عنایت حضرت زهرا سلام اله علیها به جوان گناهکار

H S M 313

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همه
دوستای گلم دلم نیومد اینو نزارم براتون
حرفی نمیزنم
فقط گوش بدید
نه تو هر شرایطی
از همه چی دست بکشید و تنهای تنها گوش بدید
بعد بیاید هر چی دلتون خواست بنویسید
بگید چه حالی پیدا کردید
ایشالا حال خوبی بهتون دست بده
اگه دلتون شکست و اشکتون جاری شد برای منم دعا کنید
این سخنرانی خیلیارو عوض کرده
سخنرانشم همه میشناسید
ایشالا حضرت زهرا به هممون نگاه کنه:cry:

لینک دانلود:

عنایت حضرت زهرا سلام اله علیها به جوان گناهکار

http://uploadtak.com/images/j9732_________.mp3

عنایت حضرت زهرا سلام اله علیها به جوان گناهکار.mp3

یا زهـرا

آخرین ویرایش:

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
فاطمه‌ زهرا، پاره‌ تن‌ محمد مصطفی‌(صلی‌الله علیه‌وسلم‌) و همسر با وفای‌ علی‌ مرتضی، و مادر فرزانه‌ حسین‌، شهیدكربلا و حسن‌ مجتبی، سرور زنان‌ بهشت‌ و گل‌ سر سبد اهل‌ بیت‌، پیكر صبر و استقامت‌ و مظهر حجاب‌ و عفت‌.
-----------------------------------------------------------------------------------------
در روایات‌ مختلف‌ و به‌ مناسبت‌های‌ گوناگون‌ در مورد ویژگیهای‌ والای‌ فاطمه‌ نقل‌ شده‌ كه‌ رسول‌ اكرم‌(صلی‌الله علیه‌وسلم‌)فرمود: «نزل‌ ملك‌ من‌ السما´ء فاستأذن‌ الله أن‌ یسلِّم‌ علي ‌َّ، لم‌ ینزل‌ قبلها، فبشرني أن‌ فاطمة‌ سیدة‌ نسا´ء أهل‌ الجنة‌» (شیبانی، احمد بن حنبل، مسند ج ۵، ص ۳۹۱، دار الفکر)
«فرشته‌ای‌ از آسمان‌ فرود آمد، از خداوند اجازه‌ خواست‌ تا بر من‌ سلام‌ دهد، آن‌ فرشته‌ قبل‌ از این‌ فرود نیامده‌ بود، و به‌من‌ بشارت‌ داد كه‌ فاطمه‌ سیده‌ و سرور زنان‌ بهشت‌ است‌
در روایت‌ دیگری‌ آمده‌ كه‌ رسول‌ اكرم‌(صلی‌الله علیه‌وسلم‌) فرمود:
«فاطمه‌ بضعة‌ منّی‌، فمن‌ أغضبها، أغضبنی‌» (بخاری، محمد بن اسماعیل، الجامع الصحیح، ج ۴، ص ۵۷۹، شماره حدیث: ۳۷۱۴، دار الکتب العلمیة، ۱۴۱۲هـ، ۱۹۹۲م) «فاطمه‌ پاره‌ تن‌ من‌ است‌، هر كه‌ او را بیازارد مرا آزار داده‌ است‌
حضرت‌ عایشه‌(رضی‌ الله عنها) می‌فرماید: «ما رأیت‌ أحداً قط‌ أصدق‌ من‌ فاطمة‌ غیر أبیها» (اصبهانی، ابونعیم، حلیة الاولیاء، ج ۲، ص:۴۲، بیروت، دار الکتاب العربی ۱۴۰۷ هـ ۱۹۸۷م) «من‌ هیچ‌ كسی‌ را راستگوتر ازفاطمه‌ غیر از پدر بزرگوارش‌ ندیدم‌»