عاشورا آمد-نذر امسال کمک به کودکان بیماریهای خاص

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
من و دوستام امسال تصمیم گرفتیم بجای کمک به حسینیه و جاهای دیگه
امسال به بنیاد بیماریهای خاص و کودکان سرطانی کمک کنیم:heart:
:gol:امیدوارم شماهم دست در دستان ما بزارید تا با هم تو این راه قدم برداریم:gol:

ای صاحب کرامت شکرانه سلامت - روزی تفقدی کن درویش بینوا را

شماره حساب 1313 بانک ملی شعبه اسکان
شماره حساب 20537 بانک رفاه کارگران شعبه بیمارستان امام حسین
و هرجور دیگه ای که خودتون میدونید

ایزد نگهدارتون:heart::heart::gol:

تشکر هم نکنید که ریا نشه/مرسی

شماره حساب 1313 بانک ملی شعبه اسکان
شماره حساب 20537 بانک رفاه کارگران شعبه بیمارستان امام حسین

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم اومدم دارم سعی میکنم این موضوع رو برای اطرافیان جا بندازم . البته به قول استادم ما زبانشناسان زبون بازی رو خوب بلدیم تا اینجا که موفق هم شدم. شما چی کار کردید

sogand.sogand

عضو جدید
منم اومدم دارم سعی میکنم این موضوع رو برای اطرافیان جا بندازم . البته به قول استادم ما زبانشناسان زبون بازی رو خوب بلدیم تا اینجا که موفق هم شدم. شما چی کار کردید

سلام خوبی عزیزم؟
آفرین به تو
من میام اینجا و عکسایی رو که تو می ذاری و می بینم دلم پر از غصه می شه

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
نهاد خیریه بهنام دهش پور تبلیغات رسمی تو تلویزیون هم داره پخش میکنه
لطفا کمک کنید

elaheh-98

عضو جدید
چه میکنی آقا حامد...!!؟ مرسی
و
بچه های دل پاک باشگاه.
از پست هاتون گرفتم که هنوز آدم مهربون هم زیاده.
با اینکه بعضی اوقات بد میشیم و...

یه چیزی ته دل هممون هست که هیچ وقت از بین نمیره و من به دنیا نمی دمش

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه میکنی آقا حامد...!!؟ مرسی
و
بچه های دل پاک باشگاه.
از پست هاتون گرفتم که هنوز آدم مهربون هم زیاده.
با اینکه بعضی اوقات بد میشیم و...

یه چیزی ته دل هممون هست که هیچ وقت از بین نمیره و من به دنیا نمی دمش
بچه های باشگاه خیلی با صفا هستن
ایکاش زودتر شناخته بودمشون

آیدا..

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[FONT=times new roman, times, serif]گل مريض است [/FONT]
[FONT=times new roman, times, serif]دوا مي خواهد[/FONT]
[FONT=times new roman, times, serif]چه كسي مي داند [/FONT]
[FONT=times new roman, times, serif]قرص خورشيد كجاست ؟[/FONT]

آیدا..

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
زندگی
زندگی مرداب نیست
زندگی خاموش نسیت
زندگی یک خواب نیست
زندگی رودیست در پیچ و خم این روزگار
جاری و نرم و روان
آیتی از لطفهای روزگار
زندگی کوهیست پر نقش و نگار
آسمانش گاه می گردد سیاه
می شود غمگین و پررنج وملال
پر ز اندو و پر از زخم نگاه
زندگی جریان تسمه ایست
لحظه ای پر التهاب و شوق و شور
چون صدای نرم چشمه ایست
لحظه ای هم راکد و بی جنب و جوش
خالی از سوسوی نور رو روشنی
این تمام زندگیست...

PESARE IRAN

عضو جدید
کاربر ممتاز
میدونید که اینجا یه قطره از دریاس پس بیاین به ادما اطرافمونم اینو تبلیغ کنیم ...

نیازمندان واقعی اینان مرسی حامد واسه تایپکت

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز

elahe.elahe

عضو جدید
سلام به همه ی عزیزان
بچه ها واقعا ممنونم از این عکساتون زحمت کشیدین مخصوصا زئوس عزیز
اما یه چی بگم دوستان این عکسا واقعا رو اعصاب آدم تاثیر میذاره
یه خواهشی میکنم اگه میشه عکسای این بچه هارو نزارید چون آدمو تو یه فضای نا مفهوم و گنگی میبره
ممنون

sogand.sogand

عضو جدید
سلام خوبیددددددددددددددددددددددد؟
منم وقتی میام اینجا و این عکسارو می بینم دلم پر از غم می شه و تا چند ساعت حالم بده
واقعا ناراحت می شم از این سختی ها اما بعد دلم از خودم می گیره که گاهی یادم میره شاکر نعمت نایاب خدا باشم

آخرین ویرایش:

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
قدر عافیتا کسی داند که به مصیبتی دچار آید

واقعا هم همینه
امیدوارم هیچکدوم از اعضای خانوادتون مریض نباشن

دل آدم میگیره ازینکه اینهمه غرق روزمرگی زندگی شدیم و از همسایمون بی خبریم
اینقدر تو خودمونیم که از کنار هم بی تفاوت میگذریم
قبلنا یه سلام میدادیم اما الان از ترس اینکه طرف مقابل ازمون چیزی بخواد سریع از کنارش میگذریم

خدا شکر

sogand.sogand

عضو جدید
قدر عافیتا کسی داند که به مصیبتی دچار آید

واقعا هم همینه
امیدوارم هیچکدوم از اعضای خانوادتون مریض نباشن

دل آدم میگیره ازینکه اینهمه غرق روزمرگی زندگی شدیم و از همسایمون بی خبریم
اینقدر تو خودمونیم که از کنار هم بی تفاوت میگذریم
قبلنا یه سلام میدادیم اما الان از ترس اینکه طرف مقابل ازمون چیزی بخواد سریع از کنارش میگذریم

خدا شکر

دلم از همین چیزا می گیره
همیشه شاد باشید

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه ی عزیزان
بچه ها واقعا ممنونم از این عکساتون زحمت کشیدین مخصوصا زئوس عزیز
اما یه چی بگم دوستان این عکسا واقعا رو اعصاب آدم تاثیر میذاره
یه خواهشی میکنم اگه میشه عکسای این بچه هارو نزارید چون آدمو تو یه فضای نا مفهوم و گنگی میبره
ممنون

باشه عزیزم سعی میکنم عکس های شادتری پیدا کنم. راستش منم اوایل مثل تو بودم . ولی مهدی یک روز وادارم کرد باهاش برم شیرخوارگاه تا از نزدیک بچه های نوزاد و کودک بدون سرپرستو ببینم. به قول خودش لازم بود یکی وجدان منو قلقلک بده و عاطفه و روح من بلرزونه . حالا بهتر میتونم درک و تحمل کنم. کمنر از سابق منتظر هستم دیگران کاری کنن . حالا چون به چشم خودم می بینم احساس مسئولیت میکنم و دلم میخواد خودم درگیر این امور بشم. نه تنها دیدن این بچه ها سخت و غمباره دیدن هر بیماری که رنج بیماری رو دوششه برای ادم سخت و ناراحت کننده است .

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
باشه عزیزم سعی میکنم عکس های شادتری پیدا کنم. راستش منم اوایل مثل تو بودم . ولی مهدی یک روز وادارم کرد باهاش برم شیرخوارگاه تا از نزدیک بچه های نوزاد و کودک بدون سرپرستو ببینم. به قول خودش لازم بود یکی وجدان منو قلقلک بده و عاطفه و روح من بلرزونه . حالا بهتر میتونم درک و تحمل کنم. کمنر از سابق منتظر هستم دیگران کاری کنن . حالا چون به چشم خودم می بینم احساس مسئولیت میکنم و دلم میخواد خودم درگیر این امور بشم. نه تنها دیدن این بچه ها سخت و غمباره دیدن هر بیماری که رنج بیماری رو دوششه برای ادم سخت و ناراحت کننده است .

اگه میتونی واسه دوستان تهرونی برنامه بزار با هم برین دیدن این بچه ها!
اگه استقبال بشه منم سعی میکنم بیام

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه میتونی واسه دوستان تهرونی برنامه بزار با هم برین دیدن این بچه ها!
اگه استقبال بشه منم سعی میکنم بیام

برای من مشکلی نیست . اگه بچه ها استقبال کنن منم سعی میکنم هماهنگ کنم از یک مرکز بازدید کنیم . بنظرم بهترین راه اینه که هر کسی بگرده و نزدیکترین شیرخوارگاه و پرورشگاه نزدیک خونه شو پیدا کنه . اینطوری میشه از ساعتهای ازاد استفاده کرد و مرتب به اونجا سر زد. اینکار یک حس وابستگی در ادم بوجود میاره . راستش مهدی منو اینطوری وارد این مسیر کرد. رفتیم به نزدیکترین شیرخوارگاه محل ما . بعد از اون هم سعی کردم زمانهای ازادم برم اونجا. بعد از یک مدت پدر و مادر و خواهر و برادرهام رو بردم . اونا هم تحت تاثیر قرار گرفتن و این کار شد یک عادت خانوادگی. بعد دوستام و فامیلم رو هم در جریان گذاشتم . اصلا لازم هم نیست فکر کنیم باید مبالغ زیادی داشته باشیم تا تو اینکارا شرکت کنیم. من و دوستام هر وقت نمایشگاه کتاب بریم چند تا کتاب کودک و اسباب بازی هم برای اونا میگیریم. هر وقت هم نذری داشته باشیم برای اونا نذر میکنیم. اونجا که بریم خودشون راهنمایی میکنن به چه چیزهایی بیشتر احتیاج دارن. حتی میتونید بجای مراسم افطاری که رسمه چند نفر با هم شریک شید و پولشو به این مراکز بدهید. یا قربونی هاتون بدهید اونجا. مهم اینه که ادم از یک جا شروع کنه .

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای من مشکلی نیست . اگه بچه ها استقبال کنن منم سعی میکنم هماهنگ کنم از یک مرکز بازدید کنیم . بنظرم بهترین راه اینه که هر کسی بگرده و نزدیکترین شیرخوارگاه و پرورشگاه نزدیک خونه شو پیدا کنه . اینطوری میشه از ساعتهای ازاد استفاده کرد و مرتب به اونجا سر زد. اینکار یک حس وابستگی در ادم بوجود میاره . راستش مهدی منو اینطوری وارد این مسیر کرد. رفتیم به نزدیکترین شیرخوارگاه محل ما . بعد از اون هم سعی کردم زمانهای ازادم برم اونجا. بعد از یک مدت پدر و مادر و خواهر و برادرهام رو بردم . اونا هم تحت تاثیر قرار گرفتن و این کار شد یک عادت خانوادگی. بعد دوستام و فامیلم رو هم در جریان گذاشتم . اصلا لازم هم نیست فکر کنیم باید مبالغ زیادی داشته باشیم تا تو اینکارا شرکت کنیم. من و دوستام هر وقت نمایشگاه کتاب بریم چند تا کتاب کودک و اسباب بازی هم برای اونا میگیریم. هر وقت هم نذری داشته باشیم برای اونا نذر میکنیم. اونجا که بریم خودشون راهنمایی میکنن به چه چیزهایی بیشتر احتیاج دارن. حتی میتونید بجای مراسم افطاری که رسمه چند نفر با هم شریک شید و پولشو به این مراکز بدهید. یا قربونی هاتون بدهید اونجا. مهم اینه که ادم از یک جا شروع کنه .

زئوس عزیز
بدون خیلی واسمون عزیزی