عمليات فرهنگي در ورزش ايران واقعا تاسف برانگيز

علی رضا1111

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مجعول خلیج عربی ، ظاهرا دست اندرکاران فدراسیون شنا در تصمیمی فرهنگی ! بهترین جا را برای دفاع از نام خلیج فارس ، پشت مایوی قائم میرابیان شیرجه روی ایران دانسته اند تا حساب کار دست همه اجانب بیایید. البته کاری نداریم که در شنا مقام و مدالی در این بازیهای نیاوردیم ولی باید به هوش و ذکاوت دوستان تبریک گفت

Unknown_S

متخصص سیستم های قدرت
کاربر ممتاز

مرسی از تاپیکتون.
واقعا اینا خودشون یه پا جکن و به جای حفظ آبرو دارن گند میزنن
ممنون

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
سپاس دوست عزیز. البته خیلی بهتر بود این عزیزان فرهنگی کار نقشه ایران رو کوچکتر میکردند تا جا برای دریای خزر هم باز میشد و این ورزشکار در یک زمان از هر دو ی انها ( خلیج فارس و دریای خزر ) دفاع میکرد و از اون منطقه استزاتژیک ( پشت مایو ) به دنیا نشون میدادن ما حواسمون به همه استعمارگران شرقی و غربی و عربی و روسی و چینی و امریکایی هست !!!!!!!!!!!!!!

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
مجعول خلیج عربی ، ظاهرا دست اندرکاران فدراسیون شنا در تصمیمی فرهنگی ! بهترین جا را برای دفاع از نام خلیج فارس ، پشت مایوی قائم میرابیان شیرجه روی ایران دانسته اند تا حساب کار دست همه اجانب بیایید. البته کاری نداریم که در شنا مقام و مدالی در این بازیهای نیاوردیم ولی باید به هوش و ذکاوت دوستان تبریک گفت

به این کار میگن فرهنگ سازی

peach_69

عضو جدید
بعضی وقتا شک میکنم به ایرانی بودن این مسئولا!!
جز تاسف چیزی نمیمونه....

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز

:biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:

ای ول به مسئولین فرهنگی این مملکت !!

وقتی یه مشت ادم بی سواد و گری گوری در اینگونه سمتهای بالا قرار میگیرند انتظار دیگه ای دارید ؟!!

تازه خوبه که اسم ایران رو در جلوی مایو قرار ندادند !!! :confused: :surprised:

MSS13

عضو جدید
از خوب جائی شروع کردن به فرهنگ سازی بالخره باید فرهنگ رو از پایه شروع کرد:biggrin:

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
از این به بعد در سرتاسر دنیا پشت مایو منطقه سوق الجیشی استراتژیک خیلی مهمی محسوب میشه . کلی کار کارشناسی روش انجام شده تا این محلو کشف کردن و دیدن بهتر از اینجا نمیشه به مردم دنیا حقانیت ایران رو نشون داد

mehdix622

عضو جدید
کاربر ممتاز
از این به بعد در سرتاسر دنیا پشت مایو منطقه سوق الجیشی استراتژیک خیلی مهمی محسوب میشه . کلی کار کارشناسی روش انجام شده تا این محلو کشف کردن و دیدن بهتر از اینجا نمیشه به مردم دنیا حقانیت ایران رو نشون داد
Fله خوب وقتی یک کارشناس حقوق میره میشه شهردار،یک مهندس عمران میشه رویس رادیو تلوزیون ،و .........
بیشتر از این هم انتظار نمیره

به یک شاه گفتند چه شد حکومتت سرنگون شد؟گفت بزرگان را به کارهای خرد و خردان را به کارهای بزرگ نهادم
بزرگان عارشان امد و خردان نتوانشتند
وبه دین سان من شدم سرنگون

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوب اینکه خوبه ...

بابا خارجیا روی شرت های جورواجورشون پرچم کشورشون رو میزارن ما اومدیم اینکار رو کردیم بده شدیم ؟

بعدشم این عکس نشون میده که همین توجه خیلیا رو جلب کرده دیگه ...

پیشنهاد میکنم روی چیزای دیگه هم این کار رو بکنن

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب اینکه خوبه ...

بابا خارجیا روی شرت های جورواجورشون پرچم کشورشون رو میزارن ما اومدیم اینکار رو کردیم بده شدیم ؟

بعدشم این عکس نشون میده که همین توجه خیلیا رو جلب کرده دیگه ...

پیشنهاد میکنم روی چیزای دیگه هم این کار رو بکنن

اون خارجیا کار فرهنگی با بصیرت نکردن همش بخاطر فشن بی بصیرتی و ....... هست کاراشون

اون خارجیا استکبار جهانی و امپریالیست و جهانخوار و اه اه هستن و ما مملکت ارزشی با بصیرت و فرهنگی کار به به

شما پیشنهاد بدین روی چه چیزای دیگه ای از اینکارا کنن دوستان حتما خودشون زحمت میکشن به گوش مسئولان میرسونند .

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اون خارجیا کار فرهنگی با بصیرت نکردن همش بخاطر فشن بی بصیرتی و ....... هست کاراشون

اون خارجیا استکبار جهانی و امپریالیست و جهانخوار و اه اه هستن و ما مملکت ارزشی با بصیرت و فرهنگی کار به به

شما پیشنهاد بدین روی چه چیزای دیگه ای از اینکارا کنن دوستان حتما خودشون زحمت میکشن به گوش مسئولان میرسونند .

خوب روی چیزایی که که توجه جلب کنه

همون دور و بر شورت ( البته از نوع ورزشی و در صورت نیاز غیر ورزشی ) باشه خوبه

من خودم اسپانسرشون میشم

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب روی چیزایی که که توجه جلب کنه

همون دور و بر شورت ( البته از نوع ورزشی و در صورت نیاز غیر ورزشی ) باشه خوبه

من خودم اسپانسرشون میشم

دوستان عزیز توجه بفرمایید محدوده رزمایشی ( فرهنگی ) منتخب منتصب قابل قبول تشخیص داده میشود . در این محدوده به جنگ فرهنگی علیه دشمن جهانخوار ( شرقی و غربی ) ادامه دهید. دوستمون چنابpinion

هم قول دادن اسپانسر بشن .

کلهم دنیا تحت تاثیر واقع شد و به عظمت کار فرهنگی ما ایمان اورد.

بالا