فرمت درایو

mahian90

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. من قبلا روی درایوی ویندوز نصب داشتم. الان ویندوزم فعلی رو در درایو دیگری نصب کردم. اما مشکل اینجاست که نمیتونم درایو اول رو فرمت کنم. نه با CMD نه با disk manage . راهنمایی کنید چطور میتونم درایو رو کلا فرمت کنم؟

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ویندوز عوض کن ..... در حیت نصب همون درایو رو فرمت و بیارش تو دور ..

redii

عضو جدید
سلام دوست عزیز....یا از طریق نرم افزار EASEUS.Partition.Master یا از نصب ویندوز...جایی که مربوط میشه به پارتیشن یندی هارد....از اونجا میتونی بدون اینکه ویندوز فعلی رو پاک کنی درایوت رو فرمت کنی

at3666

عضو جدید
سلام. من قبلا روی درایوی ویندوز نصب داشتم. الان ویندوزم فعلی رو در درایو دیگری نصب کردم. اما مشکل اینجاست که نمیتونم درایو اول رو فرمت کنم. نه با CMD نه با disk manage . راهنمایی کنید چطور میتونم درایو رو کلا فرمت کنم؟

میتونی از برنامه قدرتمند acronis productsهم استفاده کنی و همینتور hiren boot diskاین دو برنامه در زمینه پارتیشن بندی وتغییر سایزبیشترین استفاده را دارند

at3666

عضو جدید
سلام دوستانی که در پیدا کردن برنامه ای قدرتمند در زمینه پارتیشن بندی هستن پس به نکاتی درباره acronis products توجه کنن
(Acronis® Disk Director یک نرم افزار بسیار قوی در زمینه مدیریت و بهینه سازی هارد دیسک شماست . این نرم افزار به شما این امکان را میدهد که بتوانید پارتیشن های گم شده خود را بازیابی کنید . برخی اوقات پیش می آید که شما پارتیشنی را عمدا و یا سهوا پاک کرده و یا به دلیل بد سکتور این پارتیشن حذف شده باشد شما میتوانید بوسیله این نرم افزار بدون توجه به سیستم فایلی آن پارتیشن، آنرا بازیابی کرده و ریکاوری نمایید . همچنین این نرم افزار به شما این امکان را میدهد که اندازه یا همان حجم پارتیشن های خود را افزایش دهید ، از آنها کپی برداری کنید و یا آنها را انتقال دهید بدون اینکه هیچ اطلاعاتی از روی پارتیشن های شما کم و یا زیاد شود و همچنین میتوانید تمامی اطلاعات هارد خود را ساماندهی و مرتب نمایید و چینش آنها را درست کنید.

امکانات نرم افزار:

- سرعت بسیار بالا در هنگام ایجاد تغییرات در پارتیشنها
- بروز کمترین خطا در هنگام تغییرات در درایوها
- کمترین احتمال در از دست رفتن اطلاعات در هنگام تغییرات روی پارتیشن ها
- دارای دو حالت خودکار و دستی در کار با برنامه برای افراد حرفه ای و مبتدی
- تغییر اندازه درایو
- کپی یک پارتیشن روی پارتیشن دیگر
- جابجایی یک پارتیشن بدون از دست رفتن اطلاعات
- بهینه سازی فضای هارد با تشخیص ساختار هارد و نوع ذخیره سازی اطلاعات
- امکان ویرایش هارد در سطح سکتور به صورت دستی
- پیدا کردن و بازیابی پارتیشن های از دست رفته و ....

Acronis® Disk Director® Home is an all-new version of the most feature-rich disk management product available. If you're serious about maximizing disk use and data safety, it's never been
easier to create hard disk partitions or resize, move or merge partitions without data loss. Acronis Disk Director Home includes powerful new features like Windows® 7 support, Dynamic Disk and GPT disk support, spanning a volume across multiple disks and much more.

اين برنامه با سيستم عامل هاي زير سازگار است:
1. Windows XP SP3
2. Windows Vista SP2 64bit
3. Windows Vista SP2
4. Windows 8 64bit
5. Windows 8
6. Windows 7 SP1 64bit
7. Windows 7 SP1)
و ابزارهای موجود در acronis products boot:
(ديسک ارزشمند قابل بوت براي پارتيشن بندي و تهيه نسخه پشتيبان از سيستم شما.

برنامه هاي Acronis Disk Director و EaseUS Partition Master براي پارتيشن بندي ، تغيير سايز پارتيشن ها و ...

برنامه Acronis True Image براي تهيه Backup از سيستم و برگرداندن آن در مواقع نياز)