علوم تحقیقات تهران یا اهواز

صبا68

عضو جدید
کاربر ممتاز
امسال میخام ارشد شرکت کنم به نظر شما از این رشته ها کدوم شرکت کنم؟ وکدوم دانشگاه؟

علوم تحقیقات اهواز یا تهران؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ارزیابی محیط زیست
الودگی محیط زیست
طراحی محیط زیست / علوم تحقیقات تهران
مدیریت hse /علوم تحقیقات تهران
مهندسی محیط زیست گرایش هوا
مهندسی محیط زیست گرایش اب
مهندسی محیط زیست گرایش اب و فاضلاب
تورو خدا جواب بدین
دوستون دارم

آخرین ویرایش:

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اطلاعات زیادی در مورد این رشته ها ندارم ولی فکر کنم از لحاظ بازار کا ر گرایش اب فاضلاب از هموشون بهتر باشه

vahid.hp

عضو جدید
کاربر ممتاز
امسال میخام ارشد شرکت کنم به نظر شما از این رشته ها کدوم شرکت کنم؟ وکدوم دانشگاه؟

ارزیابی محیط زیست
الودگی محیط زیست
تورو خدا جواب بدین
دوستون دارم
صبا جان متاسفانه اطلاعاتی از این رشته ها ندارم و نمیتونم کمکت کنم...موفق باشی

صبا68

عضو جدید
کاربر ممتاز
علوم تحقیقات تهران یا اهواز؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Martin Eco

عضو جدید
کاربر ممتاز
از رشته ها واقعیت اطلاع ندارم...ولی اگه اینکه تو شهر خودت باشی برات مهم نیس و مشکلی با خوابگاه و خونه نداری علوم تحقیقات دانشگاه خوبه آزاده و تعریفشو شنیدم..

lars_manson2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب دانشگاه تهران بهتره , زندگی تو شهر تهران هم افق های دیدت رو بالاتر میبره. اما خب هزینه ها و گرفتاری های خودشو داره که درنهایت بازهم باید خودت تصمیم بگیری.

n3sa

عضو جدید
در مورد محیط زیست، متأسفانه زیاد اطلاعی ندارم. ولی به نظرمن اگه لیسانس تو شهر خودتون بودی، واسه ارشدم از شهرتون دور نشو. خیلی سخته، توان آدم توی خونه خیلی بیشتره تا تویه شهر دیگه. بازم باید روحیه خودتو ببینی

amireza_2000

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
والله از رشته های که گفتی اطلاع زیادی ندارم ولی خوب تهران بهتره ولی هزینه هات خیلی میره بالا

zahra1386

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام گلم:gol:

والا من اطلاعی از رشته هایی که نام بردی ندارم عزیزم...بهتره با یه مشاور تحصیلی درباره ش صحبت کنی:smile:

موفق باشی:)

Lina!

عضو جدید
من هم فقط در مورد رشته طراحی محیط زیست اطلاع دارم.
اینکه این رشته در کشور فقط در دانشگاه تهران هست و سالانه فقط 20-30 نفر می گیرن.
50% سوالات تشریحی و 50% عملی (یعنی طراحی و اسکیسه). و به نظرم قبولیش اصلاً آسون نیست.

milad gholami

عضو جدید

علوم تحقیقات اهواز یا تهران؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ارزیابی محیط زیست
الودگی محیط زیست
تورو خدا جواب بدین
دوستون دارم
منم چیز زیادی نمیدونم ولی فکر میکنم طراحی بهتر باشه چون میشه ازش استفاده کرد شرکت در مناقضه های ادارات و طراحی و ساخت محیط پارک و زیست

sorushine

عضو جدید
دوست عزیز با سلام بازار کار گرایش ارزیابی و آمایش سرزمین خیلی عالیه حتی میتونم بگم جزء تاپترن هاست رشته مدیریت HSE که چند سالیه اومده توی صنعت مخصوصا صنایع نفتی جایگاه خیلی خوبی داره و مطمعنا با این رشته بی کار نمیمونه(فیلد کاری من HSE هست( ازبین گرایش های دیگه واسه جذب توی سازمانها باید اقدام کرد ولی بین اونای دیگه گرایش هوا بهتره برای جذب شدن توی سازمان محیط زیست گرایش بیولوژی بهتر جذب میشه

میهن مشرقی

عضو جدید
salam

salam

azizam manam farghaye ina ro zyad nemidunam vali yeki az ostadam migoft modiriyate mohit daneshga teh kheili khube o ghabulish kheili sakht nist alanam ke modiriyat hame ja mikhan.movaffagh bashi.:gol::smile:;)

mohammad sabri

کاربر بیش فعال
سلام دوست عزیزم تو این رشته ها که نام بردی رشته مدیریت HSE از همه بهتره شک نکن و حتما انتخابش کن . اولویت دومم مهندسی آب و فاضلاب
دانشگاه هم اولویت رو بذار رو دانشگاه شهر محل سکونت ، درس خوندن تو یه شهر دیگه باعث میشه خیلی درگیر حاشیه بشی و انرژیت برای درس و مطالعه کم بشه .
امیدوارم موفق باشی

bigbang0661

عضو جدید
این رشته ها رو من اطلاع ندارم ولی میتونم راجع به علوم تحقیقات اهواز اینو بگم که دانشگاه خوبیه ولی خوابگاه به ارشدیها ارائه نمیده. و یه چیز دیگه، اهواز اصلا اب و هوای خوبی نداره

بالا