فوری : علی کریمی ارسال عدد 8 به 90

wasper

عضو جدید
دوستان فقـط اطلاع رسانی کنید!
فردا برای اعتراض به حرکت استیل آذین و همینطور حمایت از علی کریمی در برنامه نود عدد 8 را ارسال میکنیم...
زنده باد علی کریمی.

wasper

عضو جدید
به نظر من فردوسی پور یه مسابقه ای در مورد علی کریمی میزاره تا نشون بده که این بازیکن چقدر طرفدار داره
اگر اینکارو بکنه خیلی مرده
اگر هم نه ارسال شماره 8 برنامه ما هست.

wasper

عضو جدید
لطفا اون موقع که دریبل هایش شما را به وجد می اورد و بهش افتخار میکردید.فراموش نشه.
اطلاع رسانی کنید.
عدد 8 را ارسال کنید.
در فروم های دیگه و فیس بوک اطلاع رسانی کنید

wasper

عضو جدید

wasper

عضو جدید
در واكنش به اخراج علي كريمي از استيل آذين؛
معدنچي: روز بازي با استقلال همه بازيكنان ناهار خوردند/ كريمي خيلي زود به استيل آذين برمي گردد

هافبك تيم فوتبال استيل‌آذين تهران گفت: روز بازي با استقلال همه بازيكنان تيم ما در رستوران غذا خوردند و 95 درصد فوتباليستها نيز روزه نمي گيرند.

هافبك تيم فوتبال استيل‌آذين تهران گفت: روز بازي با استقلال همه بازيكنان تيم ما در رستوران غذا خوردند و 95 درصد فوتباليستها نيز روزه نمي گيرند.

مصاحبه خبرگزاري ورزش ايران(ايپنا) را با "مهرزاد معدنچي" در ادامه بخوانيد:

* در حالي كه از آمادگي خوبي برخوردار هستي اما در تركيب قرار نمي گيري؛ از اين موضوع ناراحت نيستي؟

- من طي هفته تمرينات بسيار خوبي را پشت سر گذاشتم اما ناگهان گفتند كه در ليست 11 نفره نيستي؛ در حالي كه فكر مي كنم دليل اين موضوع نيز فني نيست.

* در اين مورد اعتراضي به كادر فني تيم نكردي؟

- تومباكوويچ بعد از بازي از عملكردم در اين بازي تمجيد كرد و حتي به من گفت كه براي اين بازي حساب ويژه‌اي روي من كرده بود. با اين حال نمي دانم چرا در تركيب ثابت به ميدان نرفتم!

* با اين وجود حتي صاحب موقعيت هم شدي اما پايت به گلزني باز نشد.

- در آن لحظه تمركز نداشتم و از 6 قدمي توپ را به آسمان زدم. نيمكت نشيني من را شوكه كرده بود و شايد يكي از دلايل اينكه موقعيت را خراب كردم همين بود.

* علي كريمي اين روزها كانون بسياري از خبرهاست و صحبتهاي او عليه مديرعامل تيم سروصداي زيادي به پا كرده است.

- يكي از مواردي كه علي به آن اعتراض داشت جنس پيراهنهاي ما بود كه متاسفانه با وجود اعتراض علي به اين موضوع اما كسي به حرفهاي او توجه نكرد.

* اما حالا وي به دليل روزه‌خواري از تيم اخراج شده است!

- روز بازي با استقلال همه بازيكنان تيم ما در رستوران غذا خوردند و 95 درصد فوتباليستها نيز روزه نمي گيرند. ما همه مسلمانيم و به اعتقاداتمان پايبنديم اما واقعا با اين شرايط روزه گرفتن برايمان مشكل‌ساز است. ما سر تمرين قوطيهاي آب كنار زمينمان داريم با اين وجود من به شخصه نديده‌ام كه كريمي در ملا عام روزه‌خواري كند. به نظر من اصلا درست نيست كه روزه‌داري يا روزه‌خواري يك نفر را رسانه‌اي كنيم. مسلمانان بايد عيب يكديگر را بپوشانند. حتي از اسم علي مي توان به اعتقادات مذهبي خانواده وي پي برد و اينكه او را متهم به روزه‌خواري كنيم درست نيست.

* اينكه وي به همين دليل از تيم اخراج شده را چطور مي بيني؟

- چنين اتفاقي نخواهد افتاد. كريمي و مهدوي كيا جزء بزرگترين فوتباليستهاي ايران هستند و به لحاظ اخلاقي و شخصيتي قابل احترام‌ هستند. فكر مي كنم به زودي همه اين سوء تفاهمات حل شود.

ایپنا

مطلب مرتبط:

سایت باشگاه استیل آذین:

علی کریمی از استیل آذین اخراج شد

بسمه تعالی
" و من یعظم شعائر الله فانها من تقوی القلوب"

باشگاه فرهنگی ورزشی استیل آذین وظیفه خود می داند در مقابل عدم تمکین در اجرای مقررات و حرمت شکنی و تظاهر به روزه خواری آقای علی کریمی یکی از بازیکنان تیم فوتبال این باشگاه و عدم رعایت شئونات ماه مبارک رمضان در جریان تمرین به وظیفه دینی و قانونی خود عمل نموده و اخراج این بازیکن را اعلام نماید.

از آنجایی که تعظیم شعائر الهی و حرمت نهادن به مقدسات دین مبین اسلام در اولویت باشگاه فرهنگی ورزشی استیل آذین قرار دارد و متاسفانه این موضوع از جانب بازیکن مذکور رعایت نشده و حتی با توهین وی به مسئولان فدراسیون فوتبال و مقررات همراه بوده و علیرغم تذکرات سرپرست تیم ، وی به اقدام خود ادامه داده و اصرار بر انجام این تخلف داشته است ، این بازیکن از همراهی تیم فوتبال استیل آذین محروم می باشد.
بی تردید آنچه در درجه بالاتری از عناوین و افتخارات ورزشی قرار دارد ، ایستادگی و پافشاری بر مبانی دین مبین اسلام و اصول اخلاقی است که موجبات تعالی و قدسیت انسان را فراهم می آورد.

بی گمان نگاه ابزاری و هدف محور به ورزش بدون لحاظ داشتن جنبه های معرفتی ، معنوی و انسانی منجر به حاکمیت اخلاق و معنویت در ورزش نمی شود. از همین رو امیدواریم که اقدام باشگاه استیل آذین در الویت دادن به اصول اخلاقی تبدیل به یک رویه در ورزش کشور گردد و ورزش به فرموده امام خمینی(ره) نه به عنوان هدف که به عنوان وسیله ای در جهت نیل به تعالی تلقی گردد.
روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی استیل آذی

wasper

عضو جدید
زندگینامه: علی کریمی (1357-)
ورزش > فوتبال - همشهری آنلاین:
علی کریمی 17 آبان سال 1357 در کرج به دنیا آمد.

کریمی در باشگاه‌های نفت تهران، فتح تهران، سایپا تهران، پرسپولیس، الاهلی امارات، القطر قطر، السیلیه قطر و بایرن مونیخ سابقه بازی دارد. او اولین‌بار در سال 1998 در بازی مقابل کویت در بازی‌های آسیایی بانکوک با پیراهن تیم ملی به زمین آمد.

کریمی در بازی‌های دور سوم انتخابی جام جهانی 2008 نیز کاپیتان تیم ملی ایران بود که بعد از تیم ملی کنار ماند. وی همیشه پیراهن شماره ۸ را به تن می‌کند.

علی کریمی در سال ۲۰۰۵ به باشگاه بایرن مونیخ آلمان پیوست. او پس از علی دایی و وحید هاشمیان سومین بازیکنی بود که در این باشگاه معتبر مشهور به هالیوود بازی می‌کرد.

علی کریمی خیلی زود توانست در جمع نامداران این باشگاه نظیر میشاییل بالاک، سباستین دایسلر، مارتین دمیکلیس، مهمت شول و زی روبرتو برای خود جایگاهی ثابت دست و پا کند. در بازی با هامبورگ وی مصدوم شد و نتوانست در بازی‌های جام جهانی ۲۰۰۶ آلمان در اندازه‌های واقعی خود ظاهر شود.

کریمی همچنین از جمله بازیکنان ایرانی محسوب می‌شود که در لیگ قهرمانان اروپا بازی کرده‌است و در مقابل سالزبورگ اتریش یک گل به ثمر رساند.

علی کریمی متاهل است و دو فرزند پسر دارد. پست تخصصی کریمی خط میانی و بازی سازی است.

افتخارات علی کریمی:
مرد سال فوتبال آسیا در سال 2004
دو بار قهرمانی جام حذفی امارات با تیم الاهلی دبی
قهرمانی لیگ و جام حذفی ایران با پرسپولیس
قهرمانی بازی‌های آسیایی بانکوک با تیم ملی ایران
قهرمانی غرب آسیا با تیم ملی
قهرمانی جام بین قاره‌ای آسیا – اقیانوسیه با تیم ملی ایران

wasper

عضو جدید
آخ یاد زمان انتخابات بخیر چقدر خندیدیم به اون طرح سبزها، اینم نکنه یه کپی از اون طرحه؟

خلاصه طرح خنده داریه به نظر من و نتیجش هم خنده دار تر خواهد بود!!!!

حالا چه ربطی به سیاست داره که سیاسیش میکنی.
مردم میخوان از نخبه ورزشی خودشون دفاع میکنند

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عرض کردم یاد اون افتادم، نیست علی کریمی یه قرابت خاصی با سبزها دارم گفتم حتماً پیشنهاد دهندش همونها بودن!

نه واقعاً مشکلی نداره مردم و مخصوصاً سبزها طرفداری کنن، طرح خوبیه، من امیدوارم نتیجش خنده دار نشه!!!

morta

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخ یاد زمان انتخابات بخیر چقدر خندیدیم به اون طرح سبزها، اینم نکنه یه کپی از اون طرحه؟

ديديم كه اين قدر خنده داشت براتون كه نصف پيامك ها رو نميگذاشتيد برند و زودم جمعش كرديد ;)

pedram_irani

عضو جدید

گزینه آخر اون شب 75 درصد رای آورد در حالی که انتخاب طبیعی مردم نبود شما کلا به هر نوع اعتراضی میخندین یا باهاش مشکل دارین

wasper

عضو جدید
عرض کردم یاد اون افتادم، نیست علی کریمی یه قرابت خاصی با سبزها دارم گفتم حتماً پیشنهاد دهندش همونها بودن!

نه واقعاً مشکلی نداره مردم و مخصوصاً سبزها طرفداری کنن، طرح خوبیه، من امیدوارم نتیجش خنده دار نشه!!!

من یادم نمیاد.مگه نتیجه ان چی شده بود که خنده دار شد؟؟

wasper

عضو جدید
اصلا بیخیالش.
تو رو خدا بحث سیاسی نکشید وسط

درود بر علی کریمی

• Like
واکنش ها: ma9

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ديديم كه اين قدر خنده داشت براتون كه نصف پيامك ها رو نميگذاشتيد برند و زودم جمعش كرديد ;)
آقا پدرام در نقل قول زیر که یه چیز دیگه میگن!!!
گزینه آخر اون شب 75 درصد رای آورد در حالی که انتخاب طبیعی مردم نبود شما کلا به هر نوع اعتراضی میخندین یا باهاش مشکل دارین
کل شرکت کنندگان توی اون نظر سنجی چقدر بود؟؟؟
مخصوصاً اون تعدادی که به گزینه آخر رای دادن...
چند نفر شد؟
1 میلیون نفر زد بالاتر؟؟؟

کلا هر اعتراضی که خنده دار باشه همه بهش میخندن نه فقط من، مثل اینکه ساعت اوج مصرف اتو هاتون رو با هم بزنید تو برق، قند و شکر مصرف نکنید، شبها چراغ ماشین هاتون رو روشن کنید، گوشی هاتون رو خاموش کنید و ....
اصلا بیخیالش.
تو رو خدا بحث سیاسی نکشید وسط

درود بر علی کریمی
چشم:gol: فقط دوستان خواستن، پاسخ بدن، من دیگه پاسخ نمیدم که عدالت رعایت بشه...

درود بر هرکس که قهرمانه و البته با اخلاق:gol:

pmehdiq

عضو جدید
کاربر ممتاز
علی کریمی کیه .... اون خیلی با تکنیک بود اما به درد هیچ کس نخورد . نه پرسپولیس نه تیم ملی ...نه حتی خودش در بایرن مونیخ
فقط غلام رضا رضایی:w40:

wasper

عضو جدید
علی کریمی کیه .... اون خیلی با تکنیک بود اما به درد هیچ کس نخورد . نه پرسپولیس نه تیم ملی ...نه حتی خودش در بایرن مونیخ
فقط غلام رضا رضایی:w40:

درود بر رضایی پرسپولیسی.
ولی این تاپیک جاش نیست.
اگه خوشت نمیاد.خوب sms نزن.
اگر هم از این حرکت ناراحت شدی و میخوای علی کریمی حمایت کنی smsبزن.
این تاپیک جهت اطلاع رسانی طرفدارانش هست

saeedhashemee

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

یعنی از هجوم شماها برای ساندیس خوردن هم خنده دار تر بود؟

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
هم از جنبش سبز ، هم باخت در برابر استیل آذین ( وقتی کریمی برگرده )

چرا اونجوری نگا میکنی ؟:cry:

یعنی از هجوم شماها برای ساندیس خوردن هم خنده دار تر بود؟

سر سفره ی افطار برای همتون طالب شفای عاجلم :eek::eek::eek::eek:

ITDeveloper

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان فقـط اطلاع رسانی کنید!
فردا برای اعتراض به حرکت استیل آذین و همینطور حمایت از علی کریمی در برنامه نود عدد 8 را ارسال میکنیم...
زنده باد علی کریمی.
می خوام صد سال سیاه بازی نکنه
آخه این و امسال این برای فوتبال ما چه کار کردند
آخه فوتبال ما برای ما چه کار کرده
این همه پول و وقت صرف این فوتبال شده
این همه وقت جوونا رو می گیرند آخرش که چه چی؟
میلیارد میلیارد پول ملتو تو حلق این آقا و امسال این آقا می کنند
آخرش بیاد هر غلطی دلش بخواد بکنه
در ضمن خوبه که بدونید بخاطر روزه خواری نبوده
بلکه بخاطر فحاشی بود که عذر هیکلشو خواستند