فشار جنسی در دوران مجردی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
هیچ کار
ولی باید کاری کرد.

زنگ برای آدم کر بی معناست.
مشکل رو میگی راهکار هم بده

باید فرهنگ سازی کرد.

با یه کار میشه خیلی کارها کرد.

راهکار بده.مشکل رو نگو
قومیت های زیادی هستند که تمام خرج به دوش داماده و عروس هیچی خرج نمیکنه.

حالا فونتشو کوچیکتر میکردی ، کور شدیم!
چه قومیت های خوبی :دی

FIFA20

اخراجی موقت
میخوایید پستامو بخونید ! .......

اصن میدونید داشتید درمورد چی بحث میکردین ؟!!!!!!!!!!
نه نمیخام.
ولی نظر شما رو قبول ندارم.
وقتی که همه ی خرج و کخارج روی دوش داماد باشه صد در صد سن ازدواج بالاتر میره.

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

منم گفتم ک باید کار درست داشته باشه!!!

بعدشم مگه تو شهر شما جهیزیه رو پسر میاره ؟!!!!!!!!!؟ ک نگرانه پوله یخچالی حالا !
:eek:

من کاری به رسم و رسوم کسی ندارم!!!!
نمیتونم قبول کنم دختر چیزی برای زندگی بیاره!!!غیر ازینکه یه وسیله ای بخواد بیاره مخصوص خودش باشه!!!مثلا ظروف و کاسه بشقاب!!! و الا من دوس ندارم دختر حتی یه دستمال کاغذی با خودش بیاره!!!!
من ایطورم!

*tasnim*

کاربر فعال تالار پزشکی ,
کاربر ممتاز
نمیتونم قبول کنم دختر چیزی برای زندگی بیاره!!!غیر ازینکه یه وسیله ای بخواد بیاره مخصوص خودش باشه!!!مثلا ظروف و کاسه بشقاب!!! و الا من دوس ندارم دختر حتی یه دستمال کاغذی با خودش بیاره!!!!
من ایطورم!

ایول :w17::w17:

خوش ب حال اون دختر ک خانوم شما بشه ! !
ولی ما اینجا همچین رسمی نداریم !

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ایول :w17::w17:

خوش ب حال اون دختر ک خانوم شما بشه ! !
ولی ما اینجا همچین رسمی نداریم !

آره میدونم ....
به نظر من آدم باید دختر رو بخاطر خودش بخواد نه کاسه بشقابو وسایلش!!!
من که حاضر نیستم حتی یه کبریتم دختر بیاره و تا زندگیمو خونمو کامل تکمیل نکنم هم زن نمیگیرم...البته شاید نتونم خونه داشته باشم ولی اجاره میتونم بکنم...
وقتی وسایلشم کامل خریدم اونوقت زن میخوام!!!فک کنم یه 7 سالی طول بکشه!!!!
عیب نداره فقط یه مشکل وجود داره اونم همین موضوع تاپیکه!!!

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
من ایطورم!

چه جالبه عقیدتون.....

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوب ما هم همینطوره...ولی وسایل اشپزخونه با دختره....واسه همین تعجب کردم!

نه وسایل کلی مثه یخچال و تلویزیون و فرش و فریزر و چیزای بزرگ و اصلی با پسره!!!
ظروف و لوازمی مثه سرویس خواب و این چیزا رو هم دختر میاره!!!که بیشتراشونم نمیارن!!!فقط ظروف و بالش و ....میاره دختر...همینم نباید بذارن دختر بیاره به نظر من...

*tasnim*

کاربر فعال تالار پزشکی ,
کاربر ممتاز
آره میدونم ....
به نظر من آدم باید دختر رو بخاطر خودش بخواد نه کاسه بشقابو وسایلش!!!
من که حاضر نیستم حتی یه کبریتم دختر بیاره و تا زندگیمو خونمو کامل تکمیل نکنم هم زن نمیگیرم...البته شاید نتونم خونه داشته باشم ولی اجاره میتونم بکنم...
وقتی وسایلشم کامل خریدم اونوقت زن میخوام!!!فک کنم یه 7 سالی طول بکشه!!!!
عیب نداره فقط یه مشکل وجود داره اونم همین موضوع تاپیکه!!!

درسته اما ی سری از عاقایون فقط حرف میزنن اما پای عمل ک برسه خانوادشون نمیذارن یا همش میخوان ب دختر سرکوفت بزنن ! البته قصد جسارت ب شما ندارما !اشتباه نشه لطفا !
ما هم ب خاطر همین حرفاشه ک رسممونه دختر همه چی میبره !

موضوع تاپیکممممم........................

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام وحيد جان
سلامتي دادا
اون قضيه تبديل شده به فشار .... داره ميزنه بيرون اصن يه وضعي

ارادتمندم...
همون موقع بهت گفتم سخت نکن چیزارو!!!
قرار شد دختری که ردت کرده بود رو بیخیال بشی و بری سراغ اون جدیده و راحت حرفتو بزنی چی شد!؟

karimi912

عضو جدید
ارادتمندم...
همون موقع بهت گفتم سخت نکن چیزارو!!!
قرار شد دختری که ردت کرده بود رو بیخیال بشی و بری سراغ اون جدیده و راحت حرفتو بزنی چی شد!؟

تو برزخم اوس وحيد... گيج گيج
روزا رو بي هيچ هدفي طي ميكنم... فعلا هيچ اميدي به زندگي نيست
دلسوخته از قبلي و نااميد از بعدي... نميدونم چي ميشه. بايد يه مدت برم مسافرت تا خيلي چيزا رو فراموش كنم

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

درسته اما ی سری از عاقایون فقط حرف میزنن اما پای عمل ک برسه خانوادشون نمیذارن یا همش میخوان ب دختر سرکوفت بزنن ! البته قصد جسارت ب شما ندارما !اشتباه نشه لطفا !
ما هم ب خاطر همین حرفاشه ک رسممونه دختر همه چی میبره !

موضوع تاپیکممممم........................

خب آره اونشم هست میدونم منظورتون چیه.منم دیدم کسایی که سرکوفت میزنن!ولی به نظرم مردی که سرکوفت میزنه اسم مرد زیادشه!!!!
مرد باید زن رو بخاطر خودش و وجودش بخواد و زن هم همینطور...
زندگی داد و ستد نباید بشه!!!
وقتی خونواده ی زن میان میگن 1000 تا سکه مهریه!!!انگار میخوان دامادو نقره داغ کنن!!!!بابا چه خبره!!!!خونواده ی دامادم میخوان مثلا مقابله به مثل کنن!!!
من گفتم کاری به رسم و رسوم ندارم!!!
دوس دارم خودم کامل تکمیل باشم و برم یه دختری رو بیارم توی زندگیم که بتونه روم حساب کنه و از لحظه ی اولی که منو دید استرس هیچی رو به دلش راه نده و براش تکیه گاه باشم.و بخاطر این چیز ا هم ازش توقعاتی دارم.فقط ازش میخوام بهم وفادار باشه...همین و بس....
دوسم داشته باشه و به خونوادمم بی احترامی نکنه هیچوقت...
در مورد موضوع تاپیکم واقعا با اینجام رسیده!!!(زیر گلوم!!!)تاکی آدم میتونه کنترل کنه!!!بخدا فقط مملکت ما ایطوره!!!نیازها باید سوق داده بشن نه سرکوب بشن!

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دلسوخته از قبلي و نااميد از بعدي... نميدونم چي ميشه. بايد يه مدت برم مسافرت تا خيلي چيزا رو فراموش كنم

ای بابا!!!!
داداش بهت گفتم سختش نکن!!!!
قبلی رو که به دست تاریخ بسپار!!!کسی که قدرتو ندونست دیگه ارزش فک کردن نداره!!!درمورد بعدی هم تا حالا اگه پا پیش نذاشتی و واقعا احساس میکنی مورد خوبیه برات بشین عزمتو جزم کن و یا علی بگو و با نیت خیر برو سراغش!اگه شد که خدارو شکر ....اگه نشد هم میگردی یکی دیگه پیدا میکنی!!!به همین راحتی...

*tasnim*

کاربر فعال تالار پزشکی ,
کاربر ممتاز
خب آره اونشم هست میدونم منظورتون چیه.منم دیدم کسایی که سرکوفت میزنن!ولی به نظرم مردی که سرکوفت میزنه اسم مرد زیادشه!!!!
مرد باید زن رو بخاطر خودش و وجودش بخواد و زن هم همینطور...
زندگی داد و ستد نباید بشه!!!
وقتی خونواده ی زن میان میگن 1000 تا سکه مهریه!!!انگار میخوان دامادو نقره داغ کنن!!!!بابا چه خبره!!!!خونواده ی دامادم میخوان مثلا مقابله به مثل کنن!!!
من گفتم کاری به رسم و رسوم ندارم!!!
دوس دارم خودم کامل تکمیل باشم و برم یه دختری رو بیارم توی زندگیم که بتونه روم حساب کنه و از لحظه ی اولی که منو دید استرس هیچی رو به دلش راه نده و براش تکیه گاه باشم.و بخاطر این چیز ا هم ازش توقعاتی دارم.فقط ازش میخوام بهم وفادار باشه...همین و بس....
دوسم داشته باشه و به خونوادمم بی احترامی نکنه هیچوقت...
در مورد موضوع تاپیکم واقعا با اینجام رسیده!!!(زیر گلوم!!!)تاکی آدم میتونه کنترل کنه!!!بخدا فقط مملکت ما ایطوره!!!نیازها باید سوق داده بشن نه سرکوب بشن!

میدونید ک همه ی حرفاتون قبول دارم !!!!

مدل مردهای قدیم شما حرف میزنید ! ینی مردای وفاداره قدیم!:cool:

موضوع تاپیک هم واقعا ی مشکل جدیه ک هیییچ کاریش نمیشه کرد وااااقعا.............

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

بدترین چیز تو برزخ موندنه!!!!
خودتو در بیار از برزخ...
کل جوانبو در نظر بگیر...ماشالا سنی ازت گذشته.بی تجربه و خام نیستی....
من خودم یه اخلاق بد دارم تا جواب فرد مقابل رو ندونم هیچ کاری نمیکنم!!!!ولی در مورد ازدواج آدم باید یکم کله خر باشه!!!!باید دل ادم دریایی باشه...باید دل به زد باید....

karimi912

عضو جدید
ای بابا!!!!
داداش بهت گفتم سختش نکن!!!!
قبلی رو که به دست تاریخ بسپار!!!کسی که قدرتو ندونست دیگه ارزش فک کردن نداره!!!درمورد بعدی هم تا حالا اگه پا پیش نذاشتی و واقعا احساس میکنی مورد خوبیه برات بشین عزمتو جزم کن و یا علی بگو و با نیت خیر برو سراغش!اگه شد که خدارو شکر ....اگه نشد هم میگردی یکی دیگه پیدا میکنی!!!به همین راحتی...

داداش سختش نكردم... خودش سخت شد
برام سخت بود پدر و مادرمو بفرستم جايي و نه بشنون... هنوز هم شرمندشونم... كلي روم حساب ميكردن
گور باباي قبلي... از هر چي....... متنفر شدم.... بد پسند... شكاك...
مورد بعدي هنوز تو تصويره... اما اول بايد با خودم كنار بيام
دمت گرم اوس وحيد

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میدونید ک همه ی حرفاتون قبول دارم !!!!

مدل مردهای قدیم شما حرف میزنید ! ینی مردای وفاداره قدیم!:cool:

موضوع تاپیک هم واقعا ی مشکل جدیه ک هیییچ کاریش نمیشه کرد وااااقعا.............

من واقعا سنتی فک میکنم!!!درسته خیلیا بهم میگن بابا خودتو آپدیت کن و اینجور بخوای باشی هیشکی بهت زن نمیده و دخترای امروزی از این اخلاقیات بدوشن میاد و ....
ولی برام مهم نیست فکرم و اخلاقم ایطوره...همینطورم میمونه حتی اگه تا ابد تنها بمونم...

*tasnim*

کاربر فعال تالار پزشکی ,
کاربر ممتاز
من واقعا سنتی فک میکنم!!!درسته خیلیا بهم میگن بابا خودتو آپدیت کن و اینجور بخوای باشی هیشکی بهت زن نمیده و دخترای امروزی از این اخلاقیات بدوشن میاد و ....
ولی برام مهم نیست فکرم و اخلاقم ایطوره...همینطورم میمونه حتی اگه تا ابد تنها بمونم...

اتفاقا عالیه ک !:cool: چرا فک میکنید بده !
همون افکار خوبه قدیمیه ک زندگی رو نگه میداره نه .........

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز

اتفاقا اینطوری خوبه.........ادم به خاطر دیگران که نباید عقایدشو تغییر بده:smile:

توی دخترای امروزی هم سنتی زیاده.....البته سنتی نمیشه گفت ، امروزی فکر نمیکنن ولی نمیشه گفت سنتی. سنتی بار منفی داره :دی

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
داداش سختش نكردم... خودش سخت شد
برام سخت بود پدر و مادرمو بفرستم جايي و نه بشنون... هنوز هم شرمندشونم... كلي روم حساب ميكردن
گور باباي قبلي... از هر چي....... متنفر شدم.... بد پسند... شكاك...
مورد بعدي هنوز تو تصويره... اما اول بايد با خودم كنار بيام
دمت گرم اوس وحيد

نمیدونم مثه من هستی یا نه!!!؟؟؟
ولی این حرفت تقریبا مثه حرفای من بود!!!
من خیلی مشکل پسند هستم و حساس!!!بایدم همینطور باشیم!!!انتخاب دختر انتخاب الکی نیست بشه عوضش کرد!!!
اول باید یکی رو خوشت بیاد!بعد باید روووش خوب فک کنی ببینی همونیه که میخوایش یا نه!!!(این به نظرم سخت ترین مرحله ی ازدواجه!)!!بعد اگه بتونی قبولش کنی یعنی بتونی از همه نظر بهش اعتماد کنی دیگه حله!!!بلافاصله میری باهاش درمیون میزاری!!!ولی وقتی قبولش کردی که رفتی بهش گفتی دیگه باید بدونی که به همه چیش فک کردی و با شناختم باید این تصمیم رو بگیری و دیگه نباید بهش شک کنی و دو دلی بیاد سراغت!!!وقتی حرفتو زدی دیگه باید مثه مرد روش وایسی!!!تا قبل ازینکه حرفشو پیش بکشی میتونی گزینتو عوض کنی!!!ولی وقتی حرفتو زدی و بعد از شناخت تصمیم گرفتی دیگه باید پای حرفت وایسی!!!
بعدش دیگه کار دست تو نیست!!!دست خداست!!!یا میشه یا نمیشه!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.