عکسهایی از نامه دانشجویان پای برگه امتحان

وضعیت
موضوع بسته شده است.

soofiomid

عضو جدید
:biggrin:

تبسم44

عضو جدید
من پای برگه واسه استاد نامه نوشتم....جوابم میده.....
اگه میخواین بنویسین مودبانه بنویسین.....
الکی هم قسم نخورین.......
ولی این 2 تا نامه وضعشون واقعا خراب بود!!!!!!!!

bahram3

عضو جدید
کاربر ممتاز
من پای برگه واسه استاد نامه نوشتم....جوابم میده.....
اگه میخواین بنویسین مودبانه بنویسین.....
الکی هم قسم نخورین.......
ولی این 2 تا نامه وضعشون واقعا خراب بود!!!!!!!!
حالا چی نوشتی؟؟؟؟

تبسم44

عضو جدید
جناب اقای دکتر........
بار دومیه که این درس رو برمیدارم......
خواهشا کمکم کنید این درس رو بگذرونم.اخه راهم دوره!نمیخوام 9 ترمه بشم!!!!!!!!

1trust

عضو جدید
ما که استادامون همون جلسه اول میان میگن هرکی پای برگش نوبل بنویسه ،با اسم میزنم رو برد اگه نمی خواید درس بخونید بیخود وقتتون تلف نکنید

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من که هیچ وقت چیزی اضافه تر از جواب خود سوال نمی نویسم!!!!!!!

R3iHan3H

عضو جدید
کاربر ممتاز
جالب بود
نمیدونم چرا من هرکاری میکنم نمیتونم پای برگه بنویسم خیلی بده آخه اکثرا جواب میگیرن ازش
فکر کنم 60-70 درصد دانشجوها مینویسن

parna pahlavani

عضو جدید
parna

parna

من یه بار واسه معلم زبان فارسیمون یه نامه اخر ورقم نوشتم.قضیه:اونروز هم فلسفه داشتیم هم زبان فارسی ولی یکیش مال شیفت صبح یکی مال ظهر.اونروز من فلسفه خونده بودم و نمیدونستم زبان داریم.حواسم نبود سوالم نکرده بودم محض احتیاط.رفتیم مدرسه از قضا قبل کلاس اصلی کلاس جبرانی ادبیات داشتیم.قضیه اون جدا فقط بدونین با معلمش دعوام شد از کلاس اومدم بیرون یکی از بچه ها بهم گفت زبان داریم چرا فلسف میخونی از قضا 6درس امتحان زبان بوده.منم زدم به گریه از سر بدبختی:crying:.رفتم امتحان دادم از8 نمره بگید چند؟6 و نیم بردم بدون یه کلمه خوندن:twisted:.چرا؟تقلبی؟نههههههههههههههه.اهلش نیستم.جرئتشم ندارم.چون سر کلاس درس گوش میدادم.درس عبرت بگیرید همگان;).

parna pahlavani

عضو جدید
راستی یادم رفت بگم.نامه ای که نوشتم بی اثر بود.معلمم هم به رو خودش اصلا نیاورد.تازه معلمم دختر خاله مامانم بود.از اینکه اون نامرو نوشتم پشیمونم.جلسه بعدش روم نمیشد تو چشاش نگاه کنم.خجل شدم.

وضعیت
موضوع بسته شده است.