قديمي هاي باشگاه كجاييد؟ دقيقا كجاييد :))

plant_biology

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همین یونان که با هزار مشکل اقتصادی مواجهه حتی درجه دو هم نیست ، یا همین قبرس و...

ببینید اصلا حرف شما درست من قبول دارم ، اون نزدیکانتون اگه خیلی بهشون سخت میگذره چرا برنمیگردن؟
اگرم برگردم مطمئن باشید یا حق اقامت نداشتن و در اصل اخراج شدن ، یا از این ادمهایی بودن که با پول بابا دارن اروپا و آمریکا رو متر میکنن و دیگه پولشون تموم شده
سلام
يونان رو اگاهي ندارم ولي ميدونم همه چيز اونجوري كه شما فكر مي كنيد نيست!
دلايل زيادي براي برنگشتن دارن يكي پدرومادرشونه كه از همون دوره ي انقلاب اونجا بودن بعضيها هم بچه هاشون بورسيه ي اون كشور شدن ، بعد از اتمام تحصيل فرزندانشون برمي گردن! الان ميگين چرا اروپارو براي تحصيل انتخاب كردن؟! چون شرايط علمي اونجا بهتر بوده و امكانات بهتري براي موضوع مورد مطالعشون داشتم!
حالا من كاري به اين چيزا ندارم هميشه هم مهاجرت گزينه ي خوبي نيست! به نظرم ادم توي كشور خودش مي خواد كوچ كنه بايد حساب شده كار كنه و همه جوانب رو بسنجه چه برسه به اينكه بخواهيد به كشور ديگه اي برين!

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها دیشب ی خوابی دیدم به نظر خودم خیلی جالب بود اینجا می نویسمش تا ثبت بشه طوری بود که وقایع رو می دیدم اما نمی شد در اونها دخل و تصرف کرد چیزی شبیه به سفر در زمان ،شاید برای شما هم جالب باشه در ضمن مطالبی که میگم رو عینا دیدم :{ طی 190 سال اینده یک سری انفجارات ستاره ای {ویا خورشیدی} در نزدیکی زمین رخ خواهد داد که به شدت روی حیات کره زمین موثر است و زمین را به شکل کره ای اتشین تبدیل میکند اتش فشان ها فعال شده و زندگی بشری به شکل جدی در معرض انقراض قرار میگیرد تمدن های کنونی زمین نابود شده و تنها عده ای کمی از انسان ها زنده می مانند که به صورت دسته ای زندگی میکنند ، این روند ۶۰ سال ادامه خواهد یافت ، در ۲۵۰ سال اینده و در سال ۶۰ ام فاجعه ، کلید حل مشکلات زمین در آفریقای جنوبی کشف می شود ،افریقای جنوبی به مرکز جهان هستی در روی زمین تبدیل میشود و جهان طی ۵۰ سال به شدت پیشرفت خواهد کرد حتی پیشرفته تر از جهان امروز }بعد تو خواب طوری بود که ادمهای اون زمان رو میدیدم که رفت و امد میکردن ولی نمیشد باهاشون حرف زد ، به خودم میگفتم تا ۲۵۰ سال دیگه استخون هامون هم نمونده :d**** این نه فیلم بود نه مستند و نه کتاب، قضاوت با خودتون :) :gol:

plant_biology

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نژاد پرستی که هست همه جا . در ضمن اعتقاد ندارم که خارج بهشت مطلقه چون هر جایی نواقصی داره حتی اروپا و امریکا اما به هزار و یک دلیل ازین جا بهتره که اگر این دلایل نبود ایران جزو تاپ ترین کشور های جهان میشد تو خارج حداقل خوبی که داره اینه که شان و منزلت انسانی هر فردی حفظ میشه حداقل قبلا اینطوری بود از وقتی سیل مهاجران رفتن به سمت غرب دارن خرابش میکنن چون واقعا کشش نیست
سلام، توي ايران ااحترامي كه به نژادهاي مختلف گذاشته ميشه خيلي بيشتر از اونجاست
وقتي اونجا با حجاب خانمها و مسلمانان مشكل دارن و يك خانم با حجاب رو بورسيه نمي كنن اين يعني احترام و منزلت!
ما از همون اول حتي دوره ي رضاخان هم تاپترين نبوديم چه انتظاري داريم كه الان تاپترين باشيم؟! منظورم اينه كه ما از قبل اين پيشرفتها رو نداشتيم و يك كشور خراب شده داشتيم كه طرز فكر و فرهنگ مردم با گذشت زمان بهتر شد! گرچند پيشرفت علميمون خوب بوده ولي بعضي ك شورها از همون اول ابرقدرت بودن!

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام، توي ايران ااحترامي كه به نژادهاي مختلف گذاشته ميشه خيلي بيشتر از اونجاستوقتي اونجا با حجاب خانمها و مسلمانان مشكل دارن و يك خانم با حجاب رو بورسيه نمي كنن اين يعني احترام و منزلت!ما از همون اول حتي دوره ي رضاخان هم تاپترين نبوديم چه انتظاري داريم كه الان تاپترين باشيم؟! منظورم اينه كه ما از قبل اين پيشرفتها رو نداشتيم و يك كشور خراب شده داشتيم كه طرز فكر و فرهنگ مردم با گذشت زمان بهتر شد! گرچند پيشرفت علميمون خوب بوده ولي بعضي ك شورها از همون اول ابرقدرت بودن!
بله حق با شماست فک کنم اخبار 20:30 رو زیاد دنبال میکنید :dپ.ن : شوخی بود جدی نگیرید : )

*وروجک

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بچه ها دیشب ی خوابی دیدم به نظر خودم خیلی جالب بود اینجا می نویسمش تا ثبت بشه طوری بود که وقایع رو می دیدم اما نمی شد در اونها دخل و تصرف کرد چیزی شبیه به سفر در زمان ،شاید برای شما هم جالب باشه در ضمن مطالبی که میگم رو عینا دیدم :{ طی 190 سال اینده یک سری انفجارات ستاره ای {ویا خورشیدی} در نزدیکی زمین رخ خواهد داد که به شدت روی حیات کره زمین موثر است و زمین را به شکل کره ای اتشین تبدیل میکند اتش فشان ها فعال شده و زندگی بشری به شکل جدی در معرض انقراض قرار میگیرد تمدن های کنونی زمین نابود شده و تنها عده ای کمی از انسان ها زنده می مانند که به صورت دسته ای زندگی میکنند ، این روند ۶۰ سال ادامه خواهد یافت ، در ۲۵۰ سال اینده و در سال ۶۰ ام فاجعه ، کلید حل مشکلات زمین در آفریقای جنوبی کشف می شود ،افریقای جنوبی به مرکز جهان هستی در روی زمین تبدیل میشود و جهان طی ۵۰ سال به شدت پیشرفت خواهد کرد حتی پیشرفته تر از جهان امروز }بعد تو خواب طوری بود که ادمهای اون زمان رو میدیدم که رفت و امد میکردن ولی نمیشد باهاشون حرف زد ، به خودم میگفتم تا ۲۵۰ سال دیگه استخون هامون هم نمونده :d**** این نه فیلم بود نه مستند و نه کتاب، قضاوت با خودتون :) :gol:
خاله منم خاب دیدم با دخترخاله هام رفته بودیم ۱ کشور خارجی. نمیدونم کجا ولی ایران نبود
یه مرکز خرید بزرگ بود ک همه چی داشت. همه ی جنساش خیلی شیک و قشنگ بودن. خیلی قیمتا ار ایران پایین تر بود.خیلی خرید کردیم. خیلی خوش گذشت.وقتی بیدارشدم ناراحت شدم ک خاب بوده :( من خریدامو میخام :cry:

*وروجک

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
تیک تاک اینقد که اینجا جنایات ضد بشری و ازار اذیت کرده ایدیش توسط ارواح خبیثه تسخیر شده :dروحشون اومده تو ایدیم قایم موشک میکنن :d گاهی صداهای عجیبی ازش میاد نمیشه بگم
خخخ شَروره باشگاه :biggrin:
مثلا چه صدایی؟ :biggrin:

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خاله منم خاب دیدم با دخترخاله هام رفته بودیم ۱ کشور خارجی. نمیدونم کجا ولی ایران نبودیه مرکز خرید بزرگ بود ک همه چی داشت. همه ی جنساش خیلی شیک و قشنگ بودن. خیلی قیمتا ار ایران پایین تر بود.خیلی خرید کردیم. خیلی خوش گذشت.وقتی بیدارشدم ناراحت شدم ک خاب بوده :( من خریدامو میخام :cry:
آخی :( احتمالا هنگ کنگ بوده ، چون دلار هنگ کنگ تا حداقل پارسال ارزون تر از ریال ایران بود الان دیگه نمیدونم چطور شده
خخخ شَروره باشگاه :biggrin:امثلا چه صدایی؟ :biggrin:
اینجا نمیگم ممکنه بچه ها بترسن :d

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
سه بار پشت سر هم فرستادم‌ ، من فکر میکنم این اختلال روی اینترنت داخلی هم اثر گذاشته اپلیکشن های.ایرانی هم درست کار نمیکنن

نقل قولای قبلیو پاک کن :biggrin:

---دیگه اینترنت بیاد و نیاد برام مهم نیس. تمرکزو گذاشتم رو رفتن. امیدوارم سال آینده از خارج از ایرن بیام باشگاه

*وروجک

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سه بار پشت سر هم فرستادم‌ ، من فکر میکنم این اختلال روی اینترنت داخلی هم اثر گذاشته اپلیکشن های.ایرانی هم درست کار نمیکنن

عیب یوزرتو به اینترنت ملی نچسبون خاله :biggrin:
از این ب بعد شراره صدات میکنم :biggrin:

*وروجک

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
آخی :( احتمالا هنگ کنگ بوده ، چون دلار هنگ کنگ تا حداقل پارسال ارزون تر از ریال ایران بود الان دیگه نمیدونم چطور شده اینجا نمیگم ممکنه بچه ها بترسن :d

نمدونم :cry: ولی همونارو میخام خوجل بودن :cry::cry:
نِ بوگو باشگاه کُنام شیرانِ :biggrin: اینجا ترسو نداریم.خخخخ

*وروجک

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
نقل قولای قبلیو پاک کن :biggrin:

---دیگه اینترنت بیاد و نیاد برام مهم نیس. تمرکزو گذاشتم رو رفتن. امیدوارم سال آینده از خارج از ایرن بیام باشگاه

از اونجا برامون سوغاتی بفرس : ) والا لاگین تنها ک فایده نداره :biggrin:

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
Major : همینطوری خوبه بابا کی به کیه :d تقصیر ادمینه که سایتشو اپدیت نمیکنه :| دویست ساله با همین پوسته قدیمی داره ادامه میده .وجی : ایدی من ی روح داره شبا با جامه ای بلند و صورتی سبز رنگ چشمانی نارنجی متمایل به قرمز ظاهر میشه و مدام از دستاورد های دولت بهار میگه و سپس به این طرف و انطرف می دود :huh: فک کنم پویان خان صاحب روح رو بشناسه خخخخ .این تازه یکیشونه :d

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
دلايل زيادي براي برنگشتن دارن يكي پدرومادرشونه كه از همون دوره ي انقلاب اونجا بودن بعضيها هم بچه هاشون بورسيه ي اون كشور شدن ، بعد از اتمام تحصيل فرزندانشون برمي گردن! الان ميگين چرا اروپارو براي تحصيل انتخاب كردن؟! چون شرايط علمي اونجا بهتر بوده و امكانات بهتري براي موضوع مورد مطالعشون داشتم!
حالا من كاري به اين چيزا ندارم هميشه هم مهاجرت گزينه ي خوبي نيست! به نظرم ادم توي كشور خودش مي خواد كوچ كنه بايد حساب شده كار كنه و همه جوانب رو بسنجه چه برسه به اينكه بخواهيد به كشور ديگه اي برين!

در کل هیچ چیز آنگونه که ما می‌پنداریم نیست ...

انشالله که مطالعات بچشون تموم شد برمیگردن :biggrin:

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کی بود داشت میرفت خارج
فعلا نرو بمون یکم اینترنت استفاده کن خخخ

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دخترای باشگاه فک کنم نداشتن تلگرام و اینستا رو کلاس میدونن
خخخخ
بابا از فناوری استفاده کنید خخخخ

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
داداشت نمیتونه کمک کنه من برم امریکا؟؟
اگه برگشته من برم جاش
قول میدم شلوغ نکنم خخخخخخ

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
گل هم زده بودی لابد خخخخ

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کیه؟؟؟
صدیق خخخ
تیک تاک اینقد که اینجا جنایات ضد بشری و ازار اذیت کرده ایدیش توسط ارواح خبیثه تسخیر شده :dروحشون اومده تو ایدیم قایم موشک میکنن :d گاهی صداهای عجیبی ازش میاد نمیشه بگم