فارسی کردن گوشی سونی neo L

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان خسته نباشید می خواستم بدونم چطوری میشه گوشی سونی NEO L رو فارسی کرد. نمیشه باهاش فارسی SMS نوشت کیبوردش فارسی نداره.

در مورد اپدیت اندوریدش هم بگید ممنون میشم.با اپدیت کردن اون سرعتش پایین نمیاد؟

ghazaleh_heidari

کاربر بیش فعال
سلام دوستان خسته نباشید می خواستم بدونم چطوری میشه گوشی سونی NEO L رو فارسی کرد. نمیشه باهاش فارسی SMS نوشت کیبوردش فارسی نداره.

در مورد اپدیت اندوریدش هم بگید ممنون میشم.با اپدیت کردن اون سرعتش پایین نمیاد؟

سلام
واسه من كه فارسي داره از اولش داشت!
توي قسمت setting بايد برين روي language & input همون اولين گزينه language زبان مورد نظرتون را انتخاب ميكنين.
كيبوردش هم فارسي داره واسه اس مس نوشتن.
ي گزينه هست كنار اون فلشي كه واسه جمله نويسي از سر سطره، ك ي دايره است مشبك و ي چيزي مثه آچار كنارش هست روش كليك كني كيبوردت فارسي ميشه!

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
واسه من كه فارسي داره از اولش داشت!
توي قسمت setting بايد برين روي language & input همون اولين گزينه language زبان مورد نظرتون را انتخاب ميكنين.
كيبوردش هم فارسي داره واسه اس مس نوشتن.
ي گزينه هست كنار اون فلشي كه واسه جمله نويسي از سر سطره، ك ي دايره است مشبك و ي چيزي مثه آچار كنارش هست روش كليك كني كيبوردت فارسي ميشه!

سلام دوست خوبم
همه اینها رو امتحان کرده بودم نداره.تو language گزینه فارسی نداره.کیبوردشم فارسی نمیشه.شاید واسه شما موقع خرید فروشنده فارسی کرده باشه

edris711

عضو جدید

سلام دوست خوبم
همه اینها رو امتحان کرده بودم نداره.تو language گزینه فارسی نداره.کیبوردشم فارسی نمیشه.شاید واسه شما موقع خرید فروشنده فارسی کرده باشه
دوست عزیز برتی فارسی کردن گوشی ها چند راه وجود داره
برای گوشی شما سه تا راه
اولیش نصب رام فارسی هست که یا باید با فلش تولز اینکارو انجام بدی
یا با باکس seetols که خود باکس الان حدود 500 هزار تومنه
اگه ورژن اندروید گوشیت 4 هست با برنامه morlocal v2 می تونی منو را فارسی کنی ( کافیه یه سرچ تو نت راجب این برنامه بزنی )
برای کیبورد هم باید کیبورد نصب کنی که اونم مثل نصب یه بازی هست
برنامه اسمارت کیبورد

nahamya

کاربر فعال
دوست عزیز برتی فارسی کردن گوشی ها چند راه وجود داره
برای گوشی شما سه تا راه
اولیش نصب رام فارسی هست که یا باید با فلش تولز اینکارو انجام بدی
یا با باکس seetols که خود باکس الان حدود 500 هزار تومنه
اگه ورژن اندروید گوشیت 4 هست با برنامه morlocal v2 می تونی منو را فارسی کنی ( کافیه یه سرچ تو نت راجب این برنامه بزنی )
برای کیبورد هم باید کیبورد نصب کنی که اونم مثل نصب یه بازی هست
برنامه اسمارت کیبورد

سلام
با تشکر از وقتی که میذارین ، دوست عزیز به تاریخ پست ها توجه کنین...
شما تعمیرکارین ؟