طوفان مغزي

amirhakimi

عضو جدید
من که از نظر روزش مشکلی ندارم فقط بعد از ظهر باشه بهتره که همه بچه ها بتونن شرکت کنن. (کار و درس و از اینجور چیزا :D)

آذرتاش

عضو جدید
با سلام.
دوستان عزيز ، حتما تا كنون به اين واژه برخورد كرده ايد و آشنايي هر چند مختصري با آن داريد:

" طوفان مغزي "

در جلسات طوفان مغزي يك موضوع انتخاب و همگي افراد هر گونه اطلاعات و يا نظري را كه در رابطه با آن دارند را بيان مي كنند.
در اين تالار سعي ما بر اين است كه در كنار جمع صميمي و دوستانه ي اعضاي محترم ، بر دانش و تخصص ما افزوده شده و همچنين آگاهي ها و تجارب خود را در اختيار ديگر دوستان قرار دهيم.
در راستاي رسيدن به هدف فوق جلسات طوفان مغزي هر هفته با يك موضوع مشخص در تايم انتخابي(با توافق اكثريت اعضا كه مي توانند online باشند) ،تشكيل خواهد شد.
هر يك از دوستان عزيز موضوعات پيشنهادي خود را بيان كرده تا در نهايت به صلاحديد مديريت محترم انتخاب و هر هفته جلسه ي طوفان مغزي در ارتباط با موضوع مربوطه تشكيل شود.
با تشكر قبلي از همكاري و توجه تمامي دوستان.
با سلام. من هم میخواستم شرکت کنم ولی با اینهمه بی برنامگی که تو این کار دیدم دیگه فک کردم از خیرش بگذرم. برای تعیین زمان راه اندازی طرح اگه مشگل دارید بهتره از خیر زمان بگذریم و هر یک از دوستان هر موقع که فرصت داشت بیاد و تو بحث شرکت کنه. راستی یکی از دوستان ظاهرا زمان این طرح را توی ساعات اداری پیشنهاد داده بودند. من موافق نیستم چون تو اون ساعات از بی برنامگی ها و بیکاری ها مدام چرت میزنم و زیاد هوشیار نیستم. هر کس هر موقع فرصت کرد بیاد و شرکت کنه . اینجوری بهتره .

srvn

عضو جدید
عزیزان بهتر نیست به جای اینکه هی ساعت بدین فردی که تاپیک رو ایجاد کرده نقش مدیر رو بازی کنه و یه ساعتی رو مشخص کنه تا به اصل مطلب برسیم. هرک تونست میاد هر کی هم نتونست نمی آد. همه که نمیتونن با هم هماهنگ شن.

بالا