فقط دخترایی که میگن پسرا مثل همند

yekta69

عضو جدید
سلام عزیزان دل.بالاخره به نتیجه رسیدید یا نهههههههه؟؟؟
بااجازه بزرگترامن نظرآخرمومیگمو بعدم بابای!!!چون فک نکنم وقت کنم بیام این تاپیک...
درباره دوست گلم که بحث خیانت واین حرفارو مطرح کرده بودباید بگم:
اگه منطقی نگاه کنیم یک طرف قضیه که اون آقاهه به خانومش جفامیکنه طرف دیگه خانوم شماره ی2 ست که به آقاهه خط میده.لپ کلام اگه ما دخترا به هم جنس خودمون جفانکنیم هیچ مردی هم جرات اینکارارو پیدانمیکنه که البته عکس این هم صادقه(یعنی مردها که البته مرداکلا دم همو دارن!!!!!!)
خلاصه اگه ما زنها تو موقعیت های عشقولانه به جای احساس محض منطق رو حاکم کنیم قول میدم بهتون خیلی مسائل حل میشه.(فک نکنید من ازدل خوشمه که این حرفارو میزنم نههههه
من خودمم تو موقعیت این چنینی بودم ،اما چون احساساتمودخیل نکردم به دام هم نیفتادم باوجود اینکه حتی دوستام به من ایراد میگرفتن اما بعد چندسال شخصیت واقعی اون پسر رو شد،باابنکه اصلا اون پسر وجاهت اخلاقی نداشت اما به کرات دخترارومیدیدم که واسش غش میکردن که چی!!!فقط یک تیپ درستی داشت.میبینید اگه واقع بین ومنطقی باشیم میبینیم که مشکل از بعضی دختراس که احساسی عمل میکنن!!!!!!!)
بازم اعلام میکنم منظورم به هیچ شخص خاصی نیس کلی عرض کردم.
باآرزوی بهترینها برای همتون بایک بغل گل:gol::gol::gol::gol::gol: بابای!!!! ;)
:gol::gol::gol::gol::gol:
فكر نمي كنم موضوع خيانت مربوط به روابط عشقولانه و ... باشه !!!!!!!!!

من منظورم آقايي كه بود زن داره ولي چشمش دنبال دختراي ديگه ست عزيزه دلم
در اين صورت كدوم يكي احساسي عمل كرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ghxzy

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
نه منظورم از دل بستن . دل بستد از روی منطق وآگاهیه که اون وقت نیازی به دل کندن نیست دیگه

در ضمن ما چشمامون کارشونو بلدن
خو دیگه اولش درست دل ببند تا اگه مجبور شدی دل بکنی سختت نباشه
اگه به جاهای خوبش رسیدی اونوقت کاملا دلبسته شو موردی نداره...:دی

چه خشن!!!!!!!!!
يعني بالاي چشماش ابرو نيست؟!!!!!!!!!:cool:
بايد ديدني باشه :biggrin:
اره عزیزم من روی دوستام حساسم....نمیتونم ببینم کسی به دوستای من توهین کنه یا اونا رو ناراحت کنه
هرکی به دوستای من چیزی بگه با من طرفه... منم که ....

candela

عضو جدید
فكر نمي كنم موضوع خيانت مربوط به روابط عشقولانه و ... باشه !!!!!!!!!

من منظورم آقايي كه بود زن داره ولي چشمش دنبال دختراي ديگه ست عزيزه دلم
در اين صورت كدوم يكي احساسي عمل كرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حالا ما وقت نداریم شما هم گیر دادینااااااا
اشتباه نکن.من به هیچ وجه منظورم این نبود که کار اون آقادرسته یا اینکه صرفا منظورم روابط عشقولانه که بعضیاش نادرسته باشه!!!!!!.
ولی دختری که اون اقا چشممش دنبالشه اگه رفتار والبته ظاهر درستی داشته باشه وبهش خط نده به نظرت اون مرد میتونه به هدفش برسه.وگرنه چه مرد همسردار وچه زن شوهردارشو دیدم که باوجودهمسرش چشم به دختر وپسرتوخیابون داره.مشکل سراینه که غیرت تومرداوحیا توزنهاکمرنک شده.قشنگم حالا متوجه منظورم شدی؟؟؟؟؟

سروش7

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خو دیگه اولش درست دل ببند تا اگه مجبور شدی دل بکنی سختت نباشه
اگه به جاهای خوبش رسیدی اونوقت کاملا دلبسته شو موردی نداره...:دی

اره عزیزم من روی دوستام حساسم....نمیتونم ببینم کسی به دوستای من توهین کنه یا اونا رو ناراحت کنه
هرکی به دوستای من چیزی بگه با من طرفه... منم که ....

به قول معروف وقتی پای عشق میاد وسط پای عقل لنگ میزنه به خاط همینه که دل بستن معمولا کنترلش سخته

ضمنا کاش ما هم از این دوستا داشتیم که ازمون حمایت کنه

سروش7

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اشتباه نکن.من به هیچ وجه منظورم این نبود که کار اون آقادرسته یا اینکه صرفا منظورم روابط عشقولانه که بعضیاش نادرسته باشه!!!!!!.
ولی دختری که اون اقا چشممش دنبالشه اگه رفتار والبته ظاهر درستی داشته باشه وبهش خط نده به نظرت اون مرد میتونه به هدفش برسه.وگرنه چه مرد همسردار وچه زن شوهردارشو دیدم که باوجودهمسرش چشم به دختر وپسرتوخیابون داره.مشکل سراینه که غیرت تومرداوحیا توزنهاکمرنک شده.قشنگم حالا متوجه منظورم شدی؟؟؟؟؟

کاملا درسته

تایید میشه

ghxzy

کاربر ممتاز
به قول معروف وقتی پای عشق میاد وسط پای عقل لنگ میزنه به خاط همینه که دل بستن معمولا کنترلش سخته

ضمنا کاش ما هم از این دوستا داشتیم که ازمون حمایت کنه
خو وقتی اختیار این دلتو نداری دیگه کاری نمیتونی بکنی و باید اخرش به درد دل کندن دچار شی

ضمنا من از همه دوستام حمایت میکنم ...ونیز از همه مظلومایی که حقشون داره ضایع میشه...حالا اگه اون دوستم باشه که دیگه بدتر

ghxzy

کاربر ممتاز
با اینکه موضوع این تاپیک هیچ ربطی به این چیزایی که شما میگید نداره
ولی در جواب این پست باید بگم که خیلیا هستن که به خانومایی که حجاب درستی هم دارن نگاه های نادرست دارن و این تقصیر خانوما نیست
و از اینجا به این نتیجه میرسیم که:
1-همه اقایون مثله هم نیستن.2-همه خانوما مثله هم نیستن.3-بعضیا بیماریهای روانی دارن که اینجوری رفتار میکنن..که جاش اینجا نیست و کلی تاپیک دیگه هم در این مورد بوده

سروش7

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ولی در جواب این پست باید بگم که خیلیا هستن که به خانومایی که حجاب درستی هم دارن نگاه های نادرست دارن و این تقصیر خانوما نیست
1-همه اقایون مثله هم نیستن.2-همه خانوما مثله هم نیستن.3-بعضیا بیماریهای روانی دارن که اینجوری رفتار میکنن..که جاش اینجا نیست و کلی تاپیک دیگه هم در این مورد بوده

من جز تایید صحبتای بانو حرف دیگه ای ندارم

candela

عضو جدید
میبخشید حرفای نامربوط زدم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟:thumbsdown:
به هرحال منظورمن اینه که توهرچیزی استثناء وجودداره.وهمیشه خوب وبد کنارهمه وبه قول دوستمون نه همه دخترامث هم اند نه همه ی پسرا.همین.
بازم شرمنده توبحث تخصصیتون دخالت کردم.بدروددددد!!!!

سروش7

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
میبخشید حرفای نامربوط زدم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟:thumbsdown:
به هرحال منظورمن اینه که توهرچیزی استثناء وجودداره.وهمیشه خوب وبد کنارهمه وبه قول دوستمون نه همه دخترامث هم اند نه همه ی پسرا.همین.
بازم شرمنده توبحث تخصصیتون دخالت کردم.بدروددددد!!!!

ما که نفهمیدیم موضع شما کدوم وریه؟

hani0

کاربر بیش فعال
دوستان عجب توانایی!!!
چه اینجا 2روز نبودم دگرگون شده!!!!
خوب منم باز وارده بحث میشم....
فقط یه راهنمایی کنین که الان موضوع چیه!!!؟؟؟
ممنون میشم...........

سروش7

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
دوستان عجب توانایی!!!
چه اینجا 2روز نبودم دگرگون شده!!!!
خوب منم باز وارده بحث میشم....
فقط یه راهنمایی کنین که الان موضوع چیه!!!؟؟؟
ممنون میشم...........

خب یه زحمت بکش یه سری تو تاپیک های قبلی بزن خودت می فهمی

candela

عضو جدید
ما که نفهمیدیم موضع شما کدوم وریه؟
من قصد داشتم دیگه وارد بحث نشم ولی...
یعنی چی که موضع من کدوم وریه،مگه قراره تواین تاپیک طرف گروه خاصی باشی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!
صدبارگفتم یکبار دیگه ام میگم همه ی پسرا مث هم نیستن همینطورکه همه ی دخترا مث هم نیستن.میترسم بیشتر حرف بزنم باز به بیربط بودن حرفام گیر بدی!اگر توجه کنید که من درجواب چه صحبتی اون جوابو دادم میفهمید که نامربوط نبود!!!!!حرف من اینه که تومسائل اینچنینی فقط یک طرف قضیه رو نبینیم،بادید بازتر واز بالا نگاه کنیم.البته من شدیدامخالف رفتارهای نادرست یکسری از آقایون هستم.که مااینجا کلی صحبت میکنیم نه درباره یه تیپ خاصی از آقایون. فک نمیکنم چیز غیرقابل هضمی باشه!!
خواهشا هم بیخیال مابشین.من فقط نظرمو گفتم.ایشالا به نتایج خوبی برسین.ماکه رفتیم.
فدای همتون.بای:gol:

Pari-2719

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که نفهمیدم چه شکلی هستند ؟؟؟ میشه یکمی توضیح بدهید :(

yekta69

عضو جدید
شديداً تأييد ميشه

ghxzy

کاربر ممتاز
کیارو میگی چه شکلی هستند دخترا ؟ یا پسرا؟
دیگه بحثو کش نده
خو این دوستمون منظورش این بوده که نه همه دخترا مثله همن نه همه پسرا
دیدی بلخره یکی یه حرف درست زد...:دی

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه خدایی مثل هم نیستند!!! بعضیاشون خیلی بدترن.....:smile:

بالا