فلافل فروشی های اهواز + تصاویر

127128

عضو جدید
صنعت گردشگری یکی ازپردرآمد ترین صنعت های جهان است و خیلی ها را وسوسه می کند که در این بازار گسترده جهانی برای خودشان سهمی دست و پا کنند.این نکته ایست که تقریبا همه می دانند اما یکی از پردرآمدترین بخش های صنعت گردشگری صنعت تغذیه و رستوران داری است که باعث شده خیلی ها برای تست یک غذای خاص و یا ورود به یک رستوران ویژه کیلومترها سفر کنند.
یکی از قطب های جذاب گردشگری برای تست مزه های نوین فلافلی های اهواز اند که بسیار معروف و جذاب اند و کمتر پیش می آید که کسی به این شهر مسافرت کند و سری به آنها نزد مضاف بر این که بومی های این منطقه هم علاقه خاصی به آنها دارند.
تصاویر زیر بخشی از جاذبه های خوشمزه این بخش از اهواز را به شما نشان می دهد:

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ميبخشي ها ولي ته ته بهداشته .حالم از هر چي فلافله به هم خورد. خوبه بهداشت خفتشون نميكنه.

127128

عضو جدید
ميبخشي ها ولي ته ته بهداشته .حالم از هر چي فلافله به هم خورد. خوبه بهداشت خفتشون نميكنه.
سلام
حالا اینو استثنا در نظر بگیریم باید بگم کلا فلافل خوشمزست - خود فلافل که یکبار خوردنش که دلچسبه ولی به شرطی که همه چیز بهداشت رعایت بشه نه اینکه با روغن 10 بار مصرف شده پخت بکنن :razz:

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصل مزه‌ی فلافل به غیر بهداشتی بودن و نون صمون هستش که این نون رو فقط تو ایلام داریم...

"Coral"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اه
فلافل هم شد غذا؟اونم با این وضعیت پخت؟
نخورید بابا.فردا هزار نوع بیماری میگیرید دور از جون
روغنش صدبار استفاده شده.:razz:
بهداشتم ک رعایت نکردن:razz:

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

غیر بهداشتی و بینهایت کثیف هستن ...
خاهشن نخرید !
روغن رو چند بار مصرف میکنند!
طرز تهیه شون خیلی سنتی هست
و هر مشتری میاد خودش مخلفاتش رو جدا میکنه که ....

ali hoseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اتفاقا این خیلی بهداشتی و خوبه
حالا فلافل های دیگه رو ببینید چی میگید
انصافا فلافل خیلی خوشمزس ، مخصوصا با اون سس خردل و داره تو همه ی شهرای ایران جا میفته
فقط یک عیب گنده داره و اونم اینه که یه سرخ کردنیه و برای کسی مثل من که معتاد فلافل هستم ضرر داره.
غذای خیلی خوشمزه ای هست:gol:

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
ولی من این ساندویچ مگسیارو خیلی دوست دارم اما خجالت میکشم برم بخرم البته تو رشت این مدلی نیستن

cinderella

عضو جدید
کاربر ممتاز
وای به به چقدر باحالن آخرین باری که فلافل خوردمو یادم نی ولی خیلی دوست دارم!!

127128

عضو جدید
دیدن این عکسا تو ماه رمضون خیلی آدمو حرص میده :biggrin:
یادم باشه بعد افطار برم فلافل بخرم ;)

shamira

عضو جدید
کاربر ممتاز
فلافل واقعا خوشمزه است. ولي من هيچ وقت بيرون نميخرم. هميشه خونه درست ميكنيم.

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اصل مزه‌ی فلافل به غیر بهداشتی بودن و نون صمون هستش که این نون رو فقط تو ایلام داریم...

لایک خخخخ دنبال این حرفت بودم

صمون نباشه فلافل نخوری بهتره...

این اهوازیام فیگور میگیرن واس خودشون :d

aydajoon.2014

عضو جدید
صنعت گردشگری یکی ازپردرآمد ترین صنعت های جهان است و خیلی ها را وسوسه می کند که در این بازار گسترده جهانی برای خودشان سهمی دست و پا کنند.این نکته ایست که تقریبا همه می دانند اما یکی از پردرآمدترین بخش های صنعت گردشگری صنعت تغذیه و رستوران داری است که باعث شده خیلی ها برای تست یک غذای خاص و یا ورود به یک رستوران ویژه کیلومترها سفر کنند.
یکی از قطب های جذاب گردشگری برای تست مزه های نوین فلافلی های اهواز اند که بسیار معروف و جذاب اند و کمتر پیش می آید که کسی به این شهر مسافرت کند و سری به آنها نزد مضاف بر این که بومی های این منطقه هم علاقه خاصی به آنها دارند.
تصاویر زیر بخشی از جاذبه های خوشمزه این بخش از اهواز را به شما نشان می دهد:

چه باحاااااااااااااال !!!!!!!!!!!!!

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
دانشگاه ما یه بوفه داره که ساندویچ هاش عین دیاسپام می مونه تا میخوری دو ساعت میخوابی!

ali hoseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فلافل رو تهران و قم و کاشان و خرمشهر و عراق خوردم. فقط فلافل . خیلی عالیه. با سس خردل البته. بدون سس خردل اصلا خوشمزه نمیشه. یه مدتی انقده فلافل خوردم که چربی خونم کلی بالا زد و کم مونده بود بستری بشم.
فلافل رو باید با سالاد و نون محلی خورد. نه نون باگت و خیارشور و کاهو و اینا.

shila_kt

عضو جدید
کاربر ممتاز

توی این عکسها کاملا نمیتونید واقعیت رو ببینید....!!
من اهوازی هستم و این محل دقیقا روبه روی دانشگاهمه!
اگه بخوایم ی نگاه سریع به تاریخ این محل بندازیم... اینجا قبلا جای خلافکارها بوده...البته اهواز جاهای خفن تر از اینم داره ک هرکسی جرات نمیکنه پاشو اونجا بذاره!!:D
99.99%شایدم 100% ساکنین این منطقه عرب زبان ها هستند. همونطور ک گفتم قبلا جای امنی به حساب نمیومده حداقل برای ماهایی ک توی منطقه خیلی امن و محصوری زندگی کردیم!
اما الان چندسالیه ک شده پاتوق اکثر مردم اینجا!حتی اونایی ک دارن ازینجا بد میگن هم ب اینجا سرزدند!
نکته اساسی که باید بهش توجه بشه تغییر بزرگیه ک ساکنین این منطقه داشتند!جایی ک منطقه خوبی نبوده رو تبدیل کردن به یه جای توریستی و محبوب!شاید با خودتون بگید کجاش توریستیه؟!
باید باشید تا جو قشنگ اینجا رو لمس کنید! البته به ذوق ذاتی شما هم وابسته است! برای منی ک عاااااشق دیدن آدمای مختلفم جای باحالیه!اینجا ک میای این حس بهت الغا میشه ک فقققققققط برای خوردن و خوش گذرونی اومدی!!تموم غم و مشغولیات زندگی ات رو واسه چند دقیقه هم ک شده ناخودآگاه میذاری کنار و یه غذای بامزه رو نوش جان میکنی!اونایی ک دم از بهداشت میزنن هم باید بگم ک دوست خوبم ... منم مثل تو عادت به خوردن غذا تو رستوران هایی رو دارم ک ی پرسش 40-50 تومنه! منم جز افراد مرفه این شهرم اما... گاهی خوبه مزه کنی طرز زندگی اکثریت رو!
گاهی خوبه به جای پز و افاده ای ک ماها واسه هم میذاریم... بریم تو جمع اکثریت! گاهی خوبه خودمونو کنار بزنیم!! تو همون رستوران های آن چنانی باور کنید بهداشت ازین چیزی ک میبینید متفاوته!اینجا حداقلش بهت اجازه میدن ببینی چی داری میخوری!!! بهت اجازه میدن خودت هرچی دوست داری انتخاب کنی! و انقدر خون گرم هستن ک من ب چشم خودم دیدم مردمی ک میان 6تا ساندویچ میخورن و با پررویی پول یکی رو میدن و میرن! فروشنده هم با ی نگاه مهربون میگه بسلامت! ی بار ازش پرسیدم چرا اینکارو کرد گفت شاید گرسنه بوده و پولش کم بوده... بذار ی امشبو سیر بخوابه نوش جانش!!! کجای دنیا اینجور محبتی رو میبینید؟؟؟
راستی استارتر محترم اینجا فقط فلاقل نمیفروشن... سمبوسه...کبه ... دل و جیگر ... و انواع فست فود هم هست... شیرینی های محلی و چای و قلیون ( اییی قلیون!) هم هست و بازم میگم! جو شادی داره!!

shila_kt

عضو جدید
کاربر ممتاز
اه
فلافل هم شد غذا؟اونم با این وضعیت پخت؟
نخورید بابا.فردا هزار نوع بیماری میگیرید دور از جون
روغنش صدبار استفاده شده.:razz:
بهداشتم ک رعایت نکردن:razz:

مرجیییییییی:| بیا اهواز فقط پاتو بذار اینجا خودم انقد ازینا ب خوردت میدم ک آدم شی :d

shila_kt

عضو جدید
کاربر ممتاز

غیر بهداشتی و بینهایت کثیف هستن ...
خاهشن نخرید !
روغن رو چند بار مصرف میکنند!
طرز تهیه شون خیلی سنتی هست
و هر مشتری میاد خودش مخلفاتش رو جدا میکنه که ....

مخاااااااااااااااااااااااااااااااااالففففففففففف