فیلم موهن علیه پیامبر اکرم(ص)

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا من یه پست زدم تازه چیزی توش نبود و فقط نوشتم حیف دستمون بسته است وگرنه نظر میدادم که مدیران گرامی لطف کرده حذفش کردن چرا؟؟؟؟؟؟؟؟

?Why

عضو جدید
به به چه تاپیک خوبی شد ...

این دوستانی که دیشب گل واژه پرپر میکردن اینجا هم اخطار گرفتن دیگه انشاعللا !

ضمناً من هم شدیداً محکوم میکنم همه چی رو ...

مرگ بر امریکا
مرگ بر اسرائیل
مرگ بر انگلیس

مرگ بر آلمان
مرگ بر هلند
...
مرگ بر همه ...

IT Engineer2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

همانطوری که مستحضرید اخیرا فیلم موهنی علیه پیامبر اکرم (ص) در آمریکا ساخته و به مناسبت 11سپتامبر توزیع شده است که این روزها موجب خشم مسلمانان گردیده است.

نظر شما در خصوص این اقدامات و اقداماتی مشابه این نظیر سوزاندن قران و ... چیست؟ و چرا چنین اهانتهایی به اعتقادات مسلمین میشود؟

مهمتر این که برخورد و واکنش ما به این رفتارها چگونه بایستی باشد؟
سلام
دوستان نظرات خوبی دادند.
دلیل این اقدامات بد نشان دادن دین اسلام است و یه سری مسائل سیاسی آمیخته با دین.
پافشاری در پیگیری از طریق قوانین سازمان ملل.

s.j.khataeepour

کاربر بیش فعال
مطمئند شما كنار نشسته ايد و فقط نگاه ميكنيد؟؟؟ البته در مورد شكلك آخري كاملا مطمئنم كه همچين حالي داريد;)
خب با كشتن سفير و بقيه انسانهايي كه نقش مستقيم نداشتند مخالفم اين از اين!
ببخش اين مثالو ميزنم ولي براي افرادي كه هيچ عقيده و پايبندي به مكتب و خدايي ندارند و به قول معروف از هر دو جهان آزادند فقط ميشه با اين مثالها تصوير سازي درستي كرد!
عكس يكي از نواميس شما به دست يه كامپيوتري ميفته.طرف بر ميداره عكس رو مونتاژ ميكنه و به دروغ اون شخص رو بازيگر فيلمهاي ... معرفي ميكنه.حالا عكس العمل خود شخص ممكنه در بهترين حالت دعا براي هدايت شدن اون طرف باشه! ضمنا اينو ميدوني كه طرف كلا با خاندان شما لجه يعني فقط دنبال اينه كه آبروي خاندان شما رو به هر شكلي ببره! همچنين دستگاه قضايي به بهانه آزادي بيان اون فرد رو آزاد گذاشته(خواهشا تو مثل مناقشه نكنيد!!) حالا عكس العمل شما؟؟؟
1-طرف انسان آزاد و محترميست خب عشقش ميكشه!!!!
2-ميريد و از او خواهش ميكنيد كه اين كار را نكند ولو يك ميليارد بار!!
3-مغازه اش رو به آتيش ميكشيد!
دوست عزيز شما يا خوابي يا خودت رو به خواب ميزني.مطمئن باش اگر در جواب سيلي اول جوابي ندادي اينها چپ و راستت ميكنند ضمن اينكه اين مثال در مقياس 1 به 1500000000 بود:gol:

قطعن من فقط نگاه میکنم. قطعن;)

مثال شما بی ربطه، اما چون شما اصرار داری رو همین مثال برات توضیح میدم.

ببین عزیزم؛ حرف من اینه که معیار مجازات یک عمل؛ بستگی به رنجش طرف نداره. اینکه من زیاد ناراحت بشم؛ زیاد محازات کنم، دلیل خوبی نیست

حالا من برات مثال میزنم که ***ی هم نباشه؛ شما تو خیابون به یکی تنه میزنی، بعد طرف میگه من اونقدر از این حرکتت ناراحت شدم؛ که اگه خودتو هفت نسل بعد تورو آتیشم بزنم، آروم نمیشم.

مشخصه که طرف چرت میگه، چون مجازات تنه ای که بهش زدی، وابسته به این نیست که چقدر طرف ناراحت میشه.

راستی چرا مثالهای ***ی میزنی؟ :D قباحت داره ها

چون حرفای شما رو قبول نمیکنم خوابم؟ نمیدونم شاید. اما ببین من کیم که تو خواب هم حرفهای غیر منطقی رو نمیپذیرم؟!! آفرین بر من:smile:

==============================
به این میگن سایت عرذشی!! کلمه س ک س رو سه ستاره کرده :biggrin:

• Like
واکنش ها: ?Why

s.j.khataeepour

کاربر بیش فعال
دقيقا اين بحث مشابه تاپيك خودت در مورد ارتداده اگه حرفي براي گفتن داري همونجا ادامه بده تا جوابت رو بدم!

بله شبیه.
حرف حساب جواب نداره. جواب چی رو میخای بدی؟؟
اون تاپیک مال مطالعه است که بخونین فقط. اگه جواب داشت که داده بودن تا حالا به من.

عزیزم من عمر شریفم رو در راه یافتن جواب سوالاتی مثل این صرف کردم، اون هم نه با شما، بلکه کسایی که مثلن درس این رو خوندن که شبهه جواب بدن!!

اگه قرار بود جواب درسای وجود داشته باشه ؛ داده بودن تاحالا.

=======
خطاب به بقیه:

من کسی ام که از مطالعه زیاد قرآن به این مرتبه رسیدم. مگه نشنیدین میگن کتاب انسان سازه. واقعن که راست میگن. حتمن بخونید، اون هم فارسی، باشد که هدایت شوید.

JavadMessi

مدیر بازنشسته
به به چه تاپیک خوبی شد ...

این دوستانی که دیشب گل واژه پرپر میکردن اینجا هم اخطار گرفتن دیگه انشاعللا !

ضمناً من هم شدیداً محکوم میکنم همه چی رو ...

مرگ بر امریکا
مرگ بر اسرائیل
مرگ بر انگلیس

مرگ بر آلمان
مرگ بر هلند
...
مرگ بر همه ...

چرا اونجاهايي كه شما بايد اخطار ميگرفتين و الان بايد اخراج ميشدين رو به خاطر نمياريد؟؟
فكر كرديد تو چند سايت انتخاب گزينشي از دو كتاب تاريخي پيدا كردين ديگه هر تاپيكي كه رسيديد ميتونيد تاپيك رو منحرف كنيد؟؟؟
بحث در اين مورد تو دفتر چون ميدونم انحراف تاپيك به هر طريقي باب ميلتونه!

JavadMessi

مدیر بازنشسته
قطعن من فقط نگاه میکنم. قطعن;)

مثال شما بی ربطه، اما چون شما اصرار داری رو همین مثال برات توضیح میدم.

ببین عزیزم؛ حرف من اینه که معیار مجازات یک عمل؛ بستگی به رنجش طرف نداره. اینکه من زیاد ناراحت بشم؛ زیاد محازات کنم، دلیل خوبی نیست

حالا من برات مثال میزنم که ***ی هم نباشه؛ شما تو خیابون به یکی تنه میزنی، بعد طرف میگه من اونقدر از این حرکتت ناراحت شدم؛ که اگه خودتو هفت نسل بعد تورو آتیشم بزنم، آروم نمیشم.

مشخصه که طرف چرت میگه، چون مجازات تنه ای که بهش زدی، وابسته به این نیست که چقدر طرف ناراحت میشه.

راستی چرا مثالهای ***ی میزنی؟ :D قباحت داره ها

چون حرفای شما رو قبول نمیکنم خوابم؟ نمیدونم شاید. اما ببین من کیم که تو خواب هم حرفهای غیر منطقی رو نمیپذیرم؟!! آفرین بر من:smile:

==============================
به این میگن سایت عرذشی!! کلمه س ک س رو سه ستاره کرده :biggrin:
خب اين شماييد و امثال شما كه نگاه ميكنيد البته احتمالا در حرف ولي مسلمونا غيرتشون بهشون اجازه نميده گرچه بحث كشتن و سفير و... قبلا محكوم شد!
البته ربط مثالتون رو نفهميدم چون نه اون حركت با تنه قابل مقايسه بود نه واكنشي كه ما گفتيم با حرف شما
بله منطق شما رو هم مدتهاست ميشناسم:مخالفت با اسلام بدون تفكري در پشت اون و خب خوشحالم كه دينم به مذاق همه خوش نمياد وگرنه اون موقع بايد بهش شك ميكردم!!
ضمنا خودم از عمد سه نقطه رو گذاشتم

JavadMessi

مدیر بازنشسته
بله شبیه.
اون تاپیک مال مطالعه است که بخونین فقط. اگه جواب داشت که داده بودن تا حالا به من.

عزیزم من عمر شریفم رو در راه یافتن جواب سوالاتی مثل این صرف کردم، اون هم نه با شما، بلکه کسایی که مثلن درس این رو خوندن که شبهه جواب بدن!!

=======
خطاب به بقیه:

من کسی ام که از مطالعه زیاد قرآن به این مرتبه رسیدم. مگه نشنیدین میگن کتاب انسان سازه. واقعن که راست میگن. حتمن بخونید، اون هم فارسی، باشد که هدایت شوید.
آفرين به تو كه قرآن رو از حفظي!! راستي چرا مخالفين اسلام هرچي ادعاشون بيشتره ليست كتبي كه ادعا ميكنند از حفظند سنگينتره؟! اون رفيقت كه مثلا اخراجه همه كتب علامه مجلسي(من جمله بحار!!!!!)رو از حفظ بود!
شايد افكار شماها هرازمدتي رفرش يا بهتر بگم ريست ميشه ولي خدا رو شكر بنده خوب يادمه كه آخرين جوابتون بهم چي بود
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...داد-در-اسلام?p=4515511&viewfull=1#post4515511
حالا شما اگه بحث در اين مورد داري جواب آخرين سوالم رو تو همون تاپيك بده البته اگر لطف ميكنيد و بر سر ما بيمقداران محب آل الله منت ميگذاريد:gol:
بحث در اين مورد تو اين تاپيك تموم چون موضوع اين تاپيك كشتن سفير آمريكا و ... نيست!

.:ارمیا:.

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بله شبیه.

=======
خطاب به بقیه:

ببین بحث با شماها پیرامون مسئله ی ارتداد وقتی نتیجه داره که شما یک مسلمان نسبتاً معتقد باشی و فقط تو بحث"ارتداد" مشکل داشته باشی!!

از اونجایی یک نامسلمان قطعاً و یقیناً نسبت به اسلام کوچکترین غیرتی نداره بنابراین ما هرچی بگیم مجازات ساب پیامبر و مقدسات اعدامه عمراً نمیپذیره! چون غیرتی نسبت بهش نداره!!

حالا باز هم واسه اینکه حرفم رو کامل متوجه بشی از همون مثالهای دوست داشتنیت میزنم!

(البته شما که گفتی میشینی و نگاه مینمایی!! از شدت غیرت و حمیت!)

ولی حالا... یه نفر تیکه ی بدی به عزیزتون میندازه(نمیدونم مفهوم عزیزترین واست تعریف شده یا نه!) حالا جنابعالی چنان با غیرتی که میزنی لهش میکنی!!(مثلاً) و منی که از دور این صحنه رو مشاهده میکنم میگم: عجب آدم لات بی سر و پایی! حالا طرف یه تیکه انداخته ها!!

ولی وقتی نوبت برسه به عزیز خودم شاید بدتر از اون غیرت به خرج بدم!!

پس اصولا! اینجور بحثها با کسی که نسبت به اسلام عناد داره به نتیجه نمیرسه! امّا با کسیکه اصول دین رو قبول داره و تو این یکی شبهه داره چرا!! چون دنبال راسخ تر شدنه نه مشکوکتر شدن و مشکوک کردن بقیه!

اصل مطلب اینکه واسه بحث با امثال شما باید از مقوله ی"توحید"شروع کرد تا رسید به "ارتداد"!! شما میخوای احکام ارتداد رو مورد نقد قرار بدی ولی هنوز تو توحید درجا میزنی!! این میشه دورِ باطل!

آخرین ویرایش:

s.j.khataeepour

کاربر بیش فعال
ببین بحث با شماها پیرامون مسئله ی ارتداد وقتی نتیجه داره که شما یک مسلمان نسبتاً معتقد باشی و فقط تو بحث"ارتداد" مشکل داشته باشی!!

از اونجایی یک نامسلمان قطعاً و یقیناً نسبت به اسلام کوچکترین غیرتی نداره بنابراین ما هرچی بگیم مجازات ساب پیامبر و مقدسات اعدامه عمراً نمیپذیره! چون غیرتی نسبت بهش نداره!!

حالا باز هم واسه اینکه حرفم رو کامل متوجه بشی از همون مثالهای دوست داشتنیت میزنم!

(البته شما که گفتی میشینی و نگاه مینمایی!! از شدت غیرت و حمیت!)

ولی حالا... یه نفر تیکه ی بدی به عزیزتون میندازه(نمیدونم مفهوم عزیزترین واست تعریف شده یا نه!) حالا جنابعالی چنان با غیرتی که میزنی لهش میکنی!!(مثلاً) و منی که از دور این صحنه رو مشاهده میکنم میگم: عجب آدم لات بی سر و پایی! حالا طرف یه تیکه انداخته ها!!

ولی وقتی نوبت برسه به عزیز خودم شاید بدتر از اون غیرت به خرج بدم!!

پس اصولا! اینجور بحثها با کسی که نسبت به اسلام عناد داره به نتیجه نمیرسه! امّا با کسیکه اصول دین رو قبول داره و تو این یکی شبهه داره چرا!! چون دنبال راسخ تر شدنه نه مشکوکتر شدن و مشکوک کردن بقیه!

اصل مطلب اینکه واسه بحث با امثال شما باید از مقوله ی"توحید"شروع کرد تا رسید به "ارتداد"!! شما میخوای احکام ارتداد رو مورد نقد قرار بدی ولی هنوز تو توحید درجا میزنی!! این میشه دورِ باطل!

شما تشریف بیار و با فرض "اثبات شده بودن توحید" واسه من ارتداد رو توجیح کن plz

M_JABERI

عضو جدید
سلام دوست عزيز
من ديدم نوشتين خيلي قران خوندين ؟ ميخواستم بدونم فقط خوندين يا فكر هم كردين(به معني آيات)؟
لطف كنيد و سوره مائده رو دوباره با دقت بخونيد (مخصوصا آيات 51 به بعد)و نظرتون رو بگين.
متشكرم
(لا اكراه فد الدين ، قد تبين الرشد و من الغي)
بله شبیه.

=======
خطاب به بقیه:

(بسم الله الرحمن الرحیم)​
مسلمانان لندن امروز در پاسخ به توهین به رسول الله (ص) بیش از ۱۱۰٫۰۰۰ جلد ترجمه قرآن و سیره ی رسولش را در میان غیر مسلمانان لندن توزیع کردند.

حال کردم واقعا دمشون گرم
بعضی از ما هم جای فحش دادن بهتره یاد بگیریم از اینا!

s.j.khataeepour

کاربر بیش فعال
سلام دوست عزيز
من ديدم نوشتين خيلي قران خوندين ؟ ميخواستم بدونم فقط خوندين يا فكر هم كردين(به معني آيات)؟
لطف كنيد و سوره مائده رو دوباره با دقت بخونيد (مخصوصا آيات 51 به بعد)و نظرتون رو بگين.
متشكرم
(لا اكراه فد الدين ، قد تبين الرشد و من الغي)

اختیار دارید. مگه بدون فکر کردن به قرآن کسی تغییر میکنه؟؟

چشم. سر فرصت میخونم و راجع بهش با هم صحبت میکنیم
موفق باشید:gol:

apn1388

کاربر بیش فعال
راهكارهاي مورد نظر رهبر انقلاب براي مقابله با اهانت به پيامبر(ص)

راهكارهاي مورد نظر رهبر انقلاب براي مقابله با اهانت به پيامبر(ص)

پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR مهم‌ترین راه‌كارهای مورد نظر رهبر انقلاب برای مقابله با زنجیره‌ پلید اهانت به ساحت پيامبر اعظم(ص) را منتشر كرد.

به گزارش پايگاه اطلاع‌رساني دفتر حفظ و نشر آثار آيت‌الله خامنه‌اي، اهانت اخیر دشمنان اسلام به ساحت نورانی رسول اعظم صلی‌الله‌علیه‌وآله‌وسلم واكنش‌های گسترده‌ای را در جهان اسلام در پی داشته است.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در برهه‌هایی كه این اهانت‌ها رخ داده، علاوه بر هشدار نسبت به این روند خطرناك و تحلیل اهداف پشت صحنه این حوادث، راه‌كارهایی را برای مقابله با زنجیره پلید اهانت به اسلام و توقف آ‌ن مطرح كرده‌اند.

پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR مهم‌ترین راه‌كارهای مورد نظر رهبر انقلاب برای مقابله با این زنجیره‌ی پلید را منتشر می‌كند.

۱ بازشناسی درس‌های قولی و فعلی پیامبر اسلام
۲ معرفی چهره بی‌پیرایه اسلام
۳ وحدت حول وجود رسول اعظم اسلام بر ضد دشمنان اسلام نظام سلطه
۴ توجه به پشت صحنه اهانت‌ها و اغراض عاملان آن
۵ پرهیز از درگیری اسلام با مسیحیت
۶ مطالبه مجازات اهانت كنندگان از سران امریكا

apn1388

کاربر بیش فعال
بازشناسی درس‌های قولی و فعلی پیامبر اسلام

بازشناسی درس‌های قولی و فعلی پیامبر اسلام

صهيونيستها و دولتهائى كه زير نفوذ صهيونيسم هستند، دستگاه استكبار و در رأس آنها آمريكاى جنايتكار، وقتى ميخواهند با امت اسلامى دربيفتند و با اسلام معارضه كنند، آماج حمله‌ى خودشان را نبى معظم و مكرم اسلام قرار ميدهند. اين به چه معناست؟ اين به خاطر اين است كه ياد آن بزرگوار، نام آن بزرگوار، ولادت آن بزرگوار، هجرت آن بزرگوار، حكومت ده ساله‌ى آن بزرگوار در مدينه و يكايك اقدام و تعليم و آموزش آن بزرگوار، امروز براى مسلمانها، اگر تدبر بكنند و تأمل بكنند، يك درس است؛ گشايشِ يك درِ بازى به سوى زندگى است.

پيغمبر الهام‌بخش است براى امت اسلامى. چون اين را ميدانند؛ چون از بيدارى امت اسلامى ميترسند؛ چون از قدرت جامعه‌ى يك ميليارد و پانصد ميليونى مسلمان در سرتاسر عالم وحشت دارند، در مقابل پيغمبر صف‌آرائى ميكنند. رحمة للعالمين را، منشأ عظيم‌ترين خيرات و بركات براى بشريت را در مطبوعاتشان، در زبان سياستمدارانشان، در كتاب‌نوشتنهايشان، به وسيله‌ى مزدورانشان مورد اهانت قرار ميدهند.

اين بايد ما مسلمانها را بيدار كند؛ بفهميم كه در وجود پيامبر، در شخصيت پيامبر، در خاطرات زندگى پيامبر، در هجرت پيغمبر، در جهاد پيغمبر، در سيره‌ى پيغمبر، در درسهاى قولى و عملى پيغمبر، چه گنجينه‌ى عظيمى براى مسلمانها نهفته است. ما از اين گنجينه اگر استفاده كنيم، امت اسلامى به آنچنان موقعيتى خواهد رسيد كه نتوانند ديگر به او زور بگويند؛ نتوانند او را زير فشار قرار بدهند؛ نتوانند او را تهديد كنند؛ اين درس است براى ما.

apn1388

کاربر بیش فعال
معرفی چهره بی‌پیرایه اسلام

معرفی چهره بی‌پیرایه اسلام

مهم آن است كه چهره بى‌پيرايه اسلام، ديده و شناخته شود. دشمنان در طول چند قرن و دوستان نادان و غافل در زمانى درازتر، چهره نورانى اسلام را زشت كرده و به غرض يا به سلايق جاهلانه، به آن افزوده يا از آن كاسته‌اند. امروز هم اگر چه كژ فهميها و سود طلبيها از سوى خوديها در كار تيره كردن تصوير اسلام است، ولى حقّاً تبليغات دشمنان در اين باره بسى بيش از آن است و آنان از راههاى ظريف و موذيانه به اين كار مشغولند... برادرانِ مسلمان! بر اين اساس، كار بزرگ ما شناسايى اسلام و شناساندن آن و نيز آشنايى بيشتر با يكديگر است.

apn1388

کاربر بیش فعال
وحدت حول وجود رسول اعظم اسلام بر ضد دشمنان اسلام

وحدت حول وجود رسول اعظم اسلام بر ضد دشمنان اسلام

وجود مقدس نبى مكرم و رسول اعظم اسلام، مهمترين نقطه‌ى ايجاد وحدت است. قبلاً هم اين را عرض كرديم كه دنياى اسلامى مى‌تواند در اين نقطه به هم پيوند بخورد؛ اينجا، جايى است كه عواطف همه‌ى مسلمانها در آنجا متمركز مى‌شود؛ اين، كانون عشق و محبت و دنياى اسلام است. حالا شما ببينيد قلمهاى پول گرفته‌ى از صهيونيست‌ها، همين كانون را مورد توجه قرار مى‌دهند و به آن اهانت مى‌كنند؛ براى اينكه اهميت اهانت به امت اسلامى و تحقير دنياى اسلام، كم‌كم از بين برود.

اين، نقطه‌ اصلى است؛ سياستمداران، نخبگان علمى و فرهنگى، نويسندگان، شعرا و هنرمندان ما روى اين نقطه تكيه كنند و همه‌ مسلمانها با اين شعار به هم نزديك شوند. موارد مورد اختلاف را در نظر نگيرند، يكديگر را متهم نكنند، يكديگر را تكفير نكنند و يكديگر را از حوزه‌ دين خارج نكنند. دلها در سراسر امت اسلامى، به ياد پيامبر و به عشق پيغمبر طراوت پيدا مى‌كند؛ همه‌ى ما دلباخته و عاشق آن بزرگواريم.

این رفتارهای نامعقول و كین توزانه بر ملتهای مسلمان حجت را تمام كرده و به بیداری اسلامی كمك رسانده است. امروز چه بخواهند و چه نخواهند حركتی عمیق و ریشه دار در دنیای اسلام آغاز شده است و همین حركت است كه در زمان متناسب خود به استقلال و عزت و حیات دوباره‌ی امت اسلامی خواهد انجامید.

این یك مقطع تاریخی تعیین كننده است. نخبگان و علماء و روشنفكران وظیفه‌ی سنگینی در این مقطع بر دوش دارند. هرگونه ضعف و سست عنصری و غرضورزی و كوتاهی آنان میتواند به فاجعه منتهی شود. علمای دین در برابر اختلاف افكنی مذهبی ساكت ننشینند؛ روشنفكران در دمیدن روح امید در جوانان كوتاهی نكنند؛ سیاستمداران و زمامداران، مردم خود را در صحنه نگهدارند و به آنان تكیه كنند؛ دولتهای اسلامی همبستگی میان خود را تقویت كنند و از این قدرت حقیقی در برابر تهدید سلطه گران بهره مند شوند.

apn1388

کاربر بیش فعال
توجه به پشت صحنه اهانت‌ها و اغراض عاملان آن

توجه به پشت صحنه اهانت‌ها و اغراض عاملان آن

پشت صحنه‌ این حركات شرارت‌بار چیست و كیست؟ مطالعه‌ این روند شرارت كه در این سال‌ها با عملیات جنایت‌بار در افغانستان و عراق و فلسطین و لبنان و پاكستان همراه بود، تردیدی باقی نمی‌گذارد كه طرّاحی و اتاق فرمان آن در دستان سران نظام سلطه و اتاق فكرهای صهیونیستی است كه از بیشترین نفوذ بر دولت آمریكا و سازمان‌های امنیتی و نظامی آن و نیز بر دولت انگلیس و برخی دولت‌های اروپائی برخوردارند.

پشت صحنه‌ی این حركت شرارت‌بار، سیاست‌های خصمانه‌ی صهیونیسم و امریكا و دیگر سران استكبار جهانی است كه به خیال باطل خود می‌خواهند مقدسات اسلامی را در چشم نسل‌های جوان در دنیای اسلام از جایگاه رفیع خود فروافكنده و احساسات دینی آنان را خاموش كنند. اگر از حلقه‌های قبلی این زنجیره‌ی پلید، یعنی سلمان رشدی و كاریكاتوریست دانماركی و كشیش‌های امریكایی آتش‌زننده‌ی قرآن حمایت نمی‌كردند و ده‌ها فیلم ضد اسلام را در بنگاه‌های وابسته به سرمایه‌داران صهیونیست سفارش نمی‌دادند، امروز كار به این گناه عظیم و غیر قابل بخشش نمی‌رسید.

apn1388

کاربر بیش فعال
پرهیز از درگیری اسلام با مسیحیت

پرهیز از درگیری اسلام با مسیحیت

ماجرای 11 سپتامبر بهانه‌ی حمله به افغانستان و عراق را به رئیس‌جمهور جنایت‌كار وقت آمریكا داد و او اِعلان جنگ صلیبی كرد و همان شخص بنابر گزارش‌ها، اعلام كرده است كه این جنگ صلیبی با ورود كلیسا به صحنه، كامل شد. هدف از اقدام نفرت‌انگیز اخیر (قرآن‌سوزی) آن است كه از سوئی مقابله با اسلام و مسلمانان در جامعه‌ی مسیحی به سطوح همگانی مردم كشیده شود و با دخالت كلیسا و كشیش، رنگ مذهبی گرفته و پشتوانه‌ئی از تعصبات و تعلقات دینی بیابد، و از سوی دیگر ملت‌های مسلمان را كه از این جسارت بزرگ به خشم آمده و جریحه‌دار می‌شوند از مسائل و تحولات دنیای اسلام و خاورمیانه غافل سازد.

همه باید بدانیم كه حادثه‌ی اخیر ربطی به كلیسا و مسیحیت ندارد و حركات عروسكی چند كشیش ابله و مزدور را نباید به پای مسیحیان و مردان دینی آنان نوشت. ما مسلمانان هرگز به عمل مشابهی در مورد مقدسات ادیان دیگر دست نخواهیم زد. نزاع میان مسلمان و مسیحی در سطح عمومی، خواسته‌ی دشمنان و طراحان این نمایش دیوانه‌وار است و درس قرآن به ما، در نقطه‌ مقابل آن قرار دارد.

apn1388

کاربر بیش فعال
مطالبه مجازات اهانت كنندگان از سران امریكا

مطالبه مجازات اهانت كنندگان از سران امریكا

طرف مطالبه‌ی همه‌ی مسلمانان، امروز دولت آمریكا و سیاست‌مداران آنند. آنها اگر در ادعای دخالت نداشتن خود صادقند باید عوامل اصلی این جنایت بزرگ و بازیگران میدانی آن را كه دل یك و نیم میلیارد مسلمان را به درد آورده‌اند، به گونه‌ئی شایسته به مجازات برسانند.

ما اصرار نداريم اثبات جرم براى كسانى يا مسئولانى و دست‌اندركارانى بكنيم، امّا رفتار و شيوه‌ى سردمداران استكبار، سياستمداران امريكا و برخى كشورهاى اروپايى، موجب شده است كه انگشت اتّهام از سوى ملّتها به سمت آنها دراز بشود. بايد خودشان را تبرئه كنند. بايد ثابت كنند كه در اين جرم بزرگ شركت ندارند. اثبات هم با اين نمي شود كه به زبان چيزى بگويند، بايد عملاً اين را اثبات كنند، بايد جلوى اين تجاوزها را بگيرند؛ البتّه نخواهند گرفت.

متهم اول در این جنایت، صهیونیسم و دولت امریكا است. سیاستمداران امریكا اگر در ادعای دخالت نداشتن خود صادقند، باید عاملان این جنایت شنیع و پشتیبانان مالی آن را كه دل ملت‌های مسلمان را به درد آورده‌اند، به مجازات متناسب با این جرم بزرگ برسانند.

harriet-66

عضو جدید
سیمای پیامبر اسلام (ص) در تورات و انجیل

سیمای پیامبر اسلام (ص) در تورات و انجیل

(بسم الله الرحمن الرحیم)​
طی روزهای گذشته شاهد موج اعتراضات مردمی مسلمانان نسبت به ساخت فیلم موهن درباره شخصیت رسول اکرم (ص) بوده ایم؛ اقدامی که خشم مسلمانان را نسبت به چنین عمل شنیعی برانگیخته است.​
توهین به مقدسات اسلام توسط کسانی که خود را داعیه دار مکتب مسیح می دانند همچون “تری جونز” کشیش آمریکایی که در سال گذشته اقدام به قرآن سوزی کرد بیش از آن که نشانگر خصومت با مبانی روشنگرانه اسلام باشد نشان عدم صداقت در گفتار و کردار این گونه دین مداران است.
چرا که در تمام کتب مقدس پیش از اسلام نسبت به ظهور حضرت ختمی مرتبت سخن به میان آمده و مردم را به حضور وی بشارت داده شده است.
ظهور پیامبر اسلام ـ صلی الله علیه و آله و سلم ـ بنا بر آن چه که در قرآن آمده، در کتب ادیان پیشین از جمله در دین مسیح و دین یهود مژده و بشارت داده شده است چنان که خداوند در قرآن کریم می فرماید :
آنان که پیروی می کنند از پیامبر نبی امی که نام و بشارت او را نزد خود در تورات و انجیل می یابند( اعراف /۱۵۷)
ظاهر آیه شریفه دلالت بر این دارد که صفات رسول و نبی امی یعنی حضرت محمد ـ صلی الله علیه و آله و سلم ـ در آن کتاب ها مکتوب و مدون است.
در جای دیگر می فرماید : هنگامی که عیسی بن مریم به بنی اسرائیل گفت که من همانا رسول خدا به سوی شما هستم و حقانیت کتاب تورات را که در مقابل من است تصدیق می کنم و نیز شما را مژده می دهم که بعد از من رسول دیگری می آید که نامش احمد است(صف /۶)
در کتب عهدین پیامبر اسلام آن چنان دقیق معرفی شده که بسیاری از دانشمندان یهود در زمانی که وقوع بعثت پیامبر اسلام ـ صلی الله علیه و آله و سلم ـ نزدیک بود، از جاهای مختلف به سرزمین عربستان کوچ کردند تا ظهور آن پیامبر موعود را درک کنند؛ چنانچه قرآن کریم می فرماید : آنهایی که کتاب آسمانی را به آنان داده ایم او را (حضرت محمد ـ صلی الله علیه و آله و سلم ـ ) همچون فرزندان خود می شناسند (اگر چه) جمعی از آنان با این که می دانند حق را کتمان می کنند(بقره /۱۴۶)
هرچند کتب دینی یهودیان و مسیحیان تحریف شده و برخی مطالب راجع به حضرت رسول اکرم(ص) از متن این کتب حذف شده است، اما در میان کتب تاریخی اسنادی بر این مدعا موجود است، همچنان که نقل شده که “جارود بن علا” از دانشمندان نصاری بود که با قومش حضور حضرت پیامبر ـ صلی الله علیه و آله و سلم ـ آمده و خطاب کرد : من به حقیقت نزد تو آمده تا با صدق و صفا با تو سخن گویم قسم به کسی که تو را به حق به نبوت مبعوث کرده صفات تو را در انجیل یافته ام؛ تحیّت و تهنیّت برای تو و سپاس برای کسانی که تو را گرامی می دارند. سپس شهادتین گفت و مسلمان شد (محمود بن الشریف، الادیان فی القرآن. قاهره، دار المعارف، ص ۳۱۱ )
بر حسب نقل انجیل، حضرت عیسی ـ علیه السلام ـ بعد از خود از شخصی خبر می دهد که شرعش ابدی و حکومتش برای همیشه باقی خواهد بود.
انجیل “یوحنا” حضرت محمد ـ صلی الله علیه و آله و سلم ـ را بیان کننده علوم راه های هدایت معرفی کرده و می گوید : و بسیار چیزهای دیگر دارم به شما بگویم لیکن اکنون طاقت تحمل آن ها را ندارید ولی چون او، یعنی روح راستی آید، شما را به جمیع راستی هدایت خواهد کرد زیرا که از خود تکلم نمی کند بلکه به آن چه شنیده است سخن می گوید و از امور آینده به شما خبر می دهد (انجیل یوحنا، باب ۱۶. آیه های ۱۲و ۱۳)
در تورات نیز می گوید : او کسی است که کلام خود را به دهانش خواهم گذاشت و هر آنچه به او امر فرمایم به ایشان (مردم) خواهد گفت(سفر تثنیه، باب ۱۸)
اگر بشارت حضرت مسیح را با بشارت حضرت موسی جمع کنیم، خواهیم دید که این صفات اشاره به پیغمبری است که قرآن درباره اش می فرماید: «وَمَا یَنطِقُ عَنِ الْهَوَى ـ إِنْ هُوَ إِلَّا وَحْیٌ یُوحَى ـ عَلَّمَهُ شَدِیدُ الْقُوَى”( نجم/۳ـ۵)
عیسی ـ علیه السلام ـ حضرت محمد ـ صلی الله علیه و آله و سلم ـ را با عنوان «مسیا» یا «مسیح منتظر» یاد کرده و در جواب عده ای که از وی سوال می کنند که تو کیستی؟ می گوید: به درستی که معجزاتی که خدا آن ها را به دست من ظاهر می کند، این که سخن می گویم به آن چه خدا می خواهد و نمی شمارم خود را مانند آن که از او سخن می رانید، زیرا که من لایق آن نیستم که بند های جرسوق و دوالهای نعل رسول الله را بگشایم که او را مسیا نامید، آن که پیش از من آفریده شد و زود است بعد از من بیاید و زود است بیاورد کلام حق را و نمی باشد آئین او را نهایتی(انجیل برنابا، فصل ۴۲)
در تورات، حضرت محمد ـ صلی الله علیه و آله و سلم ـ را به عنوان پیغمبر امّی معرفی کرده آنجا که می گوید : بنی اسرائیل می دانند و می شناسند که پیغمبر امّی صاحب روحی الهامی و صاحب وحی است.
یکی از علمای بزرگ یهود در کتاب خود «عصحیم» می نویسد : مقصود از پیغمبر امّی که در وحی فوق مذکور است، حضرت محمد ـ صلی الله علیه و آله و سلم ـ است که در عهد عبدالله سلام یهودی به رسالت مبعوث گردید(صادقی، محمد، بشارت عهدین، تهران، امید فردا، ۱۳۸۲ش، ص ۴۰)
هرچند کتب عهدین تفاوت زیادی با کتب اصلی دارند و تحریفات زیادی در آن ها صورت گرفته ولی هنوز هم مطالب فراوانی درباره خصوصیات و ویژگی های حضرت پیامبر ـ صلی الله علیه و آله و سلم ـ نام و سیمایش، اجدادش و نوع نبوتش و خاتمیت آن حضرت و همچنین به جانشینان آن حضرت اشاراتی شده است.
اشاراتی که نشانگر حقانیت رسول اکرم (ص) در امت های قبل است؛ امت هایی که کشیشان غرض ورز آمریکایی با همراهی لابی صهیونیستی مدعی میراث آنها هستند.
منبع: www.jc313.ir

بالا