عشق فراموش شده...سوختم خاکسترم را باد برد---.بهترین یارم مرا از یاد برد___

sokot92

عضو جدید
سلام بچه ها__________تو رو خدا کمکم کنید دیونه دارم میشم.

من عاشق بودم به خاطر عشقم خیلی چیزا رو زیر پا گذاشتم پا روی خیلی مسایل گذاشتم ولی اون خیلی نامرد بود خیلی

1.دخترا اگه شما هم کلاسیتون یه پسری ازتون خواستگاری کنه چه واکنشی بهش نشون میدید ؟؟

2.من یکی از ورودی هامون از همون روزای اول عاشق شد بعدش اوازش به کل بچه ها رسید دختره بهش گفت بزار درسمون تموم شه بعد حالا که ترم شیشش تموم شده طرف با یه پسر دیگه رابطه ریخته دوستم داره دیوونه میشه!!!!!!

3.پسرا ایا شما هم شده از کسی از دخترای کلاس خوشتون بیاد ایا جراتشو کردید برید بهش بگید ؟؟بعدش شده یکی از هم کلاسی هاتونو دوست داشتید و بعدش طرف ازدواج کرده باشه چطوری با این مساله کنار اومدید؟؟از طرفی دخترا دوست دارید اگه پسری از هم کلاسی هاتون ازتون خوشش میومد بیاد ازتون خواستگاری کنه یا نه؟؟؟

4.من عاشق یکی از هم کلاسی هام بودم ولی چون شرایطشو نداشتم نرفتم بهش بگم گذاشته بودم اخر این ترم برم بگم بعدش طرف فهمیدم یه ماه پیش یکی از هم کلاسی هام که بخدا من خیلی از اون سرتر هستم رفته ازش خواستگاری کرده و جواب مثبت گرفته یعنی مطمئنم اگه من میرفتم به منم صد در صد جواب مثبت میداد ولی حیف شد خیلی سوختم خیلی.

چرا رسم دنیا اینه
چرا این جوری میشه
من میخوام برم از یکی دیگه از هم کلاسی هام خواستگاری کنم به نظرتون به کسی نمیگه
دوست ندارم به کسی بگه
نمیخوام این یکی هم از دستم بره

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام اول از همه زود به هر کی دل نبند حالا که دل بستی جرات داشته باش و برو بهش بگو یا رومی رومی یا زنگی زنگی ، بعدشم اول برو تحقیق کن و ببین آدم درستی هست خانواده داره ، هم کفو تو هست بعد برو پا پیش بذار بعدش هم جواب رد هم شنیدی نباز ، دنیا تموم نشده شاید بعدها و حتما بهتر از اون هم گیرت بید فقط عجله نکن تو تصمیمی ازدواج یعنی احساسی عمل نکن از رو عقلت تصمیم بگیر

sahar tala

عضو جدید
1.ازش ميخوام رسمي اينكار انجام بشه و با اطلاع خانواده ها بيشتر با هم آشنا شيم...
2.اين مشكل واسه خيليا پيش مياد فقط و فقط خودش بايد تلاش كنه فكر اون خانومو از سرش بيرون كنه.
3.اگه قصدش واقعا خواستگاري باشه چه اشكالي داره؟!
4.بهتره بريد باهاش صحبت كنيد چون حتي اگه جوابش منفي هم باشه خيالتون راحته كه حرفتونو بهش زديد.ازش بخوايد دراين مورد با كسي صحبت نكنه.

*جیگر طلا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدونم عزیزم من دانشجو نیستم و تا حالا با پسرا همکلاس نشدم ولی برا ماجرای هردوتون متاسف شدم خدا صبر بده:cry:

sokot92

عضو جدید
1.ازش ميخوام رسمي اينكار انجام بشه و با اطلاع خانواده ها بيشتر با هم آشنا شيم...
2.اين مشكل واسه خيليا پيش مياد فقط و فقط خودش بايد تلاش كنه فكر اون خانومو از سرش بيرون كنه.
3.اگه قصدش واقعا خواستگاري باشه چه اشكالي داره؟!
4.بهتره بريد باهاش صحبت كنيد چون حتي اگه جوابش منفي هم باشه خيالتون راحته كه حرفتونو بهش زديد.ازش بخوايد دراين مورد با كسي صحبت نكنه.
ممنون.
به قیافش نمیخوره بره به کسی بگه ولی دوستم میگه امکان نداره اگه به دوستای صمیمیش نگه و در نتیجه دوستای صمیمی دوستاش به بقیه میگن و...
میگه دخترا میفهمن و همش با نگاهاشون توی کلاسا تحت فشار قرار میگیری و دانشگاه واسط عذاب اور میشه
یه چیز دیگه من از جواب رد شنیدن نمیترسم می ترسم بهم بخندند و....از یه طرف اگه بهم جواب رد بده این جوری موقعیت های دیگه رو میترسم از دست بدم
موندم چیکار کنم

sahar tala

عضو جدید
ممنون.
به قیافش نمیخوره بره به کسی بگه ولی دوستم میگه امکان نداره اگه به دوستای صمیمیش نگه و در نتیجه دوستای صمیمی دوستاش به بقیه میگن و...
میگه دخترا میفهمن و همش با نگاهاشون توی کلاسا تحت فشار قرار میگیری و دانشگاه واسط عذاب اور میشه
یه چیز دیگه من از جواب رد شنیدن نمیترسم می ترسم بهم بخندند و....از یه طرف اگه بهم جواب رد بده این جوری موقعیت های دیگه رو میترسم از دست بدم
موندم چیکار کنم

به قيافه كه نيست...نميدونم ، من شايد به يه دوست صميميم بگم ولي1.من از دوست صميميم مطمئنم كه بين خودمون ميمونه.2.اگه بدونم واسه طرفم مهمه كه هيچكس از اين قضيه اطلاعي نداشته باشه منم چيزي نميگم.
خيلي منفي داريد نگاه ميكنيد قرار نيست همه بفهمن..بعدم واسه چي بخندن؟! واسه همه پيش مياد ديگه...

sokot92

عضو جدید
سلام اول از همه زود به هر کی دل نبند حالا که دل بستی جرات داشته باش و برو بهش بگو یا رومی رومی یا زنگی زنگی ، بعدشم اول برو تحقیق کن و ببین آدم درستی هست خانواده داره ، هم کفو تو هست بعد برو پا پیش بذار بعدش هم جواب رد هم شنیدی نباز ، دنیا تموم نشده شاید بعدها و حتما بهتر از اون هم گیرت بید فقط عجله نکن تو تصمیمی ازدواج یعنی احساسی عمل نکن از رو عقلت تصمیم بگیر
از بابت تناسب و ...هم کفو بودن تناسب داریم و من که مشکلی ندیدم
فقط میمونه که برم بهش بگم
نه من از جواب منفیش اصلا نمیترسم از چیرای دیگه میترسم
نمیدونم عزیزم من دانشجو نیستم و تا حالا با پسرا همکلاس نشدم ولی برا ماجرای هردوتون متاسف شدم خدا صبر بده:cry:
ممنون در این شب که میگن خیلی عزیزه واسه منم تو رو خدا دعا کنید.

*دختر باران*

عضو جدید
کاربر ممتاز
داستانت یکم زیادی شبیه داستان منه!!!
اگه ازش خوشم بیاد،بهش میگم باید با اطلاع خانواده ها انجام شه،یعنی بیاد و رسمیش کنه،اگه واقعا راست میگه!
دوست من واسه داداشش کاملا حرفه ای اینکارو انجام داد....اونقدرها هم سخت نیست!
اگه واقعا بهش علاقه دارید برید جلو؛اگه جوابش + بود که مبارکتون باشه،اگه نه که بعدا یه عمر افسوس نمیخورید....
امیدوارم مشکلتون حل شه....!!!
منو که بردید به یه عالمی که سعی داشتم فراموشش کنم!!!

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام بچه ها__________تو رو خدا کمکم کنید دیونه دارم میشم.

من عاشق بودم به خاطر عشقم خیلی چیزا رو زیر پا گذاشتم پا روی خیلی مسایل گذاشتم ولی اون خیلی نامرد بود خیلی

1.دخترا اگه شما هم کلاسیتون یه پسری ازتون خواستگاری کنه چه واکنشی بهش نشون میدید ؟؟

2.من یکی از ورودی هامون از همون روزای اول عاشق شد بعدش اوازش به کل بچه ها رسید دختره بهش گفت بزار درسمون تموم شه بعد حالا که ترم شیشش تموم شده طرف با یه پسر دیگه رابطه ریخته دوستم داره دیوونه میشه!!!!!!

3.پسرا ایا شما هم شده از کسی از دخترای کلاس خوشتون بیاد ایا جراتشو کردید برید بهش بگید ؟؟بعدش شده یکی از هم کلاسی هاتونو دوست داشتید و بعدش طرف ازدواج کرده باشه چطوری با این مساله کنار اومدید؟؟از طرفی دخترا دوست دارید اگه پسری از هم کلاسی هاتون ازتون خوشش میومد بیاد ازتون خواستگاری کنه یا نه؟؟؟

4.من عاشق یکی از هم کلاسی هام بودم ولی چون شرایطشو نداشتم نرفتم بهش بگم گذاشته بودم اخر این ترم برم بگم بعدش طرف فهمیدم یه ماه پیش یکی از هم کلاسی هام که بخدا من خیلی از اون سرتر هستم رفته ازش خواستگاری کرده و جواب مثبت گرفته یعنی مطمئنم اگه من میرفتم به منم صد در صد جواب مثبت میداد ولی حیف شد خیلی سوختم خیلی.

چرا رسم دنیا اینه
چرا این جوری میشه
دوست ندارم به کسی بگه

ببین دوست محترم قبول کن هر دختری دوست داره با یه پسری ازدواج کنه که از هر نظر توی شرایط خوبی باشه در رابطه با دوستت بگم خب ترم یک رفته خواستگاری کرده انتظار داشته دختره بهش چی جوابی بده بعدش دوستتو گذاشته تعلیق الانم که بهتر از اون دوستت احتمالا رفته خواستگاری و اونم جواب مثبت داده و هیچ ایرادی هم بهش وارد نیست تقصیر دوستت بود باید همون جا ازش دل میکند.....
.
.
.
چی جالب من یکی از دوستام به طرز فجیعی از یکی از هم کلاسی هامون خوشش میومد بعدش یادمه تابستون خیلی بهش فکر میکرد از دوریش و....
بعد ترم بعد تابستون شروع شده دختره ازدواج کرده بود دوستم واقعا اون ترم به کل گند زد.....
.
.
.
ببینید شتر سواری دولا دولا نمیشه و به قول دوستمون به قیافه نیست شما برو ازش خواستگاری کن اگه واقعا نیتت ازدواجه و بخواه به کسی نگه ولی اگه هم بگه که من میگم میگه چی اشکالی داره اگه جوابش مثبت بود مبارکه و اگه منفی بود دوستی که نمیخواستی رفتی خواستگاری کردی و تازشم خیلی کلاس کاریت درسته حتی اگه بخوای از هم کلاسی دیگت خواستگاری کنی....ولی خب راجع به شرایطت نگفتی؟؟؟باید شرایطشو داشته باشی چون هر دختری توی این سن ممکنه خاطر خواه زیاد داشته باشه....

sokot92

عضو جدید
داستانت یکم زیادی شبیه داستان منه!!!
اگه ازش خوشم بیاد،بهش میگم باید با اطلاع خانواده ها انجام شه،یعنی بیاد و رسمیش کنه،اگه واقعا راست میگه!
دوست من واسه داداشش کاملا حرفه ای اینکارو انجام داد....اونقدرها هم سخت نیست!
اگه واقعا بهش علاقه دارید برید جلو؛اگه جوابش + بود که مبارکتون باشه،اگه نه که بعدا یه عمر افسوس نمیخورید....
امیدوارم مشکلتون حل شه....!!!
منو که بردید به یه عالمی که سعی داشتم فراموشش کنم!!!

وای چی بد شد تو رو خدا منو ببخشید...

sokot92

عضو جدید
ببین دوست محترم قبول کن هر دختری دوست داره با یه پسری ازدواج کنه که از هر نظر توی شرایط خوبی باشه در رابطه با دوستت بگم خب ترم یک رفته خواستگاری کرده انتظار داشته دختره بهش چی جوابی بده بعدش دوستتو گذاشته تعلیق الانم که بهتر از اون دوستت احتمالا رفته خواستگاری و اونم جواب مثبت داده و هیچ ایرادی هم بهش وارد نیست تقصیر دوستت بود باید همون جا ازش دل میکند.....
.
.
.
چی جالب من یکی از دوستام به طرز فجیعی از یکی از هم کلاسی هامون خوشش میومد بعدش یادمه تابستون خیلی بهش فکر میکرد از دوریش و....
بعد ترم بعد تابستون شروع شده دختره ازدواج کرده بود دوستم واقعا اون ترم به کل گند زد.....
.
.
.
ببینید شتر سواری دولا دولا نمیشه و به قول دوستمون به قیافه نیست شما برو ازش خواستگاری کن اگه واقعا نیتت ازدواجه و بخواه به کسی نگه ولی اگه هم بگه که من میگم میگه چی اشکالی داره اگه جوابش مثبت بود مبارکه و اگه منفی بود دوستی که نمیخواستی رفتی خواستگاری کردی و تازشم خیلی کلاس کاریت درسته حتی اگه بخوای از هم کلاسی دیگت خواستگاری کنی....ولی خب راجع به شرایطت نگفتی؟؟؟باید شرایطشو داشته باشی چون هر دختری توی این سن ممکنه خاطر خواه زیاد داشته باشه....
ممنون.
شرایط که چه عرض کنم ولی خب بازم نسبت به بقیه جلو ترم
از یکم از حرفاتون قوت قلب گرفتم از یکمش دلم هری ریخت
اره کسی که خاطر خواه زیاد داشته باشه زود میپره و منم از همین میترسم.

*دختر باران*

عضو جدید
کاربر ممتاز
وای چی بد شد تو رو خدا منو ببخشید...

نه...زخمش تازست
تا خوب شه طول میکشه
فقط اگه جلو رفتی جا نزن....اول شرایط خودتو اونو خانوادهاتونو ببین بعد برو
اگه اون دختر دلبستت شه بعد بزنی زیرش....!!!!
میفهمی چی میگم؟

mr.mohamadi

عضو جدید
عشق.......
اگه عشق واقعي باشه هنوز هيچکس قله ي عشق واقعي رو فتح نکرده فقط ميسوزند منظورم عشق اوله....ودوست خوبم اينو بدون عشق يک معادله است وجوابش آسان
آويزوني گريزونه
گريزوني آويزونه....اگر اونم تورو بخواد هرچه گريزونش بشي اون آويزونت ميشه ولي اگه آويزون شدي اونو براي هميشه ازدست ميدي . چون غرورميکنه ....من خودم يه نفر رو ميخواستم بعداز چهار سال گفت برو دنبال من نيا...چه شبها و چه سختيها و سر کوچشون نوشتم بعد تو هرکه مرا ديد تورا نفرين کردو بعد اون تصميم دارم مجرد باشم چون اونو خواسته بودم خداکنه تو به عشقت برسي

island1991

عضو جدید
کاربر ممتاز

خب بستگی داره طرف کی باشه و خواسته شو چطور و کی و کجا مطرح کنه!!
همه چی بستگی به موقعیت و خود طرف داره که در نتیجه ش ممکنه سکوت کنم یا جفت پا برم تو چشش!!
:D
از کسی که دوستش داری ساده دست نکش. شاید دیگه هیچ کس رو مثل اون دوست نداشته باشی
از کسی هم که دوستت داره بی تفاوت عبور نکن. چون شاید هیچ وقت ،هیچ کس تو رو مثل اون دوست نداشته باشد!!
باید در هر صورت گفته بشه...پنهان کردنش به نفع هیچکدوم نیست...

باید میگفتی...حتی اگه شرایطش نبود...شاید اون هم در خفا دلبسته ی تو شده باشه اما نتونسته ابراز کنه...
مرگ یه باز شیون هم یه بار...تهش جواب نه بود که اگه اون موقع میشنیدی کمتر ضربه میخوردی تا الان که بیشتر به عشقش وابسته شده بودی...
خدا صبرت بده...از ماست که بر ماست...

چرا رسم دنیا اینه
چرا این جوری میشه
دوست ندارم به کسی بگه

خب بره بگه...از چی میترسی؟!

sokot92

عضو جدید
نه...زخمش تازست
تا خوب شه طول میکشه
فقط اگه جلو رفتی جا نزن....اول شرایط خودتو اونو خانوادهاتونو ببین بعد برو
اگه اون دختر دلبستت شه بعد بزنی زیرش....!!!!
میفهمی چی میگم؟
من دورو برم زیاد کسایی رو دیدم که زخم خورم
من یه زمان فکر میکردم دخترا بیش تر زخم میخورند ولی الان چشم باز میکنم میبینم نسبیه خیلی از دوستام خواسته یا ناخواسته درگیر یه رابطه عاطفی منجر به شکست شدند بعضی ها با رابطه بعضی ها بدون رابطه
من یقین دارم اگه خدا کمکم کنه جا نمیزنم
دختر خیلی خیلی ساکت و سنگینیه من یادم نمیاد با کسی از هم کلای هامون صحبت کرده باشه
فکر نمیکنم بدون اجازه خونوادش بخواد اب بخوره چی برسه بخواد دل بستم بشه!!!
اگه منو قبول کنه تا تهش میرم.

sokot92

عضو جدید
عشق.......
اگه عشق واقعي باشه هنوز هيچکس قله ي عشق واقعي رو فتح نکرده فقط ميسوزند منظورم عشق اوله....ودوست خوبم اينو بدون عشق يک معادله است وجوابش آسان
آويزوني گريزونه
گريزوني آويزونه....اگر اونم تورو بخواد هرچه گريزونش بشي اون آويزونت ميشه ولي اگه آويزون شدي اونو براي هميشه ازدست ميدي . چون غرورميکنه ....من خودم يه نفر رو ميخواستم بعداز چهار سال گفت برو دنبال من نيا...چه شبها و چه سختيها و سر کوچشون نوشتم بعد تو هرکه مرا ديد تورا نفرين کردو بعد اون تصميم دارم مجرد باشم چون اونو خواسته بودم خداکنه تو به عشقت برسي

وای ممنون.
یه بنده خدایی همش بهم میگفت نری بهش بگی ازت فراری میشه
دوست من اگه نرم بهش بگم که ممکنه اون جوری از دستش بدم
جون من یه راه جلو پام بزار شما که این راهو رفتی بهم بگو بهترین کارچیه؟؟؟

*دختر باران*

عضو جدید
کاربر ممتاز
من دورو برم زیاد کسایی رو دیدم که زخم خورم
من یه زمان فکر میکردم دخترا بیش تر زخم میخورند ولی الان چشم باز میکنم میبینم نسبیه خیلی از دوستام خواسته یا ناخواسته درگیر یه رابطه عاطفی منجر به شکست شدند بعضی ها با رابطه بعضی ها بدون رابطه
من یقین دارم اگه خدا کمکم کنه جا نمیزنم
دختر خیلی خیلی ساکت و سنگینیه من یادم نمیاد با کسی از هم کلای هامون صحبت کرده باشه
فکر نمیکنم بدون اجازه خونوادش بخواد اب بخوره چی برسه بخواد دل بستم بشه!!!
اگه منو قبول کنه تا تهش میرم.

اول به خانوادت تبریک میگم بعد اگه سر بگیره به اون دختر
جا زدن قلب یه دخترو تیکه پاره میکنه....نمیتونم بگم چه حسیه....ولی از تو داغون میشه آدم....یه حسیه که....:cry:
اینجور که میگی دختر خوبیه ....اقدام کن ایشالا خیرِ

sokot92

عضو جدید

خب بستگی داره طرف کی باشه و خواسته شو چطور و کی و کجا مطرح کنه!!
همه چی بستگی به موقعیت و خود طرف داره که در نتیجه ش ممکنه سکوت کنم یا جفت پا برم تو چشش!!

.
.
باید میگفتی...حتی اگه شرایطش نبود...شاید اون هم در خفا دلبسته ی تو شده باشه اما نتونسته ابراز کنه...
مرگ یه باز شیون هم یه بار...تهش جواب نه بود که اگه اون موقع میشنیدی کمتر ضربه میخوردی تا الان که بیشتر به عشقش وابسته شده بودی...
خدا صبرت بده...از ماست که بر ماست...

.
.
.
خب بره بگه...از چی میترسی؟!
خیلی ممنون.
خب به نظر شما کجا بهش بگم بهتره؟؟من نظرم اینه توی دانشگاه که به هیچ وجه ولی خب توی خیابونم که خوبیت نداره ؟؟
.
شاید اونم فکر کنم اره یه نظرایی بهم داشت ولی من به خودم جرئت ندادم برم بهش بگم که ایم جوری از دستم پرید:(
.
اره من الان خییل بهترم واقعا تا یه ماه پیش به کل داغون بودم..
.
خب همه ی حرف منم همینه من به اون دختره نگفته بودم و الانم تموم شده است ماجراست ولی شما فکرشو بکنید اگه گفته بودم و الان با این پسره ازدواج کرده بود هم از این جا رونده شده بودم و از هم از این مونده بودم مشکل من اینه

sokot92

عضو جدید
اول به خانوادت تبریک میگم بعد اگه سر بگیره به اون دختر
جا زدن قلب یه دخترو تیکه پاره میکنه....نمیتونم بگم چه حسیه....ولی از تو داغون میشه آدم....یه حسیه که....:cry:
اینجور که میگی دختر خوبیه ....اقدام کن ایشالا خیرِ

ممنون:smile:
بخدا واسه یه پسر هم همین طوره.
شما اگه حال روز دوست منو میدید دوستم که به خاطر اون دختر مشروط شد بهش چقدرفکر میکرد و...الان بعد سه سال ..سه سال از عمرشو به فنا میبینه اون رفته بود به دختره گفته بود و دختره ازش فرار میکرد و قایم باشک بازی و....
.
پس شما میگید برم بگم و از بقیه ماجرا نترسم و فراری و..نمیشه؟؟؟

*دختر باران*

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون:smile:
بخدا واسه یه پسر هم همین طوره.
شما اگه حال روز دوست منو میدید دوستم که به خاطر اون دختر مشروط شد بهش چقدرفکر میکرد و...الان بعد سه سال ..سه سال از عمرشو به فنا میبینه اون رفته بود به دختره گفته بود و دختره ازش فرار میکرد و قایم باشک بازی و....
.
پس شما میگید برم بگم و از بقیه ماجرا نترسم و فراری و..نمیشه؟؟؟

اون دختر یا زیادی لوس بوده که ناز میکرده،یا قصدش چیز دیگه ای بوده
این کارا قایم باشک بازی نداره
میخواد بگه نمیخوادم باید بگه طرف معطل نشه الکی....
اگه خوب میشناسیش و تصمیمتو گرفتی آره....البته نظر اونم کم کم بپرس
یهو هم سر اصل مطلب نرو...شرایط و موقعیت و زمان مناسب رو هم درنظر بگیر
اگه خدا بخواد موفق میشی

sokot92

عضو جدید
اون دختر یا زیادی لوس بوده که ناز میکرده،یا قصدش چیز دیگه ای بوده
این کارا قایم باشک بازی نداره
میخواد بگه نمیخوادم باید بگه طرف معطل نشه الکی....
اگه خوب میشناسیش و تصمیمتو گرفتی آره....البته نظر اونم کم کم بپرس
یهو هم سر اصل مطلب نرو...شرایط و موقعیت و زمان مناسب رو هم درنظر بگیر
اگه خدا بخواد موفق میشی
اون دختره که نمیدونم شایدم حق با شماست.من همیشه به دوستم میگفتم لیاقتت بالاتر از ایناست.
نه اون نامردی کرد و دوستمو توی تعلیق گذاشت نه بهش جواب رد داد و نه مثبت گفت فعلا بهم فکر نکن و بزار زمان بگزره یکی نیست بگه مگه میشه !!!
الانم که یکی بهتر از اون رفته جلو .........
.
.
اره خیلی خوب میشناسمش و واسه اثبات این حرفم بهتون بگم که حتی توی بچه های خودمون خاطر خواه زیاد داره یعنی خیلی از بچه هامون شرایطشو ندارند اگه نه میگن خیلی دختر خوبیه و....و حتی اونایی که شرایط یا قصد ازدواج ندارند به عنوان یه دخترخیلی خوب قبولش دارند
.
این که یهو نرم سر اصل مطلب خب نمیشه من وقتی برم باهاش صحبت کنم اگه حرف بی ربطی بزنم که اصلا وای نمیسته گوش بده و بعدشم ممکنه فکر کنه قصدم دوستیه...
شما اگه نکته خاصی دارید ممنون میشم بگید تا بتونم با کمک خدا و شما دوستان موفق بشم..

island1991

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی ممنون.
خب به نظر شما کجا بهش بگم بهتره؟؟من نظرم اینه توی دانشگاه که به هیچ وجه ولی خب توی خیابونم که خوبیت نداره ؟؟
.
شاید اونم فکر کنم اره یه نظرایی بهم داشت ولی من به خودم جرئت ندادم برم بهش بگم که ایم جوری از دستم پرید:(
.
اره من الان خییل بهترم واقعا تا یه ماه پیش به کل داغون بودم..
.
خب همه ی حرف منم همینه من به اون دختره نگفته بودم و الانم تموم شده است ماجراست ولی شما فکرشو بکنید اگه گفته بودم و الان با این پسره ازدواج کرده بود هم از این جا رونده شده بودم و از هم از این مونده بودم مشکل من اینه

از خودش بپرس...بگو یه مسئله خصوصی رو میخوام مطرح کنم اگه ممکنه یه قرار ملاقات بذاریم هر جا که شما راحتین...
بعدشم میری یه پارکی-کافی شاپی جایی بهش میگی...خلاص!

سعدیا دی رفت و فردا همچنان موجود نیست
در میان این و آن فرصت شمار امروز را...

این مسئله اگر هم اتفاق میفتاد واسه اون خانوم بد میشد که جا زده نه شما...

این احتمالات همیشه وجود داره...با ترس نمیشه زندگی کرد...گر جهنم میروی مردانه رو...
:cool:

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدونم والا داستان دوستت رو با داستان خودت چرا با هم گفتی

خب اون دختر که جواب دوستت رو همون ترم 1 داد جوابش همون نه بود دیگه
تازه دختر بیچاره نمیتونه تا ترم آخر صبر کنه که ایا بیاد آیا نیاد ، تازه شاید خواستگارش بهتر از دوستت بود

در مورد خود شما هم باید بگم مطمئن باشید گفتنش بهتر از نگفتنشه ، به حرف همکلاسیای دیگتون چیکار دارید
اگه به حرف دیگران باشه که هیچکس نمیتونه کاری انجام بده جرم که نمیخواین بکنید عمل خیر ،
به نظر من به صمیمی ترین دوستش بگید که بره ازش نظر شمارو بپرسه
اینجوری هم اون راحتر نظرشو میگه هم شما کمتر اذیت میشید

sokot92

عضو جدید
از خودش بپرس...بگو یه مسئله خصوصی رو میخوام مطرح کنم اگه ممکنه یه قرار ملاقات بذاریم هر جا که شما راحتین...
بعدشم میری یه پارکی-کافی شاپی جایی بهش میگی...خلاص!

سعدیا دی رفت و فردا همچنان موجود نیست
در میان این و آن فرصت شمار امروز را...

این مسئله اگر هم اتفاق میفتاد واسه اون خانوم بد میشد که جا زده نه شما...

این احتمالات همیشه وجود داره...با ترس نمیشه زندگی کرد...گر جهنم میروی مردانه رو...
:cool:

وای کاشکی همیشه همه چیز به این راحتی ها بود.
من همین که برم باهاش حرف بزنم کلی استرس دارم بعد شما صحبت از کافی شاپ میکنید:smile:...اگه این حرفو بهش بزنم که همون جا درجا ردم میکنه
من بهش بگم کارتون دارم به احتمال زیاد اگه خیلی باهام خوب برخورد کنه میگه بفرمایید همین جا حرفتونو بگید همین
.
حرف خوبی زدید باید دست از دو دلی بردارم و برم مرد و مردانه بهش بگم ولی خود اینم کاره سختیه
نه این که خجالتی باشم ولی خب اون دختره دختری نیست که با پسر هم کلام شه با دخترا هم سر کلاس زیاد صحبت نمیکنه چی برسه به بقیه

sokot92

عضو جدید
نمیدونم والا داستان دوستت رو با داستان خودت چرا با هم گفتی

خب اون دختر که جواب دوستت رو همون ترم 1 داد جوابش همون نه بود دیگه
تازه دختر بیچاره نمیتونه تا ترم آخر صبر کنه که ایا بیاد آیا نیاد ، تازه شاید خواستگارش بهتر از دوستت بود

در مورد خود شما هم باید بگم مطمئن باشید گفتنش بهتر از نگفتنشه ، به حرف همکلاسیای دیگتون چیکار دارید
اگه به حرف دیگران باشه که هیچکس نمیتونه کاری انجام بده جرم که نمیخواین بکنید عمل خیر ،
به نظر من به صمیمی ترین دوستش بگید که بره ازش نظر شمارو بپرسه
اینجوری هم اون راحتر نظرشو میگه هم شما کمتر اذیت میشید

داستان دوستمو گفتم چون روی منم تاثیر منفی گذاشته..
نه بابا دختره جواب رد نداد که به دوستم گفت فعلا بزارید همون هم کلاس باشیم دوستم فکر میکرد این دختره دوسش داره کهاین طوری بهش جواب داده ولی ای دل غافل.
به نظر شما واسطه بفرستم!!!!این طوری که خیلی بدتره این جوری شاید با خودش فکر کنه حتی جرئت نداشتم باهاش حرف بزنم و بعدشم نتونه منظورمه بهش برسونه من فکر نمیکنم این طوری خوب باشه که پای واسطه در میون بیاد.اگه بشه خودم برم بگم خیلی بهتره

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
داستان دوستمو گفتم چون روی منم تاثیر منفی گذاشته..
نه بابا دختره جواب رد نداد که به دوستم گفت فعلا بزارید همون هم کلاس باشیم دوستم فکر میکرد این دختره دوسش داره کهاین طوری بهش جواب داده ولی ای دل غافل.
به نظر شما واسطه بفرستم!!!!این طوری که خیلی بدتره این جوری شاید با خودش فکر کنه حتی جرئت نداشتم باهاش حرف بزنم و بعدشم نتونه منظورمه بهش برسونه من فکر نمیکنم این طوری خوب باشه که پای واسطه در میون بیاد.اگه بشه خودم برم بگم خیلی بهتره
نه به دوستش بگو فقط بره بپرسه که شما بری حرفتو بزنی یا نه
اگه چوابش مثبته مکانش کجا باشه بهتره
چون اخه شما تو پستای قبلیتون گفتید یه دختری که کم حرفه زیاد راحت نیست ، به طبع ممکنه کمی جدی هم باشه ، به همین خاطر من گفتم که برای اولین بار خدتون مستقیم نگید بهتره ، و فکر میکنم شما حتی نمیتونید عکس والعمل اون رو حدس بزنید به همین خاطر کمیی استرس دارید

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چون اخه شما تو پستای قبلیتون گفتید یه دختری که کم حرفه زیاد راحت نیست ، به طبع ممکنه کمی جدی هم باشه ، به همین خاطر من گفتم که برای اولین بار خدتون مستقیم نگید بهتره ، و فکر میکنم شما حتی نمیتونید عکس والعمل اون رو حدس بزنید به همین خاطر کمیی استرس دارید
ثمین جونم اگه من بودم که به دوستم میگفتم بهش بگو نه:)
یکی از دلیل هاشم دوستمون خودش گفت
بنظر من باید خودش مردو مردونه حرفشو بزنه

sokot92

عضو جدید
اره مثلا یه کلاس ازمایشگاه با هم داشتیم اینو و دوستش گیر کرده بودند بعدش دوستش رفت از یکی از پسرای کلاس کمک خواست و این حتی صحبت نکرد و فقط از اخر یه تشکر کرد کلا سرش به کار خودش گرمه
اره خیلی خیلی کم حرفه یعنی من همیشه این جوری دیدمش
استرس که اره خیلی دارم

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره مثلا یه کلاس ازمایشگاه با هم داشتیم اینو و دوستش گیر کرده بودند بعدش دوستش رفت از یکی از پسرای کلاس کمک خواست و این حتی صحبت نکرد و فقط از اخر یه تشکر کرد کلا سرش به کار خودش گرمه
اره خیلی خیلی کم حرفه یعنی من همیشه این جوری دیدمش
استرس که اره خیلی دارم
ببین برای همین میگم که برای اولین بار خودت نرو ، حالا قهرمان بازی در نیاری نمیشه ، ممکنه عواقبش به نفعت نباشه
چون به هر حال من یه دخترم برای هر دختری هم تو دانشگاه پیش میاد که ازش خواستگاری کنن ، برای منم پیش اومده چند بار ولی اصلا بلد نبودن روشش رو و این حرکتشون باعث شد من زده بشم
شما باید دقیقا به صمیمی ترین دوستش بگید ، اگه فکر میکنید دوست خیلی صمیمی نداره باید از یه روش دیگه استفاده کنید