فیلم آموزش اجزای تراکتور

fafajooon

عضو جدید
سلام دوستان

کسی فیلم آموزشیه آشنایی با اجزای تراکتور نداره؟

به عنوان تحقیق این ترم استاد ازم خواسته........

جهاد کشاورزی هم رفتم نداشت.

میشه کمکم کنین

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من یه سری فیلم در مورد ماشین های کشاورزی دارم ... نمیدونم بدرد میخوره یا نه ! ... مثلا یکی از تراک هاش در مورد طریقه ی عوض کردن روغنش هستش . اگه بدردت میخوره ، بگو تا برات آپلود کنم

fafajooon

عضو جدید
من یه سری فیلم در مورد ماشین های کشاورزی دارم ... نمیدونم بدرد میخوره یا نه ! ... مثلا یکی از تراک هاش در مورد طریقه ی عوض کردن روغنش هستش . اگه بدردت میخوره ، بگو تا برات آپلود کنم
بی زحمت یه نگاه بکن اول ببین که اگر در مورد اجزای تراکتور داره (فقط تراکتور ! نه کمباین و چاپر و اینا !) آپلود کن . که تو زحمت نیفتی الکی ! ;)
البته روغنش هم نه ؛ فقط معرفی اعضاش ! نه نگه داری و روغن عوض کردن و اینا !!
مرسی !

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بی زحمت یه نگاه بکن اول ببین که اگر در مورد اجزای تراکتور داره (فقط تراکتور ! نه کمباین و چاپر و اینا !) آپلود کن . که تو زحمت نیفتی الکی ! ;)
البته روغنش هم نه ؛ فقط معرفی اعضاش ! نه نگه داری و روغن عوض کردن و اینا !!
مرسی !

بروشور و کلیپ های تبلیغاتیه . اون چیزی که میخواید رو ندارم متاسفانه !

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این فیلم رو دارم ... در مورد موتور دیزلیه ! ... یه کلیپه در مورد کارکرد اجزاش ! ... شاید بدردت بخوره !

دانلود

fafajooon

عضو جدید
این فیلم رو دارم ... در مورد موتور دیزلیه ! ... یه کلیپه در مورد کارکرد اجزاش ! ... شاید بدردت بخوره !

دانلود

مرسی عزیزم. برای آزمایشگاه ماشین های کشاورزی میخوام. استادمون میگه اگه کسی رو شهر دیگه داری بهشون بگو برن برات از جهاد بپرسن شاید گیرشون بیاد....منم کسی رو جایی ندارم.....

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مرسی عزیزم. برای آزمایشگاه ماشین های کشاورزی میخوام. استادمون میگه اگه کسی رو شهر دیگه داری بهشون بگو برن برات از جهاد بپرسن شاید گیرشون بیاد....منم کسی رو جایی ندارم.....

حتما باید فیلم باشه ؟! ... توی نت رو کامل گشتی ؟! ... اینورش ، اونورش ؟! :D

آره جهاد داره حتما !

fafajooon

عضو جدید
حتما باید فیلم باشه ؟! ... توی نت رو کامل گشتی ؟! ... اینورش ، اونورش ؟! :D

آره جهاد داره حتما !
]

تو قم که جهادش چیزی نداشت در این مورد

گفتم که ، منم تو شهر دیگه کسی رو ندارم. ساتادمون میگفت کرج حتما داره......اووووووووووووووووه. من که نمیتونم برم اونجا!

حالا چه کنم؟

تمام نت رو گشتم..............هیچی نیافتم....

آره میگه فیلم باشه.........

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
]

تو قم که جهادش چیزی نداشت در این مورد

گفتم که ، منم تو شهر دیگه کسی رو ندارم. ساتادمون میگفت کرج حتما داره......اووووووووووووووووه. من که نمیتونم برم اونجا!

حالا چه کنم؟

تمام نت رو گشتم..............هیچی نیافتم....

آره میگه فیلم باشه.........

کدوم قسمتش رفتی؟ تا جایی که یادم میاد چند سال پیش بخش ترویج جهاد شهرستان (قبلا آقای کاظمی بود الان شکوریان) چندتا فیلم ماشین آلاتی داشت!

fafajooon

عضو جدید
کدوم قسمتش رفتی؟ تا جایی که یادم میاد چند سال پیش بخش ترویج جهاد شهرستان (قبلا آقای کاظمی بود الان شکوریان) چندتا فیلم ماشین آلاتی داشت!

شما قمی؟

قسمت آموزش و ترویج و اینا!! راستش از نگهبانش پرسیدم کجا برم گفت برووو طبقه 2 سمت چپ! منم رفتم. آره خب یه عالمه فیلم داشت. در مورد ماشین ها کاشت و داشت و برداشت...و نگهداریشون. والا من فامیلی آقا هه رو نفهمیدم. یه آقای جوونی بود قد بلند و خیلی سر به ریز!

اما در مورد تراکتور چیزی نداشت. دقیقا استادمون برای همین اینو ازم میخواد . چون کسی تا حالا نتونسته گیر بیاره و به من گفته تو اینو پیدا کن!!!!

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز
یه سر برو نمایندگی تراکتور سازی تبریز تو شهرتون اونجا فیلم آموزشی دارند و هم یه کتابچه پارت کاتالوگ دارند که در بعضی موارد به همراه سی دی اجزاء 285 و 399 و 299 هم یافت میشه اگه بهت بدن سی دی کاملی هست.
من دارم اما حجمش زیاد هست تو نمیشه برات بفرستم.

fafajooon

عضو جدید
دوست عزیز
یه سر برو نمایندگی تراکتور سازی تبریز تو شهرتون اونجا فیلم آموزشی دارند و هم یه کتابچه پارت کاتالوگ دارند که در بعضی موارد به همراه سی دی اجزاء 285 و 399 و 299 هم یافت میشه اگه بهت بدن سی دی کاملی هست.
من دارم اما حجمش زیاد هست تو نمیشه برات بفرستم.

اینم راه خوبیه...

مرسی...

حتما میرم سراغش...اگه نداشتن یا ندادن (!) میتونی لااقل یه کمیش رو برام آپ کنی؟