قديمي هاي باشگاه كجاييد؟ دقيقا كجاييد :))

saminaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام یادش بخیر قدیما کل عمرمو توی این باشگاه میگذروندم...قدیما کسی اینترنت نداشت که منم داشتم و بهترین جایی که بودم اینجا بود......یادش بخیر...چه روزایی

meytim

متخصص محاسبات عددی و MATLAB
کاربر ممتاز
غیر مستقیم تبلیغش کردی هاااااااااا

نه دیگه؛ مستقیم بود فکر کنم :biggrin:؛ اینقدر کانال زیاد شده که کی به کانال ما نگاه می کنه؟! اوضاع کارم هم خوب نیست؛ اگه تا چند وقت دیگه کار درست و حسابی گیر نیارم، از ایران میرم (الآن نیای بنویسی که غیرمستقیم تهدید کردم ها!!! :biggrin:)

من عضو شدم،خوبه
خیلی ممنون :gol:

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه دیگه؛ مستقیم بود فکر کنم :biggrin:؛ اینقدر کانال زیاد شده که کی به کانال ما نگاه می کنه؟! اوضاع کارم هم خوب نیست؛ اگه تا چند وقت دیگه کار درست و حسابی گیر نیارم، از ایران میرم (الآن نیای بنویسی که غیرمستقیم تهدید کردم ها!!! :biggrin:)

خیلی ممنون :gol:
نروووووووووو :biggrin:

taha894

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
یادش بخیر واقعا
چه روزها و البته شبهایی اینجا سپری شد.
منم الان گاهی سر میزنم ولی کسی نیست آدم بیشتر دلگیر میشه.

ناییریکا

عضو جدید
کاربر ممتاز
اوووووووووووووف منم قدیمیم اینجا....فسیلی هستم برای خودم...فک کنم بعده چند سال دارم پست میارم اینجا:redface:
اونموقع ها به قدری معتاد بودم به اینجا که خدا میدونه...یادمه روزی ک خدافظی کردم چقدر گریه کردم:biggrin:
هییییی جووونی یادت بخیر....روزای خوبی بود:cry:
الانم که دانشجوام و داریم روزگار میگذرونیم....برای تمام دوستام ارزوی بهترین ها رو دارم.:gol:

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اوووووووووووووف منم قدیمیم اینجا....فسیلی هستم برای خودم...فک کنم بعده چند سال دارم پست میارم اینجا:redface:
اونموقع ها به قدری معتاد بودم به اینجا که خدا میدونه...یادمه روزی ک خدافظی کردم چقدر گریه کردم:biggrin:
هییییی جووونی یادت بخیر....روزای خوبی بود:cry:
الانم که دانشجوام و داریم روزگار میگذرونیم....برای تمام دوستام ارزوی بهترین ها رو دارم.:gol:
اتفاقا مشکل باشگاه همینه که اکثر کاربر ها وقتی نوجوان هستند میان فعالیت میکنند بعد که بزرگ شدن, دیگه فعالیت نمیکنند.

dash-memar

کاربر فعال
یادش بخیر
پنج ، شش سال پیش یکی از معدود سایتایی بود که در طی شبانه روز چندین بار بهش سر میزدم.
کلا دوران فروم ، خیلی دوران جالبی بود :cry:

پ ن1 : این مشخصات کاربری هم برای اون زمانه، هیییی :cry:
پ ن 2: من یه اکانت دیگه هم داشتم که که قدیمی تر از این اکانتم بود ، با اون خیلی فعال بودم :D

aynaz.m

کاربر فعال تالار ادبیات ,
کاربر ممتاز
سلام خوبین دوستان هر چند اونقدر قدیمی نیستم فکر کنم 20 سالم بود عضو شدم الان که نه سال میگذره ولی اون موقع ها اینجا خیلی شلوغ بود با وجود عقاید مختلف همه به هم احترام میذاشتند الان افراد تحمل نظر مخالفشون ندارند
امیدوارم همه دوستان سلامت و شاد باشند هر چند من خیلی گفتگوی ازاد شرکت نمیکنم بیشتر پاتوقم تالار ادبیات و برای خودم مینویسم اگر دوست داشتین تشریف بیارید اونجا حداقل اینقدر سوت و کور نباشه والااااا:biggrin:;):)