قبـل و بعد از آرایش !

botany

عضو جدید
کاربر ممتاز
.

ivana

عضو جدید
الان فهمیدم برا چی پسرا میگن ماباید بدون آرایش دخترارو ببینیم ..........الان حق دارن والله با دیدن اینا چشه مام ترسید

ivana

عضو جدید
ای بابا یه دونه از اینا بهم قالب نشه.........:w28:
منرو زن حساسم باید طبیعی خوشکل باشه اینجور باشه که دق مرگ میشم:w47:
الان بهتون حق میدم بکین که ما دخترو بدون آرایش ببینیم ....اکه بهت قالب شه فکرکنم یه روز بدون ارایشش ببینی سکترو زدی

habib fasa

عضو جدید
الان بهتون حق میدم بکین که ما دخترو بدون آرایش ببینیم ....اکه بهت قالب شه فکرکنم یه روز بدون ارایشش ببینی سکترو زدی
آره بابا یه دفعه میری بیرون خرید برمیگردی خونه بدون آرایش میبینیش قبض روح میشی...

shabnam...

عضو جدید
کاربر ممتاز
دقیقا;)

کرم گریم هایی که من تاحالا دیدم در این حد نبوده.....اجی از این کرم ها اینجا هم پیدا میشه؟؟؟؟:surprised:

اره اجی
loreal و make up ...بد جور کرماشون خوبه ..ولی میک اپ سنگینه
ولی بازم در این حد فک نکنم نمیدونم والا:|

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته با کمی فتوشاپ.
امیدوارم دختر خانم های عزیز هم تو عموم رعایت بکنن چون الان دیگه بکسی که آرایش میکنه نگاه خوبی ندارن(بشدت).همون سادهتر بهتر.هرکی بخواد بیاد همینطوری باید بیاد نه از روی آرایشتون که بعدا با بهم خوردن آرایش ازتون ناراحت بشه.

الان فهمیدم برا چی پسرا میگن ماباید بدون آرایش دخترارو ببینیم ..........الان حق دارن والله با دیدن اینا چشه مام ترسید

تصمیم گیری از روقیافه اشتباس دیگه، اونم تو این دوره زمونه!! ببین سیرتش چطوریه.;)تو مراحل بعدی قیافه هست.

"Coral"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کرم نیس که لامصب:|
چی زدن که اینقد عوض شدن؟؟؟

ivana

عضو جدید
اره اجی
loreal و make up ...بد جور کرماشون خوبه ..ولی میک اپ سنگینه
ولی بازم در این حد فک نکنم نمیدونم والا:|
تو جیکار داری هوری شدن با آن پس زمینه چهرشون ببین دیگه آرایشگرش کیه اینجاست که میکن
گنجشکو رنک کردیم جای بلبل قالب کردیم

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
کرم نیس که لامصب:|
چی زدن که اینقد عوض شدن؟؟؟

با لیزر جوش و لک رو از بین بردن.
با بوتاکس چین و چروک و افتادگی ها
بخار دادن
ماساژ با روغن های تقویت کننده
یه هفته بعدش
میک آپ، لنز، پلک مصنوعی، موی پوستیژ، رنگ ابرو، تغییر فرم ابرو، و الی آخر

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یا قمر بنی هاشم!!!!!!!!!:eek::surprised:
پس اگه ایطوره یعنی همه ی این دخترای اطرافمون معجزه ی لوازم آرایشی هستن!!!!یا نوح نبی خودت کمک کن!!!!!با این جماعت هزار رنگ چه کنیم!!!!
من یکی تسلیم شدم نامردم اگه یه کلمه دیگه به دخترا حرف بزنم!!!!بابا بخدا شما استادین اصن باید ازتون درس عبرت گرفت!!!قورباغه رو رنگ کردن و جای قناری فروختن همینه دقیقا!!!مصداقش!

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بخار دادن
یه هفته بعدش

یا حضرت بیژن یا ابرفرررررررزززززززززززز....اینا چین که میگین!!!!!!!!!:surprised::eek:

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
البته با کمی فتوشاپ.
امیدوارم دختر خانم های عزیز هم تو عموم رعایت بکنن چون الان دیگه بکسی که آرایش میکنه نگاه خوبی ندارن(بشدت).همون سادهتر بهتر.هرکی بخواد بیاد همینطوری باید بیاد نه از روی آرایشتون که بعدا با بهم خوردن آرایش ازتون ناراحت بشه.

تصمیم گیری از روقیافه اشتباس دیگه، اونم تو این دوره زمونه!! ببین سیرتش چطوریه.;)تو مراحل بعدی قیافه هست.
اغا جان اگه با ما بودین خو باید بگم من خیلیییییییی به خودم زحمت بدم مرطوب کننده بزنم:)اگه هم میبینید کنجکاو شدم فقط از رو فومضولی بود وتوصیه برای دیگران...دی

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
یا قمر بنی هاشم!!!!!!!!!:eek::surprised:
پس اگه ایطوره یعنی همه ی این دخترای اطرافمون معجزه ی لوازم آرایشی هستن!!!!یا نوح نبی خودت کمک کن!!!!!با این جماعت هزار رنگ چه کنیم!!!!
من یکی تسلیم شدم نامردم اگه یه کلمه دیگه به دخترا حرف بزنم!!!!بابا بخدا شما استادین اصن باید ازتون درس عبرت گرفت!!!قورباغه رو رنگ کردن و جای قناری فروختن همینه دقیقا!!!مصداقش!

اینا بعضیاشون بالای 40 سنشونه!! شما به سنشون دقت کن شاید هم سن مامانتون باشن!!
اون یکی ها هم آرایششون در حد مهمونی هست نه بیرون رفتن.... ولی از آرایشگرهای حرفه ای تو همین ایران هستن که خودشونو میک آپ می کنن و ابرو تتو می کنن، یا می کشن+ پلک مصنوعی+ موی پوستیژ این سه مورد توی خیلیا صدق می کنه که با این سه مورد خودشونو قالب می کنن!! یادتون بمونه بد نیس!! علاوه بر قیچی

203_fariba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
البته اينا يكم شعاره...
چوون اولين چيزي كه نظر اقايون رو جلب ميكنه همون چهره است زيبايي سيرت و اينا... تو مراحل بعد لحاظ ميشه
البته اكه شما اينجوري نيستيد كه بايد بهتون تبريك گفت :)

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینا بعضیاشون بالای 40 سنشونه!! شما به سنشون دقت کن شاید هم سن مامانتون باشن!!
اون یکی ها هم آرایششون در حد مهمونی هست نه بیرون رفتن.... ولی از آرایشگرهای حرفه ای تو همین ایران هستن که خودشونو میک آپ می کنن و ابرو تتو می کنن، یا می کشن+ پلک مصنوعی+ موی پوستیژ این سه مورد توی خیلیا که با این سه مورد خودشونو قالب می کنن!!

.الا مادر من مثه خودم هیچی ازین چیزا نمیدونه!!!!!

• Like
واکنش ها: etnn

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بخار دادن
یه هفته بعدش
:surprised::surprised::eek: