قدم به قدم تا مرداد 90

وضعیت
موضوع بسته شده است.

nana-22

عضو جدید
[h=1]اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور درباره تاريخ نتايج اوليه و همچنين نحوه تكميل فرم انتخاب رشته‌هاي تحصيلي اينترنتي براي آن دسته از داوطلباني كه مجاز به انتخاب رشته‌هاي تحصيلي در آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 1390 مي‌شوند.[/h]
1390/06/02 - 14:56

سازمان سنجش آموزش كشور ضمن آرزوي موفقيت براي خواهران و برادران داوطلب شركت‌كننده در آزمون پذيرش دانشجو از دورة كارداني به دورة كارشناسي ناپيوسته سال 1390، بدين‌وسيله به اطلاع داوطلبان مذكور مي‌رساند كه نتيجة اوليه آزمون به صورت كارنامه تنظيم و كارنامه مذكور، از روز شنبه 5/6/90 بر روي سايت سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني www.sanjesh.org قرار داده مي‌شود. هر يك از داوطلبان شركت‌كننده در آزمون مي‌توانند از روز شنبه 5/6/90 به منظور اطلاع از نتيجه آزمون خود و مشاهده كارنامه نتايج اوليه به سايت سازمان سنجش آموزش كشور مراجعه و با وارد نمودن شماره پرونده و اطلاعات كارت اعتباري ثبت‌نام و يا شماره پرونده، كد رهگيري و شماره شناسنامه و يا شماره داوطلبي، نام خانوادگي، نام، شماره شناسنامه و تاريخ تولد نسبت به پرينت كارنامه خود اقدام نمايند.
ضمناً آن دسته از داوطلباني كه مجاز به انتخاب رشته‌هاي تحصيلي در اين آزمون شده‌اند، لازم است بر اساس مفاد اين اطلاعيه نسبت به دريافت دفترچه راهنماي انتخاب رشته‌هاي تحصيلي (شماره 2) و هم‌چنين تكميل فرم انتخاب رشته‌هاي اينترنتي خود اقدام نمايند.
1ـ دفترچه‌ راهنماي انتخاب رشته‌هاي تحصيلي (شماره 2) اين آزمون، ضمن اينكه در سايت اينترنتي اين سازمان قابل دسترس خواهد بود، از ساعت 9 صبح روز سه شنبه 8/6/90 لغايت روز يكشنبه 13/6/90 از طريق باجه مركزي پست در هر شهرستان و در شهرستانهاي بزرگ از طريق مناطق پستي در اختيار داوطلبانيكه مجاز به انتخاب رشته شده‌اند، قرار داده مي‌شود. لذا داوطلبانيكه مجاز به انتخاب رشته شده‌اند مي‌توانند با مراجعه به مراكز پستي شهرستان و يا مناطق پستي محل اقامت خود و با پرداخت مبلغ 8000 (هشت هزار) ريال در مهلت مذكور، نسبت به دريافت آن اقدام نمايند.
2ـ به داوطلبانيكه مجاز به انتخاب رشته‌هاي تحصيلي آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 1390 شده‌اند توصيه مي‌شود ابتدا نسبت به تهيه و مطالعه دقيق دفترچه راهنماي انتخاب رشته‌هاي تحصيلي (دفترچه شماره 2) اقدام نموده و كد رشته محل‌هاي مورد نظر خود را استخراج و به ترتيب علاقه مرتب نمايند. پس از آن، كد رشته‌هاي انتخابي خود را در فرم پيش‌نويس نمونه‌اي كه به همين منظور در دفترچه راهنماي شماره 2 به چاپ رسيده است درج و از صحت كد رشته محل‌هاي انتخابي اطمينان حاصل نمايند. سپس در محدوده زماني كه از ساعت 9 صبح روز سه شنبه 8/6/90 لغايت ساعت 24 روز يكشنبه 13/6/90 مي‌باشد، براي انتخاب رشته با وارد كردن شماره كارت اعتباري ثبت‌نام و شماره پرونده و يا شماره شناسنامه، كد رهگيري زمان ثبت‌نام و شماره شناسنامه و يا شماره داوطلبي، شماره پرونده و كد ملي (درج اين اطلاعات براي ورود به برنامه انتخاب رشته اينترنتي ضروري مي‌باشد) نسبت به ثبت كد رشته محل‌هاي انتخابي و تكميل فرم مذكور در مدت زماني كه در نظر گرفته شده است اقدام نمايند. بديهي است پس از تأئيد نهايي رشته‌هاي انتخابي توسط داوطلب، شماره رمز 15 رقمي توسط سيستم به عنوان رسيد در اختيار داوطلب داده خواهد شد. در صورتي كه داوطلب شماره رسيد را از سيستم دريافت نكند انتخاب رشته وي تكميل نگرديده است.
3ـ تذكرات مهم:
الف ـ با توجه به اينكه كد محل‌هاي انتخابي درج شده در فرم انتخاب رشته اينترنتي پس از گرفتن تأئيديه (رمز 15 رقمي) به هيچ عنوان قابل تغيير و يا تعويض نيست، لذا به داوطلبان گرامي اكيداً توصيه مي‌گردد قبل از اقدام به تكميل نهايي فرم انتخاب رشته‌هاي تحصيلي خود، جزئيات و اطلاعات مربوط به كد رشته‌هاي انتخابي (محل دانشگاه، دوره، ميزان شهريه دوره‌هاي مختلف و ....) را مطالعه نموده و مد نظر داشته باشند.
ب ـ داوطلباني كه مجاز به انتخاب رشته مي‌باشند براي اينكه مراحل انتخاب رشته‌هاي تحصيلي را با موفقيت به پايان برسانند و مشكلي براي آنان به وجود نيايد، لازم است اطلاعيه‌هاي اين سازمان، دفترچه راهنماي انتخاب رشته‌هاي تحصيلي و شرايط و ضوابط ارگانهاي بورس دهنده و مؤسساتي كه به صورت شرايط خاص پذيرش مي‌نمايند را به دقت مطالعه نمايند.
ج ـ داوطلبان گرامي مي‌توانند سؤالات خود را با شماره تلفن‌هاي 99-88923595 يا با بخش پاسخگوئي اينترنتي سايت سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني
www.sanjesh.org در ميان بگذارند و از مراجعه حضوري جداً خودداري فرمايند.
به نقل از سایت سنجش البته فک کنم دیده باشید

NESSAK

عضو جدید
البته تهران شلوغی و کلافگی های خاص خودشو داره که من یکی باهاش نمیسازم... خیلی در اندر دشته

من یکی که از همه اینا که گفتید فراریم البته شایدم بخاطر خاطرات بدیه که داشتم . میدونید یکی از دلایل کنکور دادنم فرار از اینجاست چون هرجا که برم دیگه قصد برگشت ندارم.برای همین واسه م مهمه کجا رو انتخاب کنم

amir6969

عضو جدید
شهره تهران یعنی پیشرفت تویه زندگی . یعنی اینکه تنبلی رو میزاری کنار . یعنی خیابون ولیعصر تا انقلاب پره کتاب پره سینما پره تئاتر پره نمایشگاه پره آموزشگاه . اینجا ما با فقر فرهنگی بزرگ شدیم !!

خب به نظرم همه همینو گفتن تهران الان 14 میلیون نفر جمعیت داره داره منفجر میشه:w25:

nana-22

عضو جدید
سلام بچه ها خوبید منم امدم خانه منم استرس دارم خیلی یییییییییییییییییییییییییی
نمیدونم چرا من انقدر استرس دارم آخه:mad:

amir6969

عضو جدید
منم فعلا میرم... حدود 1 ونیم میام ... البته اگه کسی باشه... صبحم که 9 صبح میپرم بالا:w06:

omid_66_23

عضو جدید
بچه ها شب خوش.امیدوارم فردا همتون به انازه زحمتاتون نتیجه بگیرید. ;)

NESSAK

عضو جدید
شب همگی بخیر
""خوابای رنگی ببینید""
امیدوارم فردا یه روز شاد شاد شاد برای همگی باشه
;)
نسا

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شیرین جان رتبتو حدسی نمیگی؟؟؟
سلام ناز معمار جون ببخشید دیر شد امروز یه کم نتم مشکل داشت نتونستم جواب بدم
من مثل شماها امیدوار نیستم .خودمو گذاشتم به غیر مجازی چون نخونده بودم .دانشگاه نذاشت بخونم
فقط کنکور دادم با سوالا آشنا شم میمونم واسه سال بعد
ولی اگه بگم استرس ندارم دروغ گفتم

ahmadfadat_2000

عضو جدید
خب رتبه منو میگی؟؟
جون من یه کاری کن من تهران درس بخونم
من باید اونجا قبول میشدم
که نشد
آه خدای من
سلام خوبی شما؟
ببینید من 2 سال کاردانیم رو دانشگاه دولتی سمنان اونم دانشکده هنر خوندم.

و به یقین بهتون میگم که حداقل تو رشته معماری دانشگاه هیچ تاثیری نداره و فرقی نمی کنه.
فقط خودتی که باید خودت رو بالا بکشی
حتی دوستای من که الان دارن رجایی می خونن هم همین نظر رو دارن.
پس نگران دانشگاه نباشید.
منم اول سوره رو میخوام اگر نشد میر داماد گرگان.
خلاصه سخت نگشر.
یا حق

okami2

عضو جدید
ساعت 4:04 دقیقه بامداد . جوابا نیومده راحت بخوابین

آخرین ویرایش:

sunshid

عضو جدید
سلام ناز معمار جون ببخشید دیر شد امروز یه کم نتم مشکل داشت نتونستم جواب بدم
من مثل شماها امیدوار نیستم .خودمو گذاشتم به غیر مجازی چون نخونده بودم .دانشگاه نذاشت بخونم
فقط کنکور دادم با سوالا آشنا شم میمونم واسه سال بعد
ولی اگه بگم استرس ندارم دروغ گفتم
دوست عزیز ناامید نباش منم پارسال وضعیت تورو داشتم.به اصرار دوستام کنکور دادم.اونا یکسال خونده بودن ولی من لای کتابو هم باز نکرده بودم. وقتی جوابا اومد رتبم از همشون بالاتر بود.جالبتر اینکه من تو شهر خودم و همون دانشگاهی که دوست داشتم قبول شدم ولی اونا اصلا قبول نشدن.خدا یه موقع یه کارایی میکنه که ... کنکورم تنها به خوندن نیست به معلوماتی که سر کلاسا به دست میاری هم هست.من هیچ سوالیو شانسی نزدم ولی قبولیدم​

amin105

عضو جدید
پارسال به نظرم گفتن عصر ساعتای 3،4 میاد اما از 11،12 صبح گذاشته بودن رو سایت.
ایشالله هر وقت میان دل همه با دیدن رتبه هاشون شاد بشه ایشالله دل منم شاد بشه و رتبه خوبی بیارمو دانشگاه شهرمون قبول شم

وضعیت
موضوع بسته شده است.