فرزند چندم خانواده هستيد ؟!

مهدي از تهران

عضو جدید
تک فرزندان
نقاط مثبت:
این افراد همان ها هستند که دنیا را متحول می کنند. افرادی تکلیف گرا، مرتب و منظم، با وجدان و وظیفه شناس و بسیار قابل اطمینان می باشند. آنها عاشق واقعیت، افکار و اندیشه ها و جزئیات هستند و از قبول مسئولیت های مختلف واهمه ای ندارند.
نقاط منفی: یکی از خصیصه های منفی این افراد سرسختی و خشونت شدید آنهاست. کمی کینه ای و پرتوقع هستند و معمولاً از قبول اشتباهاتشان سر باز میزنند. به هیچ وجه انتقادپذیر نیستند. در برابر دیگران افرادی بسیار حساس و نفوذ پذیرند که احساساتشان خیلی زود جریحه دار می شود.

فرزندان اول خانواده
مثبت: آنها ذاتاً فرمانده به دنیا آمده اند. احتمالاً رئیس جمهورها، فضانوردان و مدیرعاملین همه فرزندان اول خانواده هستند. فکر می کنند که همیشه حق و اولویت در هر کاری با آنهاست. فرزندان اول به دو دسته تقسیم می شوند: پرورش دهندگان افراد مطیع یا متحول کنندگانی سلطه جو. هر دو یکسان هستند فقط از متدهای مختلفی استفاده می کنند. معمولاً فرزندان اول خانواده، افرادی ایرادگیر، مشکل پسند و دقیق هستند و عاشق توجه به جزئیات مسائلند. افرادی وقت شناس، منظم و با کفایتند که دوست دارند همه چیز به بهترین نحو انجام شود. از مسائل غافلگیر کننده نیز به هیچ وجه خوششان نمی آید.
نقاط منفی: معمولاً این افراد کمی بداخلاق، ترشرو بی احساس به نظر می آیند. گه گاه به خاطر زورگویی و فشاری که بر سایرین می آورند، تهدید کننده و رعب آور هستند. چون فکر می کنند که همیشه حق با آنهاست و فقط خودشان همه چیز را می دانند، به دیگران اطمینان کمی دارند. ریاست مآب، ایرادگیر و نسبت به اشتباهات حساس و نکته سنج هستند
.

فرزندان وسط خانواده
نقاط مثبت: فرزندان وسطی، افرادی خانواده دوست هستند که دیگران از بودن با آنها لذت می برند. مهمترین نیاز آنها، آرام نگاه داشتن اقیانوس پرتلاطم زندگی است و شعار آنها "آرامش به هر قیمتی" است. اینها افرادی بسیار آرام و بی سر و صدا، شیرین و دوست داشتنی هستند و شنوندگان خوبی به شمار می روند. مهارت زیادی در حل مشکلات دارند چون همیشه هر دو جنبه ی یک مشکل را بررسی می کنند و دوست دارند همه را خوشحال کنند. همین مسئله باعث می شود که مشاوران و میانجیگران خوبی باشند.
نقاط منفی: نسبت به فرزندان اول خانواده، احساس سلطه گری کمتری دارند، اما دوست دارند همه آنها را ستایش کرده و دوست بدارند یا حداقل با آنها احساس شادی و خوشبختی کنند. از آنجا که سعی در راضی نگاه داشتن همه دارند، ممکن است به افرادی وابسته تبدیل شوند. نمی توانند خوب تصمیم بگیرند تا جایی که باعث رنجاندن دیگران می شود. همچنین برای شکست و اشتباهات دیگران، خود را سرزنش می کنند
.

فرزندان آخر خانواده
نقاط مثبت: افرادی شاد و سرزنده اند که این شادی و سرخوشی را با خود به همه جا می برند و دیگران را نیز از آن بهره مند می کنند. مهارت های مردمی آنها بسیار قوی است و عاشق این هستند که دیگران را با حرف ها و کارهایشان سرگرم کنند. هیچ کس برای آنها غریبه نیست و به سرعت با همه صمیمی می شوند. افرادی برونگرا هستند که از وجود دیگران انرژی می گیرند. از ریسک کردن واهمه ای ندارند.
نقاط منفی: خیلی زود خسته می شوند. از طرد شدن واهمه داشته و افق توجهاتشان کوتاه است. افرادی خود گرا هستند. معمولاً به خاطر توقعات غیر واقعی از رابطه ی داشته تصور می کنند در همه ی رابطه ها باید همیشه خوشی و خنده برقرار باشد.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فرزندان اول خانواده
نقاطمثبت:
آنها ذاتاً فرمانده به دنیا آمده اند. احتمالاً رئیس جمهورها، فضانوردان ومدیرعاملین همه فرزندان اول خانواده هستند. فکر می کنند که همیشه حق و اولویت در هرکاری با آنهاست. فرزندان اول به دو دسته تقسیم می شوند: پرورش دهندگان افراد مطیعیا متحول کنندگانی سلطه جو. هر دو یکسان هستند فقط از متدهای مختلفی استفاده میکنند. معمولاً فرزندان اول خانواده، افرادی ایرادگیر، مشکل پسند و دقیق هستند وعاشق توجه به جزئیات مسائلند. افرادی وقت شناس، منظم و با کفایتند که دوست دارندهمه چیز به بهترین نحو انجام شود. از مسائل غافلگیر کننده نیز به هیچ وجه خوششاننمی آید.
نقاط منفی: معمولاً این افراد کمیبداخلاق، ترشرو بی احساس به نظر می آیند. گه گاه به خاطر زورگویی و فشاری که برسایرین می آورند، تهدید کننده و رعب آور هستند. چون فکر می کنند که همیشه حق باآنهاست و فقط خودشان همه چیز را می دانند، به دیگران اطمینان کمی دارند. ریاست مآب،ایرادگیر و نسبت به اشتباهات حساس و نکته سنج هستند
.

http://bia2net.ir/

ممنون:gol:

باید اضافه کرد که ما اولی ها سپر بلای بقیه ایم

shabnam777

عضو جدید
کاربر ممتاز
.
فرزندان آخر خانواده
نقاطمثبت:
افرادی شاد و سرزنده اند که این شادی و سرخوشی را با خود به همه جا می برند ودیگران را نیز از آن بهره مند می کنند. مهارت های مردمی آنها بسیار قوی است و عاشقاین هستند که دیگران را با حرف ها و کارهایشان سرگرم کنند. هیچ کس برای آنها غریبهنیست و به سرعت با همه صمیمی می شوند. افرادی برونگرا هستند که از وجود دیگرانانرژی می گیرند. از ریسک کردن واهمه ای ندارند.
نقاطمنفی: خیلی زود خسته می شوند. از طرد شدن واهمه داشته و افق توجهاتشان کوتاه است. افرادی خود گرا هستند. معمولاً به خاطر توقعات غیر واقعی از رابطه ی داشته تصور میکنند در همه ی رابطه ها باید همیشه خوشی و خنده برقرار باشد.

[/quote]
منم که آخریم که می شه همون ته تقاری
ولی جدا من خیلی خوبم باور ندارید بخونید تا به حرفام برسید :biggrin:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

srashedian

عضو جدید
فرزندان اول خانواده
نقاطمثبت: آنها ذاتاً فرمانده به دنیا آمده اند. احتمالاً رئیس جمهورها، فضانوردان ومدیرعاملین همه فرزندان اول خانواده هستند. فکر می کنند که همیشه حق و اولویت در هرکاری با آنهاست. فرزندان اول به دو دسته تقسیم می شوند: پرورش دهندگان افراد مطیعیا متحول کنندگانی سلطه جو. هر دو یکسان هستند فقط از متدهای مختلفی استفاده میکنند. معمولاً فرزندان اول خانواده، افرادی ایرادگیر، مشکل پسند و دقیق هستند وعاشق توجه به جزئیات مسائلند. افرادی وقت شناس، منظم و با کفایتند که دوست دارندهمه چیز به بهترین نحو انجام شود. از مسائل غافلگیر کننده نیز به هیچ وجه خوششاننمی آید.
نقاط منفی: معمولاً این افراد کمیبداخلاق، ترشرو بی احساس به نظر می آیند. گه گاه به خاطر زورگویی و فشاری که برسایرین می آورند، تهدید کننده و رعب آور هستند. چون فکر می کنند که همیشه حق باآنهاست و فقط خودشان همه چیز را می دانند، به دیگران اطمینان کمی دارند. ریاست مآب،ایرادگیر و نسبت به اشتباهات حساس و نکته سنج هستند
من اولم ولی همه ی این نقاط منفی را ندارم بابا :w00:

منزه جان شما خود بلایی نه سپر بلا :biggrin:

شبنم جان در خوبی شما که شکی نیست :surprised:

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شبنم خان که گل در کل تمام ته تقاری ها گلن

در بلا بودن من شک داری آقا سجاد؟

shabnam777

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون آقا سجاد ومنزه خان شما لطف دارین
ولی خوب به هر حال واقعیت و گفتین نه بیشتر
البته شمام خیلی خوبین ها
البته چون با من همصحبتین ;)

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولي ها مثل برنج روي ديگ مي مونن. ديدين هي تست مي كنن ببينن روغنش كمه؟ دم كشيده؟ نمكش اندازه است؟ خلاصه چون تجربه پدر و مادر كمه اولي ها موش آزمايشگاهي مي شن گاهي.
وسطي ها اون وسط ديگن. آسوده بخواب كه بقيه دورتو گرفتن. همچين خوب دم مي كشن. كسي هم سيخ ني زنه بهشون.
اما آخريا. مثه ته ديگ مي مونن. يا خيلي خوبن يا از لوسي مي سوزن و سياه مي شن. اگه روغنشم زياد باشه كه واويلا روغن بي مزگي ازشون مي چكه.
خلاصه ما كه روي ديگ بوديم.

pink83

عضو جدید
فرزندان وسط خانواده
نقاط مثبت:
فرزندان وسطی، افرادیخانواده دوست هستند که دیگران از بودن با آنها لذت می برند. مهمترین نیاز آنها،آرام نگاه داشتن اقیانوس پرتلاطم زندگی است و شعار آنها "آرامش به هر قیمتی" است. اینها افرادی بسیار آرام و بی سر و صدا، شیرین و دوست داشتنی هستند و شنوندگان خوبیبه شمار می روند. مهارت زیادی در حل مشکلات دارند چون همیشه هر دو جنبه ی یک مشکلرا بررسی می کنند و دوست دارند همه را خوشحال کنند. همین مسئله باعث می شود کهمشاوران و میانجیگران خوبی باشند.
نقاط منفی: نسبت به فرزندان اول خانواده، احساسسلطه گری کمتری دارند، اما دوست دارند همه آنها را ستایش کرده و دوست بدارند یاحداقل با آنها احساس شادی و خوشبختی کنند. از آنجا که سعی در راضی نگاه داشتن همهدارند، ممکن است به افرادی وابسته تبدیل شوند. نمی توانند خوب تصمیم بگیرند تا جاییکه باعث رنجاندن دیگران می شود. همچنین برای شکست و اشتباهات دیگران، خود را سرزنش می کنند

منم وسطی ام;)

آخرین ویرایش توسط مدیر:

reyhoon

عضو جدید
منم اوليم.

بچه هاي اول مظلومن.همه ازشون توقع دارن. همش بهشون مسئوليت مي دن.ساده دل هستن.پرو نيستن. كمك حال مادر پدرن.خلاصه كه آچار فرانسه هستن. همش بايد مواظب كوچيكترا باشن.اما يه خوبي داره اونم اينه كه حرفمون حسابي خريدار داره تو خونه.هر چي بخواهيم هم فراهم ميكنن مامان و بابا.اما كوچيكترا بايد تلاش كنن واسه خواستشون.يه جورائي پادشاهي ميكنيم ما بچه اوليا نسبت به بقيه.
:hypocrite::smile:

سماته

عضو جدید
اینجوریام نیست. بچه اولیارو میگما. به این مهربونی و خوش اخلاقی و ماه هستیم. مگه نه بچه اولیا؟;)

Aseman Etemaad

عضو جدید
کاربر ممتاز

فرزندان اول خانواده
نقاطمثبت:
آنها ذاتاً فرمانده به دنیا آمده اند. احتمالاً رئیس جمهورها، فضانوردان ومدیرعاملین همه فرزندان اول خانواده هستند. فکر می کنند که همیشه حق و اولویت در هرکاری با آنهاست. فرزندان اول به دو دسته تقسیم می شوند: پرورش دهندگان افراد مطیعیا متحول کنندگانی سلطه جو. هر دو یکسان هستند فقط از متدهای مختلفی استفاده میکنند. معمولاً فرزندان اول خانواده، افرادی ایرادگیر، مشکل پسند و دقیق هستند وعاشق توجه به جزئیات مسائلند. افرادی وقت شناس، منظم و با کفایتند که دوست دارندهمه چیز به بهترین نحو انجام شود. از مسائل غافلگیر کننده نیز به هیچ وجه خوششاننمی آید.
نقاط منفی: معمولاً این افراد کمی بداخلاق، ترشرو بی احساس به نظر می آیند. گه گاه به خاطر زورگویی و فشاری که برسایرین می آورند، تهدید کننده و رعب آور هستند. چون فکر می کنند که همیشه حق باآنهاست و فقط خودشان همه چیز را می دانند، به دیگران اطمینان کمی دارند. ریاست مآب،ایرادگیر و نسبت به اشتباهات حساس و نکته سنج هستند
.

والا دوره زمونه عوض شده....:w04:
دیگه این تهتقاریا واسه ما تره هم خورد نمی کنن....:w09:
این اقتدار مال قدیما بود....الان ما دربرابر دستوراشون اینجوریم
:w41:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

کافر خداپرست

-
کاربر ممتاز
http://bia2net.ir/
.
فرزندان آخر خانواده
نقاطمثبت: افرادی شاد و سرزنده اند که این شادی و سرخوشی را با خود به همه جا می برند ودیگران را نیز از آن بهره مند می کنند. مهارت های مردمی آنها بسیار قوی است و عاشقاین هستند که دیگران را با حرف ها و کارهایشان سرگرم کنند. هیچ کس برای آنها غریبهنیست و به سرعت با همه صمیمی می شوند. افرادی برونگرا هستند که از وجود دیگرانانرژی می گیرند. از ریسک کردن واهمه ای ندارند.
نقاطمنفی: خیلی زود خسته می شوند. از طرد شدن واهمه داشته و افق توجهاتشان کوتاه است. افرادی خود گرا هستند. معمولاً به خاطر توقعات غیر واقعی از رابطه ی داشته تصور میکنند در همه ی رابطه ها باید همیشه خوشی و خنده برقرار باشد.

من ته تقاري‌ام...
هيچ نقطه منفي هم ندارم... همش مثبته! :w05:

!...

عضو جدید
کاربر ممتاز
می دونین من...
زمان های قدیم, گفته بودن یه بچه بنام روح الله می خواد به دنیا بیاد که انقلاب کنه!!!!
بعدش از قضا منجم ها و پیش گوهای قصر شاه, حدس زدن که من همون فرد هستم!!!! که دنبالم می گشتن که منو بکشن!:(
بعدش مادرم که می ترسید منو بکشن,منو گذاشت تو یه کریر (جنسش carier ش خوب بود, صندلیه ماشین هم میشد!:whistle:)و منو انداخت تو خلیج(همیشه فارس!!!)! بعد از چند مدت سر از شکم نهنگ در آوردم! بعدش چون بدمزه بودم, نهنگه منو با پدر ژپتو انداخت بیرون! از اونجا با جریان آب رفتم تو یه خشکی! اونجا یه جریان آبی بود که منو انداخت تو یه چاه! (ار قضا این خشکی تو شمال ایران و کنار قصر یه بنده خدایی بود!!!!)(اینم قضیه داره! که مفصله و بحثش در اینجا نمی گنجه!!!!:whistle:)
وقتی منو پیدا کردن فکر کردن که یوزارسیف هستم! منو با ناز و نعمت بزرگ کردن!!!
از اونجا هم که نون و نمک تو سفره ی ... خوردم دیگه در حقش نامردی نکردم و...!!:whistle:
خلاصه! الآن هم اینجام و این تایپیک رو دیدم!!!!!

چون سر راهی هستم,
نمی دونم که فرزدن چندم هستم!:(:(:(

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
یکی به من بگه من وسطیم یا آخری؟:surprised::surprised::surprised:
ولی خوب همه مشخصاتم به آخریا میخوره:w12:
امان از دست بچه اولیا:w00:
وای وای مگه میشه بهشون نه گفت:cry:
یه کلمه صدات در بیاد میگن نگاه بچه برای من زبون درآورده:crying2:
عزیز مامان و بابا هم هستن:cry:
هی روزگار هر چی ظلمه میرسه به بچه کوچک:crying2: