عکس هایی دیده نشده از امام خمینی!!!!

e-eng

عضو جدید
چه جالب از همشون خوش قیافه تر بوده!!
سخنانش که بازپخش میشه کاملا به حال نزدیکه!...قدرت شیرینه و هر حکمرانی رو وسوسه میکنه

برهوت سبز

عضو جدید
...

...

خیلی هم ممنون
بسیار جالب بود
البته قابل توجه NASIMKHANOOM اینقدر شما شورش رو در نیارین
از ارسال کننده تشکر کن یا منتقد باش،چیکار به افکارش داری
خودت رو نمیگی داری بر خلاف جریان رودخونه میری؟
بازم تشکر عکسهای بسیار جالبی از امام بود(روحش شاد)

e-eng

عضو جدید
اتفاقا اتفاقا بسیار مریدشم....با این سخنرانی های جالبش
نسیم خانوم کار خوبی میکنید اگه بشینید پای سخنرانی های قبل و بعد انقلاب ایشون!!!!!!
واقعا شاگرداش ...چه شاگردی در حقش دارن میکنن.هیتلر روسفید شد....حداقل فقط یهودیای بدبخت کشت اون...نه همه هموطناشو.
روح هیتلرم شاد!!

pooneh12345

عضو جدید
کاربر ممتاز
امام چهره خيلي دلنشيني داره
باابهت و پرجذبه
دوستش دارم خيلي خيلي
واقعا مرد بزرگي بود

nasim khanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
nasim khanom این آب گل آلود دیگه توش ماهی نداره
ببين جناب اين ضرب المثلو بايد به اونايي بگي كه اين چند وقته خيلي خواستن ماهي بگيرن اما هيچي گيرشون نيومد غير از ريخته شدن خون مردم بيگناه !!!!
خیلی هم ممنون
بسیار جالب بود
البته قابل توجه NASIMKHANOOM اینقدر شما شورش رو در نیارین
از ارسال کننده تشکر کن یا منتقد باش،چیکار به افکارش داری
خودت رو نمیگی داری بر خلاف جریان رودخونه میری؟
بازم تشکر عکسهای بسیار جالبی از امام بود(روحش شاد)
ببخشيد كدوم رودخونه رو ميفرماييد؟!
اتفاقا اتفاقا بسیار مریدشم....با این سخنرانی های جالبش
نسیم خانوم کار خوبی میکنید اگه بشینید پای سخنرانی های قبل و بعد انقلاب ایشون!!!!!!
واقعا شاگرداش ...چه شاگردی در حقش دارن میکنن.هیتلر روسفید شد....حداقل فقط یهودیای بدبخت کشت اون...نه همه هموطناشو.
روح هیتلرم شاد!!
ببين مهندس اگه منظور تو از هموطن اونايي هستن كه به اموال عمومي خسارت زدن و زن و بچه بي دفاع مردم رو كشتن بايد بگم كه دم شاگرداي امام گرم كه حاليشون كردن.... خواهشا الكي خودتونو به اون راه نزنيد :wallbash: چشماتونو به واقعيت نبنديد.... در ضمن طرف حرف من شما نبودي.....
شما هم برو فاتحه براي هيتلر بخون شايد اون دنيا باهاش محشور بشي!!!!

bluepelikan

عضو جدید
nasim khanoom می دونم حقیقت تلخه ولی سعی کنید به جای رویا حقیقت رو جستجو کنید. دسته کم یه چرخی تو اینترنت بزنید عکسها رو مشاهده کنید بعد قضاوت کنید.

این آب گل آلوده ای که همه میخوان از توش ماهی بگیرن و خیالت جمع تنها سری که این وسط بی کلاه میمونه سر این مردم بد بخته که تو جنگ قدرت گرفتار شدن.

والا تو این مدت عمر ماها از کمترین شرایط هم محروم بودیم و همش جنگ قدرت نشانه های خدا رو دیدم ، هنوزم با چنان شدتی از بعضیا طرف داری میکنیم که انگار واقعاً خلیفه خدان .

بد نیست یه چرخی تو دنیا بزنیم 4 تا کشور بریم به جای لختی پختیاشون ، توع زندگی و حقوقشون رو با خودمون مقایسه کنیم تا از جمله " آزادی در ایران نزدیک به مطلقه" خندمون بگیره.

باید دید در بلاد کفر چقدر آزادی بیان هست و چه حقوقی برای مردم در دولت های استعمارگر در نظر گرفته میشه. دنیا چهار چوب ایران نیست. ما داریم تو کره زمین زندگی میکنیم.

قابل توجه نسیم خانوم گل که خیلی هم بهشون ارادت دارم و نظراتشون بسیار محترمه ، خواهش میکنم لینک زیرم ببینی بد نیست:

http://www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=56962

مشکل فرد نیست ، مشکل تفکر غلطیه که چند دهه است گریبان ما رو گرفته . به ما یاد دادن دنیا مساحتش 1648192 کیلومتره و خارج از این محدوه یعنی بیگانه و دشمن و هر چی بگن غلطه و داخل این مساحت یعنی کل دنیا یعنی حق و آزادی مطلق و خارج از اون یعنی فساد و فحشا .

آخرین ویرایش:

e-eng

عضو جدید
ولی من با شما بودم!
فعلا که خیلی مشخصه کی کی رو داره میکشه و حکومت بر مردم میکنه.شما خودتو گول میزنی.
با آدمای زیادی مثل شما برخورد دارم....همه یه جور ذهن بسته و خشکی دارند و به چیزی که قبلا فکر کردند دیگه برنمی گردند و دوباره یه بازبینی ندارند.
آیا حکومتی که دم از اسلامیت میزنه اجازه داره کشتار کنه چون معترضی تو جامعه هست و به صورت مدنی مخالفت خودشون رو با تقلبی واضح نشون میدن؟؟؟
خوب اینکه شما ذهن بسته ای داری میتونه معانی زیادی بده.....
بدترینش رو شما در نظر بگیر.چون اصولا ذهن خلاقی ندارید میذارم برای خودتون که یه تکونی به ذهنتون بدید.

در ضمن دلیلم هم در مورد آوردن اسم هیتلر آوردم نیازی به تکرار نمی بینم.البته که شما میتونید دوباره بخونیدش.
کم تر حرص هم بخورید.....همیشه نشون داده شده خون بر شمشیر پیروزه.دیر یا زودش مهم نیست....امیدوارم زنده باشم و ببینم.
>>فوتوشاپه!!!!!!

آخرین ویرایش:

e-eng

عضو جدید
تست ریاضی کنکور 88

درکشوری فرضی انتخاباتی انجام شده و بعد از اعلام نتایج مشخص شده که در یک
شهرستان در 13 صندوق تعداد کل آراء هر صندوق 65 رای و در 9 صندوق تعداد کل
آراء هر صندوق 211 رای است.
کدام گزینه صحیح است:
1) از نظر علم ریاضی احتمال وقوع این رخداد تقریبا صفر است
2) در انتخابات این یک امر کاملا طبیعی است و هر کس شک کند یا بی اطلاع
است و یا مغرض
3) رد پای دکتر کردان در توزیع آراء دیده میشود
4)جواب بدم یعنی؟

Civil Boy

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
تست ریاضی کنکور 88

کدام گزینه صحیح است:
است و یا مغرض
4)جواب بدم یعنی؟
سلام
قضیه جالب شد می تونم بدونم منبع این تستت چیه:biggrin:
ضمنا میخواستم بدونم این تست رو شورای نگهبان گفتن نه:biggrin:

mr.ehsan

عضو جدید
در کل جالب بود اما من به هیچ کسی ارادت ندارم....به جز خدا....هر کسی خوبی هایی داره و در مقابل خیلی هم بدی.....قدرت خیلی چیزه بدیه.......:(

mr.ehsan

عضو جدید
تست ریاضی کنکور 88

کدام گزینه صحیح است:
است و یا مغرض
4)جواب بدم یعنی؟

بگم؟...... بگم؟......

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عرض شود كه عكسارو كه ديدم با خودم فكر مي كردم كه هر كي اين زمان ايشون رو مي ديده به عقلشم نمي رسيده كه اين شخص ايرانو كه هيچي دنيارو هم متحول مي كنه