عکسهای شیطان پرستان...

نازیلا

عضو جدید
کاربر ممتاز
بوش در جمع شیطان پرستان...

بوش در جمع شیطان پرستان...

نازیلا

عضو جدید
کاربر ممتاز

roshanfekrejavan

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام. . .:gol:
شما از ما نظری نخواستید.امّا من پُررویی می کنمو نظرمو درباره ی تاپیکتون میدم.:whistle:
تاپیکتون خیلی مفید و آموزندست.امّا چند جاش ایرادایی دیدم.
یکی خال کوبی روی بدن و چهرست و دیگری فرو کردنه حلقه ی بزرگ تو گوشه.
این دو علائم شیطان پرستی نیست.اینها از بومی های آفریقایی الهام گرفته شده و بومی ها برای دوری از شیطان ازش استفاده می کنن.کمی بعد لینک یا تصاویر مربوطه رو قرار میدم.
در ضمن.اینا ظاهرشون زشته و ترسناک.کاش همه ی شیطان پرستا اینجوری بودن تا آدم بشناستشون.
اینا شاید فقط اسمشون شیطان پرست باشه،ولی خودشون آدمای بی آزاری باشن.
ولی شیطان پرستای واقعی کسانی هستن که روز به روز مظلومای جهانو زیادتر می کنن.
کسانی هستن که برای بدست آوردن اهداف شومشون از هیچ گناهی فروگزار نمی کنن.
کسانی هستن که با پوشیدن لباس دینداری،بدترین ضربه هارو به مومنان و ادیان میزنن.
کسانی هستن که همه رو معیوب و خود رو کامل می بینن.
.
.
.
کسانی هستن که منو شما اطرافمون می بینیم.ولی کسی کاری به کارشون نداره. . .
چنتا نکته هم بین پستا دیدم که لازم می بینم بررسی شه:

با سلام
عکس های جالبی بود ولی اگه شیطان پرست بودن فقط با این شکل و شمایل هست پس آقایان : کلینا داور فوتبال، روبرتو کارلوس، زین الدین زیدان و همه اون بنده خداهایی که به نوعی از شیمی درمانی استفاده می کنن هم باید شیطان پرست باشند :d. نه این که گفتم شوخی بود. ولی اگه بخوایم جدی بحث کنیم از دید خیلی ها شیطان فقط اون بخش از وجود نفس انسانه که گرایش های پلیدی داره و انسان رو به کارهای زشت وادار میکنه. به نظر شخصی من این افراد بیشتر دوست دارن خودشون رو در جامعه مطرح کنن یعنی این که خیلی آدم های مکتبی و جدی نیستن.
در ضمن نکته جالب تر از همه اینا این هستش که ما که بیش از 1400 ساله که داریم خدا رو می پرستیم همش از زندگی عقب هستیم و همیشه از زندگی ناراضی و ناراحتیم وای به حال اینا که دارن ورژن غیر اورجینال یه معبود یعنی شیطان رو می پرستن. :hypocrite:
مرسی از عکساتون
دوست عزیز.من نمی گم.باستان شناسان می گن.ایرانی ها بیش از 12000 ساله که خدا رو می پرستن. . .
تو کتیبه هایی به خط میخی خدای یکتا ستایش شده.البته.این کتیبه ها تو ایران نیستن.
(منبع)
نازیلا من خودم یک آدم با عقاید مذهبی و روشن فکر هستم و چقدر خوب است که ما به جای صحبت از شیطان پرستی از خدا پرستی از آرامش عبادت از معنی های قشنگ و عمیق قرآن و از همه مهمتر از امام زمان و انتظار فرج بنویسیم
فکر میکنم که الان به اندازه ی کافی فساد در میان جوانان داره بیداد میکنه دیگه لازم نیست شما از شیطان پرستی هم بگی
لطفا بیشتر فکر کن
بازم اسمم اومد،پیدام شد!
دوست روشن فکر من.چرا نباید درباره ی همجنسگرایی و شیطان پرستی صحبت نکنیم؟
خود قرآن (کتاب مقدس)اومده بحث کرده،اونوقت ما نیایم بحث کنیم؟
این بحثا از هزار جور بحث دینی با ارزش تره.می دونی چرا؟
چون خیلیا از روی نا آگاهی به سمت اینجور امراض می رن.کمی روشن فکر و آگاه باشید. . .

ببخشید من شما رو نمی شناسم.شما منو با یکی دیگه اشتباه گرفتید.من در ابتدا نام کاربری ام SIMA_N بود که به KARA_DENIZ تغییر دادم و دلیلش تورکی بودن این نام کاربری است. در ضمن لطفا احترام خودتون رو نگه دارید و این آخرین باری باشه که این طور بی ادبانه با من صحبت می کنید.دیگه نبینم از این توهین ها بکنید.فهمیدی؟
اگه شما مسلمون نیستید این دلیل نمیشه که به عقاید دیگرون توهین کنید
بی شخصیت
بی فرهنگ
این رفتار شما با جمله ی زیر درتناقضه. . .
من خودم یک آدم با عقاید مذهبی و روشن فکر هستم.
خوب بود به جای توهین و تهدید،طی یک نامه ی خصوصی با دادن نشانه و علامت،مشکلتونو حل می کردید.این سایت جای اینگونه برخوردها نیست.
اینبارو گزارش ندادم. . .

نه بابا نميترسم....ناسلامتي خودمون.....:biggrin:

من دلم براي بعضي هاشون مي سوزه........آخه اينها راهشون را گم كردن....
اين ها بنده كسي شدن كه دشمن قسم خورده ما آدماست....

من آيه 22 سوره ابراهيم را براتون مي زارم....لطفا بخونيدش ...جالبه...مخصوصا آخر آيه بيشتر به اين موضوع ربط داره..

و شیطان، هنگامى که کار تمام مى‏شود، مى‏گوید: «خداوند به شما وعده حق داد; و من به شما وعده (باطل) دادم، و تخلف کردم! من بر شما تسلطى نداشتم، جز اینکه دعوتتان کردم و شما دعوت مرا پذیرفتید! بنابر این، مرا سرزنش نکنید; خود را سرزنش کنید! نه من فریادرس شما هستم، و نه شما فریادرس من! من نسبت به شرک شما درباره خود، که از قبل داشتید، (و اطاعت مرا همردیف اطاعت خدا قرار دادید) بیزار و کافرم!» مسلما ستمکاران عذاب دردناکى دارند! (22)
شیطان پرستان ستم کار محسوب میشن.چون به خودشون و(بنا به عکسهای موجود)به جسمشون ظلم کردن.
ولی گناه این قوم خیلی کمتر از کساییه که به دیگران ظلم می کنن!

سلام. کسی میدونه اینا به چه روشی اینجوری میشن ؟!

این عکس فوتو شاپیه;)
کار فوتوشاپ نیست.کاره painte. . .:w18:
با فوتوشاپ خیلی تمیزتر از این میشه کار کرد.:w07:

موفق و کامیاب باشید. . .و البته آمرزیده.:victory:

باز هم از این تاپیک ها بزارین.ممنون. . .
:gol::w27::gol:

mohammadreza_سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام
عکس های جالبی بود ولی اگه شیطان پرست بودن فقط با این شکل و شمایل هست پس آقایان : کلینا داور فوتبال، روبرتو کارلوس، زین الدین زیدان و همه اون بنده خداهایی که به نوعی از شیمی درمانی استفاده می کنن هم باید شیطان پرست باشند :d. نه این که گفتم شوخی بود. ولی اگه بخوایم جدی بحث کنیم از دید خیلی ها شیطان فقط اون بخش از وجود نفس انسانه که گرایش های پلیدی داره و انسان رو به کارهای زشت وادار میکنه. به نظر شخصی من این افراد بیشتر دوست دارن خودشون رو در جامعه مطرح کنن یعنی این که خیلی آدم های مکتبی و جدی نیستن.
در ضمن نکته جالب تر از همه اینا این هستش که ما که بیش از 1400 ساله که داریم خدا رو می پرستیم همش از زندگی عقب هستیم و همیشه از زندگی ناراضی و ناراحتیم وای به حال اینا که دارن ورژن غیر اورجینال یه معبود یعنی شیطان رو می پرستن. :hypocrite:
واقعا شما که مهندسی و این جوری فکر میکنی چه انتظاری از بقیه میشه داشت

نازیلا

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام. . .:gol:
شما از ما نظری نخواستید.امّا من پُررویی می کنمو نظرمو درباره ی تاپیکتون میدم.:whistle:
تاپیکتون خیلی مفید و آموزندست.امّا چند جاش ایرادایی دیدم.
یکی خال کوبی روی بدن و چهرست و دیگری فرو کردنه حلقه ی بزرگ تو گوشه.
این دو علائم شیطان پرستی نیست.اینها از بومی های آفریقایی الهام گرفته شده و بومی ها برای دوری از شیطان ازش استفاده می کنن.کمی بعد لینک یا تصاویر مربوطه رو قرار میدم.
در ضمن.اینا ظاهرشون زشته و ترسناک.کاش همه ی شیطان پرستا اینجوری بودن تا آدم بشناستشون.
اینا شاید فقط اسمشون شیطان پرست باشه،ولی خودشون آدمای بی آزاری باشن.
ولی شیطان پرستای واقعی کسانی هستن که روز به روز مظلومای جهانو زیادتر می کنن.

موفق و کامیاب باشید. . .و البته آمرزیده.:victory:

باز هم از این تاپیک ها بزارین.ممنون. . .:gol::w27::gol:
روشن فکر جوان واقعا اسمت بهت میاد...:smile:
ممنون که سر زدی...;)

ایرانیکا

عضو جدید
سلام دوستان عزیز
در خیلی از نقاط دنیا خرافه های عجیبی رواج دارد که متاسفانه گاها جنایتهای وحشتناکی به خاطر آن صورت می گیرد مثلا در آفریفا( اگر اشتباه نکنم کنیا و چند کشور دیگر) مردم روستاها پزشک ندارند و جادوگر دارند. این جادوگرها هم بیماریها را درمان می کنند از دندان درد گرفته تا مالاریا و ایدز(البته به روش خودشان:confused:) هم آرزوهای مردم را برآورده می کنند. یکی از عقاید وحشتناکی که دارند این است که اعضای بدن افراد آلبینیسم(این افراد پوست و موهایشان رنگدانه تولید نمی کند و به شکل زشتی سفید هستند) خواص معجزه آسا دارد. آنها بیرحمانه این بدبختها را می کشند و اعضای بدنشان را به قیمتهای گزاف می فروشند. بدلیل بی قانونی اگر یک جادوگر خبر شود که در خانه ای چنین فردی وجود دارد با عده زیادی فرد مسلح می آیند و آن بدبخت را می برند و سلاخی مس کنند! اگر فرصت شد بعدا چند داستان را که در این زمینه خواندم برایتان تعریف میکنم. یا درآمریکای جنوبی جادوی سیاه طرفدارانی دارد و افرادی هستند که به خاطر آن دست به جنایتهای وحشیانه می زنند مثلا خون یک دختر نوجوان را می ریزند تا فلان تیم فوتبال پیروز شود. جالب است که این خرافات به شکل مسالمت آمیزتری در جوامع پیشرفته هم نفوذ کرده مثلا دین جدیدی در اروپا آورده اند به نام Scientology که برای اینکه به آن دین مشرف گردید باید ورودی هنگفت و شهریه بپردازید جالب است که خیلی از افراد سرشناس هم به این خرافات اعتقاد دارند مثلا تام کروز (بازیگر ماموریت غیر ممکن) و زن جدیدش کیتی هولمز به این دین گرویده اند!
این ها برخی از مطالبی بود که من در گوشه و کنار خوانده بودم و اگر در اینترنت بگردید هم مطالب زیادی پیدا می کنید! البته چرا راه دور برویم همین بغل گوشمان طالبان را نگاه کنید عقایدی که دارند چه شباهتی به اسلام دارد؟ یکی از پیش زمینه های بروز چنین فرقه هایی جهل و بیسوادی است و عده ای سودجو از این جهل استفاده می کنند و عقاید عجیب غریبی را در ذهن افرادی که قدرت تفکر و به چالش کشیدن آن ایده ها را ندارند حک می کنند. متاسفانه در ایران هم چنین تلاشهایی می گردد اینکه یکی از افراد تندرو بیان می کند که احمدی نژاد جانشین خدا در زمین است و اطاعت از احمدی نژاد اطاعت از خداست!!! با کدام آموزه قرآن جور در می آید. البته خدا را صد هزار مرتبه شکر که ملت ما نسبت به ملتهای آفریقایی یا آمریکای جنوبی از فهم و درک سطح سواد بسیار بیشتری برخوردار است و این گونه افکار سطحی و خرافی فقط در کله عده محدودی که قدرت تفکر و به چالش کشیدن آن را ندارند می رود(همان گوسفندها در کتاب قلعه حیوانات- حتما این کتاب را بخوانید)!

سبز باشید!

Matrix

عضو جدید
چقدر جالبند مردمی که به احتمال فراوان هیچ ایدئولوژی فکری مشخصی ندارند اما دیگر ایدئولوژی ها را مورد قضاوت قرار می دهند!

آقا سید

مدیر بازنشسته
از اطلاعاتی که دادی ممنونم ... خواستم ازت تشکر کنم گزینه مربوطه غیر فعال بود نمیدونم اشکال از سیستم منه یا چیز دیگه .

sharifi1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
شیطان پرستی = ضد مسیح همانطور که در مطالب بالا ذکر شد شیطان پرستی آشکارا به جنگ با مسیحیت می پردازد . با توجه به کتاب مقدس ( کتاب پیدایش فصل 3 آیات 14 و 15 ) در می یابیم که ستیز شیطان با مسیح و با رستگاری بشر ستیزی دیرین و کهن است .
شیطان پرستان مسیح را به سخره گرفته و با به استهزا گرفتن آئین مسیحیت , این آئین را خرافات عده ای آدم لایعقل نامیده و با استفاده از سمبل هایی ضد مسیحی انزجار خود را به مسیح و پیروانش نشان می دهند . سمبل هایی همچون صلیب وارونه ، بز ( نماد مخالفت با بره یعنی مسیح ) ، عدد 666 که مطابق با کتاب مقدس عدد وحش می باشد و ...در کنسرت ها و آثار موسیقی شیطان پرستان کلمات توهین آمیز به مسیح و خدا به وضوح شنیده میشود .
شیطان پرستی در ایران :
یکی از کانال های ورود شیطان به ایران موسیقی های شیطان پرستی می باشد . موسیقی هایی به اصطلاح مدرن که هر کسی نمی تواند آن را درک کند . متاسفانه بنا به دلایل بسیاری تعداد زیادی از جوانان ایرانی دچار از خود بیگانگی و بعضاً چند گانگی شخصیتی شده و برای نشان دادن تغییرات و تحولات درونی خود به این نوع موسیقی روی آورده و بدون دانستن معانی ترانه ها آنها را زمزمه کرده و رفته رفته این آهنگ ها ملکه ذهن آنان می گردد و با توجه به این مطلب که در ایران آموزش درباره بسیاری از مسائل روز کمرنگ است پس جوانان و نوجوانان بدون دانش و آگاهی به گوش کردن موسیقی های شیطان پرستی و نیز استفاده از سمبل های شیطان پرستی ( که خوانندگان این گروه ها استفاده می نمایند ) می پردازند و غافل از ماهیت حقیقی آن به سلک شیطان پرستان درآمده و با این کار می خواهند توجهاتی که در طول زندگی به آنان نشده است جبران گردد و بدین ترتیب مورد توجه همگان قرار گرفته و بخشی از خلا های وجودی خویش را پر سازند .
امروزه در بسیاری از مغازه های طلا و جواهرات و برلیان فروشی ها می توان زیور آلاتی با سمبل های شیطان پرستی یافت . فروشندگان برای سود بیشتر اقدام به فروش چنین زیور آلاتی می نما یند و جوانان و نوجوانان هم برای عقب نماندن از قافله به اصطلاح روشنفکران این زیور آلات را خریده و یوغ بردگی شیطان را به گردن خود می اندازند . امروزه بیشترین تعداد شیطان پرستان در شهر های تهران ، کرج و شیراز و در بین فرقه هایی در غرب ایران ساکن هستند .
در گزارشی كه از سوی نیروی انتظامی تهران بزرگ منتشر گردید ،سال گذشته نیز خبر دستگیری شیطان پرستان در کرج را شنیدیم که در باغی کنسرتی به راه انداخته بودند و شیطان پرستان بسیاری از شهر های مختلف در آنجا حضور داشتند.
شیوه ها ی تبلیغ شیطان پرستی در ایران :
انتشار سی دی ،کاست و پوستر مربوط به خوانندگان متالیکا
گسترش سایت ها و وبلاگ های مربوط به شیطان پرستی
تبلیغ و اطلاع رسانی از طریق پارتی های شبانه و گفتگو های دوستانه به ویژه در مناطق مرفه شهرهای تهران ، شیراز و...
تبلیغ در تالارهای گفتگوهای مجازی موسیقی متالموسیقی متال هنوز از مهم ترین عوامل تشدید نفوذ شیطان در بین جوانان و نوجوانان محسوب می شود.
اینترنت ،رشد تعداد مخاطبان شبکه جهانی اینترنت در سالیان اخیر آسیبهایی را متوجه نظام فرهنگی کشور کرده است که از جمله می توان به فعالیت شیطان گرایانه اشاره کرد .
عمده فعالیت این افراد در قالب وبلاگ نویسی صورت می پذیرد. این گونه وبلاگ ها ، همزمان با اعلام موجودیت جنبش شیطان گرایان ایران فعالیت خود را آغاز کرده اظهار می کنند که از سوی فردی با نام مستعار اهریمن در ایران هدایت می شوند هم اکنون این شخص از سوی نیروی انتظامی ایران تحت تعقیب می باشد.
روند ارتباط گیری و فعالیت وبلاگ های یاد شده به این صورت است که افراد پس از تکمیل فرم ثبت نام ، یک ایمیل در صندوق پست الکترونیک خود با موضوع خوشامدگویی دریافت می کنند و پس از برقراری ارتباط با ایشان و در صورت جلب اعتماد به برخی از مهمانی های شبانه یا پارک ها برای آشنایی دعوت می شوند. این وبلاگ ها عمدتا فعالیت خود را در چندین محور انتشار عکسهای شیطان گرایان جهان ، انتشارنامه شبیه به نامه ها ی مسیحیان شیطان پرست ،خطاب به خداوند متعال که بار سیاسی نیز دارد ، دنبال می نمایند.
وضعیت فعلی شیطانپرستی در ایران: وضعیت فعلی این گروه ها در ایران را در محورهای زیر می توان تبیین کرد *تحرک در اینترنت وبلاگ نویسی ، گفتگو در محیط یاهو360 درجه ، سایت کلوپ دات کام ، دریافت خبرنامه و ... از جمله تحرکات اینترنتی شیطان پرستان ایرانی است که تا کنون نیز ادامه دارد *
ترویج نمادها مغازه ها واصناف فروشندگان زیور آلات نقره ای ، فروشگاه های پوشاک جوانان و بانوان به ویژه در شهر تهران ، وظیفه ی عمده ترویج شیطان پرستی در داخل کشور را بر عهده دارند . در پاره ای موارد فروشندگان و مدیران حتی اطلاع اندکی از محتوای عمل خود ندارند.
همچنین گفتنی است که برخی از چهره های مطرح موسیقی پاپ ومتالیکا در تهران و شهرستان ها پی در پی واز طرق مختلف، این نمادها را حمل و معرفی کرده و به صورت مستقیم و غیر مستقیم آنها را ترویج می کنند
سایت ها و وبلاگهای فارسی زبان نیز نقش مهمی را در گسترش و معرفی این نمادها ایفا می کنند.
*ترویج متالیکا گروه های موسیقی متالیکا به عنوان شاخصی از فعالیت رو به گسترش گروه های شیطان پرست ، قابل اشاره اند. پارتی های شبانه پارتی های شبانه ی شیطان پرستان یکی از راه های جذب جوانان بوده در این محافل جوانان با یکدیگر آشنا شده و از یکدیگر تاثیر پذیرفته و از آنجایی که می گویند خواهی نشوی رسوا همرنگ جماعت شو آن دسته ای از جوانان که در ابتدا با اعتقاد به دین و مسلک خود وارد این گروه ها شده اند رفته رفته همرنگ جماعت شیطان پرست شده و بعد منکر دین و خدا و پیغمبران می گردند . در این گونه مراسم ، هر بار گروهی از جوانان با انواع و اقسام روشها با اندیشه ها و ظواهر شیطان گرایی آشنا یا جذب آنها می شوند . آزادی و بی بند و باری و فساد این پارتی ها و بعضاً مواد مخدر و مشروبات الکلی همان ابزار هایی هستند که شیطان آنها را برای رسیدن به اهداف خود به کار می برد.
ممنون از زحمتت دوست عزیز
ولی متن هایی که گذاشتی ایراداتی داره
چون تقریبا زیاده ایراداش مجاله بحث درباره شو ندارم الان
اگه دوست داشتی بگو توضیح بدم
البتع این نظر منه ها
بازم ممنون:gol:

sharifi1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
مثلا اون که شما میخوای بگی متاله نه متالیکا
متالیکا اسم یه گروهه

آخرین ویرایش:

sharifi1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
من این متون از سایتای مختلف برای شما میگیرم...
اگرم مشکلی توی اونا میبینین به بزرگواری خودتون ببخشید...;)
تقریبا متوجه شده بودم که از جایی نقل کردی
بعضی از اونایی که ای متن ها رو مینویسن واقعا اطلاعات بسیار کمی دارن
ولی این زحمت شما رو بی ارزش نمیکنه
من ببخشم؟من چی کاره بابام:biggrin:
شاد باشی:gol:

vahidamin

عضو جدید
نازیلا سلام
واقعا ازت متشکرم که این مطالب را قرار دادی ولی این رو بگم که شیطان پرستی فقط اینها نیست اینها به صورت علنی شیطان پرستی می کنند ولی همه ما خودمون یه جورایی شیطان پرستیم خودمون هم خبر نداریم مگه پرستش چیزی جزء اطاعت نیست و ما هم تو زندگی با کارامون از شیطان اطاعت می کنیم
نازیلا و همه دوستان یه نگاه به ظاهر و درون خود بکنند و بگویند چند درصد شیطان پرستند خبر ندارند.
باز هم از کار خوبتان تشکر می کنم

salimipour

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواهشا یکبارم که شده عکس خداپرستان واقعی را بزارید / چرا اینقدر عکس این شیطان پرستان میزارید حالم بد شد در ضمن ممکن این خودش یه تبلغات باشه برای این فرقه////

vahidamin

عضو جدید
خدا پرست که کمه . همه در طول روز چندین بار خدا رو عوض می کنیم اول صبح شاطر نونوایی بعد سرکار اگه اداری باشه که رئیسه اگه ارباب رجوع باشی که وارد هر اتاقی میشی اون کارمند زپرتی پشت میز خدامون می شه اگه کار آزاد باشه که مشتری خانم یا پول خدا میشه حاظریم برای پولی که بود نبودش واسمون خیلی مهمه جون همه رو قسم بخوریم شب که می شه اول پرستش زنه تا اخر شب به آدم محل بذاره
حالا خودتون بگردید ببنید میشه عکس یک خدا پرست پیدا کرد
سلیمی پور عزیز هر وقت توناستی از صبح تا شب خدات رو عوض نکنی اخر شب برو جلو آیینه خودتو ببین تا عکس خدا پرست واقعی ببینی

pmehdiq

عضو جدید
کاربر ممتاز

ا

اين سمبل نيز همان پنتاگرام است ، با فرق اينكه انواع آن گاه پنج‌ضلعي وارونه (snvertedpentagram ) يا ديو (Buphomet ) و به شكل در ميان نمادهاي شيطان‌پرستان به چشم مي‌خورد .

خیلی جالب بود .... ممنون

به نظر شما اینکه خیلی از نمادهاشون. ستاره معروف .... است . ترویج شیطان پرستی ربطی به اسرائیل پیدا میکنه ؟

منظور این چیه ؟