غیرت مرد,حسادت زن

moein_13

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کسی باشما نبود اقا معین!!!!!!!!!!

یادم نمیاد اسمی از شما تو پست اورده باشم!!!!!!!!!:mad::mad:

من ارمین هستم:exclaim:
در ضمن اگه هرکی بخواد از اقایون یعنی فقط از اقایون بد بگه من صدام در میاد:w08:
اگه ایرادای هردوطرفو بگه منم تایید میکنم

Agha Nima

عضو جدید
عزیزم غیرت مردانگی که میگن همین جاست.
خجالت نمی کشی با یه خانم داری جر و بحث بی خود میکنی و شاخ و شونه میکشی؟

moein_13

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دستش درد نکنه:gol:
بعضی آقایون نیاز به کتک خوردن دارند تا از افکار مردسالارانه عهد جاهلیت عرب دست بردارن:w05:

معذرت میخوام اما این از کوته فکری شماست که مثلا قرن 21ی هستی و دعوا میکنی:w15:

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم همیشه با این قضیه مشکل داشتم
این غیرت برای خودشون خوبه
اما امان از اون روزی که ما بخواییم نسبت به کاراشون غیرتی بشیم

توی اداره خیلی راحت با همکارشون که خانوم هستند شوخی می کنند و بعدش خیلی عادی می گن ، چرا حسادت می کنی؟ من فقز باهاش شوخی کردم . ولی وقتی قرار باشه خانومه بره سر کار روزی هزار باید به خاطر صحبتهای اداری خیلی رسمی هم جواب پس بده

در این مورد که مردا و زنای ایرانی اینجورین توش شکی نیست.ولی در کل مشکل ریشه ای هستش و مربوط به زمان حال نیست
ولی اینکه میگی مردا خیلی غیرتی هستنو قبول ندارم.نمیگم چنین چیزی نیست ولی نه اینطور که شما عرض میکنید.
ولی من مشکلو جای دیگه میبینم.
مردی که خیلی رو زنش حساس باشه به نظر من خودش کسی بوده با زنا رابطه داشته .
درکل بنظر من الان متاسفانه اعتماد به هم دیگه در پایین ترین سطح خودش قرار داره!!!!

golrokh

اخراجی موقت
خودت نوشته dead armin
چطور میگی اسمت ارمینه!!!!!!!!!!!!!!!!!:biggrin:
اقا ارمین دیگه به پستای من کاری نداشته باش:mad::mad::mad:

شقایق21

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مهرشاد ببخشید میگم

اما خاک تو سربی غیرتت کنم

مثلا اسمت مرده که اینطوری میحرفی:exclaim:

اولا گفت مَردی نه مُردی

دوما کاش میمردی

معین خیلی جدی بهت میگم
توی صحبت کردنت بدون باید احترام دیگرون و نگه داری علی الخصوص بزرگتر از خودت
و مطمئن باش
پاش برسه مهرشاداز خیلی از مردا مرد تره و تازه به دوران رسیده هم نیست
مهرشاد کمه کم 15 سال از تو بزرگتره اگه ازش معذرت نخوای دیگه نه من نه تو
:mad:

آخرین ویرایش:

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه چیز جالب...
وقتی یه مرد از اینکه خانومش با مردای دیگه حرف میزنه و بگو بخند میکنه ناراحت میشه میگیم خب غیرتیه!
ولی وقتی یه زن از اینکه شوهرش با زنای دیگه حرف میزنه و بگو بخند میکنه ناراحت میشه میگیم حسوده!!
به نظر شما این بی انصافی نیست که از یه شرایط مشابه 2 تا برداشت متفاوت داشته باشیم اونم به نفع آقایون؟!!!

سوفي جون آبجي با اين تاپيكهايي كه ميزني همه رو به كشتن ميديا.... ومجبور ميكني تا صبح پايه اين ايترنت بشينند وجواب همديگر را بدن......
بيا از اين كار دست بكش وبا سرنوشت بروبچ باشگاه بازي نكن...:biggrin::biggrin::biggrin:

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
معین خیلی جدی بهت میگم
و مطمئن باشپاش برسه لز خیلی از مردا مرد تره و تازه به دوران رسیده هم نیست
مهرشاد کمه کم 15 سال از تو بزرگتره اگه ازش معذرت نخوای دیگه نه من نه تو :mad:
مرسی آبجی شقایق.....:w17:منم پای این نامه رو امضا میکنم :w16:

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوفي جون آبجي با اين تاپيكهايي كه ميزني همه رو به كشتن ميديا.... ومجبور ميكني تا صبح پايه اين ايترنت بشينند وجواب همديگر را بدن......
بيا از اين كار دست بكش وبا سرنوشت بروبچ باشگاه بازي نكن...:biggrin::biggrin::biggrin:
ا
اتفاقا" تازه از این جور تاپیکا خوشم اومده :w07::w07::w07:

m0nire

عضو جدید
کاربر ممتاز
معین خیلی جدی بهت میگم
و مطمئن باش
پاش برسه مهرشاداز خیلی از مردا مرد تره و تازه به دوران رسیده هم نیست
مهرشاد کمه کم 15 سال از تو بزرگتره اگه ازش معذرت نخوای دیگه نه من نه تو
:mad:
شقایق جونم منم بهش گفتم که پسل خوفی بشه ولی سرم داد زد:w04:

mehrshad53

اخراجی موقت
البته خیلی غیر عادی نبود که یه ادم کم تجربه منظور منو نگیره:smile:
یه ضرب المثل چینی میگه که وقتی عاقل به ماه اشاره میکنه ،دیوانه(دور از جون همه) انگشت را نگاه میکنه......
اگه من گفتم که مردها اسم حسادتشون را گذاشتن غیرت و مثلا شهوتشون را صیغه،منظورم این نبود که هر مردی اینطوره.
منظور این بود که به علت مردسالاری هزاران ساله، اصطلاحات و عرف و سنت و ایدئولوژیها همه به نفع مردان و در جهت تحقیر زن تغییر داده شده.
کدوم ادم عاقلی میگه که هر مردی اینطوریه؟ اگه منظور من این بوده پس خیلی احمق بودم لابد!!!!

lighthearted

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته خیلی غیر عادی نبود که یه ادم کم تجربه منظور منو نگیره:smile:
یه ضرب المثل چینی میگه که وقتی عاقل به ماه اشاره میکنه ،دیوانه(دور از جون همه) انگشت را نگاه میکنه......
اگه من گفتم که مردها اسم حسادتشون را گذاشتن غیرت و مثلا شهوتشون را صیغه،منظورم این نبود که هر مردی اینطوره.
منظور این بود که به علت مردسالاری هزاران ساله، اصطلاحات و عرف و سنت و ایدئولوژیها همه به نفع مردان و در جهت تحقیر زن تغییر داده شده.
کدوم ادم عاقلی میگه که هر مردی اینطوریه؟ اگه منظور من این بوده پس خیلی احمق بودم لابد!!!!

واقعا کارت و حرفات یکه و نمونه هستی :w30::w30::w30:

با بودن شما بازم میشه امید داشت هستن کسانی مثل شما که همچنان که غیرت دارن کنارش منطق هم دارن و از درک و شعور بالایی برخوردارن :w17::w17::w17:
بازم ممنون مثل همیشه گل گفتی حیف که فقط میتونه 1 امتیاز بدم :w14::w14::w14::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

lighthearted

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهرشاد ببخشید میگم

اما خاک تو سربی غیرتت کنم

مثلا اسمت مرده که اینطوری میحرفی:exclaim:

آقا معین :biggrin: که اینهمه ادعای تعامل اجتماعی و... میکنی

کاشکی اول ادب داشتی و حداقل با احترام جواب میدادی

توی این تاپیک هم کسی با کسی دعوا نداره به غیر از تو که هنوز نفهمیدی !!!

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
من به اين تاپيك دعوت شدم ولي شرمنده نتونستم همه رو بخونم و نظر خودمو مي گم از نظر من بين زن و مرد هيچ فرقي وجود نداره هر چيزي كه واسه مرد خوبه واسه زن هم خوبه و هر چيزي كه واسه مرد بده واسه زن هم بده

من تفاوتي تو اين دو جنسيت نمي بينم فكر مي كنم تنها چيزي كه بين آدما فرق ميندازه شعور و دركشونه نه جنسيتشون

و حالا نظرم در مورد غيرت: يه سوالي كه هميشه به عنوان يه مرد تو ذهنم بوده اينه كه چرا مرداي ايراني كه ادعاي غيرت مي كنن شب عروسي بي غيرت ميشن؟؟؟يعني ديدن بدن و موي يه زن تو شب عروسيش مشكلي نداره ولي از فرداي اون مشكل داره؟؟؟

و حالا اينكه آيا من غيرتي هستم يا نه هم ميگم تا تعريف هر كس از غيرت چي باشه طبيعت انسان چه مرد چه زن اينه كه نسبت به كسي كه دوستش داره حساسه ولي متنفرم از اون هم جنسام كه خودشون هر گندي مي خوان مي زنن ولي آخرش دنبال يه دختر پاك واسه ازدواج مي گردن