عكسايي از علي كريمي كه تاحالانديديد

علی رضا1111

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[FONT=times new roman, times, serif]عــلی کـريمـی در جمـع کـودکـان بـی سرپــرسـت[/FONT]

ببینم آقای آجرلو سیر کردن شکم این بچه های معصوم بهتره یا اینکه صبح تا شب هیچی نخوری که به یاد اینا باشی؟

[FONT=times new roman, times, serif]علی کریمی در کنار بابک معصومی - زمانیکه کسی کمکی به بابک معصومی نکرد علی کریمی تمام مخارج بیمارستانشو پرداخت کرد[/FONT]

علی رضا1111

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بابک معصومی: زمانی که پزشکان از من قطع امید کرده بودند، علی کریمی تمام هزینه های درمانی ام را پرداخت کرد

[FONT=times new roman, times, serif]و این هم علی کریمی در کنار بلندقدترین پسر ایران که در برنامه ماه عسل شرکت کرد. از بلندی قد خودش دچاره عارضه شده بود. مجری ازش پرسید چه آرزویی داری. گفت سه تا آرزو دارم. یکی اینکه سالم باشم. لپ تاپ داشته باشم. و علی کریمی رو از نزدیک ببینم. همون شب علی کریمی یه لپ تاپ براش خرید و رفت به دیدنش و گفت هزینه درمانت هم میدم بری آلمان. هر سه تا آرزوشو برآورده کرد[/FONT]​
http://irfreeup.com/images/bk663l1i31deeg8decgv.jpg

علی رضا1111

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[FONT=times new roman, times, serif]حميد استيلي: كسي كه بچه‌هاي يتيم را سرپرستي مي‌كند، آدم بدي نيست‌، صادق‌تر از علي كريمي نديده‌ام[/FONT]
[FONT=times new roman, times, serif] [/FONT]
[FONT=times new roman, times, serif] محمد دادکان: معترضان به كريمي همه پاك‌اند و منزه؟ | با دروغ پردازي و ریا دنبال اهداف مالی خود هستند[/FONT]
[FONT=times new roman, times, serif]محمد خاکپور: نباید کسی را به روزه‌گیری مجبور کرد [/FONT]
[FONT=times new roman, times, serif]علی کریمی بازیکنی که در بایرن روزه میگرفت و در ایران به جرم روزه خواری اخراج میشود![/FONT]
[FONT=times new roman, times, serif]علی کریمی که با کسب اجازه از فلیکس ماگات، روزه اش را در تمرینات بایرن حفظ می کرد، حالا توسط مفتشان مذهبی و با قوانین قرون وسطایی، به جرم روزه خواری از باشگاهش اخراج شده است.[/FONT]
[FONT=times new roman, times, serif]آقای هدایتی. لطفا سردار آجرلو را جرم تظاهر به روزه داری از تیمتان اخراج کنید. [/FONT]
[FONT=times new roman, times, serif]علی‌ کریمی‌ در برابر آجرلو : نیکی‌ در مقابل تظاهر [/FONT]
[FONT=times new roman, times, serif]علی‌ کریمی‌ نماد نیکی‌ و حق طلبی ذاتی در مقابل زاهدان ریاکار و متظاهر[/FONT]
[FONT=times new roman, times, serif] حمید استیلی: علی کریمی هميشه در رابطه با حق دیگران و نه حق خودش انتقاد می‌كند كه این نشان از بزرگی او دارد [/FONT]
[FONT=times new roman, times, serif]حجازی: آقایان زیر باد کولر نشسته اند و به بازیکن گیر می دهند [/FONT]
[FONT=times new roman, times, serif] حجازی در اظهار نظری گفته است:«بازیکن باید روزی 12 کیلومتر بدود.این تازه به غیر از دویدن در روز مسابقه است.برخی را دیده ام که از بازیکنان انتقاد می کنند که این انتقاد اصلا حرفه ای نیست.زیر باد کولر نشسته اند و به بازیکن،تمرین کردنش و خواسته هایی که دارد گیر میدهند[/FONT]
[FONT=times new roman, times, serif]تومباكوويچ سرمربي استيل اذين: تا به حال چنين چيزهايي نديده بودم[/FONT]

mina3265

عضو جدید
بابک معصومی: زمانی که پزشکان از من قطع امید کرده بودند، علی کریمی تمام هزینه های درمانی ام را پرداخت کرد

[FONT=times new roman, times, serif]و این هم علی کریمی در کنار بلندقدترین پسر ایران که در برنامه ماه عسل شرکت کرد. از بلندی قد خودش دچاره عارضه شده بود. مجری ازش پرسید چه آرزویی داری. گفت سه تا آرزو دارم. یکی اینکه سالم باشم. لپ تاپ داشته باشم. و علی کریمی رو از نزدیک ببینم. همون شب علی کریمی یه لپ تاپ براش خرید و رفت به دیدنش و گفت هزینه درمانت هم میدم بری آلمان. هر سه تا آرزوشو برآورده کرد[/FONT]

علي كريمي تو قلب من جا داره