طرح تجزیه آذربایجان ایران در نشست بروکسل

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Tabrizli Atila

اخراجی موقت
من کجا به هر ترکی که میخواد دنبال حقش میگرده.توهین کردم.
من به کسی توهین میکنم که تو کشور بزرگ و کبیر ایران هست و میگه کشور معجول ایران.
کسی به کشور بزرگ ایران میگه معجول.
به نظرم به اندازه گوریل هم شعور نداره.
باز هم میگم مرگ بر جهل
مرگ بر پان ترکیسم.
درود بر اذربایجان ایران و مردم خوبش
اذربایجانی واقعی یعنی بابک
یعنی ستار خان.
یعنی کریم باقری
یعنی علی دایی عزیز که داد زد.و گفت اینجا ایران هست.اذربایجان جز ایران هست و با صدایش باعث لالی خیلی از وطن فروش ها شد.
نه 4 تا بچه که حداکثر سنشون 25 سال باشه و از عقده 4 تا جوک به اون روز افتادند

عزیز من .اون کسی که میگه کشور معجول ایران .یک احمق هست که فقط میخواد خاک عزیز من را دو دستی بده به 4 تا بیگانه که از بیرون روی مغزش کار میکنند
دیگه نمیشه صبر کرد.یک بار 2 بار سکوت کنیم.
ولی نمیشه دیگه
چیزی که عرب دشمن دیرینه ایران نتونست بگه و هرگز نگفت کشور جعلی ایران.
یک نفر داره تو خاک ایران این چرت و پرت ها را میگه.
چون حالیش نیست.چون احمق هست.چون اندازه بز هم شعور نداره.
هنوز تو درک 2 مساله نژاد و کشور مونده.هنوز این را درک نکرده.
اولا نمیتونی توهین کنی
دوما تو حق توهین به هیچ کسی رو نداری
سوما جرات توهین به کسی رو نداری
جنابعالی به اندازه ی چی شعور داری؟
مرگ بر نژاد پرستان ایرانی - مرگ بر پان فارسیسم مرگ بر شوونیزم
برو وضو بگیر بعد اسم مردان بزرگ آزربایجان رو بیار
درود بر پیشه وری
اسم خائن ها رو کنار بزرگ ها نذار
دایی کریم باقری --------ترک میللتین خائنی
یکشنبه گوشت رو تیز کن جواب زر زدن های دایی رو بگیر
عقده ای اونایین که مردم تبریز رو به گلوله بستن اونایین که به ملت ترک آریایی میگن
به آزربایجان آران میگن-ایران شمالی میگن
مدرسه به زبون ترکی باز نمیکنن
پروفسور زهتاب رو شهید میکنن
تو سالگردش اون فجایع رو به بار میارن
دریاچه ارومیه رو به نابودی میکشن و روز 13 فروردین مردم رو در مقابل دریاچه مورد ضرب و شتم قرار میدن
و............

Sarp

مدیر بازنشسته
فهم این نکته ضروریه که تو یارای نگهداری کسانی که زمانی خودشون رو هموطنت میدونستند نداشتی و آنقدر با توهین و تحقیر ازشون پذیرایی کردی که دیگر راهشون رو ازت جدا کردن و بهتره این خیالات دیوانه وار رو از ذهنتون بیرون کنین

sultan savalan

عضو جدید
sultan savalan
دلم برایت میسوزه که مغز تو را با چه چرت و پرت هایی پر کردند.فقط همین .
ایران قدمتش 100 سال هست .ولی جالب هست که نام ایران در شاهنامه فردوسی 1000 بار امده.
لعنت بر پان ترکیسم که باید بدانند تا وقتی ایران و ایرانی هست.هیچ غلطی نمیتونند بکنند

راستش دل من هم برای تو می سوزه
عزیز دل برادر بهتره تعصبات کورکورانه رو کنار بزاری و با دقت به تک تک کلمات توجه کنی من جمله ام رو اینطوری میگم کشوری به نام ایران کمتر از 90 سال که در معادلات سیاسی جهان وارد شده که الحمدالله عصر عصر ارتباطات هست و میتونی به راحتی اینو تحقیق کنی (حداقل از همین اینترنت) سواد هم که داری

در ضمن جناب فردوسی –اولین شوونیسم پارس- همانطور که مستحضر هستید یک افسانه سرا بودند که حق داشتند هر سرزمین خیالی که حاصل تراوشات ذهنی خودش هست رو به قلم بیاره و هیچ ایرادی نداره
تنها چیزی که ایراد داره اینه که عده ای تلاش کردند و می کنند این سرزمین خیالی یک افسانه سرا رو با زور سرنیزه که مقتضای زمانشون بوده با همدستی دوستان غربی (انگلیس) و یهودیشون با جعل تاریخ و فرهنگ اقوام دیگر به خورد ملتها بدهند که دیگر زمان این جعلیات و توهین به شعور ملتها که اونا رو بلا نسبت گوسفند فرض میکردند به سر رسیده است
اگه قرار باشه تمام داستانهای علمی تخیلی رو در واقعیت به دنبالشون بگردیم که فکر کن چه اوضاعی میشد!

لعنت بر پان پارسیسم که باید بدانند تا وفتی ملتهای تورک در تمام جهان هست هیچ غلطی نمی توانند بکنند

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش ها: Sarp

sultan savalan

عضو جدید
من کجا به هر ترکی که میخواد دنبال حقش میگرده.توهین کردم.
من به کسی توهین میکنم که تو کشور بزرگ و کبیر ایران هست و میگه کشور معجول ایران.
کسی به کشور بزرگ ایران میگه معجول.
به نظرم به اندازه گوریل هم شعور نداره.
باز هم میگم مرگ بر جهل
مرگ بر پان ترکیسم.
درود بر اذربایجان ایران و مردم خوبش
اذربایجانی واقعی یعنی بابک
یعنی ستار خان.
یعنی کریم باقری
یعنی علی دایی عزیز که داد زد.و گفت اینجا ایران هست.اذربایجان جز ایران هست و با صدایش باعث لالی خیلی از وطن فروش ها شد.
نه 4 تا بچه که حداکثر سنشون 25 سال باشه و از عقده 4 تا جوک به اون روز افتادند

عزیز من .اون کسی که میگه کشور معجول ایران .یک احمق هست که فقط میخواد خاک عزیز من را دو دستی بده به 4 تا بیگانه که از بیرون روی مغزش کار میکنند
دیگه نمیشه صبر کرد.یک بار 2 بار سکوت کنیم.
ولی نمیشه دیگه
چیزی که عرب دشمن دیرینه ایران نتونست بگه و هرگز نگفت کشور جعلی ایران.
یک نفر داره تو خاک ایران این چرت و پرت ها را میگه.
چون حالیش نیست.چون احمق هست.چون اندازه بز هم شعور نداره.
هنوز تو درک 2 مساله نژاد و کشور مونده.هنوز این را درک نکرده.

اتفاقا ما هم میگیم مرگ بر جهل و همیشه و همه جا دوستان شوونیسم رو به مطالعه از منابع بیطرف و غیرشوونیسمی تشویق میکنیم اول مطالعه و مطالعه و مطالعه سپس بحث منطقی و بدون به کاربردن کلماتی مثل گوریل ،احمق و بز – که دولتمردانشون هم چنین کلماتی به کار میبرن (البته آن مقام عظمی کلمه بزغاله به کار برده بودن) – و سایر کلمات
در مورد دایی هم در سایر تاپیکها بحث شده و دایی مختاره خودش رو ایرانی ،اسپانیایی و.... بدونه و نیازی نیست که ایشون از طرف حداقل 33میلیون ترک آزربایجانی حرف بزنه.اون بهتره به جای وطن یابی به دیگران به ترمیم شخصیتش حداقل پیش هم زبونای خودش فکر کنه چنان گندی به خودش زد که اون برخورد رو در آزربایجان باهاش کردند (البته موجب پیدایش طرفداران بیشمار در بین پارسها هم شد )
کسی که وقتی مقابل چشاش توهین به هویتش ،ملیتش، نژادش و طبیعتا پدر و مادرش که تورک هستند رو شاهد شد و عکس العملی از خودش نشون نداد که هیچ بعد از بازی هم گفت من از تماشاگرای پیروزی دفاع میکنم (یعنی تمام اون فحشهای کثیف رو تائید کرد ) لازم نیست اظهار فضل کنه و از اینکه خودش رو آزربایجانی نامید به ما توهین کرد چرا که ما به چنین کسانی در اصطلاح خودمون ساتغین میگیم و شایسته همان شعارها که بهش داده شد میدونیم
این آقایان آنقدر در سرزمین پارسها موندند که شعور تورکیشون هم از بین رفته و قدرت تحلیل این مسئله ساده رو هم از دست دادن و نمیدونن که چرا ملت تورک ازشون ناراحتند و فکر میکنند این شعارها به خاطر اینه که میگن آغا کریم جلوی تیراختور بازی نکن یا آغا دایی تیمو عمدا اشتباه ارنج کن

سکولار

عضو جدید
کاربر ممتاز
اتفاقا ما هم میگیم مرگ بر جهل و همیشه و همه جا دوستان شوونیسم رو به مطالعه از منابع بیطرف و غیرشوونیسمی تشویق میکنیم اول مطالعه و مطالعه و مطالعه سپس بحث منطقی و بدون به کاربردن کلماتی مثل گوریل ،احمق و بز – که دولتمردانشون هم چنین کلماتی به کار میبرن (البته آن مقام عظمی کلمه بزغاله به کار برده بودن) – و سایر کلمات
در مورد دایی هم در سایر تاپیکها بحث شده و دایی مختاره خودش رو ایرانی ،اسپانیایی و.... بدونه و نیازی نیست که ایشون از طرف حداقل 33میلیون ترک آزربایجانی حرف بزنه.اون بهتره به جای وطن یابی به دیگران به ترمیم شخصیتش حداقل پیش هم زبونای خودش فکر کنه چنان گندی به خودش زد که اون برخورد رو در آزربایجان باهاش کردند (البته موجب پیدایش طرفداران بیشمار در بین پارسها هم شد )
کسی که وقتی مقابل چشاش توهین به هویتش ،ملیتش، نژادش و طبیعتا پدر و مادرش که تورک هستند رو شاهد شد و عکس العملی از خودش نشون نداد که هیچ بعد از بازی هم گفت من از تماشاگرای پیروزی دفاع میکنم (یعنی تمام اون فحشهای کثیف رو تائید کرد ) لازم نیست اظهار فضل کنه و از اینکه خودش رو آزربایجانی نامید به ما توهین کرد چرا که ما به چنین کسانی در اصطلاح خودمون ساتغین میگیم و شایسته همان شعارها که بهش داده شد میدونیم
این آقایان آنقدر در سرزمین پارسها موندند که شعور تورکیشون هم از بین رفته و قدرت تحلیل این مسئله ساده رو هم از دست دادن و نمیدونن که چرا ملت تورک ازشون ناراحتند و فکر میکنند این شعارها به خاطر اینه که میگن آغا کریم جلوی تیراختور بازی نکن یا آغا دایی تیمو عمدا اشتباه ارنج کن

نمیشه در مقابل همه چیز سکوت کرد.
دیگه کسی که داره به کشورش خیانت میکنه و میگه کشور جعلی ایران.
کم چیزی نیست.خودتون نمیفهمید دارید چی میگید.
نکنه فکر میکنی این چرت و پرت ها فراگیر هست.
نه عزیز من.
این چرت و پرت ها فقط تو تبریز نفوذ کرده و فکر نکن جاهای دیگر اذربایجان خبری هست و مردمش مثل اندک مردم تبریز میگن کشور جعلی ایران.
چیزی که تو کل تاریخ جهان کسی به زبونش نیاورده .یک نفر میاد تو خاک ایران به زبانش میاره.
در حدی نیستید که برای بزرگان مثل دایی و باقری قضاوت کنید.
تقصیر اینها این هست که صبح تا شب به کانال های پان ترکیسم و جهل تاریخ ان ها نگاه نکردند و خودشون را نفروختند.
من اصلا کاری به این ندارم که چه فکری داره و چه عقیده هایی داری.
خودت را فروختی یا نه.یا به قول فرخزاد فاحشه مغزی هستی یا نه
ولی اگر همچنین عقایدی داری برای خودت نگه دار.
کسی که بگه کشور معجول ایران.جاش تو ایران نیست.
باز هم میگم.درود برایران
درود برا اذربایجان
درود بر ستارخات
درود بر باقر خان
درود بر بابک
درود بر علی دایی
درود بر باقری
درود بر .....
مرگ بر وطن فروش
مرگ بر فاحشه مغزی

computer-engi

عضو جدید
نمیشه در مقابل همه چیز سکوت کرد.
دیگه کسی که داره به کشورش خیانت میکنه و میگه کشور جعلی ایران.
کم چیزی نیست.خودتون نمیفهمید دارید چی میگید.
نکنه فکر میکنی این چرت و پرت ها فراگیر هست.
نه عزیز من.
این چرت و پرت ها فقط تو تبریز نفوذ کرده و فکر نکن جاهای دیگر اذربایجان خبری هست و مردمش مثل اندک مردم تبریز میگن کشور جعلی ایران.
چیزی که تو کل تاریخ جهان کسی به زبونش نیاورده .یک نفر میاد تو خاک ایران به زبانش میاره.
در حدی نیستید که برای بزرگان مثل دایی و باقری قضاوت کنید.
تقصیر اینها این هست که صبح تا شب به کانال های پان ترکیسم و جهل تاریخ ان ها نگاه نکردند و خودشون را نفروختند.
من اصلا کاری به این ندارم که چه فکری داره و چه عقیده هایی داری.
خودت را فروختی یا نه.یا به قول فرخزاد فاحشه مغزی هستی یا نه
ولی اگر همچنین عقایدی داری برای خودت نگه دار.
کسی که بگه کشور معجول ایران.جاش تو ایران نیست.
باز هم میگم.درود برایران
درود برا اذربایجان
درود بر ستارخات
درود بر باقر خان
درود بر بابک
درود بر علی دایی
درود بر باقری
درود بر .....
مرگ بر وطن فروش
مرگ بر فاحشه مغزی

1) جواب کشور جعلی آذرباجان , گفتن کشور جعلی ایرانه. احترام متقابل است.
2) هرگز تصور نکن 100 هزار نفری که به خاطر آذربایجان میرند تو استادیوم و تراختور(نماد حرکت آذربایجان) رو تشویق می کنند همه از تبریز هستند.
3) مشکل از اینجاست که وقتی بر علیه نظر شما حرف میزنه از برخورد رضاخانی حرف می زنید و منطق کیلوئی چنده می گید؟
4) همیشه طرفدار "حق تعیین سرنوشت توسط مردم برای سرزمین مادری اشان" باش

سکولار

عضو جدید
کاربر ممتاز
1) جواب کشور جعلی آذرباجان , گفتن کشور جعلی ایرانه. احترام متقابل است.
2) هرگز تصور نکن 100 هزار نفری که به خاطر آذربایجان میرند تو استادیوم و تراختور(نماد حرکت آذربایجان) رو تشویق می کنند همه از تبریز هستند.
3) مشکل از اینجاست که وقتی بر علیه نظر شما حرف میزنه از برخورد رضاخانی حرف می زنید و منطق کیلوئی چنده می گید؟
4) همیشه طرفدار "حق تعیین سرنوشت توسط مردم برای سرزمین مادری اشان" باش
1:اون کسی که داره تو اون کشور زندگی میکنه و تو اونجا به دنیا امده.میتونه عکس العمل انجام بده.به تو چه مربوط هست
2:نخیر داداش.خودتون را بزرگ نکنید.تازه اکثر کسانی که در ورزشگاه هستند هیچوقت با ایران دشمنی ندارند.
3:هر کی میتونه هر نظری داشته باشه.ولی هر کی بخواد ساز جدایی و وطن فروشی بزنه و وبه کشور و میهنش خیانت کنه.در همه جای دنیا حکم اعدام داره و حتی در کشور هایی که یک قاتل را اعدام نمیکنند.ولی خائن به میهن را اعدام میکنم.باید بگم بله .اگر به وطن فروشی خودشون بعضی ها اسرار بورزند و به خیانت و وطن فروشی و تخریب کشور ادامه بدند.فقط برای اون ها منطق رضا خانی جواب میده
4:سرزمین مادری منی که در مازندران هست و کسانی که در اذربایجان هستند.از دریای خزر هست تا خلیج پارس و کل خاک ایران هست.بله سرزمین مادری من هم اذربایجان هست

Sarp

مدیر بازنشسته
3:هر کی میتونه هر نظری داشته باشه.ولی هر کی بخواد ساز جدایی و وطن فروشی بزنه و وبه کشور و میهنش خیانت کنه.در همه جای دنیا حکم اعدام داره و حتی در کشور هایی که یک قاتل را اعدام نمیکنند.ولی خائن به میهن را اعدام میکنم.باید بگم بله .اگر به وطن فروشی خودشون بعضی ها اسرار بورزند و به خیانت و وطن فروشی و تخریب کشور ادامه بدند.فقط برای اون ها منطق رضا خانی جواب میده
تا حالا فکر کردی چرا تا حالا یه فعال سیاسی و مدنی آذربایجانی رو به جرم تجزیه طلبی اعدام نکردند ؟
مطمئنم فکر نکردی !

چون چنین تفکری در این جریان مدنی وجود نداره !

تجزیه طلبی و پان و . . .فقط الفاظی هستند که توسط عده ای شوونیزم سر زبانها افتاده . به اصطلاح دست پیش میگیرن تا پس نیفتن !

اینم کلمات به میدان غلطانده شدند تا هروقت از منطق کم آوردند ازشون استفاده کنند .!

سکولار

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا حالا فکر کردی چرا تا حالا یه فعال سیاسی و مدنی آذربایجانی رو به جرم تجزیه طلبی اعدام نکردند ؟
مطمئنم فکر نکردی !

چون چنین تفکری در این جریان مدنی وجود نداره !

تجزیه طلبی و پان و . . .فقط الفاظی هستند که توسط عده ای شوونیزم سر زبانها افتاده . به اصطلاح دست پیش میگیرن تا پس نیفتن !

اینم کلمات به میدان غلطانده شدند تا هروقت از منطق کم آوردند ازشون استفاده کنند .!

اخه عزیز من.کسی که میگه کشور معجول ایران و اصلا کشوری به اسم ایران را قبول نداره.
مگه هدف دیگه ای داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sultan savalan

عضو جدید
فقط برای اون ها منطق رضا خانی جواب میده

درسته که بیش از 90% پستهای من با اینکه هیچ توهینی به کسی نمیشه- و اگه هم بشه تنها جواب توهینهای دوستان نژاد پرست و شوونیسمه با پاسخ به نقل قول-حذف میشن با این حال باز پست میزنم چون ما دیگه به شیوه حذف دوستان (ابتدا حذف تفکری و سپس حذف فیزیکی که به توصیه دوست دانشمندمون "سکولار" که تاکید فرمودند شیوه رضا شاهی آن شوونیسم کبیرشون بهترین شیوه برخورد است ) عادت کردیم
برای دوست شوونیسممون که اعتقاد به روش رضا شاهی دارند مصاحبه ای از سایت شمس تبریزی با آقای سیاح رو مناست دیدم

امیدوارم قبل از حذف توسط مدیران محترم توسط دوست اندیشمند و سکولار خوانده بشه. البته این خود داستانیه که چرا تمام توهینهای دوستان به تورکها در جای خودش باقیه و فقط پستهای ما حذف میشه

پس دشمنان قسم خورده آذربایجان در این وضعیت چاره ای جزء اظهار «عجز و ناتوانی» ندارند و آنها میراثدار بیشرفان و خودفروختگانی چون «کوروش و خسرو پرویز» هستند که برای تکیه بر اریکه سلطنت، حتی تن به «خودفروشی و زن فروشی» نیز دادند. آری مردان و پدران ما، سربلند و سرافراز در خون پاک خود آرمیدند و پدران و نیاکان شما تن به خودفروشی دادند. پس تعجبی نیست که از خسانی چون آنها، حرامزادگانی چون شما متولد شوند. پدران شما تخم ناپاک شما را کاشتند و شما مولود نامیمون آنها هستید و شما حرامزادگانی بیش نبوده و نیستید، و «ننگ بر شما و پدران شما». اگر دیروز «کوروش هخامنش، فردوسی، رضا پهلوی و...» در حرمسرای خود با مادران خود زنا کردند، امروز شما در روز خدا و به نام دین خدا بر ناموس خود تجاوز کرده و بر آن فخر میکنید و بیگمان از دستان ناپاک و کثیف شما «جنبش مقاومت، جندالله، بیانیه های مختلف و...» بیرون خواهد آمد و بر این مسئله تعجبی نبوده و نیست و «از کوزه همان تراود که در اوست» و «شما بر ناموس خود نامحرمید و شما بوزینه گان لجن زار خباثت و کثافت هستید و شما بیشرف و بیناموس هستید و شما خودفروش و هرزه هستید و شما بی غیرت و بی حیا هستید و شما رذل و ناتوان هستید و شما جلاد و فاشیست هستید و شما خون آشام و سگ صفت هستید و شما جاهل و نادان هستید و شما قاتل و کفتار صفت هستید و شما پان ایرانیست و شوونیست هستید و شما جبار و ستمکار هستید و شما ظالم و حق ستیز هستید و شما...» و این شما بودید که هزاران هزار انسان بیگناه و مبارز را در بیدادگاه خود به جرم «اندیشه و تفکر» شهید کردید و شما قاتل «پیشه وری، زهتابی، صمد بهرنگی، علیرضا نابدل، بهروز دهقان، فریدون ابراهیمی، مهدی باکری و...» هستید و شما خون پاک برادران و خواهران خلق مسلمان آذربایجان را ریختید و شما هشتاد و اندی سال است که خون میریزید و شما خونریز هستید و در یک کلام، شما دشمن خدا و خلق خدا هستید و اگر دیروز پدران شما خون پاک پدران ما «بابک، کوراوغلو، زینب پاشا، ستارخان، پیشه وری و...» را ریختند، امروز شما خون و آبروی فرزندان غیور و شریف آنها را میریزید، که در اینجاست که باید گفت: «خَر همان است و عوض گردیده پالان ای قلم» و «ما مظهر حق و عدالت هستیم و ما درخت پربار شهادت و ایثار هستیم و ما آزاده و سلحشور هستیم و ما خون و شمشیر هستیم و ما عشق و ایمان هستیم و ما...» و ای بزدلان هرزه گوی و ای ابلهان بیشرف و ای جاهلان و ای حماقت پیشه گان و ای حرامزادگان و ای دشمنان خبیث آذربایجان و ای شما لاشخوران هرزه گرد بینام و نشان و ای شما بی صفتان بی اصل و نسب، بدانید و آگاه باشید که ما «تورکیم و تورک زاده» و شما «نجس رویان آریایی حرامزاده».

سکولار

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی به من بگه یعنی باید برای کسانی که دارند کشورشون را میفروشند و میخواد ایران را تکه تکه کنند و سر ایران را ببرند
دیگه تنها راه زدن تو سرشون هست دیگه.راه دیگه سراغ دارید؟؟

Tabrizli Atila

اخراجی موقت
یکی به من بگه یعنی باید برای کسانی که دارند کشورشون را میفروشند و میخواد ایران را تکه تکه کنند و سر ایران را ببرند
دیگه تنها راه زدن تو سرشون هست دیگه.راه دیگه سراغ دارید؟؟
به خواسته هاشون احترام بزار تا به خواسته هات احترام بزارن
یان منه یانیم سنه
برای من دل بسوزون تا برات دل بسوزونم

sultan savalan

عضو جدید
تنها راه زدن تو سرشون هست دیگه.راه دیگه سراغ دارید؟؟

تعصب جاهلانه و تفکر فاشیستی و شوونیسمی چنان کورتون کرده که درک نمیکنید هرچقدر توی سرم بزنید بیشتر به این راه خواهم رفت و در این راه هزاران نفر رو با خودم همراه خواهم کرد

آخرین ویرایش:

سکولار

عضو جدید
کاربر ممتاز
تعصب جاهلانه و تفکر فاشیستی و شوونیسمی چنان کورتون کرده که درک نمیکنید هرچقدر توی سرم بزنید بیشتر به این راه خواهم رفت و در این راه هزاران نفر رو با خودم همراه خواهم کرد
مگه شما جدایی طلب هستی؟؟؟

ddahmadss

عضو جدید
کاربر ممتاز
درسته که بیش از 90% پستهای من با اینکه هیچ توهینی به کسی نمیشه- و اگه هم بشه تنها جواب توهینهای دوستان نژاد پرست و شوونیسمه با پاسخ به نقل قول-حذف میشن با این حال باز پست میزنم چون ما دیگه به شیوه حذف دوستان (ابتدا حذف تفکری و سپس حذف فیزیکی که به توصیه دوست دانشمندمون "سکولار" که تاکید فرمودند شیوه رضا شاهی آن شوونیسم کبیرشون بهترین شیوه برخورد است ) عادت کردیم
برای دوست شوونیسممون که اعتقاد به روش رضا شاهی دارند مصاحبه ای از سایت شمس تبریزی با آقای سیاح رو مناست دیدم

امیدوارم قبل از حذف توسط مدیران محترم توسط دوست اندیشمند و سکولار خوانده بشه. البته این خود داستانیه که چرا تمام توهینهای دوستان به تورکها در جای خودش باقیه و فقط پستهای ما حذف میشه

پس دشمنان قسم خورده آذربایجان در این وضعیت چاره ای جزء اظهار «عجز و ناتوانی» ندارند و آنها میراثدار بیشرفان و خودفروختگانی چون «کوروش و خسرو پرویز» هستند که برای تکیه بر اریکه سلطنت، حتی تن به «خودفروشی و زن فروشی» نیز دادند. آری مردان و پدران ما، سربلند و سرافراز در خون پاک خود آرمیدند و پدران و نیاکان شما تن به خودفروشی دادند. پس تعجبی نیست که از خسانی چون آنها، حرامزادگانی چون شما متولد شوند. پدران شما تخم ناپاک شما را کاشتند و شما مولود نامیمون آنها هستید و شما حرامزادگانی بیش نبوده و نیستید، و «ننگ بر شما و پدران شما». اگر دیروز «کوروش هخامنش، فردوسی، رضا پهلوی و...» در حرمسرای خود با مادران خود زنا کردند، امروز شما در روز خدا و به نام دین خدا بر ناموس خود تجاوز کرده و بر آن فخر میکنید و بیگمان از دستان ناپاک و کثیف شما «جنبش مقاومت، جندالله، بیانیه های مختلف و...» بیرون خواهد آمد و بر این مسئله تعجبی نبوده و نیست و «از کوزه همان تراود که در اوست» و «شما بر ناموس خود نامحرمید و شما بوزینه گان لجن زار خباثت و کثافت هستید و شما بیشرف و بیناموس هستید و شما خودفروش و هرزه هستید و شما بی غیرت و بی حیا هستید و شما رذل و ناتوان هستید و شما جلاد و فاشیست هستید و شما خون آشام و سگ صفت هستید و شما جاهل و نادان هستید و شما قاتل و کفتار صفت هستید و شما پان ایرانیست و شوونیست هستید و شما جبار و ستمکار هستید و شما ظالم و حق ستیز هستید و شما...» و این شما بودید که هزاران هزار انسان بیگناه و مبارز را در بیدادگاه خود به جرم «اندیشه و تفکر» شهید کردید و شما قاتل «پیشه وری، زهتابی، صمد بهرنگی، علیرضا نابدل، بهروز دهقان، فریدون ابراهیمی، مهدی باکری و...» هستید و شما خون پاک برادران و خواهران خلق مسلمان آذربایجان را ریختید و شما هشتاد و اندی سال است که خون میریزید و شما خونریز هستید و در یک کلام، شما دشمن خدا و خلق خدا هستید و اگر دیروز پدران شما خون پاک پدران ما «بابک، کوراوغلو، زینب پاشا، ستارخان، پیشه وری و...» را ریختند، امروز شما خون و آبروی فرزندان غیور و شریف آنها را میریزید، که در اینجاست که باید گفت: «خَر همان است و عوض گردیده پالان ای قلم» و «ما مظهر حق و عدالت هستیم و ما درخت پربار شهادت و ایثار هستیم و ما آزاده و سلحشور هستیم و ما خون و شمشیر هستیم و ما عشق و ایمان هستیم و ما...» و ای بزدلان هرزه گوی و ای ابلهان بیشرف و ای جاهلان و ای حماقت پیشه گان و ای حرامزادگان و ای دشمنان خبیث آذربایجان و ای شما لاشخوران هرزه گرد بینام و نشان و ای شما بی صفتان بی اصل و نسب، بدانید و آگاه باشید که ما «تورکیم و تورک زاده» و شما «نجس رویان آریایی حرامزاده».

آمپر چسبوندیا

این متنی که عنوان کردی دیوان فحشه یا متن ادبی.

دست بالا دست زیاده. منتها همه دوست ندارن از این متون استفاده کنن.

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوب مردم هر منطقه ای حق دارند در مورد اینده ی خودشان تصمیم بگیرند

مانند کوزوو - بوسنی و ... که با توسل به سازمان ملل تونستن کشور مستقل داشته باشن

مردم شریف ادربایجان هم به عنوان یک تمدن جداگانه حق دارند مانند کردستان بزرگ یک کشور متحد داشته باشند .

BIGHAM

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز دروغ ؟؟؟؟؟؟؟ چه دروغی؟؟؟؟

پس اجازه بدید تا مطلبو داغ تر کنم

مانا نیستانی پسرکی را کشیده بود که می گوید سوسکها زبان آدم حالیشان نمی شود و دستور زبان خودشان هم آن قدر سخت است که هشتاد درصد سوسکها بلد نیستند و ترجیح می دهند به زبانهای دیگر حرف بزنند. سوسک هم در جواب می گوید :”نمه نه” یعنی “چی چی؟” یعنی سوسکه نفهیده پسرک چه گفته. کاریکاتور در صفحه کودک و نوجوان ضمیمه جمعه های روزنامه ایران چاپ شده بود و با توزیع سراسری این صفحه از روزنامه در شهرهای ترک زبان آن هم در تیراژ سیصدهزار (به گفته غلامحسین اسلامی فرد مدیرمسئول وقت روزنامه ایران) همراه شد.
اما آنهایی که به خیابانهای تبریز و اردبیل و مشگین شهر ریختند برداشتشان این بود که سوسکه هم مثل خودشان که از لحاظ زبان در اقلیتند، به اقلیت زبانی بیست درصدی سوسکها تعلق داشته، به زبان خودش حرف می زده و هدف مانا نیستانی از به کاریکاتور کشیدن او این بوده که بگوید ترکها سوسکند. تظاهراتی به راه افتاد و دو سه هفته ای شهرهای آذربایجان را تکانی داد، از همان ابزارهای همیشگی سرکوب استفاده شد، یعنی اول عده ای به مغازه ها و بانکها حمله کردند، بعد این حملات به پای معترضان نوشته شد، عده ای را کشتند و غائله خوابید. (منبع: http://30mail.net/weblog/2010/may/29/sat/2456)

http://fa.wikipedia.org/wiki/کاریکاتور_جنجالی_روزنامه_ایران

حالا این مطالب احساسی بودن؟
حتما از پانویس هاش هم استفاده کنید;)

کاریکاتور در صفحه کودک و نوجوان ضمیمه جمعه های روزنامه ایران چاپ شده بود کاریکاتور در صفحه کودک و نوجوان ضمیمه جمعه های روزنامه ایران چاپ شده بود
حركت مغرضانه و از پيش طراحي شده نبود. سو برداشت بود. من خودم تركم. تعصب هم دارم ولي در اين مورد زيادي شلوغش كرديم تازه خيلي ها نمي دونستند اصل ماجرا چيه ولي اعتراض مي كردند. الان طوري شده هر كس مي خواد از تركها انتقاد كنه اولش كلي عذرخواهي مي كنه و توضيح مي ده و اين خيلي بده

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
کاریکاتور در صفحه کودک و نوجوان ضمیمه جمعه های روزنامه ایران چاپ شده بود کاریکاتور در صفحه کودک و نوجوان ضمیمه جمعه های روزنامه ایران چاپ شده بود
حركت مغرضانه و از پيش طراحي شده نبود. سو برداشت بود. من خودم تركم. تعصب هم دارم ولي در اين مورد زيادي شلوغش كرديم تازه خيلي ها نمي دونستند اصل ماجرا چيه ولي اعتراض مي كردند. الان طوري شده هر كس مي خواد از تركها انتقاد كنه اولش كلي عذرخواهي مي كنه و توضيح مي ده و اين خيلي بده

و این خیلی بده؟؟؟

بده که بخواهن به ما احترام بگذارن؟؟

BIGHAM

عضو جدید
کاربر ممتاز
و این خیلی بده؟؟؟

بده که بخواهن به ما احترام بگذارن؟؟
احترام زورکی؟ مثل احترام بچه به پدر کمربند به دست. این خیلی بده که فکر کنند ما منطقی نیستیم و حرف منطقی رو نمی فهمیم و برای اینکه سو تفاهم نشه اولش کلی روم به دیوار بگن، منظورم فلانه و فلان نیست و توهین نباشه و قصدی ندارم و یعنی اینکه کسی جرات نمی کنه در مورد ترکها هیچ اظهار نظر کنه. (یعنی ما ترکها منطق سرمون نمیشه) و این خیلی بده
یک عده توهم برداشتن و ترک بودن رو مقدس کردن. که چی؟ تا کی؟ من و شمایی که ترک هستیم یک دلیل داره، بابامون ترک بوده. حالا هم افتخار می کنم . خلاص . قرار نیست بقیه رو بکوبیم. نژاد برتر و این حرفها مال نازی هاست.
البته بخش دوم حرفهام خطاب به silver light نبود. کلی بود.

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش ها: Sarp

ahmad pashaei

عضو جدید
سلام عزيزان من اهل نوشهر مازندرانم و يكي از زن داداشام تهراني با اصليت سرابي كه همه ميدونن آذريا اصالت و زبانشون رو بيش از بقيه اقوام حفظ ميكنن.من نوشهري اصيلم و ايجا از 5 نماينده شوراي شهر 2تا آذريهاي مهاجر و صادره از تبريزن.اين احترام و هم زيستي مسالمت آميز نيست؟در تهران 1ميليون تهراني نداريم و همه آذري هستن اين تبعيضه؟ من مادر پدرم متولد بادكوبه آذربايجان بود و مادرم هم از كردهاي مهاجرت داده شده از زمان صفويه به نوشهر.و همه دارن آروم زندگي ميكنن.اولا هركس به رفتار و شخصيتش نقد ميشه توهيني در كار نيست فقط شوخيه.كاملا درسته نبايد توهين كرد ولي بطور عام شوخيه نه توهين.توهين به افغانيا ميشه تا حدي نه به اقوام ايراني،شما به اجنبي ها دلخوش نباشيد مثل يك طايفه در خرمشهر كه قربوني كردن واسه ارتش عراق و صدام هم فرقي نداشت همه رو ميكشت و بمب ميريخت.ايران تجزيه ناپذيره عزيزان.براي اين خاك شهيد داده شده از تك تك حتي بن بستهاي كل ايران.من اصلا آْدم مذهبي و در خط رژيم نيستم اصلااااااا.ولي تعصب وحشتناكي به ايران دارم و اگه هر كشوري بخواد به ايران تجاوز كنه جووناي همه شهراي ايران شهيد ميشن و نميگن اونجا آذربايجانه به درك وقتي به گيلان و كرج نزديك شدن بريم جلو.خودتون فكر كنيد چي ميگيد.به كشور بزرگتون وفادار باشيد و گول نخوريد.شهراي خودتونو ببينيد شمالم ببينيد چي داريم؟؟؟؟كار نيست اينجا.در ضمن آذريا همه جارو گرفتن اصلا در اقليت نيستن.رهبر ما و چندتا از وزيرا و چندين سردار آذرين كه بابا.چه تبعيضي؟خواهش ميكنم ارق ملي داشته باشيد و به آذربايجان كه خودش از ايران جدا شده دل نبنديد اون كه اگه ايران بهش كمك نيكرد ارمنستان گرفته بودش حتما يادتونه.

ahmad pashaei

عضو جدید
يادم رفت يه چيز ديگه بگم.آخه مگه اقتصاد 1000 سال پيشه؟؟!!!!!!!!!!!!!!!حتما شما تحصيل كرده هستيد.اين كه نميشه تا يكجايي معدني يا نفت و گازي در اومد و تاسيسات زده شد و بهره برداري شروع شد مردمش علم استقلال بلند كنن.آمريكا دوره كلينتون فرقه ديويديان رو در تگزاس كه گفتن الحاق ما به تگزاس غيرقانوني در سال 1850(آخرين ايالت آمريكا بود)بود.همه سرانشو يجا جمع كرد و بيش از 5000نفر رو زنده زنده آتيش زد.به روزنامه هاي وقت نگاه كنيد.اشاره اي هم به كتاب زندگي من از هيلاري كلينتون.نوشهر بندر داره با اينهمه درآمد پس ما بگيم چرا پولش به خزانه داري ميره؟!!!!خوب همه جا همينه مگه هركي هرچي گفت شما باور ميكنيد؟با عقل جور در مياد كه هر شهر خودش پولشو نگه داره؟پس درآمد آمريكا از شهر نيويورك و نفت تگزاس با شهري مثل تورنتون يكي هست؟پس بگن ما پول به واشينگتون نميفرستيم؟يا نفت درياي شمال انگليس در فكر كنم نيوكاسل؟!!!!!پس دولت چي؟من خواهش ميكنم گول اون عوضيارو نخوريد.پول خوزستان تو خوزستان آذربايجان تو آذربايجان؟!!!!!!پس مردم شمال و سيستان چي؟اونا آدم نيستن؟ايراني نيستن؟خوددار و عاقل باشيد اونا بدترن.خوبي شمارو نميخوان.ما همه آذريارو دوست داريم

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام عزيزان من اهل نوشهر مازندرانم و يكي از زن داداشام تهراني با اصليت سرابي كه همه ميدونن آذريا اصالت و زبانشون رو بيش از بقيه اقوام حفظ ميكنن.من نوشهري اصيلم و ايجا از 5 نماينده شوراي شهر 2تا آذريهاي مهاجر و صادره از تبريزن.اين احترام و هم زيستي مسالمت آميز نيست؟در تهران 1ميليون تهراني نداريم و همه آذري هستن اين تبعيضه؟ من مادر پدرم متولد بادكوبه آذربايجان بود و مادرم هم از كردهاي مهاجرت داده شده از زمان صفويه به نوشهر.و همه دارن آروم زندگي ميكنن.اولا هركس به رفتار و شخصيتش نقد ميشه توهيني در كار نيست فقط شوخيه.كاملا درسته نبايد توهين كرد ولي بطور عام شوخيه نه توهين.توهين به افغانيا ميشه تا حدي نه به اقوام ايراني،شما به اجنبي ها دلخوش نباشيد مثل يك طايفه در خرمشهر كه قربوني كردن واسه ارتش عراق و صدام هم فرقي نداشت همه رو ميكشت و بمب ميريخت.ايران تجزيه ناپذيره عزيزان.براي اين خاك شهيد داده شده از تك تك حتي بن بستهاي كل ايران.من اصلا آْدم مذهبي و در خط رژيم نيستم اصلااااااا.ولي تعصب وحشتناكي به ايران دارم و اگه هر كشوري بخواد به ايران تجاوز كنه جووناي همه شهراي ايران شهيد ميشن و نميگن اونجا آذربايجانه به درك وقتي به گيلان و كرج نزديك شدن بريم جلو.خودتون فكر كنيد چي ميگيد.به كشور بزرگتون وفادار باشيد و گول نخوريد.شهراي خودتونو ببينيد شمالم ببينيد چي داريم؟؟؟؟كار نيست اينجا.در ضمن آذريا همه جارو گرفتن اصلا در اقليت نيستن.رهبر ما و چندتا از وزيرا و چندين سردار آذرين كه بابا.چه تبعيضي؟خواهش ميكنم ارق ملي داشته باشيد و به آذربايجان كه خودش از ايران جدا شده دل نبنديد اون كه اگه ايران بهش كمك نيكرد ارمنستان گرفته بودش حتما يادتونه.

من بیشتر حرفهاتونو قبول دارم اما خواسته های ما یک چیز دیگری است

لطفا به تاپیک من دردمو به کی بگم مراجعه کنید

منطورتون کشور صهیونیستی و تجاوز گر ارمنستان که با کمک ایران و شوروی 300 هزار نفر رو کشت رو میگی؟؟

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
يادم رفت يه چيز ديگه بگم.آخه مگه اقتصاد 1000 سال پيشه؟؟!!!!!!!!!!!!!!!حتما شما تحصيل كرده هستيد.اين كه نميشه تا يكجايي معدني يا نفت و گازي در اومد و تاسيسات زده شد و بهره برداري شروع شد مردمش علم استقلال بلند كنن.آمريكا دوره كلينتون فرقه ديويديان رو در تگزاس كه گفتن الحاق ما به تگزاس غيرقانوني در سال 1850(آخرين ايالت آمريكا بود)بود.همه سرانشو يجا جمع كرد و بيش از 5000نفر رو زنده زنده آتيش زد.به روزنامه هاي وقت نگاه كنيد.اشاره اي هم به كتاب زندگي من از هيلاري كلينتون.نوشهر بندر داره با اينهمه درآمد پس ما بگيم چرا پولش به خزانه داري ميره؟!!!!خوب همه جا همينه مگه هركي هرچي گفت شما باور ميكنيد؟با عقل جور در مياد كه هر شهر خودش پولشو نگه داره؟پس درآمد آمريكا از شهر نيويورك و نفت تگزاس با شهري مثل تورنتون يكي هست؟پس بگن ما پول به واشينگتون نميفرستيم؟يا نفت درياي شمال انگليس در فكر كنم نيوكاسل؟!!!!!پس دولت چي؟من خواهش ميكنم گول اون عوضيارو نخوريد.پول خوزستان تو خوزستان آذربايجان تو آذربايجان؟!!!!!!پس مردم شمال و سيستان چي؟اونا آدم نيستن؟ايراني نيستن؟خوددار و عاقل باشيد اونا بدترن.خوبي شمارو نميخوان.ما همه آذريارو دوست داريم

کسی نگفته پول معادن اذربایجان بره تو جیب مردمش اما قرار هم نیست همون پولها صرف اباد کردن تهران یا اصفهان بشه

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
احترام زورکی؟ مثل احترام بچه به پدر کمربند به دست. این خیلی بده که فکر کنند ما منطقی نیستیم و حرف منطقی رو نمی فهمیم و برای اینکه سو تفاهم نشه اولش کلی روم به دیوار بگن، منظورم فلانه و فلان نیست و توهین نباشه و قصدی ندارم و یعنی اینکه کسی جرات نمی کنه در مورد ترکها هیچ اظهار نظر کنه. (یعنی ما ترکها منطق سرمون نمیشه) و این خیلی بده
یک عده توهم برداشتن و ترک بودن رو مقدس کردن. که چی؟ تا کی؟ من و شمایی که ترک هستیم یک دلیل داره، بابامون ترک بوده. حالا هم افتخار می کنم . خلاص . قرار نیست بقیه رو بکوبیم. نژاد برتر و این حرفها مال نازی هاست.
البته بخش دوم حرفهام خطاب به silver light نبود. کلی بود.

پیشینه هرکسی قابل احترام و با ارزش هسا همانطوری که مردم فارس به کوروش 2500 سال پیش احترام و ان را پیامبر خودشان مینامند

عجب استدلالی دارین یعنی چون بابامون ترک بوده پس مهم نیست که پدران پدرانمون هم ترک بودن چجوری میزیستن کجا بودن چه کارهای کردن

من فکر میکنم شما خانم باشین چون استدلالتون مثل خانم هاست(قصد جسارت نداشتم)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا