قدم به قدم تا مرداد 90

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ناز معمار

عضو جدید
سلام دوستان...:smile:
.......اما توصیه میکنم...کتابای هنرستانو حتما بخونین...واسه ریاضی دوستایی که فکر میکنن ضعیفن از کتاب ریاضی انتشارات "گسترش علوم پایه" نوشته - مقسمی / نیکوکار " استفاده کنن تموم که شد مدرسان شریف...بقیه دوستان حتما از ریاضیات انتشارات مدرسان شریف استفاده کنن...
واسه عمومیا باز کتاب مدرسان خوبه...زبانو نمیدونم چون اصلا نخوندم آمادگی داشتم...معارف و ادب پارسه هم خیلی خوب جواب داده....کتاب عمومیه مدرسان + عمومیای پارسه تا 80 میرسونتتون...راحت....ببینید منووووو راحــــــــــــــــــــــت!

علاوه بر اینا برای هر درسی خوب کتابای دیگه ای هم هست...که تو هر بخش اگر دوستان سوالی داشتن میتونن رو من حساب کنن!...
دوستان کمک!!!!!!!!!!
من واقعا گیجم سر در گم
من دارم به رتبه ی یک آزمون کاردانی به کارشناسی فکر میکنم
مطمئنم اگه بخوام میتونم
از بهمن 88 سرچ کردم
در مورد هرچی که فکر کنید
از الان شروع کردم به خوندن
اما گیجم
نمیدونم کدوم درسته کدوم غلط
هزار نفر هزار چیز گفتن
اگه بگم تا حالا هزارتا منبع هم پیدا کردم دروغ نگفتم
کلاس نمیخوام برم
میخوام خودم بخونم
رشتم ریاضی بوده
اسم و لیست کتابای هنرستانو پیدا نکردم:cry:
تورو خدا
یکی به من دقیقا بگه کدوم کتابا رو واسه خوندن تهیه کنم
کدوما رو هم واسه تست زدن برم بخرم؟
من الان بعد یه مدت یه این سایت سر زدم همه ی این پست ها رو از اول خوندم
الان استرس همه وجودمو گرفته
وقت کم دارم ؟؟؟؟؟

تورو خدا یکی بگه !!!

آخرین ویرایش:

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
ناز معمار عزيز- حالا كه تصميم خودت گرقتي و مي خواي رتبه 1 كنكور 90 بشي :w10:. اول بايد خودت از نظر روحي اماده كني:w11: چون از الان تا كنكور 90 تقريبا 1 سال هست و تو اين مدت با افراد و شرايط مختلفي برخورد مي كني كه اگه روت تاثير بزارن و بخواي زود نا اميد يا استرسي بشي اون وقت از هدفت خيلي دور مي شي.
از نظر خيلي ها از الان شروع كردن واسه كنكور خيلي زود هست . پس نگرانيت در مورد وقت بيخوده.:victory:
يه مطلب خوب از mahdi-ultrach تو محفل دوستانه كاردشناسي ناپيوسته هست كه اگه بخوني خيلي بدردت مي خوره.
من خودم امسال كنكور دادم و چون هنوز نتايج نيومده نمي دونم چه گلي كاشتم.:w05: نمي دونم حق نظر دادن دارم يا نه.ولي اول كتاب سعيدي پور تعداد سوالاتي كه از هر درس مي ياد و نوشته .از اينجا به درجه اهميت درسا پي مي بري . از كتاباي هنرستان كتاب شناخت مواد و عناصر . مباني هنر هاي تجسمي خيلي مهم هستن.
موفق باشي
:):victory:

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان...:smile:
.......اما توصیه میکنم...کتابای هنرستانو حتما بخونین...واسه ریاضی دوستایی که فکر میکنن ضعیفن از کتاب ریاضی انتشارات "گسترش علوم پایه" نوشته - مقسمی / نیکوکار " استفاده کنن تموم که شد مدرسان شریف...بقیه دوستان حتما از ریاضیات انتشارات مدرسان شریف استفاده کنن...
واسه عمومیا باز کتاب مدرسان خوبه...زبانو نمیدونم چون اصلا نخوندم آمادگی داشتم...معارف و ادب پارسه هم خیلی خوب جواب داده....کتاب عمومیه مدرسان + عمومیای پارسه تا 80 میرسونتتون...راحت....ببینید منووووو راحــــــــــــــــــــــت!

علاوه بر اینا برای هر درسی خوب کتابای دیگه ای هم هست...که تو هر بخش اگر دوستان سوالی داشتن میتونن رو من حساب کنن!...
دوستان کمک!!!!!!!!!!
من واقعا گیجم سر در گم
من دارم به رتبه ی یک آزمون کاردانی به کارشناسی فکر میکنم
مطمئنم اگه بخوام میتونم
از بهمن 88 سرچ کردم
در مورد هرچی که فکر کنید
از الان شروع کردم به خوندن
اما گیجم
نمیدونم کدوم درسته کدوم غلط
هزار نفر هزار چیز گفتن
اگه بگم تا حالا هزارتا منبع هم پیدا کردم دروغ نگفتم
کلاس نمیخوام برم
میخوام خودم بخونم
رشتم ریاضی بوده
اسم و لیست کتابای هنرستانو پیدا نکردم:cry:
تورو خدا
یکی به من دقیقا بگه کدوم کتابا رو واسه خوندن تهیه کنم
کدوما رو هم واسه تست زدن برم بخرم؟
من الان بعد یه مدت یه این سایت سر زدم همه ی این پست ها رو از اول خوندم
الان استرس همه وجودمو گرفته
وقت کم دارم ؟؟؟؟؟

تورو خدا یکی بگه !!!

سلام
ببین من کتابهای فنی حرفه ای رو بهت میدم ولی باید قول بدی یک نشی :lol:
رتبه دو بشی خوشحالمون میکنی
ببین کتابهای فنی-حرفه ای هم مهم هستند ولی اغلب نویسندگان کتابهای مدرسان شریف و پارسه که من بعضی هاشون رو میشناسم از کتابهای فنی حرفه ای هم یه سری مطالب تو کتابهای کنکورشون آورده اند
ولی چون میخوای رتبه ی خوب بیاری خودت هم بخون
من قبلا" کتابهای دبیرستان رو که میخواستم میرفتم انتشارات مدرسه زیر پل کریمخان میگرفتم
یه شعبه هم تو پایین پاسداران داره...آدرسش دقیق یادم نیست...تلفنش رو از 118 بگیری بهت آدرس میدن
ولی شعبه ی اصلیش همون زیر پل کریمخان روبرو بیمه البرزه...
اگه هم نتونستی پیدا کنی از نسخه ی اینترنتی استفاده کن :

اینجا
از منوی سمت راست "متوسطه - فنی حرفه ای - خدمات رو بزن...بعد هم نقشه کشی معماری...کتابهای سال دوم و سوم متوسطه اونحا هست
آرزوی موفقیت;)
سال بعد بی خبرمون نذار چی کار کردی ;)

ناز معمار

عضو جدید
سلام دوست من
من واسه یک میخونم
ولی خب. خودمونیم. یک_یک که نمیشم
شاید مثلا 101 :lol:
یه چیزی هم که هست اینه که من در حال حاضر ساکن تهران نیستم

و اما...

تاریخ هنر جهان
تاریخ هنر ایران
مبانی هنرهای تجسمی
مبانی رنگ شناسی
طراحی 1و 2

اینا تقریبا لیست کتابای هنرستان هستن
که خودم پیداشون کردم
یعنی شما میخوای بگی اینا مهم نیستن؟؟؟؟ :question:

pal2isa

عضو جدید
دوستان می شه لطف کنین در مورد کتاب " سعیدی پور " توضیح بدین.
من اصلا نمی دونم چه کتابیه در حالی که دیدم همه در موردش حرف می زنن اینجا.
چه کتابیه و چجوریه و ....

...

Sepideh.mt

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان می شه لطف کنین در مورد کتاب " سعیدی پور " توضیح بدین.
من اصلا نمی دونم چه کتابیه در حالی که دیدم همه در موردش حرف می زنن اینجا.
چه کتابیه و چجوریه و ....

...

کتاب استاد سعیدی پور یه کتابه تسته که کنکورهای سالهای قبل توش بصورت تشریحی جواب داده شده.
کتابش از این جهت مفیده که تقریبا یه جورایی همه چیزو توش درس داده. یعنی اگه تست اومده که مثلا کدام گزینه به شیوه خراسانی ساخته شده علاوه بر اینکه جواب سوال رو داده راجع به تمام آثار و خصوصیات سبک خراسانی توضیح داده و سایره گزینه ها رو هم بررسی کرده.
به این ترتیب........:gol:

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام . كتاب سعيدي پور همون طور كه بچه ها گفتن پاسخ هاي واقعا تشريحي جامع و كاملي داره + اين كه اشتباه هاي كمي داره نسبت به كتاباي ديگه. من خودم اين كتاب بيشتر بعد از عيد خوندم:w10:. چون قبلش از كتابي استفاده مي كردم كه درس به درس تست ها طبقه بندي كرده بودن. اول كتاب هم يه سري توضيح در مورد تعداد سولات هر درس در هر كنكور + منابع ... داره كه خيلي مفيد هست.
موفق باشي:victory:

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
از كتاباي هنرستان به نظر من عناصر - شناخت مواد ومصالح- آشنايي با بنا هاي تاريخي - مباني هنر هاي تجسمي مهم تر از بقيه كتابا هست. چون تعداد سولايي كه از اين درسا مي ياد زياد هست و كتاباي هنرستان تقريبا تمامي مطالب لازم دارن. مثلا تاسيسات معمولا 4 تا سوال تو كنكور مي ياد ولي كتاب تاسيسات هنرستان حدوا 200 صفحه هست كه نصف مطلبش از برق هست ولي تو سال هاي اخير ديگه از برق تقريب سوال نيومده بوده.
يا واسه ترسيم فني به نظر من بيشتر تست ""كمك مي كنه تا بهتر تست بزنيم خوندن كتابش لازم نيست.

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست من
من واسه یک میخونم
ولی خب. خودمونیم. یک_یک که نمیشم
شاید مثلا 101 :lol:
یه چیزی هم که هست اینه که من در حال حاضر ساکن تهران نیستم

و اما...

تاریخ هنر جهان
تاریخ هنر ایران
مبانی هنرهای تجسمی
مبانی رنگ شناسی
طراحی 1و 2

اینا تقریبا لیست کتابای هنرستان هستن
که خودم پیداشون کردم
یعنی شما میخوای بگی اینا مهم نیستن؟؟؟؟ :question:

سلام
راستش من به خاطره این گفتم که یک نشو و دو شو که یه پسر رتبه یک رو بیاره :lol:
آخه پسرا گناه دارن بذار یک شن دیگه
من نمیگم کتابهای هنرستان مهم نیستن
اتفاقا" برا شما که میخوای رتبه خوب بیاری حتما" باید بخونی
تو اون لینکی هم که گذاشتم لیست کتابها به همراه متن کتابها آورده شده
عناصر و شناخت رو هم بخون اونا هم مهم هستن

ناز معمار

عضو جدید
سلام
راستش من به خاطره این گفتم که یک نشو و دو شو که یه پسر رتبه یک رو بیاره :lol:
آخه پسرا گناه دارن بذار یک شن دیگه
من نمیگم کتابهای هنرستان مهم نیستن
اتفاقا" برا شما که میخوای رتبه خوب بیاری حتما" باید بخونی
تو اون لینکی هم که گذاشتم لیست کتابها به همراه متن کتابها آورده شده
عناصر و شناخت رو هم بخون اونا هم مهم هستن

اوه اوه
پس بذار فکرامو بکنم !!!
باشه . قبوله !!!!:lol:

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
;)اگه بخوای یه دانشگاه خوب قبول بشی فک کنم باید همه ی 20 منبع بخونی

Ali Render

کاربر بیش فعال
یه نزری دارم براتون

یه نزری دارم براتون

سلام به بچه هایی که میخوانن برای سراسری 90 بخوننیه1 سورپرایز دارم واینه که اگه من امسال قبول شدم همه کتابهایی که برای کنکور داشتم رو میخوام به کسی که احتیاج داره بدم البته همه شو که کتابهای مدرسان و چند تا کتابهای موسسه های دیگه و کنکور های آزمایشی مدرسان ووووووخیلی از چیزهای دیگه.... رو میخوام اهدا کنم اما وقتی که قبول بشم مطمئن باشید تا روز موعود.... اینم بود نزر ما.همگی موفق باشید بچه ها...

hamed behdad

عضو جدید
سلام به بچه هایی که میخوانن برای سراسری 90 بخوننیه1 سورپرایز دارم واینه که اگه من امسال قبول شدم همه کتابهایی که برای کنکور داشتم رو میخوام به کسی که احتیاج داره بدم البته همه شو که کتابهای مدرسان و چند تا کتابهای موسسه های دیگه و کنکور های آزمایشی مدرسان ووووووخیلی از چیزهای دیگه.... رو میخوام اهدا کنم اما وقتی که قبول بشم مطمئن باشید تا روز موعود.... اینم بود نزر ما.همگی موفق باشید بچه ها...

من اول کفتم پس تو نوبت اسم منو اول رد کن:biggrin:

ناز معمار

عضو جدید
من من ...!!
آقااااا توروخدا بده به من!!
خواهش میکنم!!
البته اگه هدیه باشه هاااا:redface:
آخه فلوس لا موجود !!
ایشالا که قبول میشی کتاباتم همه رو میدی به من !!:lol:

Ali Render

کاربر بیش فعال
من من ...!!
خواهش میکنم!!
البته اگه هدیه باشه هاااا:redface:
آخه فلوس لا موجود !!
ایشالا که قبول میشی کتاباتم همه رو میدی به من !!:lol:

عجله نکنید"بله یک هدیه ست ولی میخوام برای اینکه تو حق کسی ظلمی نشه یه آزمون برای این هدیه بزارم:biggrin: شما که وضعیتتون خوبه مشکل مالی نداری این همه کتابو میخوای چی کار میخوای رتبه 1 کو بغل کنی؟باشه فقط تا هفته بعد یه جلسه میذاریم"موفق باشی"

Ali Render

کاربر بیش فعال
من من ...!!
خواهش میکنم!!

هنوز نیومدی داری بی قانونی میکنی
برو ته صف:biggrin:

اااااااااااااااااااااااا.... از اسمت یعنی با بازیت که نقش حامد بهدادو داری خیلی حال میکنم راستی خودشی؟:biggrin:خوب هر کسی که معدل کاردانیش پایین باشه بهش میدم خوبه چون بچه درس خونا نخوننم قبولن.یا میخوای با پول بدم که مطمئنم سرش دعوا نمیشه؟راستی برای ارشد از این کتابهای کنکور کارشناسی نمیآد؟اگه می آد حرفمو پس بگیرم/:cry::(:biggrin:

hamed behdad

عضو جدید
اااااااااااااااااااااااا.... از اسمت یعنی با بازیت که نقش حامد بهدادو داری خیلی حال میکنم راستی خودشی؟:biggrin:خوب هر کسی که معدل کاردانیش پایین باشه بهش میدم خوبه چون بچه درس خونا نخوننم قبولن.یا میخوای با پول بدم که مطمئنم سرش دعوا نمیشه؟راستی برای ارشد از این کتابهای کنکور کارشناسی نمیآد؟اگه می آد حرفمو پس بگیرم/:cry::(:biggrin:
نمیدی بگو نمیدم دیگه این بازیها چیه داش علی:mad:

Ariyayi @rchitect

عضو جدید
اگه معدلمنو ببینی گریت میگیره :redface:

Ali Render

کاربر بیش فعال
من آدمیم که سر قولم هستم

من آدمیم که سر قولم هستم

اگه معدلمنو ببینی گریت میگیره :redface:

جدا میگی چه خوب :biggrin:"پس یعنی مثل من آدم درس خونی نیستی؟خیلی بد شدش چون تو اگه درس های یونیتو بزور پاس کرده باشی پس نمیتونی که از پس کنکور بر بیای متاسفم که نمیتونم کمکت کنم ولی در اولویت اول هستی... معدلتو بگو ببینم باید بین یه عددی باشه که من میگم:D نه من میرم معدلتو استعلام میگیرما گفته باشم;) همشو شوخی کردم" باشه برای اینکه دعوا نشه به همتون میدم قول میدم با هم دوست باشین بچه ها سر همو کلاه نذارین... اگه نظرم عوض نشه امید وارم همتون سال دیگه بهترین جا قبول شید :biggrin::biggrin::biggrin:

nana-22

عضو جدید
سلام علی آقا من یکی نه کتاب میخوام نه جزوه فقط بگید کدوم موسسه رفتید راستی انشالله که قبول میشین واستون دعا میکنیم
چه جوری برنامه ریزی کردید ؟؟؟؟
راستی هفته دیگه که جوابا اومد خبرش رو بدید هااااااااااااا منتظریم یه شیرینی ازتون بگیریم :w11::w11::w11::w14:

Ali Render

کاربر بیش فعال
سلام علی آقا من یکی نه کتاب میخوام نه جزوه فقط بگید کدوم موسسه رفتید راستی انشالله که قبول میشین واستون دعا میکنیم
چه جوری برنامه ریزی کردید ؟؟؟؟
راستی هفته دیگه که جوابا اومد خبرش رو بدید هااااااااااااا منتظریم یه شیرینی ازتون بگیریم :w11::w11::w11::w14:

ازت خوشم اومد که عاقلی ایول حال کردم ازم چیزی جز جزوه نمیخوای :biggrin:ممنونم از اینکه دعا میکنین فقط برای من دعا کنید یعنی زیاد مرسی"منم موسسه مدرسان که البته فقط ریاضی و کل آزموناشو رفتم جزوه ریاضی مدرسان هم دارم خواستی pm بده پیشنهاد میکنم که مدرسان نری خوب نیست" ولی مواظب کنکور امسال باشی که دیگه نوع و نحوه سئوالاش فرق کرده باشه شیرینی هم میدم راست میگما گفتنش آسونه ولی عمل کردنشم آسونه:biggrin::biggrin::biggrin:بازم میام سر میزنم...

آخرین ویرایش:

ناز معمار

عضو جدید
من معدلم 12 شد
اما هم هدف دارم هم انگیزه :lol:
تورو خدا به من بینوا کمک کنید
فکر کنم من از همه واجد شرایط ترم
ها؟چی گفتم!!

آخرین ویرایش:

ناز معمار

عضو جدید
همش وعده همش وعید . من کتاب میخوام یالا... من کتاب میخوام یالا...

همش وعده همش وعید . من کتاب میخوام یالا... من کتاب میخوام یالا...

من منتظرماااا
از همین الان دارم ذوق مرگ میشم :w40::w42::w14:
پس کو؟ :w00: چی شدی لفطا؟
من کتابامو میخوام :w46:

nana-22

عضو جدید
ازت خوشم اومد که عاقلی ایول حال کردم ازم چیزی جز جزوه نمیخوای :biggrin:ممنونم از اینکه دعا میکنین فقط برای من دعا کنید یعنی زیاد مرسی"منم موسسه مدرسان که البته فقط ریاضی و کل آزموناشو رفتم جزوه ریاضی مدرسان هم دارم خواستی pm بده پیشنهاد میکنم که مدرسان نری خوب نیست" ولی مواظب کنکور امسال باشی که دیگه نوع و نحوه سئوالاش فرق کرده باشه شیرینی هم میدم راست میگما گفتنش آسونه ولی عمل کردنشم آسونه:biggrin::biggrin::biggrin:بازم میام سر میزنم...

از راهنماییت ممنون شیرینی هم زیاد لازم نیست همین که به بچه ها کمک میکنی یه نوع شیرینی هستش دیگه :w27:

Ali Render

کاربر بیش فعال
من معدلم 12 شد
ها؟چی گفتم!!

چه بد آخه من عاشق عدده 13 هستم:smile:
ببینم میتونم بهت ارفاق کنم یا نه باید یه سر برم کمیته;)

آخرین ویرایش:

Ali Render

کاربر بیش فعال
از راهنماییت ممنون شیرینی هم زیاد لازم نیست همین که به بچه ها کمک میکنی یه نوع شیرینی هستش دیگه :w27:

سلام خوبین"راستی یه سئوالتو ندیده بودم ببخشید" که چی جوری برنامه ریزی کردم من قبل عید میرفتم کلاس کنکور از اوایل اسفند و توی خونه هم درس میخوندم روزی 5-6 ساعت ولی ماه فروردینو نخوندم از اردیبهشت شروع کردم بخوندن البته دوباره تو خونه تا خرداد که رفتم کتابخونه که خیلی خیلی خوبه هم رشته هاییتو میبینی ازسون کمک میگیری و بیشتر درس میخونی من اشتباه کردم که چرا زودتر به نرفتم بعضی از دوستام تعریف میکردن سال تحویلو کتابخونه بودن وای... خوب از خرداد شروع کردم روزی10ساعت-مرداد ماه بالای 14- ساعت خودمم باورم نمیشد یعنی حتی نمیرفتم ناهار بخورم فقط شام اونم بزور ولی آخراش مریض شدم.شما این کارو نکنید شبا هم کل ساعت 4 میخوابیدم 7 صبح بلند میشدم پیش بسوی کتاب خونه بعضی وقتها هم قطره چشم میریختم که یهو خوابم نبره آخه هر چی میخوندم بازم کم بود...ولی آخراش بعضی روزها زده میشدم بهتونم پیشنهاد میکنم که درس درس برید جلو یعنی 2 فصل از تاریخ معماری 3 فصل از عناصر همین جوری این نظرم نه البته من اولاش 1کتابو میخوندم تموم میشد بعد میرفتم سراغ کتاب دیگه ولی اینجوری خوب نیست چون فصل فصل هم با حوصله میشه خوند هم استرسی ندارید که باید این کتابو تمومش کنم راستی حتما با کیفیت بخونید یعنی مثل من حفظ نکنید یاد بگیرید اولم برید دنبال منابع اصلی بعد سایر کتابهای دیگر موسسه ها توی کتابخونه ها هم مراجع خوبی گیرتون میآد حتما حتما استفاده کنید در پایان هم دوست دارم همتون سال آینده بهترین و بهترین uni قبول شید شایدم خودم بیام به جمعتون پس به کمکتون احتیاج دارم:cry::smile::cool: این بود داستان ما"

آخرین ویرایش:

Ali Render

کاربر بیش فعال
من منتظرماااا
از همین الان دارم ذوق مرگ میشم :w40::w42::w14:
پس کو؟ :w00: چی شدی لفطا؟
من کتابامو میخوام :w46:

سلام خوبین"یعنی کتاب نداری فعلا بخونی شایدم کتابام براتون تکراری باشه":surprised:راستی من یکسری کتاب هم از دوستام دارم که برای مدرسانه ازش اجازه میگیرم اگه منت سره من وشما نذاره اونا هم هست":eek:اااااااااااااااااای خدا کمک کن این همه طلبکار دارم:redface::cool::biggrin:

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
من معدلم 12 شد
ها؟چی گفتم!!

من مطمئنم تو زیر 19 نشدی :lol:
دندون تیز کردن برا رتبه یک از یکسال پیشش فقط از معدل 19 به بالا بر میاد :D

وضعیت
موضوع بسته شده است.