فرستادن dataset با پارامتر به کریستال ریپورت

kerberos2023

عضو جدید
سلام دوستان
من میخام یه دیتاست داشته باشم وتوی اون یه متد با پارامتر تعریف کنم و بعد به کریستال بفرستم
میشه کمک کنید که چطوری این کارو میشه انجام داد؟
مثلا توی دیتاست یه متد به اسم FillDataByID داشته باشم
کد:
select * from Accounts  where AccID=@AccID
حالا اینو به کریستال بفرستم
ینی در واقع می خوام یه DataTable رو به کریستال بفرستم که این DataTable پارامتر داره

آخرین ویرایش:

iaidin

عضو جدید
سلام دوستانمن میخام یه دیتاست داشته باشم وتوی اون یه متد با پارامتر تعریف کنم و بعد به کریستال بفرستممیشه کمک کنید که چطوری این کارو میشه انجام داد؟مثلا توی دیتاست یه متد به اسم FillDataByID داشته باشم
کد:
select * from Accounts  where AccID=@AccID
حالا اینو به کریستال بفرستمینی در واقع می خوام یه DataTable رو به کریستال بفرستم که این DataTable پارامتر داره
دوست عزیز دیتا ست جای ذخیره متد نیست. دیتا ست را شما میتونید داده در اون نگهداری کنید.اما در مورد سوال شما. شما اگر متدی دارید و قراره گاهی اون متد را اجرا کنید و خروجی توی کریستال ازش بگیرید میتونید این متد را در کد خودتون تعریف کنید و بعد از اینکه اون متد را اجرا کردید خروجی اون که دیتا ست میشه را بفرستید به کریستال و عملا این کار شما را انجا میده.اگر متد را در خود بانک و سرورتون هم تعریف کنید در نهایت تفاوتی نمیکنه و عملا هنگامی که داده آماده شد و در دیتا ست قرار دادید به کریستال میفرستید.امیدوارم پاسختون دیر نشده باشه.