فیلتر آکتیو سری

iiranican

عضو جدید
فیلتر آکتیو سری
با سلام خدمت دوستان
من برای تکیمل ادامه تحقیقاتم به دنبال یک فایل شبیه سازی شده از فیلتر اکتیو سری میباشم برای آموزش . کسی میتونه منو کمک کنه:

javad ta

عضو جدید
کاربر ممتاز
فیلتر آکتیو سری
با سلام خدمت دوستان
من برای تکیمل ادامه تحقیقاتم به دنبال یک فایل شبیه سازی شده از فیلتر اکتیو سری میباشم برای آموزش . کسی میتونه منو کمک کنه:
با سلام
بنده از موضوعاتی که به فیلتر اکتیو سری یا موازی مربوط هستن علاقمند هستم
میتونم تو شبیه سازیشم راهنماییت کنم

آخرین ویرایش:

iiranican

عضو جدید
سلام مهندس

شما در زمینه فیلتر اکتیو سری شبیه سازی دارید؟ در ترانس فیلتر سری که بصورت سری قرار میگیرد نسبت و توانش چه طور قرار بدم بهتره....(مثلا برای شبکه 400 ولت و توان 20 کیلو ولت امپری )، من دارم روی سیستم upfc کار میکنم به صورتی که وقتی داره پخش توان میکنه وظایف فیلتر سری را هم انجام بده....
با تشکر از راهنمایی شما

iiranican

عضو جدید
با سلام
بنده از موضوعاتی که به فیلتر اکتیو سری یا موازی مربوط هستن علاقمند هستم
میتونم تو شبیه سازیشم راهنماییت کنم

سلام مهندس

شما در زمینه فیلتر اکتیو سری شبیه سازی دارید؟ در ترانس فیلتر سری که بصورت سری قرار میگیرد نسبت و توانش چه طور قرار بدم بهتره....(مثلا برای شبکه 400 ولت و توان 20 کیلو ولت امپری )، من دارم روی سیستم upfc کار میکنم به صورتی که وقتی داره پخش توان میکنه وظایف فیلتر سری را هم انجام بده....
با تشکر از راهنمایی شما

javad ta

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام مهندس

با تشکر از راهنمایی شما
سلام دوست عزیز نرم افزار pscad
را اگه تو سیستمتون دارین حتما این لینک شبیه سازی که براتون میزارم را مطالعه کنید امیدوارم مشکلتون حل بشه
مشاهده پیوست ActiveFilters.rar
www.power4u.blogfa.comرمز

iiranican

عضو جدید
سلام دوست عزیز نرم افزار pscad
را اگه تو سیستمتون دارین حتما این لینک شبیه سازی که براتون میزارم را مطالعه کنید امیدوارم مشکلتون حل بشه
مشاهده پیوست 201567
www.power4u.blogfa.comرمز

بابت راهنمایی شما متشکرم .... من این مثالهارو قبلا تحلیل کردم و خیلی کمکم کرده شما مثال دیگری در محیط متلب دارید..؟

javad ta

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابت راهنمایی شما متشکرم .... من این مثالهارو قبلا تحلیل کردم و خیلی کمکم کرده شما مثال دیگری در محیط متلب دارید..؟

با سلام
اگه کمی صبر کنید رفیقم مثالای زیادی راجع به همین موضوع در محیط مطلب داره به محض این که ازش گرفتم لینکشو براتون میذارم