قديمي هاي باشگاه كجاييد؟ دقيقا كجاييد :))

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
برای من پیشگامان هست
.
پ.ن : موفق شدم حذفش کنم میگف دلمون برات تنگ میشه :/

خب مبارک باشه، خدا رو شکر وصل شدین

من TD-LTE مبین و ایرانسل دارم و کماکان قطع هستم و بشدت به اینترنت نیاز دارم :(

ARASH AZ

عضو جدید
کاربر ممتاز
ادمین این فروم هنوز هم مارو به اخراج شدن تهدید می کنه؟ باباجان همین 4 5 نفر دور همیم مارو هم اخراج کنی ، خودتی و خودت برادر

هر چند ما پستای سیاسی نمی ذاریم، بیشتر دوستانه هست

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
تهران
مبین نت همچنان قطع
ظاهرن تهران سه شنبه وصل میشه.
*** آمریکا وزیر ارتباطاتو تحریم کرد ;)

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
امروز یکی زنگ زد بهم میگف مامور برق ام ، از لهجه ش فهمیدم که ی شهر دیگه ست
بهش گفتم حاج اقا اشتباه گرفتی ، میگف نه درست گرفتم گفتم خو با کی کار داری میگف مامور برق ام گفتم مگه شما کدوم شهری گف نگین شهر گفتم دوست عزیز اشتباه گرفتی من ایلامم اصن نمیدونم نگین شهرکجاس (ولی از لهجهش فهمیدم شمالیه) میگف شما ایرانی منم الان امریکام :| گفتم بابا گوش کن ی لحظه میگم ایلام مثه رادیو شکسته حرف میزنی میگم من ایلامم نگین شهر کجاس اشتباه گرفتی برادر من ، باز میگف شما اگه ایرانی منم امریکام میخندید :| گفتم بابا چی میگی تا حالا ایلام به گوش ت نخورده اشتباه گرفتی دوست گرامی گف پس چرا میگی من مامور برق ام :| گفتم برو بابا رد دادی :w15:

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بهش گفتم حاج اقا اشتباه گرفتی ، میگف نه درست گرفتم گفتم خو با کی کار داری میگف مامور برق ام گفتم مگه شما کدوم شهری گف نگین شهر گفتم دوست عزیز اشتباه گرفتی من ایلامم اصن نمیدونم نگین شهرکجاس (ولی از لهجهش فهمیدم شمالیه) میگف شما ایرانی منم الان امریکام :| گفتم بابا گوش کن ی لحظه میگم ایلام مثه رادیو شکسته حرف میزنی میگم من ایلامم نگین شهر کجاس اشتباه گرفتی برادر من ، باز میگف شما اگه ایرانی منم امریکام میخندید :| گفتم بابا چی میگی تا حالا ایلام به گوش ت نخورده اشتباه گرفتی دوست گرامی گف پس چرا میگی من مامور برق ام :| گفتم برو بابا رد دادی :w15:
اون از خوابت اینم از سرکار گذاشته شدنت خخخ

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
v
مشاهده پیوست 264984
من حتی تلگرام رو هم با اینترنت همراه باز میکنم
هنوز کافی نیس برا اینکه ایمان بیاری؟:biggrin:

راهش رو یادم دادی بهت ایمان میاری

نمیگی من همه‌ش تو ضرر هستم این چند روزه؟ بعد میای کلاس میذاری میری تلگرام با نت گوشی؟

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
زنگ بزنم اورژانس؟ :(
منک تا ۱۲ خونه بودم قطع بود. همین باشگاهم به زور بالا میاد مدام قطع میشه

نه ممنونم، فعلا این هفته همه‌ش ضرر بوده، دیگه هزینه نکنم

آره، کلا باشگاه هم خیلی ضعیف میاد بالا

s.s...m

عضو جدید

چرا من میخوام جواب پیام خصوصیتو بدم ارر دیتابیس میزنه
کلا مشکوکی

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چرا من میخوام جواب پیام خصوصیتو بدم ارر دیتابیس میزنه
کلا مشکوکی

رفرش کن، سایت بشدت با خطا میاد جلو، حتا ارسال پست هم خطای دیتا بیس میده و گاها با ریفرش کردن درست میشه