عدم نمایش درست فیلدها در کریستال ریپورت

alias67

عضو جدید
من یه تیبل دارم به اسم customer
که این تیبل سه تا فیلد داره codecustomer,name,company
و با استفاده از ویزارد کریستال ریپورت تیبل customer رو به کریستال ریپورت اضافه میکنم
که در این گزارش گروه بندی رو بر اساس codecustomer قرار میدم.
حالا وقتی گزارش رو نشون میده ، مقدار فیلد ها رو درست نمایش نمیده مثلا در قسمت company , مقدار friday,saturday,sunday,tuesday قرار میده. یا مثلا تو قسمت name ، مقدار green,blue,black,white رو نشون میده و تو قسمت codecustomer هم کد مشتری ها رو درست قرار نمیده و بجاش مقدار عددی دیگه ای قرار میده.
ممنون میشم بهم بگین مشکل کجای کاره که به جای مقدار فیلدها اسم روزای هفته یا رنگ ها رو نشون میده!!!!!! . در ضمن من از اس کیو ال استفاده میکنم و تو تیبل هم از زبان فارسی استفاده نمیکنم

golemaryam_1983

عضو جدید
کاربر ممتاز
من یه تیبل دارم به اسم customer که این تیبل سه تا فیلد داره codecustomer,name,company و با استفاده از ویزارد کریستال ریپورت تیبل customer رو به کریستال ریپورت اضافه میکنم که در این گزارش گروه بندی رو بر اساس codecustomer قرار میدم. حالا وقتی گزارش رو نشون میده ، مقدار فیلد ها رو درست نمایش نمیده مثلا در قسمت company , مقدار friday,saturday,sunday,tuesday قرار میده. یا مثلا تو قسمت name ، مقدار green,blue,black,white رو نشون میده و تو قسمت codecustomer هم کد مشتری ها رو درست قرار نمیده و بجاش مقدار عددی دیگه ای قرار میده. ممنون میشم بهم بگین مشکل کجای کاره که به جای مقدار فیلدها اسم روزای هفته یا رنگ ها رو نشون میده!!!!!! . در ضمن من از اس کیو ال استفاده میکنم و تو تیبل هم از زبان فارسی استفاده نمیکنم

سلام دوست عزیز کریستال ریپورت شما درست ایجاد نشده دوستان در لینک های زیر نمونه هایی رو برای ایجاد کریستال ریپورت گذاشتند می تونید از روی نمونه ها کریستال ریپورت رو ایجاد کنید.

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/301358-کار-با-کریستال-ریپورت-در-سی-شارپ

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/191847-یادگیری-C-(بررسی-سئوالات-و-مشکلات)/page28

با تشکر

alias67

عضو جدید
مرسی
برنامه ای که نوشته بودی رو گرفتم . مشکل فقط تو کدنویسی بود که برنامت کارم رو سه سوته راه انداخت
بازم ممنون