فرصت های شغلی

mf_technology

عضو جدید
:gol:سلام خدمت همه *ببینید نباید به کسی خرده گرفت که از این رشته نا امید شده باشه واقعا این وجود داره با چند سال سابقه ای که در این رشته دارم و اوضاع فعلی نساجی میشه گفت جزء بدترین رشته ها از لحاظ کاریابی پس بجای اینکه مدارک و تیتر های پروژه ای را برخ هم بکشید اگر آگهی استخدامی در شرکتهای نساجی در رسانه ای منتشر شد در اختیار دیگران بگذارید .
باتشکر

moderntextile

عضو جدید
فکر خوبی پیر جو
ولی اینو بگم هیچ وقت اگهی نساجی رو تو روزنامه و رسانه خبری نگردید چرا هیچ وقت یا بندرت پیش میاد ولی میتونید از دوستان اخبار استخدامی رو بشنوید با نظرت هم موافقم بهتره که اگر خبری یا جایی رو سراغ داریم به دوستان بگیم. حالا من شروع می کنم ان هم یک شروع طوفانی
کارخانه سبلان اردبیل 40 نفر نساجی که 10 نفر از آنها کارشناس و کارشناس ارشد باشند رو لازم داره

M.Deylamian

مدیر بازنشسته
:gol:سلام خدمت همه *ببینید نباید به کسی خرده گرفت که از این رشته نا امید شده باشه واقعا این وجود داره با چند سال سابقه ای که در این رشته دارم و اوضاع فعلی نساجی میشه گفت جزء بدترین رشته ها از لحاظ کاریابی پس بجای اینکه مدارک و تیتر های پروژه ای را برخ هم بکشید اگر آگهی استخدامی در شرکتهای نساجی در رسانه ای منتشر شد در اختیار دیگران بگذارید .
باتشکر

سلام خدمت شما .حرف های شما درسته.ببنید من خودم هدفم این بوده برای دوستان نساج ایجاد انگیزه کنم..تا حداقل وقتی پا به این رشته گذاشتن دچار افسردگی نشن.
حالا اون فرد صتعتی کار کرده باشه یا تحقیقاتی .میدونم اطلاعات مختصری دارم و تجربه ی کاری کم.درک میکنم چون وقتی از دل کار بیرون میای و به این محیط (به این بخش) نگاه میکنی فکر میکنید هدف فقط نشان دادن یک سری پروزه و خبر و ... است.ولی همین پروژه به دانشجویی که تازه وارد این رشته شده کمی دید میده که چه جوری باید درمورد نساجی فکر کنه.اگر چه صنعت و دانشگاه خیلی از هم فاصله دارن.پست های کاری نساجی به صورتی هست که فرد غیر متخصص هم از پسش بر میاد .. فرق شمای تحصیل کرده با مسئول آزمایشگاه نساجی که ادبیات یا ..خونده چیه ؟

ممنون از پیشنهادتون

اگر شرایط آگهی زیر رو دارید...
شرکت ظریف مصور از تمامی متخصصان صنعت نساجی با سابقه فعالیت در زمینه انواع موکت دعوت به همکاری می نماید در صورت علاقه مندی می توانید رزومه های خود را به ایمیل emp_dep@zarif-mosavar.com ارسال نمایید

M.Deylamian

مدیر بازنشسته
فرصت های شغلی

سلام دوستان

در تالار نیازمندی ها بخشی به نام کاریابی برای مهندسین نساجی هست اگر دوستان دنبال کار هستند یا موقعیت کاری رو می خواهند معرفی کنند می توانند در آن تاپیک (کاریابی برای مهندسین نساجی) اقدام کنند.

با تشکر
موفق باشید

بالا