فقط برای خنده.......

shayan133

عضو جدید
کاربر ممتاز

صحنه بی‌نظیر نجات جوجه پرنده توسط والدینش که توسط یک عکاس آماتور شکار شده است

یه جفت جوراب داشتم، خیلی باهم معاشرت داشتیم!
توی دوران اوج رابطه مون یه لنگه اش گم شد... امروز کشومو ریختم بیرون، یهو دیدم اون تــَــه زُل زده تو چشمام!!!!
گفتم: کجا بودی لوتــــــــــی؟!؟!؟
گفت: باس یه مدت با خودم خلوت می کردم، ولی تمام این مدت بوی تو رو می دادم...
بــــــوییدمش... همون لحظه فهمیدم خیلی مــَــــــــــــــــــــــرده!

فقط یه ایرانی میتونه
شامپو رو تو یه هفته تموم کنه
و تهش رو با آب قاطی‌ کنه
و یک ماه بیشتر استفاده کنه ... !!!!

خواستم ببینم دوس دخترم کجاس، بهش اس ام اس دادم : عروسک خوشگل من کجاست؟ اما اشتباهی واسه بابام ارسال کردم. بابام هم جواب داد : من از کجا بدونم؟ خرس گنده، الان بچه ات باید عروسک بازی کنه مرتیککه...

سلامتی اونایی که 8 صبح کلاس دارن ... ولی صبح پا میشن 10 دقیقه زمین و نیگا میکنن، ساعت و نیگا میکنن، به اون خراب شده فک میکنن، پسِ کله شونو میخارونن یه کم دیگه خمیازه میکشن بعد میبینن خوابشون میاد دوباره وِلو میشن رو تخت میخوابن..!!
http://s1.picofile.com/file/7195671612/wrhjkk.jpg

دو نفر با هم شب را تو بيابون چادر ميزنن، نصف شب یکیشون به اون یکی ميگه: به آسمون نگاه كن چي ميبيني؟ طرف ميگه: يه عالمه ستاره! اولی ميگه: چي مي فهمي؟ طرف ميگ: از چه نظر ديدگاهمو بگم؟ ستاره شناسي ؟ الهيات يا فلسفي ؟ . . . . اولی ميزنه تو سرش ميگه : احمق چادرمونو دزديدن !!!

عشق هم عشقای قدیمی: بابا بزرگم دوران نامزدیش اولین باری که مامان بزرگمو "بوس" کرده مامان بزرگم " تشنج " ... کرده بردنش درمانگاه !
دیالوگ های به یاد ماندنی
هاردی: میخوام ازدواج كنم
لورل: با كی؟
هاردی: معلومه دیگه، با یه زن. مگه تو كسیو دیدی كه با یه مرد ازدواج كنه؟
لورل: آره
هاردی: كی؟
لورل: خواهرم

یه نفر برای بازدید میره به یه بیمارستان روانی
اول مردی رو میبینه که یه گوشه ای نشسته، غم از چهرش میباره، به دیوار تکیه داده و هر چند دقیقه آروم سرشو به دیوار میزنه و با هر ضربه ای، زیر لب میگه: لیلا… لیلا… لیلا
مرد بازدید کننده میپرسه: این آدم چشه؟
میگن: یه دختری رو میخواسته به اسم "لیلا" که بهش ندادن، اینم به این روز افتاده
مرد و همراهاش به طبقه بالا میرن، مردی رو میبینه که توی یه جایی شبیه به قفس به غل و زنجیر بستنش و در حالیکه سعی
میکنه زنجیرها رو پاره کنه، با خشم و غضب فریاد میزنه: لیلا… لیلا… لیلا
بازدید کننده با تعجب میپرسه: این یکی دیگه چشه؟
میگن: اون دختری رو که به اون یکی ندادن، دادن به این!​

گیرم برم آمریکا واسه زندگی! بهترین جاش اصلا! تو بگو بهترین شرایط! فقط کافیه تو آمریکا برق بره بعد برق که بیاد هیشکی تو صلوات فرستادن منو همراهی نکنه! بغضم میگیره​

کدام عکس زیباتر است؟

کادرِ عکاس دوم، نقدی است به حسِ زیبایی شناسیِ این روزهایِ ما؛ سه پروانه یِ زیباتر آن سو نشسته اند... کمی کادر ها را فراخ تر بگیریم. انسانی هست در حوالیِ انسان...

آخرین ویرایش توسط مدیر:

negin:-

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی زیبا بود ... بعضی هاشو خوندم کلی خندیدم ... ممنون

ESPEranza

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تامل برانگیز بود
سه پروانه در کادر عکاسی
و سه پروانه در کادر عکلاسی دیگر که نگاهشان به عکاسو سوژه هایش می باشد

peiman66

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
یعنــــــــــی
عــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــالـــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــي بــــــــــــــــــــــــ ــود
عــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــالـــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــي بــــــــــــــــــــــــ ــود
__~****~*.:::.*.:.::~***::.:.*.:::.** *~*:::.*.:.::*~****~
_____*~::.:.*. :::.*~****~####___#### *~::.:.*.:::.*~****~
___*~::.:.*.:::.*~ ****~##____#_#____## *~::.:.*.:::.*~****~
__*~::.:.*.:::.*~* ***~#_______#_______# *~::.:.*.:::.*~****~
__*~::.:.*.:::.*~* ***~#________________# *~::.:.*.:::.*~****~
___*~::.:.*.:::.*~ ****~#______________# *~::.:.*.:::.*~****~
____*~::.:.*.:::.* ~****~#____________# *~::.:.*.:::.*~****~
______*~::.:.*.::: .*~****~#________# *~::.:.*.:::.*~****~
________*~::.:.*.: ::.*~****~#____# *~::.:.*.:::.*~****~
__________*~::.:.* .:::.*~****~## *~::.:.*.:::.*~****~
____________*.:::.*.:.::~*~***~#~::.:.*.:::. *~****~
;)

aryana.sh

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی خوب بود ممنون
اون لرل هاردی رو دیدم نمی دونم چرا یاد این افتادم:
پو: ما توی چه روزی هستیم؟
_امروز!
_اوه ! روز مورد علاقه ی من .. !

جفنگ نگو

عضو جدید
سلامتی اونایی که 8 صبح کلاس دارن ... ولی صبح پا میشن 10 دقیقه زمین و نیگا میکنن، ساعت و نیگا میکنن، به اون خراب شده فک میکنن، پسِ کله شونو میخارونن یه کم دیگه خمیازه میکشن بعد میبینن خوابشون میاد دوباره وِلو میشن رو تخت میخوابن..!!

الان من هم اینجوری شدم دکمه اشتباه کردم ( یه کلمه دیگه بود قدیم اما عوضش کردم :دی ) کجاسسسسسسست
:cry: