي بالاتره و حتي بدترين خواننده هاشون ارزش يكبار شنيدن آلبومشونو دارن:thumbsup:
حالا خوبه که اول تاپیک پرسیده قشنگترین ««آهنگی»» که تا حالا شنیدی چیه..
اگه میپرسید از چه ««آهنگهایی»» خوشت میاد چی میگفتی..:w15:

mahmood_kbm

عضو جدید
pink floyd

pink floyd

coming back to life از پینک فلوید بهترین آهنگیه که فول بهم انرژی میده

8096

عضو جدید
با سلام خدمت همه دوستان_قشنگ ترین اهنگی که تا بحال گوش دادم**love thing**از__joe satriani__بوده...به همه شما هم پیشنهاد میکنم که گوش بدین.

Schneider

مدیر بازنشسته
سخته واقعا!
آخه توو چه ژانری!؟
ایرانی یا خارجی!؟
کلا نوع موسیقی Trance & Progressive رو میپسندم؛
در حالت خاص اگر نام ببرم... Episode های روزای 5شنبه Armin Van Buuren ;)

vahid321

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیشه انتخاب قطعی انجام داد ولی
love story
از
swift taylor

ham31

عضو جدید
پوكر فيس از ليدي گاگا ولي از لحاظ شعر زياد قوي نبود

cordelia

عضو جدید

My Favorites are many but among them:

The severed garden adagio

Goodnight_Moon By Shivari

HEY_YOU By Pink Floyd

For You + Viva La Vida+Clocks By Coldplay

Spiegel Im Spiegel By Arvo Pärt

En Aranjuez Con Tu Amor by II Divo

YESTERDAY by Beatles

Shostakovich, Dmitry - Jazz Suite No. 2: Waltz 2

;);););););););)

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا خیلی سخته .....شرایط هم خیلی فرق داره ...آدم تو یه برهه از یه آهنگ بیشتر خوشش میاد
ولی من تازگیا با Hey you پینک فلوید خیلی حال میکنم

sogand_b

عضو جدید
قشنگ که زیاد هست ولی آخریش ترانه آزادی شادمهر بود.خیلی قشنگهههه:smile:

mamadj

عضو جدید
خیلی سخته!!!!!!
noting else matters از metallica
bomb creator از dj yahel
hey you از pink floyd
somting to remember از dj yahel
just be از tiesto
budy shaker از rashid
حتما گوش کنیید
یه آهنگ از scorpions متاسفانه اسم آهنگ یادم نیست
این آهنگا فکر کنم از بهترینا باشن
آهان یه آهنگ love thing از joe satriani

waffen

اخراجی موقت
كارهاي محسن ياحقي بد نيست يه چنتايي مثل گله و ديوونه بازي و...:thumbsup:

من اگر یک روز بدون موسیقی متال بمونم افسردگی میگیرم. تا این حد به این نوع موسیقی وابسته هستم. از این لحاظ شبیه به هم هستیم . ولی خوب من در تعجبم شما که موسیقی متال گوش میدی چطور تحمل میکنی که به آنگ هایی مثل آهنگ های اکون یا انریکه گوش بدی ؟؟؟ اینها که اصلا هیچی ندارند.