قديمي هاي باشگاه كجاييد؟ دقيقا كجاييد :))

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[

اینابراسرگرمی منوشماس داداش. امریکام داره حالشو میبره.

تبلیغ آیگپ هم اومده. (اوق).
منظور از تولید ایرانی، تولید افراد خاص هست. وگرنه بقیه که باید ورشکسته و سرشکسته و فرار مغزها بشن تا جای بیشتری باز بشه. تاحالا بس نبوده.

ایگپ نصب کردم کد نمیداد
گپ هم نصب کردم تماس نداره میگه دچار اخلال شده ایتا نصب کردم فقط کد ایران رو ساپورت میکنه تلگرام های فارسی رو هم به صورت خود جوش پاک کردن
فقط اخوند گرام مونده که نصب نکردم:d

کومولوس

عضو جدید
ایگپ نصب کردم کد نمیداد
گپ هم نصب کردم تماس نداره میگه دچار اخلال شده ایتا نصب کردم فقط کد ایران رو ساپورت میکنه تلگرام های فارسی رو هم به صورت خود جوش پاک کردن

و احتمالا بصورت خودجوش تو رو به کانالهایی افزوده و از کانالهای دیگری بیرون نراند؟.

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
و احتمالا بصورت خودجوش تو رو به کانالهایی افزوده و از کانالهای دیگری بیرون نراند؟.

اون موقع تلگرام اصلی داشتم وگرنه اپلیکشن ایرانی ندارم فقط برای پرداخت قبوض و تلاوت قران دارم
اینم برای ارتباط با خارج نصب کردم قشنگ همه ی پیامها رو سین میکنن

کومولوس

عضو جدید
اون موقع تلگرام اصلی داشتم وگرنه اپلیکشن ایرانی ندارم فقط برای پرداخت قبوض و تلاوت قران دارم
اینم برای ارتباط با خارج نصب کردم قشنگ همه ی پیامها رو سین میکنن

بعضیا تواین سایت زدن زیرخنده. بریم تا مجبور نباشن زیاد پست خنده دار بفرستن!. عزت زیاد.

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اقا ی سوال داشتم تو پارسی جو سرچ کردم ۱۰ دقیقس داره فکر میکنه خخخخخ
خاک تو سرشون واقعا خخخ

کومولوس

عضو جدید
اقا ی سوال داشتم تو پارسی جو سرچ کردم ۱۰ دقیقس داره فکر میکنه خخخخخ
خاک تو سرشون واقعا خخخ

سایتا رو ماسمالی کرده!. دوتاسایت سرچ زدم، هزار تا بی ربط میاره و خود واقعیشو (که قبلا توی گوگل ترتمیز تحویل میداد) نمیاره.
و من الان به گوگل پلی برای نصب برنامه نیاز دارم!. کی جوابگوئه؟!. امشب راس ساعت 10 نفرین همگانی در راس امور میباشد. هع.
بیش از پیش ما رو منتر خوشون میکنن!؟.

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سایتا رو ماسمالی کرده!. دوتاسایت سرچ زدم، هزار تا بی ربط میاره و خود واقعیشو (که قبلا توی گوگل ترتمیز تحویل میداد) نمیاره.
و من الان به گوگل پلی برای نصب برنامه نیاز دارم!. کی جوابگوئه؟!. امشب راس ساعت 10 نفرین همگانی در راس امور میباشد. هع.
بیش از پیش ما رو منتر خوشون میکنن!؟.

جدی؟!
جدی جدی شما انتظاری در حد گوگل داری از پارسی جو؟ منکه حتی تاحالا اسم نشنیده بودم

plant_biology

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نميدونم چرا هر چي پيش مياد مردم بلند ميشن ميرن تظاهرات!! چطور انتظار داريم كه گرونيا كم بشه يا لااقل مديريت بشه! اوه نميدونم توي كله ي اين مردم چي ميگذره!
يه بار از طرف دانشگاه رفته بوديم مشهد، ياواشكي ميرفتيم بازار و بيرون ! يه بار دوستم توي تاكسي در مورد گروني و چيزاي ديگه گفت همينكه رسيديم هتل پيجش كردن وقتي برگشتيم حراست خواستش! راننده تاكسي برداشته بود چندتا چيز روي حرفهاي دوستم گذاشته بود و به مسولمون گفته بود! اينبه چند سال پيش برميگرده هنوز هم دقت كردم كسي جرات نمي كنه حتي توي تاكسي يه خوردهدر مورد مملكت نظر بده!

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اوج فلاکت پیام رسان داخلی فقط اونجاش که به صورت دل بخواهی چت های دو طرف رو پاک میکنن :w25: بعد الکی چو می اندازن که پیام رسان خارجی امن نیست ما امن ایم خخخخ

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
خبرها گفتن قطعی نت روزی 400 میلیارد تومن ضرر اقتصادی داشته.

خبر دوم: یکی از دوستام خبرنگاره. گفت تهران تا سه شنبه نتش وصل نمیشه. تازه سه شنبه هم 50-50
یه سری سایت های خبری نوشتن مناطقی از تهران وصل شده؛ با کامنت خونیا کاشف به عمل امد که فقط دانشگاه ها وصل شده.
بنابراین دسترسی مردم عادی، تا قبل از روز 3شنبه امیدی نیست.

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

خبر دوم: یکی از دوستام خبرنگاره. گفت تهران تا سه شنبه نتش وصل نمیشه. تازه سه شنبه هم 50-50
یه سری سایت های خبری نوشتن مناطقی از تهران وصل شده؛ با کامنت خونیا کاشف به عمل امد که فقط دانشگاه ها وصل شده.

انشالله بیشتر ازین هم ضرر کنن چون که در حق مردم ظلم کردن باعث تولید کارمای جمعی بر علیه خودشون شدن و نتیجه شم خواهند دید

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز

ظاهراً دسترسی به نت فقط با ADSL وصل شده
نت همراه تعطیل ه همچنان

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
انشالله بیشتر ازین هم ضرر کنن چون که در حق مردم ظلم کردن باعث تولید کارمای جمعی بر علیه خودشون شدن و نتیجه شم خواهند دید

خدا خیرت بده این ضرر مالی شامل ضرر مالی کسب و کار های اینترنتی که مردم داشتن هم میشه ها
صدمه ای که مردم دیدن هم جزئی از این ه

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
دروغه حداقل برای من که همچنان نیست

همه جا که وصل نشده
امروز عصر همکارم می‌گفت داشت از شرکت میومد بیرون یهو براش پیام اومد و متوجه شده نت ADSL وصل شده
هرچند ما دو سه روزی هست که به گوگل و اینا دسترسی داریم
البته ما چون از سرور سوییس وصل میشیم به سایت های داخلی دسترسی نداریم

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خدا خیرت بده این ضرر مالی شامل ضرر مالی کسب و کار های اینترنتی که مردم داشتن هم میشه ها
صدمه ای که مردم دیدن هم جزئی از این ه

کاری به مردم ندارم من خودمم جزو مردمم
فقط امیدوارم خزانه دولت خالی بشه تا دیگه دزدی نکنن :d

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
کاری به مردم ندارم من خودمم جزو مردمم
فقط امیدوارم خزانه دولت خالی بشه تا دیگه دزدی نکنن :d
شما احیانا با فوتوسنتز روز رو به شب میرسونی؟!
مردم خرج خونه میدن با کسب و کارشون

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما احیانا با فوتوسنتز روز رو به شب میرسونی؟!
مردم خرج خونه میدن با کسب و کارشون

خب اینا ربطی به بدنه حاکم نداره اصن براشون مهم نیست
منم از روزی که نت قطه کسب و کارم تعطیله ... اول ک خبر رو خوندم فک کردم به دولت اینقد ضرر زده ... اینا اگه مردم براشون مهم بودن فشار تحریم ها رو نمی انداختن رو ملت بعد هم بیان نون مردم رو قطع کنن

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
خب اینا ربطی به بدنه حاکم نداره اصن براشون مهم نیست
منم از روزی که نت قطه کسب و کارم تعطیله ... اول ک خبر رو خوندم فک کردم به دولت اینقد ضرر زده ... اینا اگه مردم براشون مهم بودن فشار تحریم ها رو نمی انداختن رو ملت بعد هم بیان نون مردم رو قطع کنن

اوشون پورت های باز برای مصارف شخصی دارن ضرری بهشون وارد نمیشه خب!

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
همه جا که وصل نشده
امروز عصر همکارم می‌گفت داشت از شرکت میومد بیرون یهو براش پیام اومد و متوجه شده نت ADSL وصل شده
هرچند ما دو سه روزی هست که به گوگل و اینا دسترسی داریم

خب راهنمایی کن ما هم بخوایم به کشور دیگه ای وصل شیم چقدر هزینه می خواد؟
چون مطمئنن فقط این بار نیست قطعی نت؛ به قول دوستان "راهشو یاد گرفتن" . تقی به توقی بخوره قطع

کومولوس

عضو جدید

چگونه؟

اوشون پورت های باز برای مصارف شخصی دارن ضرری بهشون وارد نمیشه خب!

صحیح است

بله درسته ولی
مدیریت این اسباب بازی های داخلی هم خرج میخواد

این نیز صحیح است

ما خونه ADSL مخابرات تهران داریم + مبین نت. هیچ کدوم وصل نشده

مخابرات یمدت داشتیم، همیشه سه روزه تموم میشد!. مال شما این مشکلاتو نداره؟