قدم به قدم تا مرداد 89...

وضعیت
موضوع بسته شده است.

moya_memar

عضو جدید
سلام به دوستای گلم.
اصلا استرس نداشته باشید.
شما می تونید.
به خودتون باور داشته باشید.و سعی کنین رو چیزی که می خونید تمرکز داشته باشید و کامل یادش بگیرید بازم میگم حفظ نکنین چون بعد 3 روز یادتون میره،می تونید امتحان کنین.مطالب رو یاد بگیرید.
سلامه جون خوشحال از اینکه کسی رو میبینم که توی این دانشگاه بوده.
بیشتر چیزای دانشگاه رو میشه تحمل کرد جز همین گیر دادناشون.
امیدوارم موفق باشید همتون و شهریور شیرینیه قبولیتون رو بخوریم
:w23::w23::w27::w27::w30::w30:

• Like
واکنش ها: MEG

nil00far

عضو جدید
سلام بر مهندسان آينده خوبين؟
يه سوال كتاب براي هندسه ترسيمات فني و پرسپكتيو چي معرفي ميكنين ؟؟؟؟تا حالا نخوندم
بعد اين كه ضريبش تو كنكورچنده؟؟ ببخشيد از همه چي بي خبرم

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
Salam be 2staye konkuri,javve inja yekam esteresie!
Man taze chand ruze daram jeddi mikhunam,ba ketabaye parse shoru kardam,be nazaretun badesh beram soraghe ketabaye honarestan ya ketabaye daneshgahi??
Kodum mohemtaran?
Va ye soale dige inke vase darsaye ekhtesasi che ketabi ro vase test moarefi mikonid?
Movafagh bashid 2stan :)

سلام بر مهندسان آينده خوبين؟
يه سوال كتاب براي هندسه ترسيمات فني و پرسپكتيو چي معرفي ميكنين ؟؟؟؟تا حالا نخوندم
بعد اين كه ضريبش تو كنكورچنده؟؟ ببخشيد از همه چي بي خبرم

hendese ke ghatie riyazie,perspectivo tarsim fanni ham ba mabani nazarie
Pas zaribashun mese riyazi va mabanie

ven000s_68

عضو جدید
سلام کنکوریها:)
واسه اینکه روزانه قبول شیم باید رتبه زیر چند باشه:surprised:

archi&tini

عضو جدید
سلام دوستان...انگار همگی از خبر حذف پذیرش دانشگاه های دولتی برای سهمیه آزاد بی خبر هستید....سهمیه دانشگاه دولتی به فرهنگیان اختصاص یافت....حالا ما ها که می خوایم بریم کارشناسی باید بریم دانشگاه آزاد یا علمی کابردی:cry:

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
Vaghean ke cheghad badbakhtim..man hameye omidam in bud ke ye daneshgahe 2rost hesabi ghabol sham,hala majburim kolli shahrie bedim akharesham ye madrake bi arzesh midan dastemun!
(Sorry eng mitypam,farsi nadaram)

nil00far

عضو جدید
سلام بچه ها غير انتفاعي كه حذف نشده؟؟؟؟؟شده؟؟؟؟؟يعني فقط علمي كاربردي؟آزاد؟؟واااااااااااي نه :cry:

TIIIYAM

عضو جدید
کنکور 89

کنکور 89

منم پشت کنکوریمو هنوز شروع نکردم بخونم به نظره شما دیر نیست

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان...انگار همگی از خبر حذف پذیرش دانشگاه های دولتی برای سهمیه آزاد بی خبر هستید....سهمیه دانشگاه دولتی به فرهنگیان اختصاص یافت....حالا ما ها که می خوایم بریم کارشناسی باید بریم دانشگاه آزاد یا علمی کابردی:cry:

Vaghean ke cheghad badbakhtim..man hameye omidam in bud ke ye daneshgahe 2rost hesabi ghabol sham,hala majburim kolli shahrie bedim akharesham ye madrake bi arzesh midan dastemun!
(Sorry eng mitypam,farsi nadaram)
سلام دوستان فک نکنم دانشگاههای دولیتیذیرششون خذف شده باشه...فقط دانشکده و اموزشکده ها دیگه روزانه و شبانه کاردانی به کارشناسی سهمیه ازاد نمیگیرن

morteza2010

عضو جدید
کتاب های اموزش نکته به نکته

کتاب های اموزش نکته به نکته

سلام به همه بچه ها محل کاردانی معماری:)
من پارسال رتبه ام شد 1507 ;)
من گزینه نیمه دوم رو زدم و 5 تا دانشگاه تو کشور بود که در نیمه دوم دانشجو پذیرش می کرد متاسفانه قبول نشدم :cry:
میخواستم بدونم اگه من گزینه پذیرش در نوبت دوم رو نمیزدم رتبه من بالاتر می رفت کلا چه فرقی داشته اگه هم فرقی نداره ایا من با 1507 پارسال و کمی تلاش امسال می تونم روزانه قبول شم :cool:کمکم کنید اگه قبول نشم وای :(
و من الان فقط یه کتاب رو میخونم اون هم کتاب مهندس (محمد یگانه و مجید ذاکر)(از مهندس فاکتور گرفتم) است و کتاب بینش گسترش علوم پایه (1)

Mrs.faeze

عضو جدید
سلام
من عضو جدید اینجام
من تازه شروع کردم به درس خوندن
به نظرتون قبولم؟
البته دارم روزی 6 تا 10 ساعت می خونم...

بعدش واقعا نمیتونم دانشگاه روزانه انتخاب رشته کنم؟من ازاد درس خوندم:(
راستی یه کتاب برای زبان عمومی بهم معرفی کنید؟ تست هم داشته باشه.ممنونم

feri.lynn

عضو جدید
منم تازه عضو شدم

منم تازه عضو شدم

چه جای باحالی ;)
منم تازه شروع کردم :(
البته آزاد تبریز و علمی - کاربردی ابهر قبول شدم
من چی؟:(
plz روحیییییییییییییییییه:cry:

feri.lynn

عضو جدید
فرهادی

فرهادی

کلی پول کتاب دادم...اینجا خوبه باز چند نفر هستن آدم دردل کنه هم درد باشن :cool:
به امید قبولی تو دانشگاه سراسری و مجانی :D

فرنازي

عضو جدید
سلام
منم امسال كنكوري ام تازه ترم 4 هستم اما نمي خوام تسليم شم.
ببين ميگن هر كس 10 درس اول كتاب 504 رو خونده درصد بالا زده.

علی3705

عضو جدید
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز چند تا سوال دارم لطفا مرا راهنمایی کنید 1-من در حال حاضر لیسانس حقوق دارم ولی میخواهم کارشناسی ارشد مهندسی معماری شرکت کنم ایا بعد از فارق التحصیلی در کارشناسی ارشد معماری مشکلی از بابت شرکت در ازمون های نظام مهندسی (به خاطر اینه لیسانسم مرتبط نیست)پیدا نمی کنم 2-پذیرش درازمونهای نظام مهندسی به شکل است ایا هر کس حد نصاب خاصی را بدست اورد قبول میشود یا اینکه محدودیت تعدادنفرات وجود دارد مثلا بگن تهران سالی 1000نفر اگه این طور است لطفا تعداد پذیرش ازمون های نظام مهندسی در تهران را بنویسید 3-اصلا اگه توی ازمونهای نظام مهندسی قبول نشی به عنوان یک فوق لیسانس مهندسی معماری به چه مشاغلی میتوانیم مشغول شویم ودرامدت با کسی که توی ازمون نظام مهندسی قبول شده وسهمیه برگه دارد چه قدر فرق می کنه دراخر لطفا یک توضیح کلی در مورد بازار کار این رشته برام بنویسید - با تشکر از مهندسان و دانشجویان رشته مهندسی معماری​

morteza2010

عضو جدید
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز چند تا سوال دارم لطفا مرا راهنمایی کنید 1-من در حال حاضر لیسانس حقوق دارم ولی میخواهم کارشناسی ارشد مهندسی معماری شرکت کنم ایا بعد از فارق التحصیلی در کارشناسی ارشد معماری مشکلی از بابت شرکت در ازمون های نظام مهندسی (به خاطر اینه لیسانسم مرتبط نیست)پیدا نمی کنم 2-پذیرش درازمونهای نظام مهندسی به شکل است ایا هر کس حد نصاب خاصی را بدست اورد قبول میشود یا اینکه محدودیت تعدادنفرات وجود دارد مثلا بگن تهران سالی 1000نفر اگه این طور است لطفا تعداد پذیرش ازمون های نظام مهندسی در تهران را بنویسید 3-اصلا اگه توی ازمونهای نظام مهندسی قبول نشی به عنوان یک فوق لیسانس مهندسی معماری به چه مشاغلی میتوانیم مشغول شویم ودرامدت با کسی که توی ازمون نظام مهندسی قبول شده وسهمیه برگه دارد چه قدر فرق می کنه دراخر لطفا یک توضیح کلی در مورد بازار کار این رشته برام بنویسید - با تشکر از مهندسان و دانشجویان رشته مهندسی معماری​
سلام علی اقا
من در باره ازمون نظام اطلاعات کمی دارم:redface: ولی یه نکته هست که به مراتب مهم تر ه اینه که ارشد ازمون اسکیس داره :cry:یعنی دست اراد باید خوب باشه ببین میتونی با این کنار بیای و یاد بگیریش بعدش نگران نظام باش :warn:

آخرین ویرایش:

nil00far

عضو جدید
يكي جاي من تاريخ معماري رو بخونه من قول ميدم قبول شم :ي
همگي موفق باشيد دوستان كنكوري

FCH

عضو جدید
با سلام همه دوستان
به جمعتون خوش اومدم!!!:D;)
خوبيد؟
اينجا محيط خيلي خوبيه واسه ما كنكوريا:cool:
پارسال كه خيلي عالي بود
اميدوارم امسالم به همديگه كمك كنيم
واسه ترم آخريا كه ميگن هيچي نخونديم،امسال هرچيم نخونده باشيد درصد موفقيتتون بالاتر از سال ديگه است!:)

بچه ها به نظرتون فقط تست كافيه
اين 3ماه و كامل تست بزنيم!:cry:

• Like
واکنش ها: MEG

كنكوري

عضو جدید
سلام ميخواستم بدونم مني كه تكو توك چيزايي خوندم اگه اتان جدي شروع كنم ميرسم يا نه ؟ پاك روحيمو باختم بگين چي كار كونم

kind killer

عضو جدید
سلام ميخواستم بدونم مني كه تكو توك چيزايي خوندم اگه اتان جدي شروع كنم ميرسم يا نه ؟ پاك روحيمو باختم بگين چي كار كونم
خوش به حال تو که شروع کردی من هنوز درگیر کارم هستم.
هر چیکار میکنم این مدت رو سر کار نرم نمیزارن ! تا الان هم هیچی نخوندم . بعید میدونم تا یه ماه دیگه بتونم خودمو از کار خلاص کنم .
اینه عاقبته پیری !
قدر جوونیتو بدون جیگر .;)

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایجا چرا انقد خلوته؟؟!
انگار همگی مشغول درس خوندن هستن,چه رقابت تنگاتنگی! :surprised::):D

farzan001

عضو جدید
سلام بروبچ کاردانی به کارشناسی.
دمتون گرم خیلی خوشین و دنبال کنکور ما که امسال فقط جلو در مجلس بودیم و نتونستیم هیچی بخونیم.
امیدوارم همگی موفق باشید منم تازه می خوام شروع کنم به خوندن.به احتمال زیادم فقط تخصصی می خونمو ادبیات.

وضعیت
موضوع بسته شده است.