طرح شهرسازی 1...

faranak94

عضو جدید
سلام
بچه ها کسی نمونه از کاره طرح 1 نداره؟!!!
نیاز مبرم به کمک دارم!:surprised:

Signus

عضو جدید
خودمم این ترم طرح 1 دارم، کاری که تا اینجای ترم انجام دادم هست اگه به درد میخوره ...

Signus

عضو جدید
والا حجمش زیاده آپلود نشد :( اگه بگین دقیقا کجا یا چه مشکلی دارین که اون بخش رو بذارم ....

haleh-seven

عضو جدید
سلام دوست عزیز
خواستم کمکتون کنم اما دقیقا نفهمیدم مشکلتون کجاست اما برای تهیه نقشه وضع موجود کاربری با بررسی میدانی یعنی حضور در سایتی که انتخاب کردین میتونین کاربری ها رو مشخص کنین با زبون ساده میتونم بگم که با در دست داشتم نقشه پایه که قطعات توش مشخصه میری به سایتت بعد شروع میکنی به برداشت یعنی میگی فلان قطعه چه کاربری رو در حال حاضر داره

faranak94

عضو جدید
سلام دوست عزیز
خواستم کمکتون کنم اما دقیقا نفهمیدم مشکلتون کجاست اما برای تهیه نقشه وضع موجود کاربری با بررسی میدانی یعنی حضور در سایتی که انتخاب کردین میتونین کاربری ها رو مشخص کنین با زبون ساده میتونم بگم که با در دست داشتم نقشه پایه که قطعات توش مشخصه میری به سایتت بعد شروع میکنی به برداشت یعنی میگی فلان قطعه چه کاربری رو در حال حاضر داره
سلام....ممنون از راهنماییتون:smile:
غیر از نقشه ی وضع موجود نقشه شبکه راه ها رو هم باید بکشم....اما درجه بندی معابرو نمیدونم چ جوریه!!!

Signus

عضو جدید
منطقه مورد بررسیتون کجاست؟ توی طرح جامع و طرح تفصیلی اون منطقه این نقشه موجوده، میتونید استفاده کنید.

Checkmate

کاربر فعال تالار مهندسی شهرسازی ,
کاربر ممتاز
میدان تجریش و خیابون های اطرافش

برای طرح شهرسازی 1 شما در سطحی نیستید که بتونید درجه بندی معابر رو در بیارید. خیلی اطلاعات دیگه ای هم که معمولاً تو وضع موجود ارائه میشه عملاً نه در تخصص شما هست (به علت اینکه هنوز درسهاش رو نخوندید) نه از لحاظ زمانی - مالی امکان جمع آوری اطلاعاتش برای شما موجود هست. برای همین باید از مهندس مشاور مادر منطقه که برای منطقه 1 طرح تهیه کرده کمک بگیرید. مهندس مادر منطقه 1 هم بافت شهر هست. میتونید با معرفی نامه از دانشگاه برید و اطلاعات رو بگیرید. البته احتمالش هم هست که بهتون ندن خیلی از اطلاعات رو.

Checkmate

کاربر ممتاز
من الان نگاه کردم اطلاعات منطقه 1 رو دارم ولی حجمش خیلی بالاست. میتونید از طریق پیغام خصوصی هماهنگ کنید یک روز تشریف بیارید شرکت ما بهتون بدم فایلها رو.

sanset

عضو جدید
سلام خسته نباشی
من نمیدونم چجوری برداشت رو انجام بدم .میشه بگی این فرم رو برام توضیح بدی ؟ ممنون:cry: 23158hvcxfgh.jpg
خواهش میکنم تا جای ک بتونی برام خلاصه توضیح بدی :(

Signus

عضو جدید
Bayad field haro dune dune por konin dg, hala yeserish ba bardashte meydanie, yeserisham bayad az naqshe haye GIS estefade konin ........ bakhshe masahat va darsad eshqal ro bayad az GIS estefade konin o bedast biarin ....... darzemn, age topice jaded bezarin saritar va behtar javab migirin mamulan.

Checkmate

کاربر ممتاز
Bayad field haro dune dune por konin dg, hala yeserish ba bardashte meydanie, yeserisham bayad az naqshe haye GIS estefade konin ........ bakhshe masahat va darsad eshqal ro bayad az GIS estefade konin o bedast biarin ....... darzemn, age topice jaded bezarin saritar va behtar javab migirin mamulan.

اگر به سوالشون دقت کنید میبینید که احتمالاً ترم 1-2 هستند. قطعاً GIS بلد نیستن. بعضی از فیلدهای این فرم رو ایشون نمیتونن پر کنن.

Signus

عضو جدید
فرمایش عالی صحیح، ولی بنده خودم ترم 4 هستم، این فرم ها رو بره کار ترم 3 پر کردم، اونموقع GIS رو در این حد بلد بودم .... منظور کلی بنده این بود که فکر نکننن باید با کار میدانی اون فیلد هارو به دست بیارن ...

بالا