فشار جنسی در دوران مجردی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
البته اگه دخترا برن سربازی اول ناخوناشونو لاک میزنن بعدش میرن دنبال پستشون:biggrin:

این چیزا قدغن هستن!!!پچند روز پیش داشتن سربازای دختر چین رو نشون میدادن...خیلی حال کردم بخدا...خیلی باحال بودن...

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
دقیقاااااا;)
نمیدونم چرا حس میکنن باید خودشونو خیلی بزرگ نشون بدن با اینکه حتی خیلی هم سن وسالی ندارن:surprised:
چون دخترا از پسرایی خوششون میاد که سنشون زیاد باشه!!!چون دخترا دوس دارن سنشونو زیاد میگن...فقط به خاطر دخترا...;)

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
البته اگه دخترا برن سربازی اول ناخوناشونو لاک میزنن بعدش میرن دنبال پستشون:biggrin:
:biggrin:اجی یه شب دیگه یادم بیار یه خاطر از لاک زدن وسربازی رفتن بهت بگم بخندی:Dاینجا دیگه بحث جدید راه نندازم..دی

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون از استارتر عزیز.به موضوع جالبی اشاره کردین واقعا جای کار داره.
حرکت اول راحت کردن شرایط ازدواج و پایین آوردن سطح توقعاته.
از الان باید حمله به رسمو رسومات غلط که بیشتر خرج میذارن رو دست جوونا و ... رو شروع بکنیم و افراد توقعشونو کم بکنن .(مخصوصا دختر خانم ها با بیان این موضوع به خونوادهاشون) میتونیم مسیرهای خودمونو بخوبی برای جلوگیری از فاجعه های مختلف باز بکنیم.
باید مراسمات رو قیچی بکنیم،واللا با یه مراسم ساده و دعوت تعدادی از فامیل هم میشه یه زندگیه خوبو خوشبختو شروع کرد.
.
آی اول زندگی فلان وسایل رو گرفتن آی دوماد ماشین و خانه و ... داشته باشه آی رسممون اینهو اونه!!! آی که با این رسما خرجای زیادی رو دست دوماد گذاشتن آی با گرفتن مراسمات بیهوده همون اول زندگی کمر دومادو خم کردن آی هزار اشتباه دیگه...
بجای اینکه برن نحوه درست ازدواج کردن رو به بچهاشون یاد بدن که طرفها بخوبی و با شناخت خیلی خوب یه زندگیه خوبو شروع بکنن یه ازدواجه غلطو با هزار تا رسمو رسوم غلط برگزار میکنن.
رفقا دوستان عزیزان گلان ... بیاییم از خودمون شروع بکنیم،اینطوری حداقل نسل بعد ما این مشکلاتو ندارن.امیدوارم

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin:اجی یه شب دیگه یادم بیار یه خاطر از لاک زدن وسربازی رفتن بهت بگم بخندی:Dاینجا دیگه بحث جدید راه نندازم..دی

باش اجی....
ولی بچه ها دقت کردین این چند شب ما هر شب میایم یه تاپیکو به گند میکشیم با اسپمامون بعدشم راحت میریم!:biggrin:

اجی البته من دیگه کمتر میام... از شنبه مدرسه ها وا میشه منم باید برم سر درس و مخشام :دییی:biggrin:

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چون دخترا از پسرایی خوششون میاد که سنشون زیاد باشه!!!چون دخترا دوس دارن سنشونو زیاد میگن...فقط به خاطر دخترا...;)
:surprised:
عجب...یعنی فقط بخاطر ما همچین کاری میکنن:Dوالا ما نمیخوایم اینقدر تو زحمت بیوفتنا:biggrin:

nayyerr

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
در قومیت های عرب ، کرد، لر و بختیاری داماد همه ی خرج ها رو میده و عروس هیچ خرجی نمیکنه.پس کمی فکر کن.

الان ما کرد هستیم ودختر جهیزیه میده چرااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا؟

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
از الان باید حمله به رسمو رسومات غلط که بیشتر خرج میذارن رو دست جوونا و ... رو شروع بکنیم و افراد توقعشونو کم بکنن .(مخصوصا دختر خانم ها با بیان این موضوع به خونوادهاشون) میتونیم مسیرهای خودمونو بخوبی برای جلوگیری از فاجعه های مختلف باز بکنیم.
باید مراسمات رو قیچی بکنیم،واللا با یه مراسم ساده و دعوت تعدادی از فامیل هم میشه یه زندگیه خوبو خوشبختو شروع کرد.
.
آی اول زندگی فلان وسایل رو گرفتن آی دوماد ماشین و خانه و ... داشته باشه آی رسممون اینهو اونه!!! آی که با این رسما خرجای زیادی رو دست دوماد گذاشتن آی با گرفتن مراسمات بیهوده همون اول زندگی کمر دومادو خم کردن آی هزار اشتباه دیگه...
بجای اینکه برن نحوه درست ازدواج کردن رو به بچهاشون یاد بدن که طرفها بخوبی و با شناخت خیلی خوب یه زندگیه خوبو شروع بکنن یه ازدواجه غلطو با هزار تا رسمو رسوم غلط برگزار میکنن.
رفقا دوستان عزیزان گلان ... بیاییم از خودمون شروع بکنیم،اینطوری حداقل نسل بعد ما این مشکلاتو ندارن.امیدوارم

نمیشه!:smile:

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
.

لطفا اسپم نکنید!!!!:biggrin:

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
از بس دخترا ظاهر بینن!!!!:biggrin:
شما دنبال دختر خوشگل میگردین بعد ما ظاهر بینیم!!!والاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا:)
:surprised:
عجب...یعنی فقط بخاطر ما همچین کاری میکنن:Dوالا ما نمیخوایم اینقدر تو زحمت بیوفتنا:biggrin:

به جون خودم من مطمئنم...اینجوری خوشحال میشن بزار شاد باشن!:D

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
.

ابوالفضل داداش خیلی آتیشت تنده!!!فک کنم خیلی فشار روت باشه!!!
بابا بیخیال بزار ازدواج سخت تر بشه!!!کی دیگه ازدواج میکنه!!!مجبوریم به خودمون دروغ بگیم دختر خوب نیست!!!در حالی که هست!!!!
نه میشه ازدواج کرد نه هم میشه کاری در مورد موضوع تاپیک کرد!!!بریم بمیریم راحت تریم بخدا!

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باش اجی....
ولی بچه ها دقت کردین این چند شب ما هر شب میایم یه تاپیکو به گند میکشیم با اسپمامون بعدشم راحت میریم!:biggrin:

اجی البته من دیگه کمتر میام... از شنبه مدرسه ها وا میشه منم باید برم سر درس و مخشام :دییی:biggrin:
:biggrin:از فردا هممون یه اخطار واسمون میزنن....حالا نه اینکه ماهم خیلی بهمون بر میخوره:cool:

بهله بهله میدونم اجی...شما از شنبه فقط شبا وقت میکنی بیای:biggrin:

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
من دیگه باید برم بخوابم........ بچه ها شبتون بخییر...

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin:از فردا هممون یه اخطار واسمون میزنن....حالا نه اینکه ماهم خیلی بهمون بر میخوره:cool:

بهله بهله میدونم اجی...شما از شنبه فقط شبا وقت میکنی بیای:biggrin:

نه دیه اجی...... روزا میرم کلاس ، شبا رو پروژه هام باید کار کنن!
ولی اگه منو اخراج کرده بودن تا الان پروژ هامو انجام داده بودم :دیی

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما دنبال دختر خوشگل میگردین بعد ما ظاهر بینیم!!!والاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا:)

به جون خودم من مطمئنم...اینجوری خوشحال میشن بزار شاد باشن!:D
والااااااا
پس از این بعد حواسمو جمع کنم به کسی نگم بچه ای:redface:گناه دارن شادیشونو بگیرم..دی

وضعیت
موضوع بسته شده است.