عجایبی که فقط در ایران می توان دید (سری new)

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:surprised::biggrin::biggrin:
بعضی هاش خیلییییییی خنده دار بود
مرسییییی داداشی

niaz**

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهندس رو ایول

حمید 88

کاربر فعال مهندسی کشاورزی ,
کاربر ممتاز
عجب خاطراتی داریم هر روزم بهشون اضافه میشه

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایول خیلی ردیف بود مخصوصا اون کیک شکلاتی داغ دلمو تازه کردی........
اون سیبیله هم باحال بود........

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
اوناااایییی که نخونده بودم خیلی باحال بودن دمت گرم......

ولی این یکی خالی بندی .....اخه ادم انقدر احمق میشه....

دوست من شما CDفیلم کاندیدا های نامزدی ریاست جمهوری سال 84 رو ندیدی چه آدمای داغونی بودن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مثلا یارو عکاس بود بعد به عنوان رزومه با فوتوشاپ برای خودش عکس درست کرده بودیا اونی که هر چی می گفتن با آیات قرآن جواب می داد!!!!!!!
اگه ندیدی برو گیر بیار ببین که نصف عمرت بر فناست ببینی از خنده می ترکییییییی............

2aawsome

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوست من شما CDفیلم کاندیدا های نامزدی ریاست جمهوری سال 84 رو ندیدی چه آدمای داغونی بودن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مثلا یارو عکاس بود بعد به عنوان رزومه با فوتوشاپ برای خودش عکس درست کرده بودیا اونی که هر چی می گفتن با آیات قرآن جواب می داد!!!!!!!
اگه ندیدی برو گیر بیار ببین که نصف عمرت بر فناست ببینی از خنده می ترکییییییی............

نه جدی ندیدم.....اگه اینجوری باشه میرم گیرش میارم.....
خوبه والا بعد میگن ما تو ایران تفریح نداریم...تفریح از این بیشتر؟؟:دیییی

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه جدی ندیدم.....اگه اینجوری باشه میرم گیرش میارم.....
خوبه والا بعد میگن ما تو ایران تفریح نداریم...تفریح از این بیشتر؟؟:دیییی

واقعا بی نظیر بود من خودم تو مدرسه دیدم یعنی معلم تاریخ سوم دبیرستانمون نشون داد ولی نذاشت رایتش کنیم اگه گیر آوردی به ما هم برسون چند ساله دنبالشم هنوز گیر نیاوردم.....
شاید بگم از کیلیپ فرزاد حسنی و سردار رادان هم خنده دار تر بود دروغ نگفتم.........

2aawsome

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واقعا بی نظیر بود من خودم تو مدرسه دیدم یعنی معلم تاریخ سوم دبیرستانمون نشون داد ولی نذاشت رایتش کنیم اگه گیر آوردی به ما هم برسون چند ساله دنبالشم هنوز گیر نیاوردم.....
شاید بگم از کیلیپ فرزاد حسنی و سردار رادان هم خنده دار تر بود دروغ نگفتم.........

پیدا کردم حتما خبرت می کنم.....دمت گرم..:دی

ا.پزشکی

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

عکس اولی که واقعاً اعصاب خورد کنه، درسته که ما میخندیم، ولی باور کنید اگر همچین چیزی تو اروپا یا امریکا اتفاق بیفته کلاه برداری محسوب میشه که این جنس رو بدی دست مردم.

ولی از عکس دوم خوشم اومد. واقعاً جای شکرش باقیه که درخت هارو قطع نکردن، اتفاق نادری بود ...

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار
کاربر ممتاز
وای داداش همشون بیست بیست بودن دمت ملول :biggrin:

mahta_architect

عضو جدید
خیییییییلی خوب بود،یعنی مردم از خنده:w15:
اون عکس آخر...واقعا انگیزش از طرح کارت ویزیتش چی بود با اون عروس و داماد؟؟؟؟؟:w15:
مرسی:w27:

mahsa.92

عضو جدید
واااااااااااییییییییییییییییی عاااالییییییییییییییییییییی بوووووود.......اون مهندسه رو ایول چقد هنرمند وااااااااقعااااااااااااااا:w15::w15::w15::w15::w15::w15:

taranome ehsas

عضو جدید
سهم تشکرامو مدیرسایت بالا کشیده:cry:
آره دقیقا واقعیته ایرانه.. اون کیک هم که داغه دلمون شده وضدحاله من وقتی به اون قسمتش میرسم یه گاز بزرگ میزنم تا با قسمتای دیگش قاطی بشه:razz:

taranome ehsas

عضو جدید
سهم تشکرامو مدیرسایت بالا کشیده:cry:
آره دقیقا واقعیته ایرانه.. اون کیک هم که داغه دلمون شده وضدحاله من وقتی به اون قسمتش میرسم یه گاز بزرگ میزنم تا با قسمتای دیگش قاطی بشه:razz:

ashkanhpb

کاربر بیش فعال

سال 84 که همین دوتا قبل بود و اون چند تا که هیچ کدوم داغون و خنده دار نبودن ، عکاسم توش نبود ، شاید منظورت 70 یا 60 ها بوده

.eliii.

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی جالب بود مرسی واقعا از عجایبن ایرانیا.............

aryana.sh

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایرانی ها ابتکار خرج میکنن همیشه. خیلی هم خوب
مرسی