قبول شدگان تكميل ظرفيت ارشد دانشگاه آزاد

deansam

عضو جدید
نمي دونم چرا با اينكه 2 روز از دادن نتايج مي گذره هنوز كسي نگفته كجا قبول شده!؟
من خودم مهندسي نرم افزار قزوين قبول شدم
كسي هست كه مهندسي نرم افزار ساري قبول شده باشه؟

mona 23

عضو جدید
نمي دونم چرا با اينكه 2 روز از دادن نتايج مي گذره هنوز كسي نگفته كجا قبول شده!؟
من خودم مهندسي نرم افزار قزوين قبول شدم
كسي هست كه مهندسي نرم افزار ساري قبول شده باشه؟
من شنیده بودم که ساری هم قرار نرم افزار بگیره
اما چرا توی دفتر چه ننوشته بود؟؟
شما مطمئنی که نرم افزار میگیره امسال؟؟

sam66

عضو جدید
فکر نکنم ساری نرم افزار داشته باشه هااااا!!!
میشه درصدهاتونو بگید :gol:

deansam

عضو جدید
بله ساري هم آورده ولي در دفترچه نبود
انگار از تكميل ظرفيت هاي تهران گرفتند
درصدهايم:
زبان:75
رياضي37
مشترك:48
عمومي:59

Leily810

عضو جدید
سلام
منم بهتون تبریک میگم ! انشاالله آزمون دکترا مهندس!
من هر چی اطلاعات و میزنم میگه کارنامه ای یافت نشد ! نه اطلاع مردودی و نه چیزی ؟ فکر کنم معنیش همون ردی باشه ، درسته؟

mary58

عضو جدید
سلام دوستان من تازه عضو شدم (یک اصفهانی)
منم کامپیوتر آزاد نجف اباد خوندم بعد 6 سال ترک تحصیل امسال دوباره خواستم ادامه تحصیل بدم تو دولتی مجاز شدم اما قبول نشدم تو آزادم رتبه ام 82 شد که نجف آباد تا 50 رو گرفت من تو تکمیل ظرفیتهای ساری قبول شدم اما چون بچه دارم نمی تونم اونجا برم برای انتقالی هم خیلی تلاش کردم اما نشد البته یه جورهایی هم چون اونجا سال اول پذیرش ارشدش بود دلم نیومد برم خب امید به خدا امسال دوباره تلاش می کنم اگه کسی راه کاری برا موفقیت بیشتر داره لطفا مرا راهنمایی کنه (please)

sam66

عضو جدید
سلام دوستان من تازه عضو شدم (یک اصفهانی)
منم کامپیوتر آزاد نجف اباد خوندم بعد 6 سال ترک تحصیل امسال دوباره خواستم ادامه تحصیل بدم تو دولتی مجاز شدم اما قبول نشدم تو آزادم رتبه ام 82 شد که نجف آباد تا 50 رو گرفت من تو تکمیل ظرفیتهای ساری قبول شدم اما چون بچه دارم نمی تونم اونجا برم برای انتقالی هم خیلی تلاش کردم اما نشد البته یه جورهایی هم چون اونجا سال اول پذیرش ارشدش بود دلم نیومد برم خب امید به خدا امسال دوباره تلاش می کنم اگه کسی راه کاری برا موفقیت بیشتر داره لطفا مرا راهنمایی کنه (please)

سلام ، میشه درصدهاتون رو بگید:smile:
شما حتما قبول میشید امسال چون رتبتون خوبه:)

diamonds

عضو جدید
سلام تبریک
درصداتون که خیلی خوب بود چتو تو تکمیل ظرفیت قبول شدید مگه رتبتون چند بوده؟ قبولی تو قزوین سخته چون دانشگاش خوبه نه؟ واسه همین با این رتبه های خوب باز تو تکمیل قبول شدید درسته؟

mitra77

عضو جدید
ارشد نرم افزار

ارشد نرم افزار

به نظر شما با رتبه 341 میشه تو تکمیل ظرفیت ارشد نرم افزار دانشگاه آزاد ساری قبول شم؟

salome

عضو جدید
سلام به همه من زیاد سر از این کارنامه دانشگاه آزاد در نمیارم !!!!!!!!!!!!! این رتبه ای که الان توی کارنامه ست فقط تو همون واحدیه که آزمون دادیم ؟؟؟؟؟؟؟؟ یا تو کل واحد ها ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
و این که تکمیل ظرفیت چطوریه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟باید فرم پر کنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ به نظرتون با رتبه 106 قبول میشم تو تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد قزوین؟؟؟؟؟؟؟؟؟

molood

عضو جدید
سلام
من رتبه ام 36 شده و ترازم 6572 و انتخابم معماری سیستم های کامپیوتری علوم تحقیقات تهرانه اخرین فرد قبول رتبه اش 26 بوده و ترازش 6720 به نظرتون من تو تکمیل ظرفیت این دانشگاه قبول میشم اگه کسی میدونه بگه تا از دلشوره در بیام

molood

عضو جدید
بچه ها تو رو خدا یکی به من کمک کنه یعنی من که رتبه ام 10 تا با نفر اخر فرق داره امکانش هست تو تکمیل ظرفیت قبول بشم؟؟؟؟؟

sam66

عضو جدید
بچه ها تو رو خدا یکی به من کمک کنه یعنی من که رتبه ام 10 تا با نفر اخر فرق داره امکانش هست تو تکمیل ظرفیت قبول بشم؟؟؟؟؟

سلام ، به احتمال خیلی زیاد تو تکمیل ظرفیت قبول میشید.

mahseta

عضو جدید
سلام من رتبه 41 نرم نرم افزار دانشگاه آزاد اراک شدم آخرین نفر قبولی 24 بود احتمال اینکه تو تکمیل ظرفیت قبول شم هست؟

Bahman_mech

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.به احتمال زیاد قبولید.معمولا تا 2 برابر اعلام میکنن.البته من رشتم کامپیوتر نیست ولی چون آزاد اراک میخونم اطلاعاتی دارم!
سلام من رتبه 41 نرم نرم افزار دانشگاه آزاد اراک شدم آخرین نفر قبولی 24 بود احتمال اینکه تو تکمیل ظرفیت قبول شم هست؟

navid85

عضو جدید
با سلام من مكانيك طراحي كاربردي تاكستان ترازم 5478 با رتبه 60 شدم آخرين نفر قبولي ترازش 5767 با رتبه 26 آورده حالا مي خاستم ببينم شانسي تو تكميل ضرفيت مهر يا بهمن ماه دارم و اينكه براي تكميل ظرفيت بهمن ماه بايد فرم پر كرد يا نه؟
ارشد 90​

Bahman_mech

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام من مكانيك طراحي كاربردي تاكستان ترازم 5478 با رتبه 60 شدم آخرين نفر قبولي ترازش 5767 با رتبه 26 آورده حالا مي خاستم ببينم شانسي تو تكميل ضرفيت مهر يا بهمن ماه دارم و اينكه براي تكميل ظرفيت بهمن ماه بايد فرم پر كرد يا نه؟
ارشد 90​
سلام.احتمال قبولیت هست.نیازی به پر کردن فرم نیست.قبولیا رو توی سایت میزنن

molood

عضو جدید
سلام من علوم تحقیقات تهران معماری سیستمهای کامپیوتری قبول شدم به نظرتون دانشگاه خوبیه ؟ارزش رفتن داره؟کسی میدونه اونجا خوابگاه میدن یا نه؟

negin17h

مدیر تالارهای مهندسی کامپیوتر و رباتیکمتخصص #C
مدیر تالار
سلام من علوم تحقیقات تهران معماری سیستمهای کامپیوتری قبول شدم به نظرتون دانشگاه خوبیه ؟ارزش رفتن داره؟کسی میدونه اونجا خوابگاه میدن یا نه؟

دانشگاه علوم تحقیقات دانشگاه خوبیه :gol:

Leily810

عضو جدید
سلام
تا اونجا که شنیدم، اصولأ علوم تحقیقات ها خیلی عالین! مخصوصأ علوم تحقیقات تهران!! پس اگه قصد رفتن به دانشگاه آزاد رو دارید خوبه! ولی خوابگاه رو نمی دونم!

rahele83

عضو جدید
سلام من هرچی توسایت آزمون میزم برای ارشدآزادتکمیل ظرفیت میزنه کارنامه وجودندارد.چرا؟

mehran_arshad

عضو جدید
سلام بچه ها من تو ملایر دانشگاه آزاد شرکت کردم ولی رتبه ام خیلی بد شد 428 شدم و دوستام با رتبه های 215 و ...تو تکمیل ظرفیت سنندج قبول شدن اصلا دارم دیونه می شم که چرا به این دلیل که سنندج ارشد نداره و با دلسردی کنکور دادم الان تو تکمیل ظرفیت این اتفاق افتاد.

mehran_arshad

عضو جدید
تبریک می گم واقعا خوش به حالتون
حالا یک سوال می شه بگید کدوم منابع رو خوندید منظورم ماهان پارسه پوران مدرسان شریف؟
چی خوندیید که تونستید درساتون رو اینقدر خوب بزنید
ممنون می شم جواب بدید

mehran_arshad

عضو جدید
تبریک می گم واقعا خوش به حالتون
حالا یک سوال می شه بگید کدوم منابع رو خوندید منظورم ماهان پارسه پوران مدرسان شریف؟
چی خوندیید که تونستید درساتون رو اینقدر خوب بزنید
ممنون می شم جواب بدید​

diamondss

عضو جدید
تکمیل ظرفیت

تکمیل ظرفیت

سلام منم نرم افزار ساری شرکت کردم و تو تکمیل ظرفیت بیرجند قبول شدم.

vahab1

عضو جدید
سلام به همگی من تکمیل ظرفیت مهندسی کامپیوتر اردبیل قبول شدم .

vahab1

عضو جدید
سلام

سلام

سلام بالاخره نگاه کردی قبول شدی یا نه؟
اگه میاره کارنامه موجود نیست با عرض شرمندگی حتما قبول نشدی

بالا