عکس حمام کردن خانم ها در وان نفت

matin1366

عضو جدید

امان از دست این خانم ها و روش های زیبایی...

حمام نفتی یکی از جدیدترین نوع حمام در میان بانوان است و دراز کشیدن در یک وان پر از نفت خام بین بانوان ثروتمند در باکو پایتخت کشور نفت خیز آذربایجان، طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است.

این روش که اسپا spa نامیده میشود هزاران خاصیت دارد و کلی درد را علاج میکند،از درمان ناراحتی های پوستی بگیر تا ورم مفاصل، گردش خون، سیستم عصبی و…این بانوان به مدت ده دقیقه در این حوضچه های نفتی که چهل درجه حرارت دارند میخوابند که البته پزشکان اعلام کرده اند ماندن بیش از حد در این حوضچه ها باعث سرطان پوست میشود،البته این حمام بسیار گران قیمت است.

امان از دست این خانم ها و روش های زیبایی...:smile:

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
تعجب داره؟؟؟؟؟؟خب خانم هان دیگه.........کارای عجیب تر هم دارن دیگه........خودت که در جریانی........خخخخخخخخ
ولی من عکسی ندیدمااااااااااا..........گفته باشم.........نشه آش نخورده و دهن سوخته.........:biggrin:

geranaz_ar

عضو جدید

امان از دست این خانم ها و روش های زیبایی...

حمام نفتی یکی از جدیدترین نوع حمام در میان بانوان است و دراز کشیدن در یک وان پر از نفت خام بین بانوان ثروتمند در باکو پایتخت کشور نفت خیز آذربایجان، طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است.

این روش که اسپا spa نامیده میشود هزاران خاصیت دارد و کلی درد را علاج میکند،از درمان ناراحتی های پوستی بگیر تا ورم مفاصل، گردش خون، سیستم عصبی و…این بانوان به مدت ده دقیقه در این حوضچه های نفتی که چهل درجه حرارت دارند میخوابند که البته پزشکان اعلام کرده اند ماندن بیش از حد در این حوضچه ها باعث سرطان پوست میشود،البته این حمام بسیار گران قیمت است.

امان از دست این خانم ها و روش های زیبایی...:smile:
در خود نگاه میکنم که ببینم خطا کجاست،
بعداز کمی تامل و قدری سکوت پی میبرم،
آنجا که خالی از
" خداست "
،خطاست!..
;)

matin1366

عضو جدید
تعجب داره؟؟؟؟؟؟خب خانم هان دیگه.........کارای عجیب تر هم دارن دیگه........خودت که در جریانی........خخخخخخخخ
ولی من عکسی ندیدمااااااااااا..........گفته باشم.........نشه آش نخورده و دهن سوخته.........:biggrin:

آره پهلوان خانما کارای عجیب تر از اینا هم میکنن.
اون عکسی که تو میخوای ببینی برات میل میکنم پهلوان

geranaz_ar

عضو جدید
شما هم میتونین برین
آره خونه هم می تونی درست کنی
البته بجای نفت از شیر تازه استفاده کن
نه بابا ما نمیتونییم من که دلم نمیاد یه خیلی پول بدم برم تو وان که چی ؟پوستم خوب شه نخاستیم بابا
نه بابا ما از اون خونواده هاش نیستیم