عیدی من برای کاربران باشگاه (تعداد محدود)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام خدمت همه دوستان:gol:

مجددا سال نو رو به همه تبریک میگم و امیدوارم سال خوب و خوش و خرم و همراه با موفقیت و ایمان بیشتر به خدا پیش رو داشته باشیم.

تصمیم گرفتم در حد خودم، عیدی ای رو برای کاربران باشگاه در نظر بگیرم، از اونجایی که این عیدی چیزی فراتر از یک عکس هست و یک عیدی واقعی است، در تعداد محدود (حدود 5 نفر) میتونم این کارو انجام بدم.

عیدی من برای کاربران باشگاه، یک حلقه DVD است که به درب منزلشان یا هرجا که تمایل داشته باشند، فرستاده می شود، بدون هیچ هزینه ای اضافی.

و اما عیدی:

مستند سریالی "ظهور"، مستندی است قوی راجع به فراماسونری و حکومت جهانی شیطانی آنها که توسط مسلمانان اروپا ساخته شده است.

- چرا مسائل جهان امروز، به صورت کنونی است؟
- چه کسانی جهان را کنترل می کنند؟
- چرا این همه خشونت و کشتار در اطراف جهان وجود دارد؟
- چه ارتباطی بین فرعون امروزی و "نظم نوین جهانی" وجود دارد؟
- چه وجه اشتراکی بین جورج بوش، اوباما و ملکه انگلیس وجود دارد؟
- چرا شیطان پرستی امروز توسط سران کشورهای استعمارگر و صهیونیست پشتیبانی می شود؟
- مقصود واقعی اشیاء پرنده ناشناخته (UFO) چیست؟
- هدف واقعی فروپاشی اقتصادی در جهان چیست؟
- دجال (ضد امام مهدی و ضد مسیح) کیست و هدف او و ابزارهای رسیدن به آن هدف چیست؟

اینها سوالاتی هستند که در این سریال مستند به آنها پاسخ داده می شود.

هدف این سریال، افشای طبقه ممتاز، زرسالار و جهان خواهی است که تمامی جنبه های زندگی بشریت را کنترل و برنامه ریزی می کنند.

بارها و بارها سایت تولید کننده این سریال (www.wakeupproject.com)، مورد حمله واقع شده و سایت از سرویس دهی خارج شده است.

تهیه کنندگان این سریال، بارها گفته اند و ما هم می گوییم که هدف، شستشوی مغزی بینندگان و یا تحمیل عقاید و یا ایجاد ترس عمومی نیست و از همه کسانیکه این مستند را تماشا کنند می خواهیم تا خودشان به تحقیق راجع به موضوع های ارائه شده در این مستند بپردازند تا به میزان واقعیت مسائل مطرح شده پی ببرند.

مهمترین سخن ما "بیداری" و "آگاهی" است. همه ما بایستی نسبت به حوادثی که در جهان اطراف ما اتفاق می افتند، بیدار و آگاه باشیم تا بتوانیم جهت آماده سازی و تربیت نسل هایی که در آینده میزبان و همراه امام مهدی (عج) خواهند بود، خدمت کوچکی کرده باشیم.

اطلاعات سریال:
تعداد قسمت ها: 52
زمان هر قسمت: حدود 10 دقیقه
دارای زیرنویس فارسی
تهیه کنندگان:
(Noreagaa & Achernahr)www.wakeupproject.com

از اینجا میتونید گزیده ای از این سریال و همچنین قسمت های مختلفش رو به صورت آنلاین ببینید:
http://www.arrivals.technocrazed.com/episode-1-intro

فرومی هم برای بحث در مورد مستند هست:
http://wup-forum.com/

و البته بخشی از این فروم با زبان فارسی است:
http://wup-forum.com/viewforum.php?f=89

نحوه انتخاب دوستان هم بدین صورت هست که هرکس تمایل به دریافت این مستند دارد در این تاپیک اعلام می کند. پس از چند روز و بسته به استقبال عزیزان، تاپیک قفل خواهد شد و توسط یکی از کابران باشگاه قرعه کشی انجام می شود و اسامی عزیزان اعلام می گردد.

همین جا و پیشاپیش از محدودیتی که وجود داره عذر خواهی میکنم، بودجه و جیب من محدود هست و بیشتر از این توانایی ندارم وگرنه دوست دارم همه این مستند رو ببینند.

پ.ن.: برای اینکه به تعداد بیشتری از دوستان این عیدی تعلق بگیره از عزیزانی که تمایل دارند در دادن این عیدی من رو همراهی کنند و هزینه هرچند نفر که میتونند رو متقبل بشن، خواهشمندم در پیام خصوصی باهم در ارتباط باشن تا شرایطش رو واسشون توضیح بدم.

متشکرم:heart::gol:

آخرین ویرایش:

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تو این سی دی در مورد شعیب ابن صالح و سید خراسانی وسید یمانی هم سخن گفته؟

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

فکر کنم مطالبش شبیه همون فیلمیه که چند ماه پیش تو ایران ساخته شده ویک روحانی تو اون در مورد شیطانپرستی وبعدش فراماسونریو صهیونیسم و بعد اسراییل و امریکا و انگلیس بحث میکنه بعدش هم همشو به هم ربط میده .درسته؟

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فکر کنم مطالبش شبیه همون فیلمیه که چند ماه پیش تو ایران ساخته شده ویک روحانی تو اون در مورد شیطانپرستی وبعدش فراماسونریو صهیونیسم و بعد اسراییل و امریکا و انگلیس بحث میکنه بعدش هم همشو به هم ربط میده .درسته؟
من اون فیلم رو ندیدم
نمیدونم چی توش گفته
ولی این چیزی فراتر از سخنرانی خالی هستش. تا حد زیادی مستنده...

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مرسی :gol:
منم دارمش
چند قسمتیشو تا حالا دیدم
جالبه و به قول شما میشه گفت مستند ،
اگه عیدی دیگه ای دارین در خدمتیم :cool:

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دجال؟ حالا این دجال کی هست؟
خب دیگه، اینو تو فیلم میگه:D

بر اساس آنچه از ظاهر اخبار استفاده می‏شود دجال فردی است که در آخرالزمان و پیش از قیام مهدی(ع) خروج می‏کند و انسان غیر عادی است و با انجام کارهای شگفت‏ انگیز جمع زیای از مردم را می‏فریبد و سرانجام به دست حضرت عیسی(ع) در منطقه شام به هلاکت می‏رسد. و اینکه آیا دجال شخص واحد با آن ویژگیها می‏باشد یا یک تفکر و جریان الحادی است در این مورد احتمالات مختلف و متعدد وجود دارد.

برخی گفته اند دجال نام شخص معینی نیست بلکه هر کسی که با ادعای پوچ و بی اساس و حیله گری سعی در فریب مردم داشته باشد دجال است و از احادیث نیز این نکته قابل استفاده است. پیامبر اکرم(ص) می‏فرماید: لاتقوم الساعه حتی یخرج المهدی من ولدی و لا یخرج المهدی حتی یخرج ستون کذابا کلهم یقول انا نبی؛ یعنی قیامت بر پا نمی‏شود تا وقتی که مهدی(ع) ازفرزندانم ظهور کند و مهدی(ع) قیام نمی‏کند تا وقتی که شصت دروغگو خروج کند و در روایتی دیگر از پیامبر نقل شده است که: پیش از خروج دجال بیش از هفتاد دجال خروج خواهد کرد

با توجه به روایات می‏توان گفت که دجال‏ها متعدد و متنوع هستند و دجال واقعی همان گونه که از روایت معلوم است شخص معینی می باشد و دجال‏های دیگر که افراد شیاد و حیله‏گری هستند که در پدیده‏های اجتماعی با ظاهر شدن سعی در فریب مردم دارند.
:surprised:
اینو از من میخواید عیدی بگیرید؟

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من اون فیلم رو ندیدم
نمیدونم چی توش گفته
ولی این چیزی فراتر از سخنرانی خالی هستش. تا حد زیادی مستنده...

اتفاقا انوهم همراه یه فیلم مثلا مستند داشت توضیحات میداد . این تصاویر تاپیک هم تو مستند اون بود.

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اتفاقا انوهم همراه یه فیلم مثلا مستند داشت توضیحات میداد . این تصاویر تاپیک هم تو مستند اون بود.

خب این تصاویر تو این مستند نیست:D
سرچ کردم این ها اومد، وگرنه نداره همیچن تصاویری...

میگم، ندیدام اون فیلمو...

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خب این تصاویر تو این مستند نیست:D
سرچ کردم این ها اومد، وگرنه نداره همیچن تصاویری...

میگم، ندیدام اون فیلمو...

آدرس بده برات سی دی شو بفرستم. از حوزه بسیج گرفتمش.خداییش خیلی مزخرفه .گفتم شاید تو ازش خوشت بیاد .به درد من که نمیخوره.ولی تو ببین وبا سی دی خودت مقایسه اش کن.

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه پریسا بفهمه منو میکشه . بهم گفته اقا مصطفی هر چی عیدی داد نصف می کنیم . حالا اینو چه جوری نصف کنیم

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آقا من میخوامش.
دستت هم درد نکنه.
برنده شدم بگو تا آدرس بدم
موفق و پیروز باشید.
چشم حتماً

آدرس بده برات سی دی شو بفرستم. از حوزه بسیج گرفتمش.خداییش خیلی مزخرفه .گفتم شاید تو ازش خوشت بیاد .به درد من که نمیخوره.ولی تو ببین وبا سی دی خودت مقایسه اش کن.
خوش اومدن من و دیگری مهم نیست، مهم مستند بودن و معتبر بودنشه.
خیلی ها از آمار مستند و رسمی معتبر هم خوششون نمیاد.

ممنون ولی فرصت دیدنشو ندارم
یه عمره میخوام لاستو بگیرم ببینم وقت نکردم:دی

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این سی دی رو میشه نصفش هم کرد چیزی از کاربردش کم نمیشه!!!!!!!!!!!!!
بذارید هرکس بعد از دیدن این سی دی به نتیجه ای که خودش میخواد برسه
این طوری روشنفکرانه تره و با شعارهای آزادی بیان و اینها بیشتر هماهنگه.

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چشم حتماً

خوش اومدن من و دیگری مهم نیست، مهم مستند بودن و معتبر بودنشه.
خیلی ها از آمار مستند و رسمی معتبر هم خوششون نمیاد.

ممنون ولی فرصت دیدنشو ندارم
یه عمره میخوام لاستو بگیرم ببینم وقت نکردم:دی

والا من خودم اهل فیلم و اینا نیستم.
مستند بودن اون فیلم هم فقط به واسطه برداشت گوینده از تصاویر میکس شده است و ارتباط دادن تصاویر به هم به صورت سلیقه ای. این که نشد مستند. این شد مخ زنی.و چپوندن یه مشت خرافات و واقعیات قاطی با هم تو مغز مردم.

AVINA

عضو جدید
پری جون
گیرت نیومد خودم میفرستم برات
من دارمش..50 قسمته...تا 19 دیدم..همونم یادم رفته

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
والا من خودم اهل فیلم و اینا نیستم.
مستند بودن اون فیلم هم فقط به واسطه برداشت گوینده از تصاویر میکس شده است و ارتباط دادن تصاویر به هم به صورت سلیقه ای. این که نشد مستند. این شد مخ زنی.و چپوندن یه مشت خرافات و واقعیات قاطی با هم تو مغز مردم.

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

ما که چیزی نگفتیم. ببینن. ولی اگه مثل همون فیلم من باشه که هست. راه به ترکستانه.

وضعیت
موضوع بسته شده است.